dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 999 999 zł1 600 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 780 m²

Unikalna nieruchomość, którą Państwu proponujemy to budynki dawnego browaru i stajni należące kiedyś do kompleksu Pałacowego w Oborach (obecnie Dom Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Ceglarska

Kraków,małopolskie

20 000 zł23 m² 869,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży - miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym - Kraków ul. Ceglarska 14. Nieruchomość (garaż wielostanowiskowy) mieści się w budynku mieszkalnym w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Borowno

Borowno,śląskie

290 000 zł169 m² 1 715,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Działka borowno gm. Mykanów z działającym warsztatem samochodowym Działka rolno-budowlana łącznie pow. 5520 m kw- z czego działka budowlana przy drodze asfaltowej pow. 1680 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Chełm

Chełm,lubelskie

850 000 zł1 200 m² 708,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek biurowo-administracyjny i magazynowy ok. 1200m2, dwie kondygnacje, wynajmowany. Działka o powierzchni 2000m2, własność budynków, grunt w użytkowaniu wieczystym. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Śródmieście

Lublin,lubelskie

1 900 000 zł890 m² 2 134,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Budynek biurowy, trzykondygnacyjny, położony w ścisłym centrum Lublina, obręb Stare Miasto. Powierzchnia użytkowa 890m2, całkowita 1147m2, lata siedemdziesiąte, ogrzewanie gazowe. Własny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Całownia

Całownia,mazowieckie

1 500 000 zł1 089 m² 1 377,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:31 800 m²

Budynek restauracyjno-hotelowo-gospodarczy z częścią mieszkalną o pow. użytkowej 1089m.kw. Część restauracyjno -hotelowa ma pow. użytkową 871 m2 natomiast cześć gospodarczo- mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielawa

Bielawa,mazowieckie

7 626 000 zł835 m² 9 132,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek pensjonatowy powstały w wyniku rozbudowy i modernizacji budynku restauracyjnego z częścią mieszkalną.~Budynek restauracyjny z częścią mieszkalną, dwupiętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Akademickie

Słupsk,pomorskie

699 000 zł1 200 m² 582,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno - usługowa o powierzchni 1200 m.2 znajdująca się w okolicach Słupska, bardzo dobry dojazd, nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 15200 m.2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Pawilon handlowy w ciągu pawilonów handlowo-usługowych Po kapitalnym remoncie zewnętrznym i wewnętrznym /budynek ocieplony, wymienione pokrycie dachu, okna plastikowe-antywłamaniowe, na oknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

800 000 zł600 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży kamienicę z 1930r. położoną praktycznie w samym centrum Dąbrowy Górniczej. Circa 600 m kw powierzchni mieszkaniowej znajdującej się na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł460 m² 867,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od Kupującego! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem o powierzchni całkowitej ok.460m2 usytuowaną na działce 3871m2. Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

1 890 000 zł780 m² 2 423,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 850 m²

Oferujemy do kupienia obiekt handlowo - usługowo- mieszkalny usytuowany na działce o pow. 2850 m2 ( + 200 m2 użytkowane, z możliwością pierwokupu), zlokalizowany w centrum Sosnowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł500 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż strych pod inwestycję/ Stare Miasto ul. Bonerowska. Proponujemy Państwu strych do adaptacji znajdujący się na 3 piętrze dwu piętrowej zadbanej kamienicy. Powierzchnia użytkowa ustalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

420 000 zł250 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość to działka o pow. 401 m2 zabudowana budynkiem 4 kondygnacyjnym ( pow. użytk. 250m2) + niska zabudowa. Kamienica do remontu, składająca się z 4 mieszkań po 50m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

5 200 000 zł1 160 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:837 m²

Nowy, nowoczesny biurowiec w białymstoku w swietnej lokalizacji,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 000 zł2 600 m² 615,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 779 m²

Nieruchomość położona w centralnej części Szczecina na Kępie Parnickiej. To wyjątkowa pod względem walorów krajobrazu miejskiego część Szczecina. Działka znajduje się bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Niemojewska

Warka,mazowieckie

800 000 zł1 300 m² 615,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 613 m²

Oferujemy do sprzedania obiekt o powierzchni ok 1300 m2 położony na działce 3613 m2 blisko centrum miasta Warka. Obiekt składa się z kilku części: - część hotelowa (pokoje 2 os, 3 os,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sezamkowa

Janówka,łódzkie

690 000 zł260 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokal stanowi jedną bryłę budynku. Na parterze budynku pomieszczenia przeznaczone są na działalność gospodarczą., pomieszczenia przystosowane są do działalności o wysokiej czystości lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piotrkowska

Sosnowiec,śląskie

590 000 zł1 100 m² 536,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Kamienica z początku XX-wieku zlokalizowana przy ulicy Piotrkowskiej 1 w Sosnowcu o powierzchni 1100m2 na działce 14 ar. Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Stare Babice,mazowieckie

1 100 000 zł509 m² 2 161,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Budynek z przeznaczeniem usługowo-magazynowy z częścią biurową. Wykorzystanie budynku jest różnorodne, istnieje możliwości zaadaptowania części budynku jako mieszkalną. Pow. brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 400 000 zł800 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Gościniec Tyrolski Dwór - zabytkowy dom dawna rezydencja rodziny Schaffgotschów, w skład której wchodzą dwa budynki i domek myśliwski,połączone podziemnym przejsciem. Do dyspozycji gości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

2 500 000 zł2 200 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt handlowo-usługowo-biurowy Śródmieście Pow. 2200 m kw. trzykondygnacyjny, po gruntownym remoncie , 2 wjazdy z dwóch niezależnych ulic , działka wyłożona kostką brukową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrówka Wielkopolska

Dąbrówka Wielkopolska,lubuskie

20 700 zł74 m² 279,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Burmistrz Zbąszynka o g ł a s z a pierwszy publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zespołu nieruchomości zabudowanych budynkiem gospodarczym, oznaczonych geodezyjnie nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sierpc

Sierpc,mazowieckie

450 000 zł137 m² 3 284,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Restauracja dochodowa funkcjonująca od kilkunastu lat, o dobrej renomie i dobrej lokalizacji (centrum miasta). Ciesząca się zainteresowaniem zarówno w zakresie organizowanych imprez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karolewo

Karolewo,mazowieckie

1 400 000 zł340 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 800 m²

Stacja paliw położona tuż przy drodze krajowej nr 10 (szczecin - Warszawa). Obiekt pod patronatem Orlenu (stacja Bliska). W skład nieruchomości wchodzi bar a także sklep. Całość na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Pawilon handlowy w ciągu pawilonów handlowo-usługowych. Pow. 65 m kw , 1 piętro , okna aluminiowe, okratowane. Układ północ-południe. Nieruchomość składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wysowa-Zdrój

Wysowa-Zdrój,małopolskie

1 050 000 zł1 054 m² 996,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Nieruchomość położona w Wysowej gmina Ujście Gorlickie, przy drodze gminnej, w pierwszej linii zabudowy na terenie płaskim, w sąsiedztwie zabudowań domków jednorodzinnych oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski,mazowieckie

530 000 zł331 m² 1 601,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:717 m²

Budynek biurowy 75m2 i magazynowy ok. 256m2. Działka o powierzchni 717m2, własność budynków, grunt w użytkowaniu wieczystym. Rampa, teren ogrodzony, utwardzony, miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stasin

Stasin,lubelskie

1 575 000 zł4 000 m² 393,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Budynki produkcyjno biurowo magazynowe 800m2 Budynek mieszkalny 120m2 Plac utwardzony 2500 m2 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Piotr Chojnacki nr licencji: 12604

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Stare Babice,mazowieckie

1 500 000 zł340 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Budynek z przeznaczeniem usługowym, wykorzystanie budynku jest różnorodne, można także użytkować cześć budynką jako mieszkalną. Pow. użytkowa 330,5 m2, w tym powierzchnia parteru 170,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 100 000 zł3 700 m² 297,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży obiekt warsztatowy położony na działce inwestycyjno - budowlanej o powierzchni 3700 m kw zlokalizowaną w strategicznym punkcie w Dąbrowie Górniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Broniewskiego

Pruszków,mazowieckie

2 950 000 zł5 873 m² 502,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 873 m²

Atrakcyjna inwestycja w bardzo dobrej lokalizacji, w Pruszkowie, ul Broniewskiego 1-3, 16km od centrum Warszawy Idealne warunki na: - hotel - spa -klinikę -szkołę -restaurację -dom seniorów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 200 000 zł413 m² 2 905,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 412m kw., którą można zakwalifikować jako nieruchomość komercyjną oraz mieszkaniową, zlokalizowaną na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

590 000 zł340 m² 1 735,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gruntowa zabudowana obiektem produkcyjnym z częścią biurowo-socjalną i pomieszczeniami magazynowo-gospodarczymi o powierzchni użytkowej 340 m2. Bezpośrednie położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

159 000 zł400 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Restauracja na statku! Jedyna taka okazja w Polsce. Barka koszarka zaadoptowana na restaurację. Cieszyła się popularnością w Elblągu - czeka na nowego właściciela. Powierzchnia lokalu - 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sieraków

Sieraków,wielkopolskie

2 385 000 zł442 m² 5 395,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Przedmiotem oferty jest gospodarstwo agroturystyczne o przeznaczeniu hotelowym typu rancho o pow. 25000m2.Położone w Okręgu Wieleńskim w pobliżu Sierakowa na Wartą.Na terenie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Abramowice

Lublin,lubelskie

3 500 000 zł998 m² 3 505,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Do sprzedania budynek usługowo mieszkalny o wysokim standardzie, z własną infrastrukturą, położony w obszarze mieszkalno-usługowym południowej części Lublina. Obiekt dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

4 200 000 zł11 500 m² 365,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną na terenach przemysłowych w Dąbrowie Górniczej. Ogrodzona działka o powierzchni 11 500m kw (w połowie utwardzona płytami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

10 000 000 zł1 700 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Doskonale zlokalizowana działka komercyjna o powierzchni ~ 2350 m kw w Warszawie w pierwszej linii w Alejach Jerozolimskich za ulicą Łopuszańską w kierunku zachodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

99 000 zł99 m² 1 004,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta z wyłącznością. Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku o powierzchni 98,60m2, posadowionego na działce po powierzchni 229m2, składającego się z dwóch wiatrołapów,(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Rybnik

Rybnik,śląskie

800 000 zł460 m² 1 739,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Podłoga wykonana z lastrika z płytkami gresowymi, ściany gipsowe, sufit podwieszany kasetonowy na wys.3,30, Ogrzewanie nawiewowe, oświetlenie; kasetony cztero świetlówkowe (4x18 KW).