dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rusiec

Rusiec,łódzkie

125 000 zł120 m² 1 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom do remontu. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Możliwość sprzedaży działki i budynków gospodarczych znajdujących się na działce za dopłatą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom szeregowy Wroclaw- muchobór. Do zamieszkania .Parter - salon z kominkiem, kuchnia z odrebnym pom.gospodarczym, lazienka. Z parteru wyjście na ogrodek. Piętro- 5 duzych pokoi plus

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiktorów

Wiktorów,mazowieckie

850 000 zł243 m² 3 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Masz silne poczucie niezależności , odrębnej wartości? Masz coś z bohatera romantycznego? Jeżeli tak to ten dom jest dla ciebie! dom wyjątkowy. Proszę sobie wyobrazić niewielką wieś leżącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Trzebica

Trzebica,świętokrzyskie

59 000 zł60 m² 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Dom całoroczny do zamieszkania po czesciowym remoncie kapitalnym w 2008 r. Ocieplony, w domu prąd,woda gminna i szambo. Na dzialce studnia.Dom ciepły do adaptacji poddasze i drugi pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Prudnik,opolskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam połówkę domu.W domu znajduje się dwa pokoje na dole,dwa na górze,weranda,kuchnia,przedpokój,łazienka.,plus przy w zabudowie komórki.Jest centralne.Okna pcv. Jest duże podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Data dodania 25/04/2012 Ostatnio zmieniony 20/05/2012 Cena Zł 300 000,00 Adres 95-060 Tworzyjanki, polska Pokaż mapę Na sprzedaż przez Właściciel Rodzaj nieruchomości Dom Liczba pokoi 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Piękny nieduży dom (połowa bliźniaka) w miejscowości Lublewo Gdańskie, powiat gdański, gmina Kolbudy. Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przystanek pks, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwycięstwa

Lubliniec,śląskie

380 000 zł162 m² 2 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Dom cechuje bardzo dobra lokalizacja przy ruchliwej drodze krajowej Poznań Katowice, 5 min od centrum miasta. W pobliżu (od 50 do 150 m) znajduje się zespół szkół ponadgimnazjalnych, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł71 m² 5 091,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:566 m²

Sprzedam bez pośredników Usytowaną w spokojnej okolicy nieruchomość we Wrocławiu (dzielnica Psie-Pole, osiedle Rędzin). Nieruchomość składa się z: - własnościowego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Babiego Lata

Czarna Łąka,zachodniopomorskie

379 000 zł152 m² 2 493,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący w Czarnej Łące na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom budowany według projektu bella 119,1.Projekt spełnia warunki rządowej pomocy "Rodzina Na Swoim". Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieroszyno

Mieroszyno,pomorskie

240 000 zł178 m² 1 348,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom w spokojnej okolicy ok.3km od Jastrzębiej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wolno stojący, jednorodzinny dom w pobliżu jeziora Miedwie. Dom dwukondygnacyjny, o pow. całkowitej 180m2, zbudowany w 1992r. Składa się z 5 pokoi, dwóch łazienek z wc, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orłowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

549 000 zł184 m² 2 984,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

:dodatkowy opis blisko komunikacja miejska, markety, szkoły, przedszkola po remoncie, z dociepleniem i nową elewacją, :dodatkowe informacje Dojazd: asfalt Otoczenie: zabudowa jednorodzinna Okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

258 000 zł160 m² 1 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom położony jest na wzgórzu przy ul. Olsztyńskiej (w drugiej linii zabudowy) wśród luźnej i bardzo cichej zabudowy jednorodzinnej. Z balkonów sypialni roztacza się malowniczy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

2 472 000 zł160 m² 15 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:456 m²

Nieruchomość położona w jednej z najpiękniejszych części Żoliborza Oficerskiego. W okolicach parków Żeromskiego i Cytadela, idealnie ciche miejsce z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

94 000 zł70 m² 1 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Atrakcyjnie położony dom w okolicach Choszczna (od strony Strzelec Kraj) do kapitalnego remontu! Posadowiony na działce o powierzchni 800 m2 z dostępem do jeziora. Powierzchnia parteru to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł220 m² 3 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ładny o nowoczesnej architekturze dom w stanie deweloperskim.Materiał- Porotherm, dach- blachodachówka, ogrodzenie - siatka. Brak pieca i kaloryferów. Rozprowadzone wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom w Dębicy. 3 poziomy mieszkalne plus duże poddasze. Pow.użyt.ok.160m2. Częściowo podpiwniczony. 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia z meblami w zabudowie. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bryczkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Budynek przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej (130m2 mieszkanie, 70m2 działalność). Całość można dzielić na dwa mieszkania, lub wybudować dodatkowy budynek. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Boryszewo

Płock,mazowieckie

720 000 zł350 m² 2 057,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:950 m²

Sprzedam dom bliźniak lub jego połowę 2x160 m. Na każdej połówce znajduje się : na parterze: jadalnia, salon , kuchnia, łazienka, kotłownia; na piętrze: 3 pokoje, łazienka, garderoba. Obydwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł350 m² 1 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecamy duży dom na sprzedaż! niesamowita obniżka ceny! Tylko 1 425,71 zł/m2!0% prowizji! Prowizję pokrywa w całości sprzedający! Atrakcyjne gospodarstwo agroturystyczne - pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

540 000 zł176 m² 3 062,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Domy na sprzedaż w Żelechowie. Przytulny drewniany dom o powierzchni 176,3 m na działce o powierzchni 2168 m. Dom po kapitalnym remoncie. Pozostały niewielkie roboty wykończeniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

539 000 zł119 m² 4 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Piękny, przestronny dom wolno stojący w cichym, otoczonym lasem osiedlu Kobylanki. Dom ma powierzchnię 119m2 i posadowiony jest na działce o powierzchni 542m2. Na parterze wiatrołap, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mońki

Mońki,podlaskie

540 000 zł390 m² 1 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Proponujemy Państwu budynek mieszkalno-usługowy z 1995r. położony przy głownej ulicy w miejscowości Mońki. Na parterze (powierzchnia 166m) znajduje się powierzchnia sklepowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

525 000 zł320 m² 1 640,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom mieszkalny jednorodzinny lub dwurodzinny w Kiełpinie k/kartuz. Oferujemy do sprzedaży piękny duży dom mieszkalny w Kiełpinie, gmina Kartuzy. Dom został oddany do użytkowania w 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

429 000 zł111 m² 3 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:dodatkowy opis Sprzedam nowy dom w zabudowie bliźniaczej, nowoczesna technologia wykonania budynku oraz funkcjonalne rozwiązanie układu pomieszczeń to niewątpliwe atuty tej nieruchomości. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pęczerzyno

Pęczerzyno,zachodniopomorskie

55 000 zł1 500 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży 1/2 domu. Dom znajduje się na wsi. Do najbliższego miasta ok 13 km. Region otoczony lasami w odległości kilkunastu metrów znajduje się jezioro. Dom wolnostojący z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Szczecinek,zachodniopomorskie

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nowy dom o pow.172m2 plus stych. posiada salon, 5-sypialni, 2- łazienki, spiżarkę, jedna sypialnia z garderobą, garaż. wszystkie instalacje (tj. woda, gaz, kanaliza, elektryka,ogrzewanie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł375 m² 7 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wybudowany w architekturze zamku .Wykończony w bardzo wysokim standardzie.Balkon, taras, okna antywłamaniowe, alarm, 2 garaże, kominek , ogród zimowy. . Na działce 3000m2 rośnie starodrzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

535 000 zł95 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy Otrębusy. Segment środkowy na zamkniętym osiedlu w Otrębusach. Dom ma pow.całk.122 mkw na działce o pow. 250mkw. Został zbudowany z pustaka ceramicznego max , docieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tumlin-Dąbrówka

Tumlin-Dąbrówka,świętokrzyskie

270 000 zł170 m² 1 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wszystkie informacje pod nr:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormoranów

Zawiercie,śląskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny- stan deweloperski zamknięty. Okna, ogrzewanie centralne, dach pokryty dachówką ceramiczną(glazurowana)roban,ocieplony(do wyboru pozostaje wybór koloru) W pobliżu jury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

850 000 zł225 m² 3 769,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszej agencji. Dom wolnostojący usytuowany w cichej i spokojnej części Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:990 m²

Milanówek Parterowy dom o powierzchni 80 m2, położony w północnej części miasta. Pokoje: dwa pokoje po około 25 m2 oraz 10 m2, kuchnia z wyjściem na taras, łazienka wc. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o pow. użytkowej 100m2 na kształtnej działce o pow.570m2 położony na Osiedlu Wysoki Stoczek. Dom murowany z końca lat 60-tych, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipnicka

Bielsko-Biała,śląskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Bielsko-Biała Sprzedam dom (100m2,połowa bliżniaka,lata 80-te) na działce o pow.18 arów. Cena 450tys. Możliwość zakupu z mniejszą powierzchnią działki. Kontakt tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 300 000 zł240 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Nowy dom w Milanówku. Budynek jednorodzinny, wolnostojący o charakterze rezydencjalny. Zbudowany w roku 2007. Znakomita lokalizacja w centrum miasta. Do pkp 10 min., do WKD 5 min. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wińsko

Wińsko,dolnośląskie

169 000 zł114 m² 1 482,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam pół domu na wsi koło wińska. Piętrowy, docieplony, osobne podwórko i wejście ogrodzone, posadzony żywopłot we wrześniu 2011. Księga wieczysta 114m2. Działka 9arów. Do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górny Sopot

Sopot,pomorskie

785 000 zł450 m² 1 744,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Górnym Spocie na ulicy Okrężnej. Powierzchnia domu 60m2, powierzchnia działki około 450m2. Dom do remontu, nie jest pod ochroną konserwatora- możliwość rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna do końca maja 2012r.! Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Budynek z porothermu, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij