dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Bystra,śląskie

640 000 zł108 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Oferta bezpośrednia. Nowa niższa cena! Wypoczynkowy dom całoroczny z widokową, zagospodarowaną działką oraz basenem krytym. Okazja! Bystra Śląska koło Bielska-Białej niedaleko Szczyrku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

430 000 zł103 m² 4 174,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom położony jest w Bieniewicach około 30km od centrum Warszawy, 2 km do drogi krajowej nr 2. Niedaleko stacja kolejowa Witanów (ok. 900 m) - dobre połączenie z Warszawą (ok. 40min do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Legionów

Kęty,małopolskie

690 000 zł270 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Dom wysoka jakość materiałow wykończeniowych, dach z dachówki ceramicznej, tynk akrylowy, brama kuta na pilota. Działka zagospodarowana z wybrukowanym wjazdem. Położenie do 400m od basenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chmielów

Chmielów,podkarpackie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z poddasze,możliwość adaptacji części pomieszczeń gospodarczych na działalność gospodarczą - oddzielne wejście. Zadaszenie na 2 samochody

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, stacja metra Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł221 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:253 m²

****wyłączność**** Doskonałe położenie pod względem komunikacyjnym. Pieszo 3 min. do stacji metra Wilanowska i przystanku tramwajowego - Niedźwiedzia. W najbliższym sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł111 m² 3 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poddębice

Poddębice,łódzkie

339 000 zł160 m² 2 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Piękny, całoroczny dom do zamieszkania. Piwnice murowane, góra-materiały mieszane, cegła + drewno. Dom ocieplony i otynkowany.Stan bardzo dobry.Nowe szambo 5000 litrów. Dom monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łukta

Łukta,warmińsko-mazurskie

890 000 zł308 m² 2 889,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 055 m²

Opis posesji, łukta.Bez pośredników. Posesja o powierzchni 0.8055 ha znajduje się na obrzeżach miejscowości, choć do głównego centrum handlowego odległość wynosi zaledwie 150m. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam do sprzedaży dom na wrocławskich Krzykach. Dom położony w cichej i spokojnej ulicy wśród zabudowy willowej. Na łączną powierzchnię 200m2 domu składa się siedem pokoi, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiślica

Wiślica,świętokrzyskie

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam pilnie cztery budynki w atrakcyjnym miejscu w Wiślicy blisko Bazyliki Małej, sklepów, szkoły boiska, przedszkola, ośrodka zdrowia, banku, przystanku pks. W tym: 1. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Próchnowo

Próchnowo,zachodniopomorskie

100 000 zł100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękna okolica, domek można zamieszkiwać na stałe, ale w szczególności nadaje się jako domek letniskowy, ponieważ w pobliżu jest piękne jezioro objęte rezerwatem przyrody i wkoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Uścieniec

Uścieniec,mazowieckie

307 000 zł11 000 m² 27,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

W cenie zakupu sa równiez zabudowania gospodarcze,stodoła z cegły dziurawki,wolnostojąca kuchnia letnia,szopa na drewno,budynek na inwentarz. W pobliżu tych zabudowań można dokupić działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

347 300 zł60 m² 5 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Mały dom położony na obrzeżach Legionowa w cichej, spokojnej okolicy. Dom to trzy pokoje o powierzchni ( 18m2; 16m2; 6m2;) wyłożone panelami, dzięki dużym oknom pomieszczenia są jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ropczycka

Poznań,wielkopolskie

42 000 000 zł120 m² 350 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Oferta bez pośredników! Przedmiotem sprzedaży jest pół domu bliźniaczego zlokalizowanego w Poznaniu - Pokrzywno. Dom o powierzchni ok.120 m kw.( parter + piętro), znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

410 000 zł180 m² 2 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferta sprzedaży : dom jednorodzinny wolnostojący Powierzchnia całkowita: 180 m2 Powierzchnia działki : 860 m2 Ilość pięter : 1 -piętrowy Ilość pokoi : 5 Rodzaj konstrukcji : pustak max Pokrycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziekanów Polski

Dziekanów Polski,mazowieckie

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy w stanie deweloperskim. Parter- salon z kuchnią w aneksie, łazienka i wc Piętro 3 pokoje i duża łazienka. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziekanów Polski

Dziekanów Polski,mazowieckie

515 000 zł120 m² 4 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Zewnętrzny segment w stanie deweloperskim. Parter - salon z kuchnią w aneksie i jadalnią, łazienka. Piętro trzy pokoje łazienka i wc. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Faustianka

Faustianka,opolskie

90 000 zł124 m² 725,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący w Faustiance,w spokojnej okolicy,ok20km od Wielunia,położony na działce 21ar.z dojazdem drogą asfaltową.Dom murowany o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Ładna

Ładna,małopolskie

899 000 zł314 m² 2 863,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam piękny dom w miejscowosci Ładna kolo Tarnowa (5 km do centrum) tereny nie zalewowe! dom energo-oszczędny! dom z roku 1994, w latach 2008/2011 przeszedł generalny remont. wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł171 m² 3 795,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony w pobliżu Traktu Lubelskiego o powierzchni 171 m2. Na parterze znajduje się salon 35m2, kuchnia 10m2, wc 2,9m2, hol o powierzchni 4,5m2. Wnętrza są przestronne płd.-zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Dom w Strzelcach Krajeńskich położony na obrzeżach miasta w pobliżu jeziora(ok.50m), na dużej, zadbanej, ogrodzonej drzewkami iglastymi działce o powierzchni 1186mkw. Dwa piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:634 m²

Do sprzedania bardzo atrakcyjny skrajny szeregowiec w Brzezinach. Dom o pow. całkowitej 300m2, z czego 200m2 to poiwerzchnia mieszkalna usytuowana na 4 poziomach (półpiętra) - po 50m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandria

Aleksandria,śląskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

Do sprzedania oferujemy dom w stanie deweloperskim podwyższonym. Dom znajduje się w gminie Konopiska, w cichej i spokojnej dzielnicy, w sąsiedztwie zabudowy składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł720 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:320 m²

Bardzo atrakcyjna kamienica na Starym Mieście. Może być przeznaczona na bardzo różne cele, np hostel, na dole kawiarnia, biuro, firmę itd. Miejsce postojowe na podwórku na 5 samochodów. Kamienica 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobieszków

Dobieszków,łódzkie

895 000 zł155 m² 5 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Do sprzedania bardzo ładny paretrowy dom 155m2 z garażem na działce 1960m2 w ślicznej lokalizacji Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich (dobieszków). Dom z 2006r., nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziećmiarowice

Dziećmiarowice,lubuskie

330 000 zł147 m² 2 244,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

warsztat stolarski z maszynami, sad, ogród, studnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jeżynowa

Bielsko-Biała,śląskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta bezpośrednia. Okazja cenowa! Piękny dom, rewelacyjnie zlokalizowany z widokiem na panoramę gór. Luksusowo wykończony budynek bliźniaczy położony w Bielsku-Białej, dzielnica Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strycharska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł280 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Oferta bezpośrednia. Działka 711m2, dom 170m2, całkowita 280m2 do wykończenia wykonana instal. elektryczna i ocieplenie poddasza. Bardzo dobra lokalizacja, komunikacja skm i autobus, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam dom murowany-80 m kwadratowych zabudowy bliżniaczej,częściowo podpiwniczony,centralne ogrzewanie węglowe w piwnicy,piętrowy, składający się: -na parterze: duży pokój,ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 000 zł439 m² 2 277,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom mieszkalno-usługowy w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych na osiedlu Posejdon. Dom posadowiony na działce o pow. 193 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziekanów Polski

Dziekanów Polski,mazowieckie

1 590 000 zł375 m² 4 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Wolno stojący zadbany dom o wysokim standardzie wykończenia, położonony blisko Puszczy Kampinoskiej. Z badzo dobrym połączeniem z centrum Warszawy (dwupasmowa trasa S7), lokalizacja domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ochla

Ochla,lubuskie

899 000 zł236 m² 3 809,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 356 m²

Interesujący dom wolnostojacy, parterowy z poddaszem użytkowym, na planie litery L, położony w Ochli k. Zielonej Góry.Powierzchnia domu 236m2 (powierzchnia użytkowa ok 200m2),działka 2356m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

Brzoza koło Bydgoszczy. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 160m kw. Podpiwniczony, garaż jednostanowiskowy, kotłownia z piecem na eko-groszek. Na parterze znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wilga

Wilga,mazowieckie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Atrakcyjna, polozona na wzniesieniu dzialka na Osiedlu Turystyczno-Wypoczynkowym w Wildze z domem o powierzchni ok. 120 m2 do wykonczenia. Na parterze salon ok. 30 m2, kuchnia czesciowo otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Jednorodzinny, wolnostojący dom zlokalizowany w okolicy Jasnej Góry, na dużej, bardzo ładnie zagospodarowanej działce. Dom wybudowano w latach dziewięćdziesiątych, natomiast gruntowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

55 000 zł100 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek doskonale nadaje się na przebudowę na cele mieszkalne, znajduje się w bardzo ładnej okolicy w pobliżu lasu. Cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tomaszowska

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł305 m² 5 114,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Piękny dom w Radości. Nowy przestronny dom (305 m 2, działka 1238 m2) znajdujący się w Radości w sąsiedztwie kompleksów leśnych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chojnice

Chojnice,pomorskie

455 000 zł314 m² 0,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

sprzedam dom stan surowy zamkniety dom ma wykonane tynki wewntrzne i instalacje elektryczna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Pecna,wielkopolskie

549 000 zł197 m² 2 791,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż bardzo ładny, wolnostojący dom 167m2 na częściowo zalesionej działce 1000m2 w spokojnej miejscowości Pecna, koło Mosiny. Jest to propozycja, skierowana do tych z Państwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

765 000 zł216 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom na działce prostokątnej 780m2. Dom podpiwniczony, garaż na 2 samochody, sauna. Parter: salon 50m2, kuchnia otwarta, gabinet, łazienka, wc, 2 balkony, taras. Rok budowy 1993, materiały ekologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nysa

Nysa,opolskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący w Nysie w cichej dzielnicy 120 m2. Na I pietrze 3 pokoje łazienka kuchnia i wc.Na poddaszu 2 pokoje kuchnia łazienkaz wc.Działka 4 ary oraz garaz.