dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

1 480 000 zł350 m² 4 228,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Okazja dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny dla osób szukających funkcji mieszkalnej wraz z opcją prowadzenia działalności - idealna nieruchomość pod agroturystykę, warsztat, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł2 072 m² 1 568,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. Kawaleryjska Opiekun oferty: paweł Grzesik tel.   Cena: 3 250 000 zł Powierzchnia użytkowa: 2 072 m Na sprzedaż wyjątkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 195 000 zł691 m² 4 623,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferta bezpośrednia - bez kosztów wynagrodzenia biura Na sprzedaż wyjątkowa oferta - nietuzinkowy budynek mieszkalno-usługowy, położony w Śródmieściu, przy ul. Mickiewicza. Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł649,15 m² 768,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:24 700 m²

| nieruchomość położona we wsi Przechody, gminie Grajwo, powiat grajewski, województwie podlaskim w odległości około 80 km od Białegostoku i 15 km od Grajewa. Oferta w opcji -.

Szczegóły ogłoszenia

5 535 000 zł1 167 m² 4 742,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 396 m²

Prezentuję wyjątkową nieruchomość komercyjną o szerokim zakresie możliwości użytkowych, położoną w miejscowości Stara Wieś, w gminie Nadarzyn tuż przy trasie ekspresowej S8,.

Szczegóły ogłoszenia

7 866 855 zł493,50 m² 15 940,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość inwestycyjna - 20 apartamentów W kamienicy blisko centrum obecnie nieruchomość przynosi dochód 45 000 miesięcznie Na sprzedaż 20 apartamentów w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł12,50 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: miejsce postojowe (nr 15) w podziemnej hali garażowej w bloku przy ul. Kozietulskiego 1 w Grójcu. Miejsce posiada jednego bezpośredniego sąsiada (możliwość zakupu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł415 m² 5 539,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:42 m²

Gotowy, dochodowy pensjonat w sercu Bieszczad Berezka, gm. Solina 400 m | 4 niezależne apartamenty | 41,99 a Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł500 m² 1 540 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

NR oferty: sbdoc9200 Na sprzedaż Hala produkcyjno-magazynowa w Złotoryi! Okazja! Cena: 770 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest hala produkcyjno-magazynowej z pomieszczeniami gospodarczymi,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł204 m² 4 362,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy z dobrze prosperującym sklepem spożywczym i pokojami noclegowymi, zlokalizowany w miejscowości Osiecza Pierwsza, gm. Rzgów, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł16 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż w dobrym stanie technicznym w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Zielonej. Powierzchnia 16 m2, bez kanału. Bez wilgoci., Wolny od zaraz zapraszam do kontaktu więcej informacji udzieli.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta dostępna tylko U nas! O nieruchomości: budynek usługowo-mieszkalny wybudowany w 2003r w ścisłym centrum Sulechowa przy ul. Szkolnej 7. Powierzchnia zabudowy liczy 99,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł842 m² 1 175,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu z szybkim wjazdem i wyjazdem w kierunku Warszawy, gdańska, łodzi, częstochowy, katowic, zaledwie 500 m od drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł891 m² 1 346,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:891 m²

Oferta sprzedaży kamienica, ul. Mickiewicza, przemyśl Na sprzedaż kamienica o funkcji mieszkalno-usługowej, położona w centralnej części Przemyśla, przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł166 000 m² 5,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:166 000 m²

Oferta sprzedaży siedliska szeszki, gm. Wieliczki Na sprzedaż rozległe siedlisko o łącznej powierzchni 16,6 ha, położone w miejscowości Szeszki 3, w gminie Wieliczki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 340 m² 252,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:40 823 m²

Gospodarstwo, zabudowa dworkowo-folwarczna. Budynek mieszkalny wraz z drugim budynkiem mieszkalnym oraz oborą i częścią magazynową w ruinie. Oficyna mieszkalna o pow. 496m2,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł710 m² 8 309,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Szukasz miejsca, w którym praca łączy się z pasją, a każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków i zapachem lasu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Klimatyczna agroturystyka.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł852 m² 5 856,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Duży budynek inwestycyjny: 852 m I Ursus | biura lub mieszkania! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł750 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 750 m , położona przy drodze asfaltowej, zapewniająca wygodny dojazd. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa oraz droga S19.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł125 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:820 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczy do remontu Dachowa k. Sochaczewa Oferujemy do sprzedaży budynek gospodarczy o powierzchni całkowitej 125 m , w tym 25 m garażu, usytuowany we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 468 m² 317,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Na sprzedaż funkcjonalna hala magazynowo- produkcyjna z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowana w dogodnej części Raciborza przy ulicy Wiejskiej. z łatwym i bezproblemowym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 050 m² 438,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Polecam na sprzedaż obiekt pod np. data center, ok. 45 km od Kołobrzegu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1 828 m 2. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł389 m² 3 470,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:963 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Jaworzno. Ulica Karola Olszewskiego 15 blisko centrum Cena: 1 350 000 zł netto/brutto bez fv Powierzchnia budynku: 389 m2 Powierzchnia działki: 963 m2 Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 100 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 535 m²

Oferta sprzedaży jazy, gmina dygowo Cena: 2 900 000 pln do negocjacji opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka z zabudowaniami o powierzchni 4 535 m, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł248,76 m² 8 035,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 117 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość funkcjonująca przez cały rok. Restauracja w pełni umeblowana i wyposażona - gotowa do przyjmowania gości. Parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł380,44 m² 2 339,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:185 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia na sprzedaż wyjątkową kamienicę z ogromnym potencjałem, położoną w najbardziej prestiżowej części Grudziądza - przy ul. Długiej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł310 m² 15 806,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 288 m²

Ofertą sprzedaży jest obiekt zlokalizowany tylko 800m od plaży, blisko centrum miasta. Nieruchomość składająca się z domu 70m2 i 7 domków każdy o powierzchni 30m2 (docelowo 12.

Szczegóły ogłoszenia

10 590 000 zł6 164 m² 1 718 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż. Hale przemysłowe 6164 m2. Pom.SOCJALNO-BIUROWE 1000 m2. Działka 8300 m2. Parking 926 m2. Plac utwardzony. Poznań krzyżowniki Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 305 m² 513,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 087 m²

Nieruchomość stanowi grunt zabudowany, złożony z kilku działek o łącznej powierzchni 2087m 2. Na działce posadowione są trzy budynki: biurowo-techniczny oraz dwa garaże. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 789 000 zł661,59 m² 2 704,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż hala/chłodnia o powierzchni 661,59 m (z możliwością rozbudowy), z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi, położonej na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł323 m² 10 216,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowy pensjonat w nadmorskiej miejscowości Chłopy przy ul. Lawendowe Pole, ok. 500 m od morza! Obiekt o pow. 323 m2 oddany do użytku w 2022 roku. Obiekt obejmuje 13 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł668 m² 2 245,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości przemysłowo-usługowej w Bydgoszczy Na sprzedaż: nieruchomość budynkowa z potencjałem, położona w Bydgoszczy. Oferujemy dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16,50 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu garażu w hali garażowej, w jednym z budynków przy ul. Sosnkowskiego, w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia garażu 16,50 m2. Dostępne media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł250 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalny budynek z duszą, położony w malowniczych Bobrowicach, zaledwie 20 km od Darłowa oraz w niedalekiej odległości od Jarosławca, wicia i Ustki.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł557 m² 6 463,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:781 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy obiekt turystyczny w stanie do wykończenia, zaledwie 300 metrów od morza, pustkowo Niepowtarzalna okazja inwestycyjna nad Bałtykiem! Oferujemy na sprzedaż obiekt turystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł3 626 m² 6 894,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna nieruchomość logistyczna zlokalizowana w Dzierżoniowie, zaledwie 22 kilometry od trasy S8, 74 kilometry od centrum Wrocławia i 86 kilometrów od Portu Lotniczego Wrocław. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

15 375 000 zł10 763,60 m² 1 428,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość położona na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej na Podlasiu, w bliskiej odległości od drogi krajowej Białystok - Augustów i przejść granicznych do.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł4 986,70 m² 1 303,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn