dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,śląskie

595 000 zł207 m² 2 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 397 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w Łazach Wysoka o nowoczesnej architekturze, parterowy z dwoma półpiętrami. Na parterze znajduje się wiatrołap, hall, salon (ok.44mkw), kuchnia, zejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagłoby

Nieporęt,mazowieckie

512 416 zł191 m² 2 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Dom jednorodzinny, wymaga niewielkiego remontu/odświeżenia. W 2009 r w domu zamontowano nowe: - okna, - drzwi wejściowe i garażowe - wymieniono instalację gazową (w tym ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraśnik

Kraśnik,lubelskie

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Sprzedam dom wolnostojacy drewniany obmurowany. Dom na działce 7,5 a kolo centrum Krasnika Starego. Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny nowy. Na działce znajduje się garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam domek z balii po kapitalnym remoncie na działce 6 arowej, przy głównej ruchliwej ulicy. Działka od strony ulicy przystosowana do działalności z parkingiem, na terenie działa "kurczak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Nowa Wieś,mazowieckie

370 000 zł250 m² 1 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom jednorodzinny Lokalizacja Nowa Wieś (zachodnia) 12 km od Ostrołęki, spokojne i malownicze miejsce na osiedlu przy ul. Słonecznej Powierzchnia użytkowa domu 180 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępa Polska

Kępa Polska,mazowieckie

480 000 zł165 m² 2 911,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Położony na dużym wzniesieniu ,na działce 1050m2. Ogrzewanie olejowe + kominek z nawiewem górnych pokoi. Wyposażenie kuchni w cenie , w piwnicy mała siłownia. Możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pęgów

Pęgów,dolnośląskie

625 000 zł176 m² 3 551 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej znajdujący się W miejscowości pęgów, 6 kilometrów od granic wrocławia I 17 kilometrów od wrocławskiego rynku. NA parterze domu znajduje sie 39 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Jawor,dolnośląskie

510 000 zł215 m² 2 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:674 m²

Sprzedam dwukondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy o pow. 215 m2 w Jaworze ok. 65 km od Wrocławia w bliskich okolicach centrum. Na piętrze znajduje się zadbane, jasne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieganin

Bieganin,wielkopolskie

1 100 000 zł260 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Dom Jednorodzinny plus Budynki Gospodarcze z możliwością na rozwój działalności dodatkowo działka pod zabudowę cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Deszczno

Deszczno,lubuskie

275 000 zł220 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z garażem o łącznej powierzchni 220 m.kw usytuowany na ogrodzonej działce o pow. 800 m.kw. Dom wybudowany według projektu Gienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerże

Świerże,lubelskie

85 000 zł40 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom wolnostojący drewniany ocieplony otynkowany kryty balchodachówką wymagający niewielkiego remontu wraz z działką o powierzchni 30 arów. Okolica jest cicha i spokojna, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrogościce

Dobrogościce,kujawsko-pomorskie

280 000 zł178 m² 1 573 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Stan surowy zamknięty, instalacja elektryczna, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł230 m² 8 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:293 m²

Połówka bliźniaka na Sadybie wybudowanego w 1964r. , po generalnym remoncie w 2004r.Dom jest podpiwniczony.Działka o powierzchni 293m2. Piwnica - pralnia (11,88m2),spiżarnia (8,16m2),piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Kotowice,dolnośląskie

1 050 000 zł525 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Pięknie położona działka na skraju dębowego lasu, 18 km od centrum Wrocławia i 8 km od granic miasta.Dojazd autobusem lub pociągiem w 20 min z Dworca Głównego. 8 km do nowej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom jednorodzinny w Piastowie wybudowany w 1970r. ,na ładnej, zagospodarowanej działce.Cicha i spokojna okolica .W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przyziemie: 2 pomieszczenia ,wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

870 000 zł280 m² 3 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wybudowany w 1991r. , zlokalizowany w okolicy domów jednorodzinnych.Do stacji PKP ok.500 m.Do przystanku komunikacji miejskiej ok.150 m.Blisko do szkoły,przedszkola,przychodni,sklepu.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kolejowa

Pruszków,mazowieckie

1 050 000 zł280 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Pruszkowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 280 m2 znajdująca się na działce o powierzchni 706 m2. -> Dom składa się z: - salonu - 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

610 000 zł144 m² 4 236,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Połowa bliźniaka o pow 144m2; 5 pokoi, kuchnia, dwie łazienki, garaż; taras, ogród. Dom do wykończenia, w tej chwili stan deweloperski, bez pieca i kaloryferów i białego montażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ustarbowo

Ustarbowo,pomorskie

680 000 zł129 m² 5 259,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Kupuj to co najlepsze! Wspaniały dom jednorodzinny położony w Ustarbowie. Miejscowość Ustarbowo znajduje się w odległości ok. 5 km na południe od Wejherowa na obrzeżu Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Koplany

Kolonia Koplany,podlaskie

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny, stan surowy otwarty. Działka 600- 1000 m2 do uzgodnienia. Cicha, spokojna okolica, polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

1 km. od granicy z Warszawą piękny dom (240 m2 pow. cał. 170m pow.mieszkalna) na działce 820 m2 w cichej i spokojnej okolicy. Parter: salon z kominkiem, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ruda Pabianicka

Łódź,łódzkie

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:821 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w dobrym stanie, do zamieszkania. Przedpokój 5m2,na podłodze terakota.Kuchnia 12m2 na ścianach panele , podłoga z terakoty. Łazienka - terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł130 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Paterowy wolnostojący dom w stanie do wprowadzenia,pusty,częściowo podpiwniczony,4 pokoje,1 łazienka,garaż w bryle budynku,poddasze użytkowe do ew. adaptacji,ogródek zagospodarowany, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wysoka

Wysoka,lubuskie

100 000 zł200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojacy w Wysokiej, w okolicy stawy, las i rzeka Bobr. Na działce znajduja sie 2 budynki gospodarcze duzy sad i drzewka owocowe. Cicha Mila Okolica, w poblizu sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waligóry

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł266 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom wolnostojący białołęka lub zamienie na mieszkanie, dom położony w cichym i spokojnym miejscu na Białołęce przy ul. Waligóry. Dom w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radomsko

Radomsko,łódzkie

320 000 zł113 m² 2 831,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom, w stanie deweloperskim, zlokalizowany w nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Malutkie (gmina Dobryszyce), około 9km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 550 000 zł175 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

Segment środkowy w Józefosławiu położony w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych na działce o pow.770m2.Dom wykończony w podwyższonym standardzie.Zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Bolechowo,wielkopolskie

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Dom parterowy 180 m2 Z poddaszem do zagospodarowania. Powierzchnia parteru 126m2 (4 pokoi,2 łazienki, kuchnia ze spiżarnią, garderoba, kotłownia) , poddasze przygotowane do wykończenia, taras. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Rybnik,śląskie

550 000 zł290 m² 1 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Przedstawiamy państwu do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 162m2. Na parterze znajduje się jadalnia połączona z dużym salonem i wyjściem na taras oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bohaterów

Międzyborów,mazowieckie

650 000 zł127 m² 5 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny na częściowo zalesionej działce, w pobliżu stacji pkp (5 min). Dojazd do domu drogą asfaltową. Budynek posiada piwnicę z garażem. Parter: przedsionek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maltańska

Koszalin,zachodniopomorskie

440 000 zł224 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 224 m2 (pow. użytkowa 175 m2) w Koszalinie, ul. Maltańska 47 (os. UE), działka o pow. 710 m2. Obecnie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

565 000 zł154 m² 3 668,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Witam i polecam śliczny środkowy szeregowiec z 1999", wybudowany z cegły, nowoczesna kubatura budynku- dach skośny- kryty dachówką, w ładnej i spokojnej okolicy Skórzewa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Giewont

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł150 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie zapraszam do obejrzenia doskonale zlokalizowanego segmentu na Ursynowie. Na trzech poziomach umiejscowiono 5 pokoi, dużą kuchnię z jadalnią, garaż i bardzo ładnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchodaniec

Suchodaniec,opolskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam bez pośredników dom jednorodzinny w Suchodancu (10 km do Strzelec Opolskich, 25 km do Opola). Dom o pow. 140 m2 (5 pokoi, kuchnia,łazienka, duza sucha i jasna piwnica, ). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

810 000 zł216 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Komfortowy, piękny dom w Ligocie Pięknej, usytuowany na dużej działce - 1037 m2, w niedalekiej odległości od lasu! Dom o powierzchni całkowitej 216 m2. w tym powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

576 000 zł120 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:118 m²

Segment środkowy w Falenicy.Położony w cichej i zielonej okolicy.Miejsce b.dobrze skomunikowane z W-wą - 4 linie autobusowe i kolej podmiejska w odległości ok.400m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

950 000 zł192 m² 4 947 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Super inwestycja W łomiankach, rewelacyjne domy, wysoki standard wykonania, centrum łomianek, cisza I spokój, pełna infrastruktura! poleca firma galeria nieruchomości! Bliźniak - pow. ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kętrzyn

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

230 000 zł200 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam pięknie położony dom, usytuowany w sercu Mazur. 3 km od wsi Nakomiady, 12 km od Kętrzyna, 5 km od jeziora. 0,37 ha powierzchni zabudowanej (dom, budynek gospodarczy i garaż) oraz 0,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czchów

Czchów,małopolskie

399 000 zł190 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom. 190m2 powierzchni użytkowej. Składający się z trzech kondygnacji, sutereny, gdzie znajdują się 2 garaże, 2 pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia; i piętro w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandria

Aleksandria,śląskie

320 000 zł120 m² 2 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do sprzedania oferujemy dom w stanie deweloperskim podwyższonym. Dom znajduje się w gminie Konopiska, w cichej i spokojnej dzielnicy, w sąsiedztwie zabudowy składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

620 000 zł147 m² 4 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa Niższa Cena! Do sprzedaży dom z garażem w miejscowości Karwiany. Dom w trakcie budowy, dwupoziomowy. Na parterze znajduje się salon o powierzchni ponad 37m2,z miejscem na.