dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

299 000 zł163 m² 1 834,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Posiadam do sprzedania dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym 130 m2 + garaż i strych - nazwa projektu Amaltea I. Dom położony jest na działce 8 a, w bardzo dobrej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warecka

Brzóza,mazowieckie

360 000 zł160 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Przytulny dom W brzózie / k. Kozienic prawdziwa okazja! Trójpoziomowy dom wolnostojący w miejscowości Brzóza - Bardzo słoneczne i jasne pomieszczenia - okna w salonie na 3 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Połęcko

Połęcko,lubuskie

135 000 zł110 m² 1 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 632 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Połęcko nad rzeka Odrą, w bliskiej okolicy Parku Krajobrazowego. W sąsiedztwie lasy, jeziora. Dom wolno stojący o powierzchni 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyzwolenia

Lniano,kujawsko-pomorskie

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domek murowany w Borach Tucholskich, ładna, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowal

Kowal,kujawsko-pomorskie

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:622 m²

Dom do sprzedania w północnej części Kowala, usytuowany 15 km od Włocławka. Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się nieduży salon z kominkiem, pokój dzienny (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

347 000 zł60 m² 5 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Mały dom położony na obrzeżach Legionowa w cichej, spokojnej okolicy. Dom to trzy pokoje o powierzchni ( 18m2; 16m2; 6m2;) wyłożone panelami, dzięki dużym oknom pomieszczenia są jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polna

Malbork,pomorskie

370 000 zł142 m² 2 605,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

!Cena do uzgodnienia! Sprzedam dom 5 pokoi 142m2 o duzym potencjale na dzialce 951m2. Bardzo funkcjonalny rozklad pomieszczen. Garaz wolnostojacy. Idealna lokalizacja;szkola,kosciol,market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

178 000 zł49 m² 3 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:287 m²

Osoba prowadząca ofertę kasia *********************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, reden - bardzo dobra lokalizacja na działalność gospodarczą media - gaz, ogrzewanie i woda ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 135 000 zł251 m² 4 515,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny. Cena za dom w stanie deweloperskim 1.135.000 zł (brutto). Powierzchnia całkowita 251,35 m2, powierzchnia użytkowa 201,47 m2 Powierzchnia działki 1352 m2 Wykonanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

585 000 zł184 m² 3 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:732 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Wieliszewie, 2km od Legionowa oraz jedynie 25km od centrum Warszawy. Dom wykonany według projektu "Dom pod jemiołą" firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

430 000 zł120 m² 3 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 120m2 w Rynarzewie. Na parterze mieści się salon 20m2, dwie sypialnie(12m2,10m2). Kuchnia 13m2 z zabudową, łazienka 4.5m2 w nowej glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszcza Mariańska

Puszcza Mariańska,mazowieckie

518 000 zł110 m² 4 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Gmina Puszcza Mariańska domy na dużych działkach na sprzedaż. Dom z lat siedemdzisiątych o powierzchni 110 m na dużej działce 6300 m. Dom parterowy podpiwniczony. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

698 000 zł198 m² 3 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom murowano-drewniany położony w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Podpiwniczenie murowane, gdzie odnajdziemy dwa pomieszczenia, łazienkę oraz kotłownię. Można tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Bobrowiec,mazowieckie

750 000 zł136 m² 5 514,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Obniżona cena! Dom jednorodzinny z dużą działką ( 2800 m2 ) w atrakcyjnej okolicy, z łatwym dojazdem do W-wy. Do pilnej sprzedaży, cena do negocjacji. Technologia duńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ikara

Częstochowa,śląskie

769 000 zł220 m² 3 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny z 2005 roku, położony w dzielnicy Grabówka. Budynek wykonany z pustaka ceramicznego, ocieplony, otynkowany, kryty dachem wielospadowym z blacho-dachówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Jabłona

Nowa Jabłona,lubuskie

150 300 zł180 m² 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom W nowym dworze woj. Lubuskie, piękna cicha okolica. NA posesji budynek mieszkalny Z budynkiem gospodarczym ,ogródek , możliwosc rozbudowy. Bliski dostęp do miast : szprotawa, głogów ,nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Polesie

Łódź,łódzkie

770 000 zł280 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:285 m²

Zaprzszam do zakupu atrakcyjnego segmentu na Smulsku. Środkowy. Powierzchnia całkowita to 270 m2, użytkowa 200 m2.Segment posiada cztery kondygnacje. Piwnica o pow. 66,74 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nieruchomość składa się z dwóch budynków: - powierzchnia użytkowa budynku z 1996r - 170m2, parter to salon o pow. 40m2, kuchnia 14m2, łazienka oraz holl piętro : trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł172 m² 4 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Naszą prowizję pokrywa Sprzedający. Nowy szereg środkowy w prestiżowym otoczeniu rezydencji Ołtaszyńskich. Niepowtarzalna architektura i wysoki standard wykończenia wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł220 m² 1 809 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący o powierzchni 220m2 na działce 621m2. Dom dwu kondygnacyjny: na parterze znajduje się 22m2 salon, 17m2 sypialnia, 5m2 łazienka, 10m2 kuchnia, oraz 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żabiczki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

350 000 zł240 m² 1 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Opis domu: dom bliźniak -jedna część -do zamieszkania w spokojnym miejscu przy lesie - Żabiczki. . NR oferty: 1456a. Cena: 350.000 zł. do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lidzbark

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

199 000 zł181 m² 1 099,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:639 m²

Dom wolnostojący, piętrowy, całkowicie podpiwniczony z garażem 181 m2 na działce o powierzchni 639 m2. Media: energia, siła, woda, kanalizacja, gaz wszystko sieci miejskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

465 000 zł135 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Środkowy segment wybudowany w technologii kanadyjskiej. Dom jedno kondygnacyjny z garażem. W pełni wykończony. Doprowadzone media miejskie. Działka 400 mkw. . Kontakt tel. . Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Teresin

Teresin,mazowieckie

420 000 zł139 m² 3 021,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Domy w Gminie Teresin. Do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie developerskim położony we wsi Seroki Parcela 40 km od Warszawy. Przedmiotowa nieruchomość to dom parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 490 000 zł223 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Niezwykły dom wolno stojący na działce 1824m2, powierzchnia domu 223,5m2. Mamy do dyspozycji pięć pokoi: salon z kominkiem 46m2, salon telewizyjny 16m2, sypialnia 21m2; pokój 15m2 oraz pokój 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olkusz

Olkusz,małopolskie

370 000 zł120 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam działke z domem położonom w olkuszu. Dzialka o powierzchni ok. 5,5 ara oraz dom o powierzchni ok. 120m w parterze, oraz do adaptacji piętro, podpiwniczony. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

559 000 zł200 m² 2 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Budynek z porothermu, dachówka ceramiczna, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kędzierzyn

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

290 000 zł107 m² 2 717,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Biuro nieruchomosci Kent sprzeda połowę domu o powierzchni 106 m2 na działce 8500m2,usytułowane w centrum miasta ,nadające sie zarówno na mieszkanie jak i na działalność gospodarczą.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pniewy

Pniewy,mazowieckie

1 900 000 zł420 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Domy Pniewy, mszczonów okolice. Duży dom o przeznaczeniu usługowo- mieszkalnym, który zarabia na siebie i właścicieli. Jest to komercyjny obiekt usługowo- mieszkalny o powierzchni ok.520.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

950 000 zł440 m² 2 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący z możliwością prowadzenia cichej produkcji. Budynek w ostrych granicach, działka od frontu 16m. Parter: garaż - wysokość 4.2 m. + otwarta przestrzeń - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszarawa

Koszarawa,śląskie

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Dom o pow. 90m2 z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony , murowany, przykryty blachą. Dom do częściowego remontu. Prąd, woda, kanalizacja. Na działce o pow 1650 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Marki,mazowieckie

610 000 zł143 m² 4 265,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bezpośrednio! Sprzedam pół bliźniaka w Markach 150m2, przecznica od ul. Szkolnej, działka 300 m2. Dom jest nowy (wrzesień 2009r.), wykończony i gotowy do zamieszkania, większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polan

Lublin,lubelskie

550 000 zł124 m² 4 435,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji! Do sprzedania lewa część bliźniaka zlokalizowanego na osiedlu Szerokie, lublin. Dom zostanie oddany do użytku w II kwartale 2012r. w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Binowo

Binowo,zachodniopomorskie

749 000 zł333 m² 2 249,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom wolnostojący W binowie pod szczecinem O pow. 220 M2 na działce 9000 M2 za jedyne 2.245,20 ZŁ/M2 - ŁAP OKAZJĘ Z ! Dom jednokondygnacyjny podpiwniczony z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

642 550 zł181 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom znajduje się na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.Działka widokowa, bardzo ładnie położona.Dom gotowy do zamieszkania od zaraz.Do podanej ceny doliczona jest działka.Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 500 000 zł405 m² 6 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

- wynagrodzenie biura domyfinanse pokywa sprzedający Nieruchomość idealnie nadająca się na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej, przychodni, gabinetów lekarskich, a nawet usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Buszyce

Buszyce,opolskie

240 000 zł130 m² 1 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Sprzedaż Dom Buszyce Oferujemy Państwu Dom w Buszycach o powierzchni ok 130 m 2 posadowiony na działce 37 arów, w odległości ok 27 km od centrum Opola, dogodny dojazd do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dojazd Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł212 m² 1 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, w Rzeszowie na oś. Staroniwa. 212m2, dwupiętrowy, 7 pokoi. Działka zagospodarowana o pow. 4 ary. Dom wybudowany w 1991r z cegły i pustaka, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Namysłów

Namysłów,opolskie

355 000 zł117 m² 3 034,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Sprzedam jednorodzinny dom parterowy nadający się do zamieszkania. Powierzchnia domu 100mkw plus garaż w bryle budynku 17mkw. Łączna powierzchnia domu 117mkw. Działka 10 arów częściowo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij