dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł111 m² 3 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

519 000 zł200 m² 2 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prowizję naszego biura pokrywa sprzedający! promocyjna cena do końca 2011r.! Komfortowy i funkcjonalny dom szeregowy w Radwanicach na osiedlu składającym się z 19 domków - zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

399 000 zł133 m² 2 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

490 000 zł115 m² 4 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej Na kameralnym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Dom składa się z 2 kondygnacji: parter - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Sciany murowane Poroterm 36cm, styropian 12 cm. Ocieplenie dachu wełna 25cm. Strop lany. Okna mahoniowe. Rolety zewnętrzne. Piec gazowy kondensacyjny. Kominek z płaszczem wodnym. Zasobnik ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

1 900 000 zł290 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam dom plus magazyn 300m2 na dzialce 5000m2. Nieruchomosc posiada wlasne elektrownie wiatrowe. Nieruchomosc komecyjna. Idealna na biznes przy jednej z glownych tras Warszawa-Katowice 86. Prosze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Daleszyce,świętokrzyskie

525 000 zł150 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Witam. Po ciężkiej decyzji z żoną zdecydowaliśmy się sprzedać nowo postawiony Dom projektu Dandys- strasznie się nam podobał dlatego była trudna decyzja. Liczba pokoi 4, na dole znajduje duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Sprzedam dom wykończony do zamieszkania od zaraz.Pow. 193 m2 użytkowa (240 całkowita).Parter otwarty (salon,hol,kuchnia,jadalnia)+ łazienka,pom. gosp. Poddasze -4 sypialnie,garderoba, salon na poddaszu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

670 000 zł144 m² 4 652,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom wolnostojący, blisko szkoła podstawowa, spokojna okolica, niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawoja

Zawoja,małopolskie

700 000 zł230 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, z pełne podpiwniczenie, parter oraz poddasze użytkowe. Media: woda, prąd. Dojazd drogą osiedlową. Lokalizacja: zawoja, woj. małopolskie. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastrzębie

Jastrzębie,mazowieckie

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 240m.kw. + piwnica 75m.kw, ma posesji o pow. 1650m.kw. Budowa rozpoczęta w latach 90tych. ukończony i zamieszkały od 2000r. Garaż pod budynkiem. Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

410 000 zł205 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Obiekt nadaje sie idealnie na rodzinny dom dziecka Malowniczo położony dom wolno stojący w okolicy Kcyni. Nieruchomość wyremontowana w latach 2001-2004. Dom o powierzchni 205m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 589 000 zł200 m² 12 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Domy na sprzedaż Podkowa Leśna. Piękny luksusowy dom na pięknie zagospodarowanej działce w bardzo atrakcyjnym miejscu w Podkowie Leśnej. Dom o powierzchni 230 m na działce 1231 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Tarnów,małopolskie

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Sprzedam w atrakcyjnej cenie, piękną działkę (całość budowlana) o powierzchni 11 arów, w genialnej lokalizacji (tarnów, dzielnica Grabówka, ul. Graniczna) z domem murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krępa

Krępa,małopolskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom ocieplony położony przy drodze asfaltowej cicha I spokojna okolica około 40 km od krakowa do domu przylega działka rolna O powierzchni 1hektar I 26 arów I budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Zgłobieńska

Wola Zgłobieńska,podkarpackie

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:120 m²

Wola Zgłobieńska - sprzedam nieruchomość położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji , w odległości 9 km od granic Rzeszowa. W skład nieruchomości wchodzi działka ,której wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sienkiewicze

Sienkiewicze,podlaskie

460 000 zł1 m² 460 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Atrakcyjny dom parterowy z uzytkowym poddaszem,pokryty dachówká ceramiczná.W cenie drewno na wykonczenie podlóg w calym domu.Cena jest do negocjacji.Mozliwosc zamiany na mieszkanie.Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sady

Sady,opolskie

250 000 zł209 m² 1 196,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do sprzedania dom w miejscowości Sady w spokojnej i cichej okolicy.W skład zabudowy wchodzi część mieszkalna o powierzchni 122m2 połączona z częścią gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

830 000 zł340 m² 2 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w gminie Koronowo, o powierchni 340m2 na dzilce 1050m2, bardzo reprezentacyjny projektystan surowy zamkniety z oknami pcv i roletami, dach odeskowany z polozona dachowka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedliska

Siedliska,lubelskie

300 000 zł103 m² 2 912,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadłość położona we wsi siedliska, pow. Lubartów kilkaset metrów od Muzeum Zamojskich w Kozłówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kopciuszka

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł149 m² 5 362,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Prowizję pokrywa sprzedający! 0% prowizji! Inwestycja położona jest na osiedlu Bajkowym. Dom w stanie developerskim. Stan developerski obejmuje m.in.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiekowej Sosny

Zalesie Górne,mazowieckie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Do sprzedania dom o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Przestronny salon z kominkiem, jadalnia połączona z kuchnią. Duży drewniany taras. Na piętrze sypialnie i sala kinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gombrowicza

Namysłów,opolskie

345 000 zł147 m² 2 346,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam Dom Jednorodzinny o pow. 147 m/kw. Dom znajduje sie w spokojnej okolicy w pobliżu której znajdują sie: stadion,przedszkole, szkoła podstawowa, szkoły średnie, basen kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

809 000 zł230 m² 3 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Zrealizuj marzenia Dom na przedmieściach Bydgoszczy w kierunku m.Brzoza. Dom o wysokim standardzie wykończenia i umeblowania (częściowo w cenie). Powierzchnia całkowita to 230m2 nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mąkołowiec

Tychy,śląskie

778 505 zł200 m² 3 892,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:876 m²

Polecamy państwu dom jednorodzinny, wolnostojący! W atrakcyjnej lokalizacji tychów - mąkołowiec! Dom posiada garaż jednostanowiskowy 18,50 mkw. Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Stargard,zachodniopomorskie

480 000 zł116 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:225 m²

Atrakcyjnie położony dom jednorodzinny w zabudowie segmentowej. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej - osobne wejście do pomieszczeń biurowych. Dom dobrze utrzymany. Okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podwale

Nowy Sącz,małopolskie

1 950 000 zł400 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Położona w najlepszej lokalizacji Nowego Sącza, na osiedlu Gołąbkowice, przy ulicy Podwale (boczna ul. Jamnickiej). Rezydencja położona jest na 65 arowej działce w malowniczym, zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rycerka Dolna

Rycerka Dolna,śląskie

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 530 m²

Do sprzedania posiadłość w miejscowości Rycerka Dolna w malowniczej okolicy Beskidu Żywieckiego. W sąsiedztwie las, ośrodki wypoczynkowe oraz dwa wyciągi narciarskie. Posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

287 000 zł135 m² 2 123,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Atrakcyjna nieruchomość położona W niedalekiej odległości od centrum miasta~~idealna lokata kapitału!~~~do sprzedania połowa budynku wielorodzinnego składającego się z trzech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Tarnów,małopolskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

żliwość doslłania dodatkowych zdjęć

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Pęgów,dolnośląskie

679 000 zł160 m² 4 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom W atrakcyjnej cenie! Polecam atrakcyjny dom wolno stojący położony na nowym osiedlu domów wolno stojących w Pęgowie, około 5 km od granic Wrocławia. Parterówka z garaże na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

"Dom Kororonowo Sprzedam". Dom w centrum Koronowa o pow. 150m2 na działce 420m2. Nierruchomość po kapitalnym remoncie - wymieniono instalacje co (miedzina), oraz elektryczną, okna na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Kościan,wielkopolskie

399 000 zł240 m² 1 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej w Kościanie w okolicach ulic Sierakowskiego - Sienkiewicza dom składa sie z trzech kondygnacji piwnica z garażem kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Ząbki

Ząbki,mazowieckie

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dom 1-piętrowy, na wysokim podpiwniczeniu, ze strychem w Ząbkach w rejonie Makro, bliźniaka. Gotowy do zamieszkania. Działka 454 m2. Dom - 270 m2 powierzchni: 7 przestrzennych i jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zimne Wody

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł90 m² 2 888 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w dzielnicy Zimne Wody o pow. ok. 80m2 składający się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Budynek wybudowany w latach 40tych z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Wodzisław Śląski,śląskie

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom do remontu. Cicha, spokojna okolica. Wszędzie blisko. Zdjęcia wyślę na maila za uzgodnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

1678zł/m2 zrealizuj marzenia Inwestycja Tani dom w Koronowie typu klocek 160/580m2 "lubiana|"dzielnica. Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń: tel.Tomasz Kieszkowski nr.oferty: BCN00429 "BYDGOSKIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowo

Marcinkowo,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł580 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam lub zamienię nieruchomość na Mazurach, 2 km od Mrągowa, nad jeziorem Kociołek, przy lesie, cisza, spokój. Doskonała inwestycja na działalność wypoczynkową, wielorodzinną lub inną według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Działki Suskowolskie

Działki Suskowolskie,mazowieckie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Sprzedam 2 domy wolno stojace na działce 7000m2. Jeden dom pietrowy po remoncie, podpiwniczony, 200m2, 5 pokoi, do zamieszkania. Drugi budynek dwupoziomowy 350m2, mieszkalno-przemysłowy, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Supraśl

Supraśl,podlaskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

1/2 domu o pow.100m2, położony na działce o pow. 190m2 w Supraślu. Budynek drewniany, ocieplony, dach kryty blachą. Oddzielne wejście do budynku, odrębna działka. Dom podpiwniczony:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Długołęka,dolnośląskie

515 000 zł197 m² 2 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja! Bardzo ładny dom wolnostojący na osiedlu nowych domków w Długołęce z przeznaczeniem pod działalność usługową. Budowany z keramzytu, ocieplony, z zewnątrz tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach