dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki. Piękny, przestronny dom o powierzchni 370 m na działce 1724 m. Dom zbudowany w technologii tradycyjnej. Materiały budowlane to pustak ceramiczny max.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

109 000 zł200 m² 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 182 m²

Nowa super cena 109 000,00 zł Polecamy Państwu do kupna dom wolno stojący o powierzchni około 200 m2, położony w odległości 14 kilometrów od Gryfic, 12 kilometrów od Trzebiatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sadków

Sadków,dolnośląskie

130 000 zł130 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:810 m²

Sprzedam poniemiecki dom (bliźniak) w trakcie remontu. Dom znajduje się 25 km od granic Wrocławia, w cichej miejscowości z okolicznymi lasami - gmina Dobroszyce. Dom w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

200 000 zł120 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom wolnostojący, przy drodze asfaltowej. Parter: salon, 2 sypialnie, łazienka, kuchnia. W 2000 roku wykonany remont generalny: podłogi, tynki, okna, ogrzewanie centralne. Poddasze użytkowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł301 m² 3 283,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nieruchomości Ożarów Mazowiecki. Na sprzedaż kamienica -budynek mieszkalny wielorodzinny z wydzielonymi samodzielnymi lokalami w Ożarowie Mazowieckim, w centrum miasta. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Seroki-Parcela

Seroki-Parcela,mazowieckie

420 000 zł139 m² 3 021,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Domy w Gminie Teresin. Do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie developerskim położony we wsi Seroki Parcela 40 km od Warszawy. Przedmiotowa nieruchomość to dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

790 000 zł191 m² 4 144,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Domy jaktorów / Henryszew. Dom o powierzchni 190,6 m posadowiony na działce o powierzchni 1209 m w kształcie kwadratu 35 x 35 m. Jest to budynek dwukondygnacyjny. Rozkład: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

820 000 zł123 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Domy Owczarnia. Przepiękny, nietuzinkowy dom (zbudowany z cegły w 1992 r) w Owczarni tuż przy granicy z Podkową Leśną. Dom znajduje się w tej części Owczarni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym. Projekt domu Magda II lustrzane odbicie. Dom z zewnątrz wykończony. Ocieplony i otynkowany. Nowe okna pcv. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

673 000 zł175 m² 3 845,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Domy Brwinów okolice. Dom w Parzniewie posadowiony na działce o powierzchni 949 m z ogrodem z wystawą na południe. Jest to budynek podpiwniczony o powierzchni całkowitej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

770 000 zł175 m² 4 407,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Domy Stara Wieś. Dom wolno stojący w z użytkowym poddaszem w Starej Wsi. Nieruchomość w stanie developerskim z 2008 roku, w trakcie wykańczania. Dom zbudowany z ytongu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

2 400 000 zł287 m² 8 356,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Domy Żelechów koło Siestrzeni. Przepiękny duży dom o powierzchni całkowitej 350 mkw w dużym i wyjątkowo pięknym ogrodzie 2500 mkw. Dom został wybudowany w roku 2000 z bala,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 400 000 zł193 m² 7 253,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:358 m²

Domy - segmenty Owczarnia. Elegancki segment o powierzchni 193 m posadowiony na działce 358 m. Jest to dom do zamieszkania, zadbany, czysty. Budynek dwukondygnacyjny z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dziennikarska

Zielonka,mazowieckie

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, funkcjonalny dom w cichej i zielonej okolicy, nie podpiwniczony, parterowy z zaadaptowanym poddaszem. Parter to salon z kominkiem i wyjściem na zadaszony taras, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzozowiec

Brzozowiec,lubuskie

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:888 m²

Oferujemy wspaniały dom w Brzozowcu. Dom zlokalizowany na cichym osiedlu zdala od hałasu. Jego powierzchnia to 122 m2. Składa się z 3 pokoi, łazienki z oknem, osobnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w ekskluzywnej dzielnicy, o powierzchni 180m2, działka 600m2 3 kondygnacje.W przyziemiu garaż dwustanowiskowy, pokój mieszkalny ,pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Budynek mieszkalny, wolnostojący, 3 kondygnacyjny, posadowiony na działce o pow. 1026m2. W budynku zrealizowano 10 pokoi. Na każdej kondygnacji łazienka i wc. W salonie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł176 m² 3 693,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Domy Grodzisk Mazowiecki. Dom z 2006 roku w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim po zachodniej stronie miasta, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dom posadowiony na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jajkowo

Jajkowo,kujawsko-pomorskie

259 000 zł126 m² 2 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Dom do wykończenia niedaleko Brodnicy Prezentujemy Państwu dom położony w Jajkowie w stanie deweloperskim. Wybudowany został według projektu Dom w Arnice i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

865 000 zł140 m² 6 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment 140m2 piaseczno/mysiadło - sprzedam bezpośrednio, cena do negocjacji! Dom zbudowany w 2006 r., wykończony w 2007 r. materiałami wysokiej jakości. Spokojna, cicha okolica, segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł220 m² 1 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przestrzenny bliżniak w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych na Miedzyniu. Powierzchnia całkowita domu to 220m 2, , użytkowa 145m 2. Działka w kształcie prostkąta ma 340m 2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

770 000 zł250 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Domy Błonie. Dom o powierzchni 250 m położony w spokojnej okolicy w pobliżu centrum Błonia, posadowiony na malowniczej działce o powierzchni 1200 m i wymiarach 30 x 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

650 000 zł156 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Domy żelechów. Przepiękny parterowy dom o pow. całkowitej 182 mkw posadowiony na dużej 1500 mkw działce. Dom stoi w małej cichej uliczce pośród innych domów jednorodzinnych o ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

570 000 zł190 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wybudowany w 2000r, w 2011r został przeprowadzony kapitalny remont w tym świeżo pomalowane ściany, nowa elewacja, nowe kafle na tarasie i balkonach, nowa brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Ciechanów,mazowieckie

290 000 zł324 m² 895,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania dom w Ciechanowie na osiedlu Zachód, o pow. użytkowej 162 m2 plus 162 m2 do zagospodarowania (piwnica i strych) czyli łączna powierzchnia domu to 324 m2. Dom w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 186 000 zł240 m² 4 941,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy Brwinów. Do sprzedania dom wolno stojący 240 m2 na ładnie urządzonej działce 1000 m o wymiarach 26x37. Budynek ma dwie kondygnacje, na parterze znajdują się: hall, pralnia, gabinet 23m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 100 000 zł319 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Domy Nadarzyn okolice/ zabudowa bliźniacza Stara Wieś gmina Nadarzyn. Bliźniak - dwa segmenty o łącznej powierzchni użytkowej 319 m, posadowiony na działce o powierzchni 1636 m. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł143 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż dom na Piaskach o powierzchni 143,9 m2, częściowo wykończony, na parterze według projektu znajduje się salon z aneksem kuchennym o pow. 30 m2 (do wykończenia), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Basonia

Basonia,lubelskie

130 000 zł92 m² 1 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:721 m²

Mam do sprzedania dom jednorodzinny do zamieszkania od zaraz w cichej i pięknej okolicy. Miejsce wspaniałe do wypoczynku po dniu spędzonym w pracy. Na działce znajduje się czynna studnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Rochaliki

Rochaliki,mazowieckie

385 000 zł160 m² 2 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy na sprzedaż w Rochalikach koło Błonia. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 214 m w stanie surowym otwartym w Rochalikach. Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

790 000 zł156 m² 5 064,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Domy Radziejowice. Przepiękny dom parterowy wolnostojący o powierzchni 156 mkw na bardzo dużej działce 3000 mkw. Dom został zbudowany w latach 2003-2008 na podstawie bardzo ciekawego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Długołęka,dolnośląskie

499 000 zł197 m² 2 532 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja! Bardzo ładny dom wolnostojący na osiedlu nowych domków w Długołęce z przeznaczeniem pod działalność usługową. Budowany z keramzytu, ocieplony, z zewnątrz tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący na granicy Piastowa i Warszawy. Do pętli autobusowej (autobusy Warszawskie ztm)500m, do dworca pkp Piastów około 1km, do centrum Warszawy 15 min. samochodem. Szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 499 000 zł260 m² 9 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Domy Żółwin. Do sprzedaży bardzo ładny, luksusowy dom, o powierzchni całkowitej 350 m, parterowy z użytkowym poddaszem. Działka, pięknie zagospodarowana, z licznymi krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węglowice

Węglowice,śląskie

150 000 zł2 280 m² 65,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Sprzedam dom na wsi. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 80m2, rok budowy 1945, powierzchnia działki 2280m2 znajdujący się w miejscowości Węglowice ok.20km od Częstochowy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomości Żabia Wola okolice. Niewielki domek 70 m2 w parterze zbudowany w latach siedemdziesiątych , teraz w trakcie remontu na działce900 m2. W domu w chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bramki

Bramki,mazowieckie

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Domy gmina błonie. Dom o powierzchni całkowitej około 280 m i użytkowej około 200 m na działce 845 m w miejscowości bramki pod Błoniem. Nieruchomość położona w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:597 m²

Domysade budy gmina Jaktorów. Pół domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Sade Budy rozlokowanej pomiędzy Jaktorowem a Międzyborowem z boku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ostoja

Pruszków,mazowieckie

2 500 000 zł204 m² 12 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nietuzinkowy dom na osiedlu Ostoja komorów/pruszków. Do sprzedaży kilkuletni dom z charakterem w stylu przedwojennej willi zaprojektowany indywidualnie przez znanego polskiego architekta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

290 000 zł120 m² 2 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny w wymarzonym miejscu pod Bydgoszczą. Świetny dojazd a zarazem cisza i spokój otoczona lasem i sadem. Projekt domu o nazwie" barwny C-132 "z garażem.