dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

16 000 000 zł8 021 m² 1 994,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hale, budynki I powierzchnie W kompleksie chronionym.OD 1300 zł/m2 DO 6000 ZŁ ZA METR KWADRATOWY. Zespół budynków i hal o łącznej powierzchni użytkowej 8021 m2, ciekawych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 450 000 zł910 m² 3 791,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 580 m²

Sprzedamy dom wolnostojący o wysokim standardzie wraz z zakładem produkcyjno-usługowym położony w trakcyjnej dzielnicy Torunia. Położenie nieruchomości: kompleks usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Podgórska

Jadowniki,małopolskie

107 000 zł120 m² 891,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek usługowo-mieszkalny wymagający remontu który położony jest w Jadownikach przy ul.Podgórskiej na Bocheńcu.Powierzchnia działki siedliskowej=58ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Tarnów

Tarnów,małopolskie

700 000 zł887 m² 789,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 928 m²

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela na sprzedaż lub do wynajęcia obiekty produkcyjno- magazynowe W okolicach tarnowa Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 0,4928 ha znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

3 500 000 zł854 m² 4 100,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 774 m²

Do sprzedania obiekt usługowo-handlowy położony w Wejherowie ul.Brygady Pancernej przy trasie nr 6. Powierzchnia użytkowa budynków łączna: 853,55m2, powierzchnia działki: 2774m2, - utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

950 000 zł340 m² 2 794,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w Toruniu na Osiedlu Wrzosy, która była ostatnio użytkowana jako Zakład produkcyjno-usługowy z zapleczem biurowo-konstrukcyjnym. Wcześniej był to buzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 553 200 zł1 964 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Cena 1300 zł / m2. Duży budynek w kompleksie chronionym, przy drodze krajowej nr 10 Szczecin - Lubieszyn. Obiekt wykonany z pełnej cegły, dach dwuspadowy, kryty papą. Długość obiektu 59,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 830 000 zł1 220 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala murowana, w kompleksie chronionym, położona przy trasie nr 10 Szczecin - Lubieszyn. Budynek o długości 52 m, szerokości 21,06 m, wysokości 7,79 m. Dach pokryty papą. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Konopnickiej

Jasień,małopolskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Oferujemy do sprzedania budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi/spichlerz,obora,stodoła/ które położone są w Jasieniu przy ul.M.Konopnickiej-droga krajowa E-44 trasa Brzesko-Bochnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

9 000 000 zł1 200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do sprzedania nowoczesne budynki biurowo-produkcyjne w okolicach Krakowa. Bardzo duża działka. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Skorzystaj z bezpłatnej weryfikacji swojej zdolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

505 000 zł160 m² 3 156,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania obiekt komercyjny-kamienica, składający się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej około 160 m2 znajdujący się w Opolu, nowa Wieś Królewska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mała

Dębno,zachodniopomorskie

1 300 000 zł795 m² 1 636 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Nieruchomość produkcyjno-usługowa w Dębnie. Powierzchnia działki 2065 m2. Działka zabudowana jest parterowym, niepodpiwniczonym budynkiem wykonanym w technologii tradycyjnej z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Legionów Piłsudskiego

Brzesko,małopolskie

275 000 zł150 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży wyodrębnioną hipotecznie połowę budynku mieszkalnego/parter/ który położony jest w Brzesku rejon ul.Legionów Piłsudskiego. Jest to podział fizyczny wynoszący 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

3 603 000 zł1 201 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w kompleksie chronionym. Znakomity do wykorzystania jako magazyn lub powierzchnia handlowa. Długość budynku 46,06 m, szerokość 26,06 m, wysokość 8,3 m. dach dwuspadowy, o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Studencka

Kraków,małopolskie

4 000 000 zł878 m² 4 553,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania kamienica w samym sercu Krakowa, idealna pod hostel lub mały hotel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Skorzystaj z bezpłatnej weryfikacji swojej zdolności kredytowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

9 700 000 zł2 292 m² 4 232,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

Przedmiot sprzedaży stanowi działka budowlana wraz z budynkiem biurowym oraz magazynem. Budynek jest 4 piętrowy w całości podpiwniczony z wydzielonymi pomieszczeniami: biurowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Janów

Janów,opolskie

2 500 000 zł766 m² 3 263,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Pałac w Janowie, położony jest niedaleko od dużej wioski Łosiów (1km), która leży przy starej szosie między Opolem (38 km), a Wrocławiem (46 km) w odległości 10 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ziemiełowice

Ziemiełowice,opolskie

3 400 000 zł1 800 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Pałac i park powstały w II połowie XIX wieku i noszą wszelkie znamiona stylu eklektycznego, w pełni oddając panujący wówczas trend romantyczności i malowniczości. Efekt ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kikół-Wieś

Kikół-Wieś,kujawsko-pomorskie

2 400 000 zł612 m² 3 921,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:38 600 m²

Sprzedam nieruchomość składająca się z 5 obiektów o łącznej powierzchni użytkowej 612 m2, wybudowana w latach 2000-2012r., posadowiona na kilku działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

1 400 000 zł950 m² 1 473,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:15 705 m²

Na sprzedaż Schronisko Turystyczne "Kukułka" na przedmieściach Kłodzka , nieopodal drogi Kłodzko - Nysa. Obiekt wolno stojący, parterowy z użytkowym poddaszem, budowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł324 m² 1 404,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Nieruchomość O dużym potencjale, polecam. Oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną dochodową kamienicę wraz z bardzo dużą działką o powierzchni 1211m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rudawka Rymanowska

Rudawka Rymanowska,podkarpackie

2 500 000 zł1 200 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:170 000 m²

Do sprzedania ośrodek wypoczynkowy na 120 miejsc noclegowych w dwóch pawilonach - pokojach dwu i czteroosobowych oraz 11 czteroosobowych domkach typu Tarnawka i Mszana.Stołówka oraz bar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł800 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:671 m²

| przedmiotem sprzedaży jest kamienica o powierzchni 800m 2 położona w Śródmieściu. W skład kamienicy wchodzi: parter, i i II piętro oraz oficyna. Parter: budynek główny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 000 zł995 m² 1 507,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Na sprzedaż oferuje budynek biurowy, dwupiętrowy podpiwniczony z dachem płaskim kopertowym o konstrukcji tradycyjnej. Do kompleksowego remontu. Powierzchnia zabudowy: 345,9 m 2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrówno

Dąbrówno,warmińsko-mazurskie

129 000 zł180 m² 716,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do sprzedania działka na Mazurach o pow. 3600 m 2 z zabudowaniami, dom ok. 180 m2 i budynek gospodarczy ok. 100 m2. Siedlisko położone niedaleko Jeziora Dąbrowa Wielka, ok. 9km. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 709 250 zł684 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w kompleksie chronionym.Nieruchomość położona przy drodze krajowej nr 10 Szczecin - Lubieszyn. Obiekt wybudowany z pełnej cegły, długość 30 m, szerokość 12 m (+3,11 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:870 m²

Sprzedam halę - lokal usługowy. Myjnia samochodowa. Nieruchomość o powierzchni ok. 450m2. Budynek pobudowany w 1997roku z siporeksu. 4 hale, dwie duże o pow. 69m2 /11,5mx6m/ oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bystrzańska

Bielsko-Biała,śląskie

22 000 zł69 m² 318,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:69 m²

Przedsiębiorstwo Komunalne Therma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej ul. Grażyńskiego 108 ogłasza - przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Rogi

Łódź,łódzkie

599 000 zł323 m² 1 854,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Oferujemy do sprzedania posiadłość położoną w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Łodzi na osiedlu domów jednorodzinnych Marysin Rogi w pobliżu Lasu Łagiewnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Izabelin

Izabelin,mazowieckie

620 000 zł250 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:350 m²

Samodzielna część biurowo-produkcyjna nieruchomości mieszkaniowo-użytkowej. Właściciele rozpoczęli procedurę wyodrębnienia oddzielnej Księgi Wieczystej. Oddzielny wjazd na posesję do części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Limanowskiego

Radom,mazowieckie

3 500 000 zł3 205 m² 1 092,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 067 m²

Trzykondygnacyjna nieruchomość będąca budynkiem produkcyjno-biurowym bez podpiwniczenia, położona przy ul. Limanowskiego 95 w Radomiu wraz z działką o łącznej powierzchni 2.067 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Sławin