dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

309 000 zł156 m² 1 980,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Budynek o bardzo ciekawej architekturze, z dużymi przeszkleniami w jadalni oraz ogromnym oknem w sypialni głównej (30m2), z którego roztacza się piękny widok na ogród. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

259 000 zł140 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom położony jest na wzgórzu przy ul. Olsztyńskiej (w drugiej linii zabudowy) wśród luźnej i bardzo cichej zabudowy jednorodzinnej. Z balkonów sypialni roztacza się malowniczy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

440 000 zł103 m² 4 271,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom położony w malowniczej i cichej okolicy. Dom wykończony. Dodatkowy walor domu- duży taras i 2 osobowa sauna. Posesja wokół domu zagospodarowana roślinami i kwiatami. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

570 000 zł604 m² 5 912,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Komfortowy dom składający się z dwóch kondygnacji ( parter, piętro) o powierzchni 184m2.Na piętrze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wólka Nurzecka

Wólka Nurzecka,podlaskie

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Polecamy Państwu uroczo położoną posiadłość we wsi na skraju Puszczy Białowieskiej i Mielnickiej Przedmiotem sprzedaży jest: - siedlisko o powierzchni 5000 mkw zabudowane domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Nowy Sącz,małopolskie

480 000 zł198 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Środkowy segment w zabudowie szeregowej 5-ciu budynków.Centrum Nowego Sącza, ul. Graniczna. Parter, piętro i poddasze użytkowe do własnej aranżacji. Bardzo ładna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karczowiska

Karczowiska,dolnośląskie

400 000 zł1 772 m² 225,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Dom z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny. Charakterystyczną cechą domu jest stromy, kopertowy dach uzupełniony lukarnami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

595 000 zł195 m² 3 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:677 m²

Łomianki koło Warszawy, dzielnica rezydencjalna, blisko przystanku autobusu miejskiego. Dom jednorodzinny, murowany, budowany w latach 90-tych, powierzchnia całkowita 195 m2. Parter: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

465 000 zł274 m² 1 697,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w stanie idealnym, \"do wprowadzenia\", w bardzo wygodnym punkcie miasta. Dom praktycznie nie wymaga żadnych prac. Nieruchomość wybudowana w 1997 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 270 000 zł160 m² 7 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy, osiedle Hovnanian, atrakcyjnie i kameralnie położony, zadbany szereg środkowy /1998 rok/, słoneczny /południowy-wschód/, dobrze doświetlony, 3-kondygnacyjny, 1 poziom /52m2/ - słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Mysiadło,mazowieckie

1 100 000 zł341 m² 3 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Nieruchomość zlokalizowana w podwarszawskim Mysiadle, niespełna 1 km od centrum handlowego Auchan oraz ok. 500 mb od ul. Geodetów. Nowy dom jednorodzinny wybudowany w technologii tradycyjnej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Suchy Bór,opolskie

770 000 zł180 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Sprzedam Dom Jednorodzinny w pięknej rekreacyjnej miejscowości Suchy Bór k. Opola (
k=view).Dom o powierzchni 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Młynarze

Młynarze,mazowieckie

219 000 zł100 m² 2 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom mieszkalny wykorzystywany rekreacyjnie, b.dobry stan, Całkowicie urządzony, Ładna okolica, Dobry dojazd do Warszawy(20 min)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

720 000 zł155 m² 4 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Adamowizna pół bliźniaka na sprzedaż. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu w bliskiej odległości od Grodziska Mazowieckiego , bo zaledwie 4 km od centrum miasta. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malec

Malec,małopolskie

258 000 zł265 m² 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący położony w miejscowości Malec koło Kęt.;Dom z 1994 roku dwukondygnacyjny, wybudowany z pustaka, kryty blachą trapezową. Dom posiada 6 pokoi. Cena 258 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

927 000 zł300 m² 3 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Cegła max, piwnica: salon z kominkiem, kuchnia, spiżarnia, kotłownia garaż /2 samoch/ parter: salon 32, z kominkiem, kuchnia z jadalnią, gabinet, łazienka w.c. taras, 1 piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krótka

Osiek,pomorskie

220 000 zł68 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Domek jednorodzinny do malego wykonczenia w okolicy lasy i jeziora-bory tucholskie,na dzialce znajduje sie tez domek gospodarczy.Calosc wraz z domem solidnie budowana z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zimorodka

Toruń,kujawsko-pomorskie

443 600 zł200 m² 2 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:368 m²

Promocja budynku mieszkalnego w zabudowie blizniaczej .Dom położony jest na zadbanej działce z murowanym ogrodzeniem w sasiedztwie domów jednorodzinnych. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Rybnik,śląskie

660 000 zł220 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

dom parterowy,niepodpiwniczony,zbudowany z cegły,ocieplony 10 cm wełną mineralną.Ściana elewacyjna to cegła klinkierowa.Dach pokryty dachówką firmy brass oraz blachą miedzianą.Rynny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

699 000 zł191 m² 3 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Wolnostojący dom w Jabłonnie na 1000m2 działce. Dom z 2008r wykończony i przyjęty do użytkowania. Na 191m2 powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

690 000 zł260 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania kilkuletni dom wolnostojący w stanie bardzo dobrym. Przestronne wnętrza wykończone są w bardzo wysokim standardzie. Drewniane drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sielec

Sielec,podkarpackie

490 000 zł135 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Cena do negocjacji Dom w stanie do zamieszkania, trzy kondygnacje w tym Kondygnacja I : Kuchnia , Spiżarnia ,kotłownia, garaż na poziomie 0, kondygnacja II: salon, kuchnia z aneksem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolna

Wieleń,wielkopolskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na sprzedaż domek letniskowy 48 m + poddasze użytkowe,położony na zalesionej działce 761m. Na parterze salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka,kominek,taras, poddasze użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszarawa

Koszarawa,śląskie

290 000 zł90 m² 3,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Dom o pow. 90m2 z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony , murowany, przykryty blachą. Dom do częściowego remontu. Prąd, woda, kanalizacja. Na działce o pow 1650 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł290 m² 5 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Oferta skierowana do klienta wymagającego który poszukuje ciszy i spokoju. Rezydencja położona w malowniczym miejscu w otoczeniu lasów i działek na ten moment niezabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łączności

Łazy,mazowieckie

635 000 zł171 m² 3 713,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Solidnie zbudowany dom w zabudowie bliźniaczej w idealnej lokalizacji. Dom położony przy spokojnej, utwardzonej uliczce prowadzącej wyłącznie do sąsiednich nieruchomości. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:818 m²

Sprzedam budynek 120 m na działce 818 m. połozony w Mszczonowie na osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek posiada dwa oddzielne wejścia z mozliwością zamieszkania dwóch rodzin. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Markowskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Opis: do sprzedaży posiadam dom energooszczędny w zabudowie wolnostojącej z działką 580 m2 Dom o powierzchni 130 m2. Dom budowany w technologii tradycyjnej. Parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

280 000 zł260 m² 1 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:688 m²

Sprzedam nieruchomość o pow.688 m2, zabudowaną domem o pow.260 m2 oraz budynkiem gospodarczym o pow.50 m2, położoną w osiedlu domów jednorodzinnych w Bielsku Podlaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

559 000 zł145 m² 3 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Opis: prace budowlane rozpoczęte w 2012 r "nowe horyzonty" to nowa inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Skokowa,dolnośląskie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom mieszkalny, jednorodzinny wolno stojący na działce o powierzchni 860m2, położony w spokojnej wsi Skokowa, ul. Kościelna 8 gmina Prusice ok. 35km.do Wrocławia. Oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tręby Stare

Tręby Stare,wielkopolskie

149 000 zł74 m² 2 013,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania domek letniskowy, ocieplony z półwałków drewnianych na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 800 mkw. Działka położona jest nad 150 m od Jeziora Budzisławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

513 350 zł125 m² 4 106 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Oferta z rynku pierwotnego - - Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych ani prowizji, której koszty pokrywa w całości deweloper. Ponadto biuro Dom-Expert zapewnia fachową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

244 000 zł200 m² 1 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

sprzedam dom przy ul dlugiej .dom wolnostojacy do wykonczenia posiada ,okan i blachodachowke przylacze pradu sprzedam pilnie wrza z budynkiem gospodarczym o powierzchni ok 50m .dom nie jst.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tłuczań

Tłuczań,małopolskie

140 000 zł85 m² 1 647 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 407 m²

Do sprzedaży dom drewniany całoroczny wybudowany w latach 30-tych z dobudowaną częścią z cegły. Dom do generalnego remontu powierzchnia zabudowy to 85 m2, kryty dachówką cementową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym podpiwniczony,blacho dachówka,okna pcv, media. Dół dwa pokoje kuchnia,łazienka.Góra pokój , kuchnia wc. oraz dwa przygórki Możliwość postawienia drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogorzela

Pogorzela,wielkopolskie

64 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam domek w centrum Pogorzeli.64 m .kw. powierzchni mieszkalnej.Budynek gospodarczy piętrowy z garażem. Świetna lokalizacja, blisko rynku.Dobry punkt na ewent. mały sklepik.Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mazowszany

Mazowszany,mazowieckie

420 000 zł135 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Budynek wykończony na dole, obecnie zamieszkały.Ogrzewanie podłogowe w holu, łazience, kuchni i salonie.Góra do wykonczenia. Teren zadrzewiony i pełen zieleni. Budowa budynku według tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karasia

Błędowo,mazowieckie

207 000 zł70 m² 2 957,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom całoroczny, ocieplany, z bala 4cm, 3 tarasy, położony w pięknej okolicy, w pobliżu jezioro, rzeka Wkra, stadnina koni, grzybne lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne