dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 315 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nagietkowa

Ostrołęka,mazowieckie

450 000 zł400 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom o powierzchni 240 m2 (użytkowej), w zabudowie szeregowej - skrajny. Działka 500 m2. Kuchnia i łazienki świeżo po generalnym remoncie. 4 sypialnie, gabinet, salon (kominek), jadalnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Nowy Sącz,małopolskie

400 000 zł149 m² 2 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. - powierzchnia domu 149 m - 5 pokoi - 5 arowa działka - Nowy Sącz, ul. Juranda 21, zawada/brzeziny - optymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica Nadmorska

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 430 000 zł668 m² 3 637,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:638 m²

Cena do uzgodnienia. Możliwy zakup na raty! Dom wczasowo - wypoczynkowy położony około 100 m od Promenady nadmorskiej blisko granicy w pobliżu lasu, umiejscowiono na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płóczki Górne

Płóczki Górne,dolnośląskie

16 500 zł400 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wiejski/stara karczma ruina na poludniu Polski 8km od Lwowka Slaskiego w gorach Kaczawskich do calkowitego remontu! Powiezchnia mieszkalna to ok 220m2.Rozmiar dzialki to 400m2. Brak mozliwosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudza

Grudza,dolnośląskie

355 000 zł220 m² 1 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowa cena! Dom w pieknej okolicy 20km od Jeleniej Góry i 15km od Swieradowa Zdroju, gdzie jest wyciag narciarski. Jest to stary uroczy dom z kamienia i cegly po remoncie kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarnowskiej

Rzeszów,podkarpackie

980 000 zł167 m² 5 868,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy komfortowo wykończony w 2009 roku (odbiór 2010) dom wolnostojący w Rzeszowie w rejonie ul. Tarnowskiej na osiedlu nowych domków jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 166,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł206 m² 653,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:628 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w budowie. Prace zakończono w październiku 2011 roku na etapie stropu. Możliwość dokończenia budowy do stanu surowego otwartego wiosną 2012r. za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Lublin,lubelskie

570 000 zł143 m² 3 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Posiadam do sprzedania 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej ,nowoczesna bryła ,wysoka jakość wykonania i materiałów (do wglądu) ,spokojna okolica i sąsiedzi.Dom gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głubczyce

Głubczyce,opolskie

400 000 zł145 m² 2 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Mam do zaoferowania dom wolno stojący, 2,5km od Głubczyc w Nowych Gołuszowicach powiat Głubczycki. Nieruchomość mieści się w doskonałej lokalizacji blisko drogi międzynarodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Wojska Polskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

3 199 500 zł750 m² 4 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki pensjonat w samym centrum Polanicy Zdrój, prosperujacy od 2000 roku. Wyrobiona stała klientela. Piękne wnętrza elegancko umeblowane. Przestronne pokoje dla gosci,duzy salon jadalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:942 m²

Dom z końca lat 80-tych położony na ładnie zagospodarowanej działce w północnej części Milanówka. Działka częściowo zadrzewiona z oczkiem wodnym i ładną trawą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wudzyn

Wudzyn,kujawsko-pomorskie

65 000 zł43 m² 1 511 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjna położona na Rodzinnych Ogródkach Działkowych ( Zachodnich w Wudzyniu na alei 10 nr działki 341)o powierzchni 360m2 z murowanym domkiem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł330 m² 1 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący w bardzo spokojnej okolicy na Miedzyniu. Budynek wykonany według indywidualnego projektu, 3 kondygnacyjny, w całości podpiwniczony z poddaszem do zagospodarowania. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Groblice

Groblice,dolnośląskie

430 000 zł128 m² 3 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:203 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Ceny oferowanych nieruchomości są do negocjacji. Budynek wybudowany na spokojnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej , doskonale usytuowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Groblice

Groblice,dolnośląskie

490 000 zł128 m² 3 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł320 m² 4 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom wolno stojący, dwukondygnacyjny, na Biskupinie, przystosowany na pomieszczenia biurowe. Parter o pow. ok 150 m2, składa się z dwóch lokali o pow. ok. 60 m2, pokoju o pow. ok. 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

450 000 zł272 m² 1 654,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Piękny ,przestronny i solidnie zbudowany dom położony w cichym i pięknym miejscu do zamieszkania od zaraz. Całość zagospodarowana i ogrodzona z licznymi nasadzeniami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł140 m² 7 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowa bliźniaka w cichym , spokojnym miejscu.Bardzo ładnie zagospodarowana działka.PARTER:kuchnia z jadalnią, pokój dzienny, salon, sypialnia z łazienką( do wykończenia), wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł167 m² 5 149,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy b. ładny dom w wysokim standardzie wykonanania.Do wejścia.5 pokoii.2 łazienki,miejsce parkingowe przed domem ogrodek zagospodarowany. Pater:holl 3m2,pom. gosp.8m2,kuchnia 8m2,salon / kominek/z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malownicza

Zielonki,małopolskie

539 000 zł154 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Sprzedam bezpośrednio nowoczesny dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej z rozprowadzonymi instalacjami, tynkami wewnętrznymi, wylewkami oraz zagospodarowaną i ogrodzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł380 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:525 m²

Budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej - skrajny. Dom o pow. 280m2, działka 525 m2 z basen! Dom najlepiej dla rodziny planującej prowadzenie własnego biznesu lub dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Więckowy

Więckowy,pomorskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 990 m²

Na dzialce rosnie lasek brzozowy w poblizu ktorego znajduje sie staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczyńska

Niechlów,dolnośląskie

199 000 zł220 m² 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na parterze znajduje się duża kuchnia z wyjściem na taras, salon z kominkiem oraz przedpokój i łazienka. Na piętrze znajdują sie trzy pokoje oraz druga łazienka. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzgowska

Łódź,łódzkie

380 000 zł90 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

90 metrowy dom jedno/ dwurodzinny na 200m działce. Remont wnętrza w 2010 r. (wymiana instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, oraz co). Dach kryty papą, ocieplony, nowe plastikowe okna, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

7 000 000 zł670 m² 10 447,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Możliwość zamieszkania dwóch rodzin oddzielnie. Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Oferuję do sprzedaży środkowy segment w technologii kanadyjskiej.Dom zlokalizowany na działce o pow. 303m2. Na paterze salon z wydzieloną jadalnią, kominek z rozprowadzeniem ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarna

Czarna,mazowieckie

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:966 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, na małym wzniesieniu wśród sosen. Ma swój klimat i ?duszę?. Stan idealny. Własność hipoteczna. Gaz miejski, prąd, szambo, woda z własnego ujęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezie

Brzezie,opolskie

175 000 zł64 m² 2 734 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy, o powierzchni użytkowej ok. 64 m4, posadowiony na działce o powierzchni ok. 18 arów, składajacy się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Romanowo

Romanowo,dolnośląskie

270 000 zł150 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w Romanowie - okolice Kłodzka, bystrzycy Kłodzkiej. Powierzchnia 150m2, 4 pokoje, duży salon z kominkiem. Parter - salon, kuchnia z jadalnią, duża łazienka, kotłownia (piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Witosa

Nowa Ruda,dolnośląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pilnie sprzedam dom jednorodzinny W nowej rudzie (słupiec) do zamieszkania od zaraz. 6 pokoi ,łazienka, pokój Z jadalnią.DUŻY PIĘKNY TARAS Z WIDOKIEM NA CAŁY SŁUPIEC. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 390 000 zł230 m² 6 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom położony w cichej , kameralnej uliczce na zagospodarowanej działce 890m2.Dom jest podpiwniczony.Wszystkie media miejskie. Poziom 0 - pralnia , spiżarnia ,bawialnia,pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borki

Borki,opolskie

120 000 zł90 m² 1 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Dom Sprzedaż. Proponujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 90m2 usytuowany na działce 10,80 ar w gminie Dobrzeń Wielki w odległości 8km od Opola.Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment środkowy w Łomiankach w stanie do zamieszkania.Budynek nie jest podpiwniczony. Parter : hol,salon , kuchnia , jadalnia, łazienka , pomieszczenie gospodarcze piętro : hol, 3 sypialnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący w Nieporęcie na zagospodarowanej działce ( 1300m2).Garaż w bryle budynku.Dom nie jest podpiwniczony.Ogrzewanie CO gazowe ( w podłodze).Okna drewniane firmy Urzędowski ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

599 000 zł178 m² 3 365 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Klient biura Housetrader nie płaci prowizji - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer Do sprzedania dom wolnostojący położony w Kiełczowie gm. Długołęka o powierzchni użytkowej 178 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 600 000 zł600 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo-magazynowy,na dzialce 1500m2, powierzchnia:usługowo-handlowa 100m2,biurowa200m2,magazynowa 300m2. W pobliżu pkp, do kom. miejskiej ok. 400m.Cena netto, zakup od firmy na fa. Vat. Numer.