dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Cena za całość! : dom+działka+działka budowlana+budynek gospodarczy możliwość kupna osobno : działka budowlana + budynek gospodarczy możliwość zamiany na: mieszkanie lub dom w Ustrzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 000 zł80 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

Dom na skraju Warszawy, w dzielnicy Wawer, w części niezalewowej. Budynek z bali z 77 roku, 6 lat temu ocieplony wełną, położony na działce budowlanej 1108 m2 z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Domy Owczarnia. Przepiękna willa w klimacie południa Europy na granicy Podkowy Leśnej i Owczarni. Dom wybudowany w roku 2008 z cegły ceramicznej przykryty blachodachówką. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 500 000 zł322 m² 4 662,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Domy Grodzisk Mazowiecki. Dom położony na wylocie z Grodziska Mazowieckiego w kierunku Książenic. Dom zbudowany w 1997 roku z cegły, pokryty blachodachówką w kolorze ciemnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górna

Łódź,łódzkie

595 000 zł220 m² 2 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący 0% prowizji!. Do sprzedaży bardzo atrakcyjny segment środkowy 220 m2, położony na osiedlu segmentów na Chojnach. Segment w bardzo dobrym stanie do wprowadzenia się: ściany:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Bliźniak - pow. użytkowa 180 m2, pow. działki 514 m2, salon + 4 sypialnie, zagospodarowany ogród, dom w stanie developerskim! dom po generalnym remoncie W 2010 roku! media miejskie: prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł180 m² 2 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o pow. całkowitej około 180m2 na działce 150 m2. Dom typu - klocek dwukondygnacyjny, na parterze znajduje się salon (25m2) z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Nowy dom niezamieszkany 2011r, ursynów, 280m2,cena 1600 000, przy ulicy biegnącej do ulicy Pulawskiej, tak więc zaciszne miejsce, zieleń a jednoczesnie świetny dojazd do glównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

620 000 zł638 m² 971,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 928 m²

Budynek do wykończenia, stan deweloperski, wykończone dwa pokoje. W tym roku planowana budowa kanalizacji. kanalizacja: szambo Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Żółwin,mazowieckie

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Domy Żółwin. Dom W bardzo atrakcyjnej cenie W pobliżu podkowy leśnej. Bardzo ładny, funkcjonalny dom wolno stojący położony na słonecznej działce blisko granicy z Podkową Leśną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

690 000 zł146 m² 4 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Domy Nadarzyn. Bardzo ładny segment środkowy na osiedlu strzeżonym w Nadarzynie, powiat pruszkowski. Budynek o powierzchni całkowitej 220m wybudowny w 2001 z pustaka ceramicznego max,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

Domy/ segment bliźniaka Stara Wieś, gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Budynek mieszkalny jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Dom zbudowany z suporeksu, dach pokryty blachodachówką, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

862 000 zł220 m² 3 918,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom (bliźniak) o powierzchni 220m2 położony w warszawie/wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Dom posadowiony na działce o powierzchni 300m2, na zamkniętym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł111 m² 3 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Domy Podkowa Leśna. Cena do negocjacji. Dom o powierzchni całkowitej 230m, użytkowej 200m posadowiony na działce o powierzchni 878m. Dom jest tak usytuowany, że działka mimo niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Domy Grodzisk Mazowiecki. Do sprzedania dom wolno stojacy w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni użytkowej 108 m i działce o powierzchni 440 m. Budynek posiada trzy kondygnacje, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przyleśna

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł290 m² 5 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam Stylowe 1/2-bliźniaka, 6 pokoi. Budynek podpiwniczony, o praktycznym układzie pomieszczeń i atrakcyjnej sylwetce, dla 4-5 osobowej rodziny, z garażem na 2 auta umieszczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

699 000 zł181 m² 3 860,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Domy Żelechów. Dom wolno stojący dla 3-4 osobowej rodziny. Dom o powierzchni 220 m usytuowany na działce o powierzchni 1318 m. Jest to wygodny, słonaczny, ciepły i przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

823 000 zł130 m² 6 330,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Domy Gmina Żabia Wola. Dom wolno stojący położony w Hucie Żabiowolskiej na sprzedaż. Budynek parterowy wybudowany w 2000 roku. Dom o powierzchni całkowitej 150 m i użytkowej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga!oferta wstrzymana-umowa przedwstępna.Dom w zabudowie bliźniaczej położony w ekskluzywnej dzielnicy, o powierzchni 180m2, działka 600m23 kondygnacje. W przyziemiu garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

717 000 zł160 m² 4 481,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomości Otrębusy. Na sprzedaż połowa bliźniaka usytuowanego na działce o powierzchni 500m, w bardzo dobrej lokalizacji Otrębus.Odległość od kolejki WKD 7 min piechotą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

557 000 zł180 m² 3 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący typu "klocek" o całkowitej powierzchni 180 m 2 na działce 576 m 2. Parter domu stanowi salon o powierzchni 29 m 2 z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osowiec

Osowiec,mazowieckie

495 000 zł153 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy Osowiec. Dom parterowy z użytkowym poddaszem w miejscowości Osowiec koło Grodziska Mazowieckiego. Dom położony w malowniczym miejscu, na pięknej działce. Obok nieruchomości nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wisznicka

Radzyń Podlaski,lubelskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom o powierzchni 100m2 oraz domek o powierzchni 45m2. Rogowe umiejscowienie działki pozwala na dwa wjazdy oraz mozliwość założenia własnej działalnosci w jednym z budynków lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 076 000 zł232 m² 4 631,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 584 m²

Domy Żabia Wola - Grzegorzewice. Dom do wykończenia o powierzchni całkowitej 259 m i użytkowej 232m posadowiony na działce o powierzchni 5584m z możliwością dokupienia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zaborów

Zaborów,mazowieckie

851 000 zł158 m² 5 386,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Domy z widokiem na Puszczę Kampinoską. Na sprzedaż dom typu bliźniak (jedna część) położony w Wiktorowie koło Zaborowa. Wyjątkowa oferta-dom z widokiem na zawsze malowniczą Puszczę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł185 m² 4 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Domy Odrano-Wola. Atrakcyjny dom jednorodzinny posadowiony na przepięknej działce o powierzchni 1850 m, ze starodrzewiem. Ponadto na działce rosną sosny, modrzewie, jałowce oraz brzozy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 873 m²

Domy Podkowa Leśna. Dom wolno stojący parterowy do remontu, bądź wyburzenia w Podkowie Leśnej Wschodniej. Dom o powierzchni 140 m jest posadowiony na pięknej, słonecznej działce ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,kujawsko-pomorskie

299 000 zł304 m² 983 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 280 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący typu klocek. Parter domu 75m: dwa pokoje 20 i 17,5 m, kuchnia 15 m, łazienka 3,5 m, spiżarka 4 m, przedpokój 10 m. Na dole we wszystkich pomieszczeniach - oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Paderewskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 616 000 zł203 m² 7 960,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom Sprzedaż 1.600 000 tys zł, powierzchnia mieszkalnej: 175m2+28 podczas dobudowywania, działka 650 narożna osiedle ELSAM R budowy 1998 Parter: garaz 1 samochód, kotłownia, wiatrołap, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny , funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.158m2 (całk. 285m2 ) na działce o pow.800m2.Salon o pow.34 połączony jest z jadalnią (20 m2) i kuchnią( 14m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowodąbrowska

Tarnów,małopolskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 130 m2. Wraz z działką 13 arów. Dom do zamieszkania, w pokojach na podłodze parkiet w kuchni i łazience płytki. Okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł330 m² 1 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej znajdujący się w okolicach Kanału Bydgoskiego. Powierzchnia całkowita domu to 330 m. Powierzchnia użytkowa 180 m. Parter domu to 40 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bramki

Bramki,mazowieckie

690 000 zł92 m² 7 479,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:689 m²

Domy Bramki blisko pkp. Dom jednorodzinny wolno stojący w Bramkach koło Błonia na sprzedaż. Budynek mieszkalny wybudowany według projektu kalipso II pracowni Domus o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sumin

Sumin,kujawsko-pomorskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Siedlisko w stanie bdb.W jej skład wchodzi:dom,stodoła,obora,pomieszczenia gospodarcze,garaże,spichlerz oraz staw.Całość ogrodzona.Dobra lokalizacja (blisko szosy).Tel :  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górna

Hrubieszów,lubelskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom piętrowy na ulicy Górnej w Hrubieszowie. 200 m2 powierzchini całkowitej, 140 m2 powierzchni użytkowej. Dom zbudowany na działce o powierzchni 5 arów. Wszystkie media (prąd, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

808 000 zł130 m² 6 205,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowe domy Grodzisk Maz. okolice. Nowy przestronny i wykończony dom wolno stojący położony w Szczęsnym pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Teresin

Teresin,mazowieckie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Domy Teresin. DO kupna dom wolno stojący w Teresinie w pobliżu stacji pkp. Budynek o powierzchni około 180 mkw posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce 883 mkw, na której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

940 000 zł229 m² 4 104,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Znakomita oferta! Nowy dom (2004 r.) parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany na działce 1282 m2 , bardzo ładnie zagospodarowanej, pod lasem (ok. 20m), w miejscu zacisznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

415 000 zł149 m² 2 785,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Bardzo ciekawa oferta kupna domu zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Wrocławia. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (połączenie garażami), stan surowy zamknięty z wykończoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 600 000 zł300 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedaż- willa w Konstancinie Jeziorna strefa A, stylizowana na lata przedwojenne, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Śliczna Willa wśród innych, jest wyjatkowa, rejon zamieszkuje wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy

Włącz powiadomienia