dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

495 000 zł160 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Idealna oferta dla rodziny.Dom wolnostojący-Sobieszów,pow.160m,6 pokoi,4 sypialnie (salon z kominkiem ok 40m2) garaż wolnostojący, sauna. Posesja zagospodarowana i ogrodzona. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący z 2007 r. o wysokim standardzie usytuowany w cichej i zielonej dzielnicy miasta. Posadowiony jest na du- żej, ładnej działce o pow.1320 mkw. w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamość

Zamość,lubelskie

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na działce znajduje się sklep (możliwość działalności handlowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 050 000 zł170 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Domy Żółwin. Atrakcyjna cena domu W żółwinie przy lesie. Na sprzedaż w pełni wykończony dom jednorodzinny położony w najładniejszej części Żółwina przy lesie. Dom budowany był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący o pow.300m2 na dzialce o pow.740m2 w cichej i spokojnej części miasta.Dom składa się z przyziemia na którym znajdują się:garaż na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

299 000 zł250 m² 1 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 250m2, powierzchni mieszkalnej ok.120m2. Dom w spokojnej , zacisznej miejscowości gminnej, w odległości 7 km od trasy nr 8 (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Włoszczowa,świętokrzyskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom o pow. użytkowej 200 m2, działka 1200 m2, wybudowany w latach 90-tych. Na posesji budynek gospodarczy o wym 13x10 m, w stanie surowym. Dom ma trzy poziomy i strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł153 m² 3,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jedyna taka nieruchomość w tak dobrej lokalizacji w bielsku-białej w kamienicy możliwość zamieszkania od maja bieżącego roku. TO nowoczesny dom jednorodzinny W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Radom,mazowieckie

395 000 zł454 m² 869,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:555 m²

Bezpośrednio! wyjątkowa okazja! budynek 454 m2 za 395 tys. zł czyli 870 zł/m2 opis budynku Budynek w zabudowie szeregowej - segment skrajny, murowany, podpiwniczony, garaż. Ściany czterowarstwowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Białystok,podlaskie

550 000 zł270 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:582 m²

Atrakcyjnie położony dom,blisko centrum, przy cichej osiedlowej ulicy.Dom posiada 3 poziomy mieszkalne( każdy po 90m )plus piwnica i poddasze.Oddzielne wejście na każdy poziom z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł250 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na Psim Polu o powierzchni 250 m 2 na działce 553 m2+ 380 m2 dzierżawy od miasta. Na dole dwa wejścia (nowe drzwi).Jedno prowadzi do korytarza i gabinetu /obecnie lekarski/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dojlidy

Białystok,podlaskie

357 000 zł140 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący położony wśród zabudowy jednorodzinnej na osiedlu Dojlidy( w pobliżu ulicy Mickiewicza). Budynek murowany z połowy lat sześciedziesiątych, trzy lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł140 m² 2 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom zlokalizowany w centrum Solca Kujawskiego, przy glównej ulicy handlowej. Przeznaczony do remontu. Składa się z dwóch pomiedzeń na parterze o łaczej powierzchni 70m2 oraz użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł110 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam połowę bliżniaka na Żernikach o powierzchni 110m2, działka 419m2.Na pierwszym poziomie salon 16m2, drugi pokój 16m2,oddzielna kuchnia zabudowa kuchni w cenie,łazienka/do remontu/,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

798 000 zł159 m² 5 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Oporowie o powierzchni 159m2 na działce o pow.288m2 w zabudowie atrialnej z obszernym,pełnym zieleni patio w środku.Ładny ,funkcjonalny dom jest częściowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Szewce,dolnośląskie

649 000 zł360 m² 1 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom wolno stojący położony we wsi Szewce w odległości ok. 2km od granicy Wrocławia. Powierzchnia domu 360m2 na co składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bolesława Krzywoustego

Mosina,wielkopolskie

359 000 zł114 m² 3 149,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Prawo własności z księgą wieczystą. Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Mosina przy ul. B.Krzywoustego na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Górna

Grądy,mazowieckie

720 000 zł230 m² 3 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:750 m²

** Cena do negocjacji ** Do sprzedania piękny dom w malowniczej okolicy w Kampinosie. Powierzchnia domu - 200 m2, powierzchnia działki - 750 m2. Dom składa się z 3 kondygnacji: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawilcowa

Łochów,mazowieckie

450 000 zł175 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Sprzedam dom w Łochowie ul Zawilcowa, stan surowy zamknięty, wykonana instalacja elektryczna + tynki i wylewki (chudziaki) tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

2 350 000 zł500 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nowy dworek zbudowany w 2009r, z odbiorem technicznym, zamieszkały. Pow. około 500 m2, w tym podwójny garaż około 100 m2, połączony z budynkiem. Działka podstawowa 6000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Woskowa

Wrocław,dolnośląskie

1 285 000 zł280 m² 4 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dzielnicy Brochów (ul. Woskowa) we Wrocławiu. Budynek z 1988 roku ocieplony o powierzchni użytkowej 280m.kw., posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niedobczycka

Jejkowice,śląskie

99 999 €2 466 m² 40,55 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 466 m²

Sprzedam dzialke I dom do remontu O pow. 2466m dom I dzialke mozna pod. UL. Niedobczycka 12 W jejkowicach zobaczyc jezeli cena nie realistyczna; prosze podac swoja cene. Czekam na panstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

600 000 zł182 m² 3 296,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Cisza, zieleń, ogród. Polecam pięknie położony dom wolnostojący w cichej i zielonej części Kamieńca Wrocławskiego. Zaledwie 2km od granic Wrocławia. Dom z 2006 roku, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

685 000 zł220 m² 3 113,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ciekawy segment położony Centrum Handlowego Auchan oraz Leroy Merlin. W okolicy poczta, szkoła, przedszkola, plac zabaw, apteka, sklepy i punkty usługowe oraz Las Kabacki. Działka 25x6 Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 260 000 zł215 m² 5 860,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Michałowice Osiedle, dom 215m2 i działka 800m2 + garaż. Bezpośrednio! Posiadam ładny domek (połowa bliźniaka) w dobrej lokalizacji ok. 300m od stacji wkd w Michałowicach. Miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Obszary

Bielsko-Biała,śląskie

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z ogrodem Budynek piętrowy ocieplony wełną mineralną +siding, po remoncie C.O. i woda, płaski dach (tzw. stropodach), ogród 16 arów. Rok budowy 1965.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dominika

Tczew,pomorskie

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom w tczewie w zabudowie bliźniaczej. Rok budowy 2010 cena 650000zł tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:482 m²

Budynek o pow. całkowitej ok. 200 m2. Dom położony na doskonale zlokalizowanej działce o pow. 482 m2, w pobliżu Mostu Siekierkowskiego, blisko do ch Real i ch Promenada. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zdrojewo

Zdrojewo,kujawsko-pomorskie

270 000 zł136 m² 1 992,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:999 m²

Dom znajduje sie w odleglosci 4km od miasta Nowe nad Wisla i 24km od Grudziadza. Dobra lokalizacja zaledwie 80m od drogi krajowej S1. spokojna okolica. Doskonale polaczenie autobusow szkolnych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż połowa domu bliźniaczego w Olecku, w dobrej lokalizacji, na przeciwko duży market, niedaleko centrum miasta. Działka o powierzchni ok. 800 m2, na posesji budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turek

Turek,wielkopolskie

384 307 zł161 m² 2 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Gąsin w gminie Przykona (11 km od centrum Turku). Powierzchnia użytkowa 160,7 m2. Parterowy, z garażem. Trzy pokoje salon + aneks 41,6m2 łazienka + osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

530 000 zł148 m² 3 581,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy wykończony. Parter: salon 46 m2 z wyjściem na taras i niewielki ogród, kuchnia widna, hall, łazienka, garaż; i Piętro: 4 pokoje, łazienka, garderoba, hall; dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

395 000 zł168 m² 2 351,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom wolnostojący w Marcinkowicach o powierzchni 168m2 stan surowy zamknięty,dom ocieplony -położony na działce 1800m2. Pierwsza kondygnacja to salon z wyjściem na taras, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł230 m² 3 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z lat 80-tych na osiedlu Ołtaszyn ( bardzo spokojna okolica ) 5 pokoi, kuchnia ,łazienka , 3 wc pokoje 24,20,17,16,12mkw, przyziemie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

515 000 zł142 m² 3 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom wolnostojący w Marcinkowicach o powierzchni użytkowej 141,46 mkw w stanie deweloperskim ,położony na działce 773 mkw.Dom wolno stojący , niepodpiwniczony , parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Dzierżążno,pomorskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 630 m²

Sprzedam dom w bardzo dobrym stanie, z dużym terenem wokół. Powierzchnia domu: 160 m2 (z piwnicami: 200 m2) (2 łazienki, duża kuchnia, 5 pokojów, garaż, taras, balkon, piwnica) Teren wokół:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieruń

Bieruń,śląskie

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 210m zlokalizowany na pięknej działce o powierzchni 1750m2. Dom został zbudowany "dla siebie" tylko i wyłącznie przy użyciu.