dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przekorna

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący jedno-piętrowy na cichym i zamkniętym osiedlu. Opis domu: w przyziemiu: pomieszczenie z kominkiem + bar (60m2), pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, 2 pokoje (po 20m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Baranów

Baranów,mazowieckie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Domy/ siedliska Baranów okolice. Działka siedliskowa o powierzchni 1,23 ha z domem o powierzchni 60m położona pod Baranowem w miejscowości Holendry Baranowskie. Jest to grunt rolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

840 000 zł185 m² 4 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Segment środkowy na osiedlu nowych domów w Aninie. Parter: salon, kuchnia, łazienka, garaż, cały parter wykończony - na podłodze gres, kuchnia wykończona, umeblowana, sprzęt agd w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł210 m² 2 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:405 m²

Elegancki dwupoziomowy dom wolnostojący, cały podpiwniczony z garażem. Wyższy poziom to 3 sypialnie z łazienką, niższy - słoneczny i obszerny salon z aneksem jadalnym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielonogórska

Zawada,lubuskie

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jest po generalnym remoncie , zostały wymienione wszystkie instalacje, dach , komin, piwnica wyremontowana- bardzo dobry standard ( nadaje sie na działalność gospodarczą)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

520 000 zł176 m² 2 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nowa niższa cena! Piękny dom w zabudowie bliźniaczej w Kruszynie o powierzchni użytkowej 120m2. Parter: salon z aneksem 37m Hol 9,9m wc 4,1m Kotłownia 6,3m Piętro: pokój 17,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chociw

Chociw,łódzkie

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 634 160 m²

Witam. Sprzedam dom piętrowy, położony 10 km od Rawy Mazowieckiej, 110 km od Warszawy. Niedaleko trasy E67 [8] Warszawa - Katowice. Na powierzchnie 160 m2 domu składają się: na parterze kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

461 000 zł149 m² 3 085 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:566 m²

W ofercie gotowe domy jednorodzinne, wolnostojące o pow. użytkowej 135m2 i 168m2 zlokalizowane 5 km od granic Wrocławia, w kierunku na Jelcz-Laskowice. Domy posadowione na działkach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gałczyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

500 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana. Zbudowana z doskonałych termicznie materiałów. Na dachu zamontowany solar do c.w.u. firmy Viessmann.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Juszkowo,pomorskie

420 000 zł168 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej usytuowany w malowniczej miejscowości Juszkowo - ok. 1,5 km do Pruszcza Gdańskiego i ok. 10 km od centrum Gdańska. Najbliższy sklep - ok. 5min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

399 000 zł133 m² 2 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

520 000 zł115 m² 4 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej Na kameralnym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Dom składa się z 2 kondygnacji: parter - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zachodnie

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 500 000 zł280 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o wysokim standardzie o pow 280m2. 3 sypialnie,kuchnia z salonem,2 łazienki,garderoba,2 biura,2 duże hole. Mieszkanie 2 pokojowe(o pow. 25m2) z osobnym wejściem. Dom stoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzionków

Radzionków,śląskie

540 000 zł220 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gorąco polecamy!~oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Radzionkowie .~Dom o pow.całkowitej 220m2,pow.uzytkowej 180m2 położony na działce 350 m2,~ocieplony,wymalowany,częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Półwieś

Opole,opolskie

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom zabudowa szeregowa 120m + garaż działka 4 ary. cena 790.000zł Dom położony w Opolu- Półwieś w "dzielnicy profesorskiej". Częściowo podpiwniczony. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Sprzedam dom wolno stojący o powierzchni 168m2. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy blisko centrum miasta oraz parku. Dom stoi na działce pięknie zagospodarowanej z automatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bzowa

Radwanice,dolnośląskie

560 000 zł150 m² 3 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Inwestycja zlokalizowana w podwrocławskich Radwanicach przy ul. Bzowej obejmuje kompleks jedenastu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Dom o powierzchni około 150 m2 jest alternatywą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tańskiego

Stargard,zachodniopomorskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Budynek w trakcie realizacji. Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych. Dach drewniany , dwuspadowy pokryty blachą dachówkopodobną w kolorze zielonym. Możliwość dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechowice

Ciechowice,śląskie

65 000 €4 360 m² 14,91 €/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom znajdujący się w Ciechowicach(8km od Raciborza),położony jest w cichym miejscu ostatni w uliczce. Pochodzi z lat 50-tych. W tym roku został zrobiony nowy dach nad kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

390 000 zł147 m² 27 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Okolice sobótki 390 000 zł/ stan deweloperski + okazja! ostatni gotowy dom w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia budynków

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaułek Podlaski

Białystok,podlaskie

579 000 zł120 m² 4 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:154 m²

Komfortowa szeregówka. Parter: wiatrołap,hall, jasna kuchnia i salon(33 m2).Łazienka.Taras z wyjściem do ogródka.Ogród zagospodarowany. I poziom: 3 sypialnia, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

725 000 zł237 m² 3 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wybudowany zgodnie z projektem Muratora "mc62c" link do projektu ( Nieruchomość położona na granicy Jabłonny i Legionowa. Działka ma powierzchnię 1000m2. Do budowy domu użyto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

410 000 zł42 m² 9 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Domy rekreacyjne Nadarzyn. Dom drewniany o powierzchni 42 m posadowiony na działce 1200m o wymiarach 13 x 82m. Dom to 2 pokoje, kuchnia, łazienka, piwnica, strych oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

695 000 zł150 m² 4 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja zlokalizowana w podwrocławskich Radwanicach obejmuje kompleks jedenastu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Dom o powierzchni około 150 m2 jest alternatywą do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

330 000 zł278 m² 1 187,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania kamienica składająca się z 7 mieszkań o łącznej powierzchni 278m2. Mieszkania zamieszkałe przez lokatorów (jedna eksmisja). Kamienica do remontu. Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Włostowicka

Puławy,lubelskie

420 000 zł128 m² 3 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 317 m²

działka 14a,meble kuchenne na wymiar,dwa wjazdy,dwa wejścia,tv satelitarna w każdym pokoju,internet,działkę można podzielić lub postawić drugi dom,dom po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luzino

Luzino,pomorskie

499 000 zł2 382 m² 209,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 382 m²

Nieruchomość o powierzchni 2382m2, zabudowana trzema budynkami: mieszkalny o powierzchni 120m2, 5 pokoi, dwie kondygnacje plus piwnica, garaż; budynek gospodarczo mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Belsk Duży

Belsk Duży,mazowieckie

239 000 zł136 m² 1 757,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Siedlisko w gminie Belsk Duży w dobrej lokalizacji przy drodze asfaltowej. Murowany budynek mieszkalny całkowicie podpiwniczony. Na parterze 4 pokoje, kuchnia i łazienka. Na poddaszu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Piękny duży dom może być Twój! Bystra Śląska. Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 160 m 2 znajdujący się na 13,5 arowej działce. Dom został oddany do użytku w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

870 000 zł290 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom (rok budowy 2007) położony w Zgorzelcu, na osiedlu Słonecznym, 290 m2 pow. całkowitej, 230 m2 pow. użytkowej + 2 garaże osadzone w bryle budynku. Dom ocieplony 12 cm grubością warstwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Osłonino,pomorskie

572 000 zł110 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

2 domy W trakcie budowy,każdy posiada 2 balkony Z widokiem na morze I duży taras ogrodowy,wysoki standard wykończenia,spokojna I bezpieczna okolica,super lokalizacja, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł391 m² 3 452,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Witam wystawiam na sprzedaż 50 % udziałów w narożnikowej kamienicy. Do mojej dyspozycji pozostają 4 mieszkania (96 m, 96m ,65 m,54 m) część ogrodu wraz z garażem podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luchów Górny

Luchów Górny,lubelskie

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Sprzedam siedlisko w bardzo atrakcyjnej okolicy. Do najbliższego miasta ok 6 km. Dom znajduje się przy lesie. Cisza i spokój to gwarancja tego miejsca. Dom w pełni umeblowany. Ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 490 000 zł263 m² 9 467,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny dom, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Opis budynku: luksusowy, nowoczesny dom wolnostojący, zbudowany według indywidualnego projektu w stylu klasycznej elegancji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Motaniec

Motaniec,zachodniopomorskie

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dojazd ze Szczecina 25 min dwupasmową szosą w kier Stargardu.Dom przy ścianie lasu. Niemiecki atest szczelności domu. Na parterze kuchnia z salonem, 2 pokoje, łazienka, pom gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

348 000 zł60 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Mały dom położony na obrzeżach Legionowa w cichej, spokojnej okolicy. Dom to trzy pokoje o powierzchni ( 18m2; 16m2; 6m2;) wyłożone panelami, dzięki dużym oknom pomieszczenia są jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żenczykowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł381 m² 5 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:503 m²

Piękny dom w zabudowie szeregowej ( skrajny segment ) z klimatycznymi wnętrzami zaaranżowanymi z wyczuciem przestrzeni i smaku przez właścicielkę. Usytuowany jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kordeckiego

Kobyłka,mazowieckie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Sprzedam tanio dom w Kobyłce, dzielnica Mareta, w cichej okolicy. Odległość od centrum Warszawy 23km. Świetny dojazd. Do wyboru 3 różne trasy, w tym modernizowana trasa toruńska. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadkowice

Sadkowice,mazowieckie

120 000 zł450 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mieszkanie szalowane, kryte blacha aluminiowa o pow 60m wraz z podworkiem o pow 450m (stodola, obora, szopy, piwnica murowane, kryte eternitem) sprzedam razem lub oddzielnie z gruntami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Barzowice

Barzowice,zachodniopomorskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

kontakt tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nekla

Nekla,wielkopolskie

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący o pow. 140m2 położony na dużej działce o pow. 2800m2, własność. Na działce znajduje się piękny dom wolnostojący, budynek gospodarczy oraz garaż i wiata. Dom.