dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

5 000 000 zł2 267 m² 2 205,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1120 m2 zabudowana budynkiem kamienicy frontowej oraz dwiema oficynami o łącznej powierzchni użytkowej 2266,70 m2, zlokalizowana w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

6 800 000 zł1 788 m² 3 803,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:819 m²

Działka gruntu nr 103 z obrębu ewidencyjnego nr 6-03-18 o powierzchni 819 m zabudowana budynkiem techniczno-mieszkalnym zlokalizowana w Warszawie przy ul. Płockiej 33. Na gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

12 000 000 zł5 500 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Sosnowcu. Bardzo korzystna lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa produkcyjno - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 550 000 zł222 m² 6 987,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Pensjonat nad morzem - bardzo ładny nowo wybudowany pensjonat o powierzchni całkowitej 353,23 mkw położony w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno w odległość 250 m od morza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Bronowice

Lublin,lubelskie

2 150 000 zł300 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:786 m²

Dom wolnostojący, piętrowy z poddaszem użytkowym oddany do użytkowania w 2013 r. położony na działce o pow. 786 mkw. Do budynku przylega hala o pow. 200 mkw., wysokości 5 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł839 m² 6 555,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 083 m²

Kształt działki i wielkość powierzchni korzystne do zagospodarowania. Działka zabudowana jest budynkiem techniczno-lokatorskim o powierzchni netto 861,27m2 i powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Marianowo

Marianowo,zachodniopomorskie

1 290 000 zł746 m² 1 729,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 095 m²

Atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Marianowo, która jest wykorzystywana jako zakład przetwórstwa rybnego. Zakład wpełni wyposażony, (nowe chłodnie i mrożnie). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościelna

Pińczyce,śląskie

220 000 zł710 m² 309,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Okazja Zakład produkcyjny, obiekt usługowy. Myszków, pińczyce, koziegłowy 825m2. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu do sprzedaży 2-u piętrowy Obiekt o charakterze produkcyjno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Tarnowska

Poznań,wielkopolskie

3 500 000 zł340 m² 10 294,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 480 m²

Sprzedam obiekt magazynowo- biurowy położony w Krzesinach w ok. ul. Tarnowskiej. Na działce 2480m2 znajdują się dwa budynki magazynowo- biurowe oraz budynek mieszkalny z 2009r. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

395 000 zł2 489 m² 158,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 489 m²

Prezentujemy Państwu działkę rekreacyjną o powierzchni 2489m2 położoną w miejscowości Kołczewo, gmina Wolin, zabudowaną czterema budynkami rekreacyjnymi konstrukcji drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bielska

Cieszyn,śląskie

690 000 zł450 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Cieszyn rezerwacja! Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalno- usługowy o powierzchni użytkowej około 450 m posadowiony na 14 arowej działce, bezpośrednio przy ul. Bielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Wolbrom

Wolbrom,małopolskie

28 000 zł18 m² 1 556 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Twój Dom oferujemy garaż o powierzchni ok. 18m2 w miejscowości Wolbrom przy os. Skalska. Garaż murowany z dużymi drzwiami metalowymi. Media:prąd. Cena do negocjacji. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobrzęcin

Dobrzęcin,lubuskie

290 000 zł650 m² 446,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 990 m²

Bardzo dobre miejsce na rezydencję z winnicą lub posiadłość typu gospodarstwo rolne. Dworek do remontu 8 km od Zielonej Góry. Powierzchnia działki 1,99 ha z możliwością dokupienia 14 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chorzów

Chorzów,śląskie

330 000 zł831 m² 397,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem biurowo-warsztatowym i budynkiem mieszkalnym w Chorzowie na działce o pow. 519 m2. Budynek biurowo-warsztatowy Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wąska

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 300 000 zł260 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedażny pracujący pensjonat w Kołobrzegu- grzybowie. Teren o powierzchni 808m2 Pensjonat położony ok. 850 metrów od morza. Budynek wolnostojący II kondygnacyjny ,na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Sokołów

Sokołów,mazowieckie

6 200 000 zł1 100 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowo magazynowy z 2009 roku. Doskonała lokalizacja. Kilka kilometrów od centrum handlowego w Jankach. W okolicy biura oraz magazyny. Powierzchnia działki 3000 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:571 m²

Dwupoziomowy lokal w budynku wolnostojącym o powierzchni 200 m 2 z dużym parkingiem! Idealny na działalność biurową lub usługową! Lokal usytuowany w budynku po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bytom

Bytom,śląskie

300 000 zł300 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Proponujemy do sprzedaży warsztat zlokalizowany w Bytomiu o łącznej pow. użytkowej 300 m2. Działka o pow. 600 m2 (użytkowanie wieczyste). Warsztat składa się z 6 stanowisk (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Kraków,małopolskie

260 000 zł27 m² 9 630 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wydzielony hipotecznie lokal mieszkalny 27m na parterze przy Parku Krakowskim i Placu Inwalidów nadający się na gabinet ,biuro,pracownię,kancelarię itp.itd. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wandy

Kraków,małopolskie

40 000 zł70 m² 571 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania lokal użytkowy na parterze na os. Wandy. Lokal o powierzchni 70 m2 składa się z sali sklepowej i niewielkiego zaplecza. Wysokość pomieszczeń ok. 3 m. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 000 000 zł2 300 m² 869,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Działka inwestycyjna wraz z budynkami w Centrum Lubina Powierzchnia działki 49 arów. Składa się z: budynku magazynowo - biurowego o pow. użytkowej 1129 m 2 to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

16 000 000 zł3 646 m² 4 388,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 993 m²

Na sprzedaż atrakcyjna dochodowa nieruchomość w ścisłym centrum Wrocławia. Budynek biurowy o powierzchni użytkowej 3646 m2 jest całkowicie podpiwniczony i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Drawsko Pomorskie

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

930 000 zł3 788 m² 245,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 788 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna zabudowana nieruchomość nad rzeką Drwą w Drawsku Pomorskim. Działka o powierzchni 3788 m2 jest zagospodarowana ,z licznymi nasadzeniami. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

490 000 zł74 m² 6 586,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany bezpośrednio przy głównej ulicy Zwycięstwa w Koszalinie na parterze, z witryną, vis a vis Galerii Kosmos, w pobliżu przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Lipiny

Świętochłowice,śląskie

760 000 zł600 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do sprzedaży parterowy obiekt usługowo-handlowo-produkcyjny zlokalizowany w Świętochłowicach - Lipinach o łącznej pow. całkowitej 600 m2 na działce o pow. 1415 m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bieniewicka

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł1 471 m² 3 738,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:761 m²

Nieruchomośc inwestycyjna z parkingiem i magazynem, usytuowana 5 km od ścisłego centrum Warszawy. Stopa zwrotu: 6% w ciągu roku. Nieruchomość obejmuje działkę ewidencyjną nr 91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

7 990 000 zł922 m² 8 665,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 415 m²

Do sprzedaży odrestaurowany pałacyk zlokalizowany na Wrocławskich Karłowicach pochodzący z drugiej połowy XIX w. Cztero-kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Woźniki

Woźniki,śląskie

335 000 zł150 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 358 m²

Polecamy do sprzedaży działającą piekarnię zlokalizowaną w Gniazdowie koło Woźnik. Piekarnia z tradycjami działa od wielu lat. Powierzchnia piekarni to ok 80-100m2. Powierzchnie stanowią :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kordiana

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł873 m² 2 290,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 654 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego nr ew. 74 z obrębu 3-09-21 wraz z prawem własności budynku i budowli zlokalizowanych na gruncie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł460 m² 434,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania hala mogazynowo-produkcyjna w pobliżu centrum Wałbrzycha, przy jednej z głównych ulic. :dodatkowe informacje Dojazd: asfalt Położenie: blisko centrum Plac utwardzany: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chełmsko Śląskie

Chełmsko Śląskie,dolnośląskie

1 980 000 zł791 m² 2 504,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek z początku XX wieku o funkcji hotelowej, z 22 pokojami o łącznej ilości 45 osób. Budynek w 2001 roku przeszedł gruntowny remont. Budynek jest położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Giszowiec

Katowice,śląskie

1 490 000 zł785 m² 1 898,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Nowa super cena Proponujemy do sprzedaży obiekt dwu poziomowy ,murowany wraz z rampą. Obiekt z przeznaczeniem usługowym , magazynowym , produkcyjnym. Media prąd , siła , woda, gaz, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

17 000 000 zł2 300 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kamienica na Starym Mokotowie.Budynek jest w bardzo dobrym stanie. Może być wykorzystywany na cele mieszkalne, biurowe lub komercyjne.Istnieje możliwość dobudowy kolejnej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Warszawska

Żabia Wola,mazowieckie

474 000 zł278 m² 1 706,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obwieszczenie O przetargu sądowym Syndyk masy upadłości Banku Spółdzielczego w Nadarzynie z siedzibą w Nadarzynie zaprasza do składania ofert w przetargu sądowym, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

590 000 zł233 m² 2 532,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:967 m²

Budynek aktualnie o funkcji głównie mieszkalnej z garażem, licznymi miejscami postojowymi i 967-metrową, porośniętą drzewami działką. W najbliższym sąsiedztwie dominuje niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

35 000 000 zł14 700 m² 2 381 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn wysokiego składowania zlokalizowany w północno - wschodniej części Wrocławia, tuż przy drodze krajowej nr 98. Dogodna lokalizacja na terenie miasta umożliwia sprawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Katowice,śląskie

2 100 000 zł740 m² 2 837,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Katowicach Bardzo korzystne połączenie komunikacyjne. Niedaleka odległość od centrum. Działka w użytkowaniu wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Katowice

Katowice,śląskie

1 650 000 zł525 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w pobliżu Centrum Katowic Biurowiec o powierzchni ok. 525 m2, dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się recepcja, duży hall, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Skąpe

Skąpe,lubuskie

495 000 zł350 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 662 m²

Nieruchomość idealna na luksusowy pensjonat - Gmina Skąpe. Powierzchnia użytkowa 350m2, dziewięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Budynek z 1920 roku, posadowiony w pobliżu okazałego parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł1 143 m² 3 062 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż w Milanówku. Obiekt magazynowo-biurowy, położony 35 km na zachód od Warszawy, w odległości ok 1 km od kolejki wkd, 12 km od drogi ekspresowej S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

9 600 000 zł2 549 m² 3 766,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 937 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 2937m2. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. W centralnej części nieruchomości usytuowany jest budynek biurowo-techniczny.