dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Stare Miasto,wielkopolskie

599 000 zł272 m² 2 202,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom parterowy o pow.116m2+poddasze 110m2+garaż 56m2 z 2bramami. Kryty dachówką ceramiczną, okna drewniane, nad tarasem 23m2 markiza sterowana pilotem, ogród zadbany z automatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Katowice,śląskie

784 000 zł224 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom przewidziany dla 4 - osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saska

Katowice,śląskie

559 500 zł224 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom przewidziany dla 4 - osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

415 000 zł61 m² 6 781,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:320 m²

Tanie domy Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość do szybkiej sprzedaży. Do sprzedania mały przytulny domek o powierzchni 61,20m w Grodzisku Mazowieckim. Położony blisko stacji wkd. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 000 zł186 m² 6 448,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 575 m²

Domy na sprzedaż w Kozerkach. Piękny nowy dom do zamieszkania o powierzchni 240 m na dużej działce o powirzchni 2575 m. Dom dwukondygnacyjny. Parter domu to : kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

230 000 zł320 m² 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Piękna i cicha okolica. Rewelacyjna lokalizacja! Duży dom mieszkalny o pow. 320m2 na działce widokowej o pow. 1120m2. 200m od Jeziora Międzybrodzkiego, 700m od centrum Miedzybrodzia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł128 m² 3 898 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecamy Państwu do rozważenia i zakupu bardzo ładny dom na Szwederowie o powierzchni 128m2, usytuowany na działce 360m2. Dom po kapitalnym remoncie, wybudowany z pełnej cegły ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przedmiotem oferty jest bardzo ładny poniemiecki dom wolnostojący położony w przyjemnej miejscowości w gminie Oborniki Śląskie, w Urazie /15 km od Wrocławia/. Znajduje się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

260 000 zł138 m² 1 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Sprzedam segment w stanie surowym otwartym w miejscowości Szczęsne w odległości 3 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Segment usytuowany na nowo powstającym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Michała

Kalisz,wielkopolskie

240 000 zł150 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Dom w Kaliszu Przy ul, św. Michała (dobrzec) powierzchnia 150m +piwnice dom do Remontu. wszystkie media wda prąd gaz Dom znajduję się przy głównej Drodze działka 10 arów lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł35 000 m² 5,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje kupno domu jednorodzinnego-siedliska usytuowanego na działce o pow. 35 000 m2 w miejscowości Borzynowo (18 km od Elblaga i 9 km od Pasleka). Proponowana nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:913 m²

Domy Owczarnia. Bardzo ładny parterowy dom w miejscowości Owczarnia, graniczacej z Podkową Leśną. Budynek o powierzchni całkowitej 185m z garażem dwustanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiślana

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

620 000 zł220 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Dom z garażem dwustanowiskowym w bryle w spokojnej okolicy w Szpetalu Górnym z zagospodarowaną działką (rośliny, kostka, ogrodzenie itp) Wykończenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sękowskiego

Mielec,podkarpackie

1 200 000 zł359 m² 3 342,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Zarząd powiatu mieleckiego informuje, że w dniach od 31.01.2012 roku do 02.04. 2012 roku na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Sękowskiego 2b i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

210 000 zł63 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:730 m²

Sprzedam tanio nowy fajny domek 63m2 , media, ocieplony, właściciel domu tel.   działka 7 arów, rok budowy 2010,cena do negocjacji,wszędzie blisko świetny dojazd, atrakcyjna, zielona, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 538 m²

Domy Kozerki gmina Grodzisk Mazowiecki. Cena do negocjacji. Dom jednorodzinny o powierzchni 60 m w Kozerkach posadowiony na działce o powierzchni 2538 m i wymarach 50 x 50 x49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

250 000 zł184 m² 1 358,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:197 m²

Dom wolnostojący w zabudowie szeregowej o kształcie ośmiokątu. 3 kondygnacje oraz strych. Ocieplony. Wyposażony w media: kanalizacja, energia elektryczna, woda. I kondygnacja: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sępia

Kraków,małopolskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom jednorodzinny na Bielanach (ul. Sępia) z '98r. o powierzchni użytkowej ok. 180m2 (powierzchnia działki: 3,65 ara). W środku 4 sypialnie, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bojanowska

Kraśnik,lubelskie

530 000 zł160 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 480 m²

Dom jednorodzinny, parterowy z garażem w bryle, w Kraśniku, ulica Bojanowska, o powierzchni użytkowej 110 m2 i piwnica 30m2, do dowolnej aranżacji. Powierzchnia działki 15,48ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Spychowo,warmińsko-mazurskie

490 000 zł300 m² 1 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

NA działce oprócz domu wolnostojącego znajduje się także domek letniskowy murowany O pow. 80M2.NA POSESJI ZNAJDUJĄ SIĘ TAKŻE GARAŻ MUROWANY Z DWOMA OSOBNYMI POMIESZCZENIAMI ORAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

230 000 zł48 m² 4 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:490 m²

Kontakt *** kasia ******** lokalizacja Dąbrowa Górnicza, okolice Centrum dom -48m2, 2 przechodnie pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnicia 1,20m wysokości, poddasze nieużytkowe - ocieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolno stojący w stanie deweloperskim, powierzchnia całkowita 220 m2 w tym garaż 2x samochód - 40 m2, działka 1000 m2. Parter: salon półotwarty na kuchnię i jadalnię, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł141 m² 4 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:214 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 123 mkw + garaż o powierzchni 17,73 mkw. Rozkład funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

690 000 zł110 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Domy Radziejowice gmina. Nowy dom jednorodzinny w uroczej miejscowości Adamów - Parcel. Jest to dom o powierzchni całkowitej około 118m i użytkowej około 110m posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łeba

Łeba,pomorskie

2 100 000 zł448 m² 4 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:708 m²

Budynek mieszkalno-wypoczynkowy położony w Łebie - miejscowości położonej nad morzem, pełniący funkcję wypoczynkową ( wynajem pokoi ), 2,5 kondygnacyjny, w skład którego wchodzą : 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gąsawa

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

125 000 zł65 m² 1 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom bliźniak, w miejscowości nowawieś pałucka na działce 900m 2. Prezentowana nieruchomość jest w stanie dobrym, jednak wymaga odświeżenia. Powierzchnia użytkowa domu to 65 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sielanka

Tarnowskie Góry,śląskie

430 000 zł122 m² 3 524,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Sprzedam prosty a zarazem funkcjonalny domek dla 3,4 osobowej rodziny. Podzielony wyraźnie na strefy nocną (3 sypialnie) i dzienną (prawie 35m salon). Dom usytuowany jest na uboczu, jednak blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolna

Biskupice,wielkopolskie

690 000 zł178 m² 3 876,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Uroczy dom z pięknie zagospodarowaną działką, domek ogrodowy 9m2. Duży zadaszony taras, balkon, 2 kuchnie (jedna może być 6 pokojem), skrytka pod schodami. 5 szaf w zabudowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

1 000 000 zł342 m² 2 923,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Dom dwurodzinny,osobne wejścia.Piwnica i garaż wspólne.Budynek ocieplony styropianem w 2007r.Duży zadbany ogród (za domem 800m2).Starodrzew i krzewy z roślinami stwarzają zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 100 000 zł274 m² 4 014,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Domy Podkowa Leśna okolice. Rewelacyjny dom w zabudowie szeregowej w Owczarni tuż przy granicy z Podkową Leśną. Dom jest naprawdę duży: jego powierzchnia całkowita wynosi 294 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Pęgów,dolnośląskie

350 000 zł165 m² 2 116,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Cena: 350.000 zł W cenie zakupu domu zawierają się następujące elementy: Działka Ściany zewnętrzne - pustak ceramiczny 24 cm ocieplony 12 cm styropianu siatka klej Dach - dachówka ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł141 m² 4 574 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:206 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 124 mkw + garaż o powierzchni 17,73 mkw. Rozkład funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł194 m² 6 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Ołtaszynie z garażem (22m2). Dom z lat 90 - tych z płaskim dachem. Dwie kondygnacje. Parter: kuchnia - 7m2 + spiżarnia, łazienka z natryskiem -5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jerzmanowa

Jerzmanowa,dolnośląskie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Atrakcyjny, komfortowo wykończony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 mkw + garaż dwustanowiskowy 40mkw w bryle budynku, do zamieszkania, poddasze użytkowe, dach skośny, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,małopolskie

180 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący W michałowicach sprzeda właściciel, bezpośrednio. Projekt indywidualny 15 km od centrum Krakowa. - powierzchnia działki 6a - powierzchnia domu: 180 m2 + garaż (2 stanowiska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sieraków

Sieraków,małopolskie

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Stan idealny! Dom komfortowo wyposażony, wybudowany z najwyższej jakości materiałów - stropy drewniane z wyeksponowanymi belkami. Ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym oraz kominkiem. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wylatkowo

Wylatkowo,wielkopolskie

319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Okazja! Dom całoroczny w urokliwym miejscu, 200m od jeziora Niedzięgiel.Teren leśny,dojazd asfaltem i około 50m drogą leśną.Dom o wysokim standardzie do wykończenia wg własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chyliczkowska

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Segment zlokalizowany w osiedlu zamkniętym z wjazdem z dwóch stron od ul. Chyliczkowskiej oraz od ul. Młynarskiej w Piasecznie około 15 km od Warszawy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Mickiewicza

Skoczów,śląskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwa mieszkania w kamienicy o łącznej powierzchni 200m2 trzy pomieszczenia piwniczne oraz lokal użytkowy, strych o powierzchni 75m2. Z tyłu kamienicy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowy dom w Lidzbarku Warmińskim o powierzchni 170m2, na którą składa się powierzchnia mieszkalna 100m2 i garażowa 70m2. W budynku sa 4 pokoje, dwie łazienki i jedno oddzielne.