dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Katowice,śląskie

5 250 000 zł3 626 m² 1 447,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis: przedmiotem oferty jest narożna kamienica zlokalizowana w Katowicach róg ul. Warszawska/ Damrota, którą stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana piękną zabytkową kamienicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Armii Krajowej

Ciechanów,mazowieckie

135 000 zł55 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:247 m²

Lokal użytkowy przy ul. Armii Krajowej Lokal użytkowy o powierzchni 55,00 mkw. jest zlokalizowany we własnym budynku wolnostojącym. Całość położony na działce o powierzchni 247 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Borkowo Lęborskie

Borkowo Lęborskie,pomorskie

2 000 000 zł20 990 m² 95,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładna nieruchomość z przeznaczeniem mieszkalno-restauracyjno-hotelowym, składająca się dwóch budynków dwukondygnacyjnyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

360 000 zł330 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Świetnie zlokalizowany budynek o powierzchni 330 m2 w centrum osiedla, pomiędzy blokami. W stanie technicznym do kapitalnego remontu. Posiada aktualne pozwolenie na budowę - budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tuszkowy

Tuszkowy,pomorskie

600 000 zł708 m² 847,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3,27 ha, ( w tym jezioro o pow. 1 ha, las o pow. 2ha ), zabudowana obiektamu wielofunkcyjnymi o łącznej pow. użytkowej 708,54m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Mosty

Mosty,pomorskie

300 000 zł219 m² 1 369,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

0% - wynajmujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Do wynajęcia budynek pod działalność gospodarczą o pow.219m2 w Lęborku na ul. Krzywoustego (teren byłej mleczarni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żmigród

Żmigród,dolnośląskie

520 000 zł3 700 m² 140,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Sprzedam obiekt w Żmigrodzie. Bardzo korzystnie zlokalizowany samodzielny obiekt składający się z działki o pow. 3700m2 oraz budynków o łącznej powierzchni 680m2. Możliwe także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mineralna

Warszawa,mazowieckie

1 215 000 zł1 350 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Zapytaj o ofertę : 905/20010. Działka o powierzchni 1347m2 zabudowana 2 starszymi niewielkimi budynkami (2x po 70m2) do rozbiórki lub rozbudowy. Szerokość od ulicy 26m, głębokosć 52m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Uście Gorlickie

Uście Gorlickie,małopolskie

930 000 zł2 800 m² 332,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wysowa - zdrój Lokalizacja Nieruchomość, położona w uzdrowiskowej miejscowości Wysowa Zdrój. Bezpośredni wjazd na teren posesji z lokalnej drogi asfaltowej. Odległość do pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Lębork

Lębork,pomorskie

2 500 000 zł12 653 m² 197,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

O% kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! motel tina - nieruchomość z przeznaczeniem hotelowym, składająca się z 20 domków typu Brda w Lęborku. Usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bożepole Wielkie

Bożepole Wielkie,pomorskie

1 200 000 zł8 650 m² 138,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duża działka w Chmieleńcu (niedużej wsi położonej około 500 m na północ od Bożegopola Wielkiego ) składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sasankowa

Dębki,pomorskie

1 970 000 zł560 m² 3 517,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowy pensjonat w Dębkach k. Krokowej, w znanej nadmorskiej miejscowości turystycznej. Powierzchnia obiektu to 560m2 mierząc po podłodze, na działce 1604m2.(Poddasze ok. 200m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

990 000 zł2 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

prowizja 0%! Możliwość sprzedaży Ośrodka Kamion jako spółki za cenę 700 000zł Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy "kamion" położony na obszarze Załęczańskiego Parku Krajobrazowego nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Plac Wojewódzki

Sieradz,łódzkie

3 350 000 zł1 798 m² 1 862,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

N o W A O B N I Ż O N A C E N A ! dom handlowy W centrum miasta, doskonały dojazd, parking dla najemców I klientów - to wyjątkowa oferta nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

17 900 000 zł4 047 m² 4 423,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Nieruchomość składa się z działki będącej w użytkowaniu wieczystym. Teren nieruchomości jest płaski, nieogrodzony od strony głównego wejścia do budynku, z pozostałych stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wieluń

Wieluń,łódzkie

1 000 000 zł2 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł720 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:850 m²

Firma handlowa - warsztat samochodowy na Białołęce. Firma dochodowa, z bazą stałych klientów, prowadzi sprzedaż części do samochodów, mechanikę pojazdową w pełnym zakresie, import.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

3 500 000 zł2 400 m² 1 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferuję do sprzedaży nowy obiekt użytkowy w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 2 400 m2 położony w doskonale skomunikowanej lokalizacji w Bielsku-Białej. Budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Przedziałowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 275 000 zł800 m² 1 593,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Przedmiot sprzedaży : Obiekt Magazynowo - Produkcyjno - Usługowy , Zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Łosień. Powierzchnia budynków: 800 m2, każdy z budynków po ok. 400m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Damrota

Katowice,śląskie

2 250 000 zł1 810 m² 1 243,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta! Przedmiotem oferty jest kamienica zlokalizowana w Katowicach ul. Damrota, którą stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana piękną zabytkową kamienicą z przełomu XIX /XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

677 000 zł185 m² 3 659,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek dwukondygnacyjny z przeznaczeniem handlowo -usługowo -biurowym o powierzchni użytkowej 185m2, znajdujący się w Rzeszowie na Os. Baranówka. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł360 m² 611,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Budynek wolnostojący na działce o powierzchni 1150 m2 z drogą dojazdową 110 m2, więc razem jest 1260 m2 (cena obejmuje działkę). Duża nieograniczona podporami hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Fabryczna

Niepołomice,małopolskie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż magazyn położony w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej ulica Fabryczna (część obiektu byłego Krak-Szkła) , powierzchnia magazynowa 200m2 dodatkowo wiata o wymiarach 8m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Tawęcino

Tawęcino,pomorskie

860 000 zł860 m² 999,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 501 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nieruchomość zabudowana budynkami magazynowo - produkcyjnymi oraz budynkiem biurowo - socjalnym o łącznej powierzchni 860,50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wieluń

Wieluń,łódzkie

2 999 000 zł1 500 m² 1 999,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Atrakcyjna i rozwojowa nieruchomość położona w korzystnej lokalizacji, na terenie Załęczańskiego Parku Krajobrazowgo w obrębie Jury Krakowsko Częstochowsko Wieluńskiej przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Katowice

Katowice,śląskie

2 990 000 zł750 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość dochodowa! Dane techniczne Powierzchnia gruntu ok. 400 m2, budynku pow. całkowita 750 m2, kondygnacje: piwnica użytkowa, parter handlowo-usługowy, 2 pietra biurowe Klasa biurowca: brak -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

18 000 zł18 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferujemy do sprzedaży garaż położony w Tarnowskich Górach dzielnicy Lasowice. Nieruchomość znajduje się przy osiedlu bloków mieszkalnych przy ul. Marii Rozpłochowskiej. Garaż w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

999 900 zł450 m² 2 222 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość składająca się z hali o powierzchni 450 m2 i wiaty o pow. 300 m2, hala jest połączona z dwupiętrowym budynkiem o powierzchni 420 m2 (parter 220 m2, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł644 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga- 0% prowizji od kupującego - wynagrodzenie biura pośrednictwa pokrywa sprzedający! dom Z basenem plus zakład produkcyjny na osiedlu pzwn! Obiekt przeznaczony na działalność gospodarczą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł540 m² 2 574,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:542 m²

Do sprzedania Centrum serwisów samochodowych. Powierzchnia działki 542m2 Powierzchnia serwisowa 180m2 Powierzchnia zabudowy 233m2 + 233m2 na piętrze. Piwnica 70m2 pod częścią biurową, pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Lubin

Lubin,dolnośląskie

17 000 zł44 m² 386,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż jednostanowiskowy o powierzchni ok 18 m2, zlokalizowany w kompleksie garaży, w centrum Lubina. Przeprowadzona została rewitalizacja zadaszenia. Garaż nie posiada kanału. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

775 000 zł400 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Hala magazynowo-produkcyjna położona w okolicach Osiedla Chopina w Stargardzie. Hala o łącznej powierzchni 400 m2 położona na działce o powierzchni 2680 m2. Hala wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Byczyna

Byczyna,opolskie

4 000 000 zł1 228 m² 3 257,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania nieruchomość w której od 2011 r. prowadzona jest działalność trzygwiazdkowego Hotelu Adler, wraz z lokalami mieszkalnymi położonymi w budynku na zapleczu hotelu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Praszka

Praszka,opolskie

280 000 zł367 m² 762,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość położona na działce o pow. 1200m2 wraz z magazynem 150m2 + poddasze, zabudowana budynkiem wolnostojącym handlowo-usługowym o powierzchni 220m2 w tym 117m2 użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Bolesławiec,dolnośląskie

143 000 zł209 m² 684,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

B&b Nieruchomości s.c. Krystyna Bałacka w Bolesławcu ul. Łokietka 8 ~nip, regondziałając na zlecenie ~zakładów Ceramicznych ?bolesławiec? Sp zo.o. wBolesławcu, ul. T. Kościuszki 11 59-700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bogusława X

Pyrzyce,zachodniopomorskie

1 250 000 zł500 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:196 m²

Budynek usługowo-handlowo-mieszkalny, zlokalizowany przy ruchliwej drodze w centrum miasta. Przeznaczenie budynku to handel, usługi, hurtownia, działalność biurowa, artystyczna, dom lekarski,.