dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

:dodatkowy opis Dom w pięknej cichej okolicy wsród pól i lasów. W Domu przeprowadzony został częsciowy remont. Budynek składa się: parter - kuchnia, 2 pokoje, hol łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wincentów

Wincentów,łódzkie

950 000 zł180 m² 5 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 180m2, znajdujący się na dużej działce 8200m2 w sąsiedztwie zieleni, lasu i stawu w miejscowości Wincentów 2km od Dobronia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieczyska

Pieczyska,kujawsko-pomorskie

125 000 zł35 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:366 m²

Wyjątkowa oferta! Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 366m2 zabudowana murowanym parterowym domkiem o pow. około 35m2. Do działki przylega droga o pow. 84m2 - jako bezpłatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

285 000 zł126 m² 2 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej 126m2 na działce 500m2. Dom z użytkowym poddaszem w stanie deweloperskim. Na działce prąd i woda. Okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

570 000 zł252 m² 2 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dwie połowy bliźniaka każda o powierzchni całkowitej 126m2 na działce 500m2. Domy z użytkowym poddaszem w stanie deweloperskim. Na działce prąd i woda. Okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ozimek

Ozimek,opolskie

382 000 zł175 m² 2 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Dom Grodziec Oferujemy Państwu Dom w Grodźcu o powierzchni 175 m2 posadowiony na działce 16 arowej w odległości ok 22 km od Opola,spokojna okolica blisko lasu. Duży zadbany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiśniowa

Wiśniowa,małopolskie

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania pięknie położony dom. Cisza, spokój, dużo zieleni. Dom składa się z: - parteru (50 m2), pokój dzienny, jadalnia, aneks kuchenny, sypialnia, garderoba, łazienka z wc, - piętra (40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widzew

Łódź,łódzkie

549 000 zł217 m² 2 529,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Do sprzedania ciepły i przytulny dom dwukondygnacyjny na granicy Łodzi. Powierzchnia użytkowa domu to niemal 105 m2. Na dom składają się dwa piętra mieszkalne oraz podpiwniczenie, gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

300 000 zł250 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wolnostojacy dom na granicy Aleksandrowa Kujawskiego .15 min. od dworca pkp w spokojnej dzielnicy ,lazienki po remoncie,dzialka zagospodarowana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wieżowa

Gruszczyn,wielkopolskie

590 000 zł242 m² 2 438,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż Opis domu: funkcjonalny, pięknie położony pięciopokojowy dom jednorodzinny zlokalizowany w Gruszczynie przy ul. Wieżowej (z kostki brukowej), brak dróg dojazdowych gruntowych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

495 000 zł175 m² 2 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na działce 810m2 na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Rynarzewie pod Bydgoszczą. Budynek z 2005 roku całkowicie wykończony, działka zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ujejsce

Dąbrowa Górnicza,śląskie

335 000 zł92 m² 3 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:980 m²

Lokalizacja - Dąbrowie Górniczej - Trzebiesławice. Dom - ok.92m2, zbudowany w latach 50-tych rozbudowany w 2009r, wolnostojący, parterowy z poddaszem do wykończenia, ocieplony, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Straszów

Straszów,łódzkie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Trzyletni dom parterowy o pow. użytkowej 119 mkw na zagospodarowanej działce o pow. 860 mkw z oczkiem wodnym i nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Parter - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwalii

Piaseczno,mazowieckie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment 140m2 piaseczno/mysiadło - sprzedam bezpośrednio, cena do negocjacji! Dom zbudowany w 2006 r., wykończony w 2007 r. materiałami wysokiej jakości. Spokojna, cicha okolica, segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tenisowa

Sierosław,wielkopolskie

729 000 zł124 m² 5 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż dom sierosław. Dom parterowy wolnostojący 124 m2 Sierosław, k. Poznania. Dom 4-pokojowy z cegły z 2005 roku, dach kryty dachówką ceramiczną, zadbany ogród. Powierzchnia domu 124.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł120 m² 4 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny dwukondygnacyjny o powierzchni 140m2, położony na działce 700m2, w kapitalnej lokalizacji na osiedlu Miedzyń. Budynek po kapitalnym remoncie tzn:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stoki

Łódź,łódzkie

420 000 zł260 m² 1 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Segment czterokondygnacyjny narożny położony na osiedlu Stoki w cichej okolicy, 6 pokoi. Zbudowany w technologii tradycyjnej w 1991 roku, stolarka okienna pcv wymieniona w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Grodzisko

Grodzisko,łódzkie

1 995 000 zł296 m² 6 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży pięknej rezydencji zlokalizowanej w okolicach Starowej Góry. Dom położony jest w cichym i spokojnym otoczeniu, choć z drugiej strony wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

780 000 zł167 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:988 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w 2007 roku na działce 988 mkw. Parter domu: salon, jadalnia, kuchnia, wc, pomieszczenie gospodarcze. Piętro: 3 sypialnie, łazienka. Dach dwuspadowy, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nałkowskiej

Pszczyna,śląskie

440 000 zł240 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Ogrzewanie domu jest także gazowe, kominkiem i podłogowe w łazience u góry. Kuchnia składa się z dwóch pomieszczeń- jadalni oraz kuchni do przyrządzania potraw z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żywiec

Żywiec,śląskie

255 000 zł159 m² 1 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 159 mkw (razem z piwnicami 234 mkw). Budynek murowany, dwukondygnacyjny z możliwością adaptacji poddasza. W 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Ciche

Ciche,kujawsko-pomorskie

55 000 zł30 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witam, sprzedam "drewniany domek letniskowy parterowy położony w spokojnej i cichej okolicy idealnej do wypoczynku. Domek posiada własny aneks kuchenny, łazienkę z wc. Domek gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wieżowa

Gruszczyn,wielkopolskie

499 000 zł242 m² 2 061,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Piękny nieduży dom (połowa bliźniaka) w miejscowości Lublewo Gdańskie, powiat gdański, gmina Kolbudy. Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przystanek pks, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Łódź,łódzkie

1 600 000 zł394 m² 4 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 852 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży luksusowej rezydencji zlokalizowanej w ekskluzywnej okolicy willowej w dzielnicy Polesie / Nowe-Złotno. Parterowa willa o powierzchni mieszkalnej 264 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudniki

Rudniki,śląskie

560 000 zł210 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 908 m²

Oferujemy do sprzedaży ogrodzoną nieruchomość o powierzchni 1908 m. kw., zabudowaną stylowym domem mieszkalnym i wolnostojącym budynkiem gospodarczym z poddaszem i dwoma garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraśnik

Kraśnik,lubelskie

650 000 zł260 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

[bez prowizji] Dom na przedmieściach miasta - spokojna okolica. Bardzo dobre położenie ze względu na sąsiedztwo szkoły, przedszkola, sklepów i przystanków komunikacji miejskiej. Nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna za nowy budynek jednorodzinny W zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim! Budynek z porothermu, dachówka ceramiczna, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna domu jednorodzinnego W zabudowie szeregowej W stanie surowym otwartym! Budynek z porothermu, pokryty dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

435 000 zł200 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna za dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej W stanie surowym zamkniętym! Budynek z porothermu, dachówka ceramiczna, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

789 000 zł175 m² 4 508,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Atrakcyjna działka w centrum miasta zabudowana budynkiem mieszkalnym przy ulicy Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wlkp. Naprzeciwko Parku Słowiańskiego. Nieruchomość idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Słubica Dobra,mazowieckie

650 000 zł228 m² 2 850,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam bezpośrednio dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 191 m2 (działka o powierzchni powyżej 1000 m2) położony w miejscowości Słubica Dobra (gmina Żabia Wola). Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Średniówka

Średniówka,lubelskie

80 000 zł60 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom w miejscowości Średniówka. Dom drewniany, gotowy do zamieszkania. Woda z wodociągu, prąd, telefon. Siedlisko znajduje się w najbardziej malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skuły

Skuły,mazowieckie

330 000 zł90 m² 3 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Świetna okazja! cena do negocjacjii! Wyjątkowa nieruchomość - całoroczna Leśniczówka o pow. 90m2, położona w malowniczym lesie w Skułach na działce o pow. 1050m2, jedynie 30km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzeszkowice Duże

Strzeszkowice Duże,lubelskie

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bardzo ładny dom o powierzchni 160 m2, położony w odległości ok. 10 km od Lublina. Na dole znajduje się przestronny salon z kominkiem, sypialnia, duży hol oraz kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

210 000 zł150 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:880 m²

Budynek mieszkalno-usługowy w Zamościu. Powierzchnia budynku: 150m2 Powierzchnia działki: 880m2 (możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 650m2) Idealne pod warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

1 690 000 zł310 m² 5 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Trzebnica dom Z lokalem usługowym - zobacz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kozinki

Kozinki,mazowieckie

333 000 zł218 m² 1 527,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

pilnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gozdy

Gozdy,mazowieckie

68 000 zł132 m² 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom o pow. 132m2 położony we wsi Gozdy 15 km od Sierpca 45 km od Płocka. Podłączony prąd , woda , telefon. Na działce znajduje się garaż i budynek