dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

4 400 000 zł710 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:29 180 m²

Na sprzedaż obiekt agroturystyczny w miejscowości Orelec - Bieszczady Jeśli myślisz żeby rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady - zapraszam do zapoznania się z tą unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł1 800 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Świetny kompleks nieruchomości inwestycyjnych 1800 m2 lokalizacja Kompleks nieruchomości usytuowany w topowej lokalizacji, w okolicach ul. Kluczborskiej. Mnóstwo połączeń autobusowych jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 400 zł836,96 m² 1 350,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 788 m²

Sprzedaż nieruchomości Skierniewice Syndyk sprzeda w drodze konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w Skierniewicach przy ul. Rawskiej 82, powiat Skierniewice, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

4 690 000 zł567 m² 8 271,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:921 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący z funkcją usługowo-mieszkalną o powierzchni 541 m , położony na działce 921 m w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack. Sprzedaż bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł8 258 m² 326,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel.   Szukasz miejsca, które pozwoli zwolnić tempo życia i jednocześnie daje realny potencjał biznesowy? Prezentuję wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 000 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Szukasz uniwersalnego budynku biurowo magazynowego lub na usługi czy małą produkcje ? Prezentowana nieruchomość na sprzedaż to okazja rynkowa. Budynek składa się z 2-ch kondygnacji nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł330 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Zaproszenie do nabycia nieruchomości zabudowanej, przeznaczonej na działalność gospodarczą, położonej W nowym sączu sprzedający I przedmiot sprzedaży 1. Sprzedającym jest Piotr Krynicki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł291,77 m² 4 966,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w doskonałej lokalizacji przy ul. Armii Krajowej w Łańcucie. W skład oferty wchodzą trzy działki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł18 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:134 m²

Oferuję garaż o powierzchni 18 m , idealny do przechowywania pojazdu lub innych przedmiotów. Garaż znajduje się przy ulicy Hallera za budynkiem nr 15 Ogłoszenie prywatne bez pośredników ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł530 m² 4 150,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż oferowana jest kamienica mieszkalno-usługowa położona w ścisłym centrum Cieszyna, przy ul. Głębokiej 23 jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic miasta, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł16 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Sprzedam bezpośrednio własnościowy (księga Wieczysta) garaż 16m2 Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 16 m2 zlokalizowany przy ulicy Jabłońskiego. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

7 220 000 zł1 040 m² 6 942,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Pośrednikom zdecydowanie dziękuję. Kontakt dla zainteresowanych wyłącznie drogą mailową (podany telefon jest nieaktywny). Reprezentacyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł2 600 m² 1 903,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Sprzedam ośrodek wczasowy z pełnym wyposażeniem. Budynek główny o pow. 420m2 [ komfortowy dom właścicieli z dużym tarasem , 20 pokoi gościnnych z łazienkami z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł273 m² 4 358,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Oferta nieruchomości komercyjnej w samym sercu miasta idealna inwestycja dla przedsiębiorców! Na działce o powierzchni 1 460 m znajduje się zróżnicowana przestrzeń użytkowa, która.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł470 m² 1 276,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż obiekt przemysłowy pod działalność gospodarczą w miejscowości Pieszyce (58-250) przy ulicy Sanatoryjnej położony na działce o powierzchni 1470m2(działka - dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo-mieszkalny idealny pod działalność Na wynajem nowoczesny budynek z 2016 roku, oferujący szerokie możliwości wykorzystania od siedziby firmy, przez działalność usługową, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 060 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż obiekt przemysłowy. Opis nieruchomości ul. Dworska 3 Krzywda, woj. lubelskie teren 1,73 ha ogrodzony hale pełna infrastruktura Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni ogrodzony kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 040 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 521 m²

Budynek na terenie przemysłowym (wg mpzp), w solidnej konstrukcji stalowej, możliwość adaptacji na potrzeby produkcyjne i magazynowe na 3 kondygnacjach. Położenie bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł380 m² 7 342,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:589 m²

NA sprzedaż prosperujący pensjonat W łebie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego pensjonatu, położonego w prestiżowej, willowej części Łeby. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł1 000 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:933 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej hali produkcyjno-magazynowej. Poniżej przygotowałem profesjonalne zestawienie parametrów tej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł890 m² 393,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferuje na sprzedaż przestronny budynek o powierzchni 890 m , który może pełnić funkcje zarówno hali produkcyjnej jak i magazynu z zapleczem socjalno-biurowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł862 m² 4 524,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kamienica w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy św. Marcin oraz Uniwersytecie Ekonomicznym. Powierzchnia działki 280m2, powierzchnia użytkowa 862m2 (powierzchnia mieszkalna zależy od przebudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł380 m² 3 944,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Puszczykowo ul. Niwka stara przystań wodna Na sprzedaż dom / obiekt w Puszczykowie, położony tuż przy przystani wodnej. Świetna lokalizacja z ogromnym potencjałem pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł21 560 m² 29,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:21 560 m²

Gospodarstwo rolne w czworoboku z bezpośrednim dostępem do rzeki, 6 km od morza. Oferujemy wyjątkowe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni gruntów 21 560 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 035 m² 850,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:757 m²

Na sprzedaż budynek o funkcji biurowo-usługowej w centrum miasta. Działka powierzchni 757 m 2 zabudowana budynkiem biurowo-technicznym o powierzchni użytkowej 1 035,20 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł822 m² 1 812,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek pod inwestycję. Lokalizacja: księginice, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski zapewnia spokojne otoczenie z dobrym dojazdem do Wrocławia (ok. 15 km). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 879 m² 1 569,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 790 m²

Nieruchomość produkcyjno-usługowa z zapleczem biurowym i potencjałem rozwoju. Proponujemy do sprzedaży nieruchomość o charakterze produkcyjno-usługowym, zlokalizowaną na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 223 m² 3 270,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Teraz niższa cena! na sprzedaż budynek użytkowy W zielonej górze przy ul. Józefa sowińskiego 38C. Oferujemy doskonałą nieruchomość inwestycyjną, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 330 000 zł780 m² 4 269,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:3 393 m²

Na sprzedaż: hotel z potencjałem okolice Chełma | 3393 m działki, 30 pokoi, teren pod rozbudowę! Lokalizacja z przyszłością tu zarobisz na turystyce, biznesie i eventach! Obiekt,.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł2 900 m² 4 448,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Hala z częścią biurowo-socjalną znajdujące się na terenach produkcyjno-magazynowych. - hale o powierzchni około 2350m2 - część biurowo-socjalna o powierzchni około 550 m2 - 4 doki.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 511 m² 3 970,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowa niższa cena nieruchomości! Polecamy Państwu nieruchomość usługowo-hotelową- gastronomiczną położoną w kamienicy w centrum miasta. Budynek o powierzchni użytkowej 1511 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł439,90 m² 3 000,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż budynek usługowy z funkcją mieszkalną o powierzchni całkowitej 439,90m 2 w Olkuszu. Oferta na wyłączność biura Budynek zlokalizowany jest przy ul. Słowackiego nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

2 655 000 zł986,45 m² 2 691,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| na sprzedaż obiekt magazynowo- produkcyjny z częścią biurowo socjalną , o łącznej pow. 986,45 m2, na działce o pow. 3419 m2. zlokalizowany w Wieliszewie. Rozkład powierzchni: a).

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł1 401 m² 674,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Parterowy budynek usługowy z biurami o pow. o pow. użytkowej 345,84m2. Do tej pory działalność usługowa. Obiekt znajduje się przy ul. Szczecińskiej w Koszalinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł77 m² 4 805,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:593 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy: 1) powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł538 m² 2 973,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:509 m²

Do sprzedania duży pensjonat położony w miejscowości Karpacz. Budynek czterokondygnacyjny plus poddasze o powierzchni 538 m2 posadowiony na działce o powierzchni 509 m2. Przyziemie :.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł506 m² 1 975,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem adaptacyjnym, zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy Katowic Burowcu. Istnieje możliwość wydzielenia aż 13 mieszkań lub 11.

Szczegóły ogłoszenia

6 980 000 zł1 107,50 m² 6 302,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 019 m²

Idealne dla inwestora, który chce przejąć w całości funkcjonujący i przynoszący zyski interes. Przedstawiamy Państwu fantastyczną inwestycję znajdującą się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 326 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 2326 mkw w Zbrudzewie/k Śremu zabudowana budynkiem magazynowo- biurowym o pow. 200 mkw. W skład budynku wchodzą: garaż (50mkw).

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł103 890 m² 28,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:103 890 m²

Do sprzedaży ośrodek wypoczynkowy o powierzchni 10, 3890 ha (grunt w wieczystym użytkowaniu), położony w gminie Drużbice i gminie Grabica, nad zbiornikiem wodnym - jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł88 m² 2 716 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla inwestora! Gmina Dukla - Równe. Budynek komercyjny wybudowany z cegły, ocieplony, podpiwniczony. Powierzchnia parteru to 77m2. Są w nim sala sprzedażowa 46m2, zaplecze gospodarcze.