dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Ksawerów

Ksawerów,łódzkie

2 800 000 zł1 850 m² 1 513,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż hale , Ksawerów , 1850 m kw , działka 13039 m kw. Sprzedaż 2800000 zł /transakcja bez vat, ze względu na stojące budynki/. Hale - 5 budynków / 300, 100, 500, 500, 450 m kw /,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wolsztyn

Wolsztyn,wielkopolskie

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kontakt tylko telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

2 900 000 zł493 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kompleks inwestycyjny, budynek handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej 493 m2, posadowionego na działce o wielkości 1925 m2. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł755 m² 2 119,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Autostradowa Obwodnica Wrocławia! Polecam do sprzedaży wolnostojący obiekt magazynowo- produkcyjno- biurowy o całkowitej powierzchni ok.755 metrów, położony na działce ok.1600 m kw., rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kąty Rybackie

Kąty Rybackie,pomorskie

30 000 000 zł3 000 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:16 585 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 000 000 zł16 607 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość na sprzedaż położona jest w północnej części Nowego Dworu Mazowieckiego, w dzielnicy Modlin Stary. Lokalizacja przy drodze krajowej nr 85 zapewnia dogodne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

5 000 000 zł4 500 m² 1 111 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biurowiec o powierzchni 4.500 m2 w Sosnowcu. Właściciel poszukuje inwestora do realizacji projektu rewitalizacji lub sprzedaży, koszt projektu rewitalizacji 5mln pln cena sprzedaży do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Ostrołęka

Ostrołęka,mazowieckie

3 500 000 zł2 947 m² 1 188 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość na sprzedaż położona w północno-wschodniej części Ostrołęki, w pobliżu drogi nr 63. Teren jest w pełni wyposażony w infrastrukturę techniczną, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pruchna

Pruchna,śląskie

550 000 zł568 m² 968,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 938 w Pruchnej. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 931 m zabudowanej budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Żywiec

Żywiec,śląskie

184 000 zł115 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala w budynku o głównej funkcji handlowo-usługowej położonym w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie renomowanych firm. Wyłączność - tylko u Nas. Powierzchnia: 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 500 000 zł1 143 m² 3 062 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż w Milanówku. Obiekt magazynowo-biurowy, położony 35 km na zachód od Warszawy, w odległości ok 1 km od kolejki wkd, 12 km od drogi ekspresowej S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

2 100 000 zł735 m² 2 856,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 332 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży obiekt biurowo - magazynowy zlokalizowany W centrum katowic. Idealny na siedzibę biura Z częścią magazynową! Przedmiotem oferty jest prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Zawodzie

Katowice,śląskie

2 350 000 zł1 366 m² 1 720,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

| lokalizacja: katowice -okolice węzła komunikacyjnego dróg dk 86 oraz autostrady A4 Do sprzedaży : Działki w użytkowaniu wieczystym o łącznej powierzchni 2921m 2 zabudowane budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

379 000 zł304 m² 1 246,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży nieruchomość znajdującą się w miejscowości Roby która to znajduje się 3 kilometry od Mrzeżyna i przepięknej piaszczystej plaży, do Kołobrzegu około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Starosielce

Białystok,podlaskie

799 000 zł226 m² 3 535,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:517 m²

Zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości o powierzchni 517 m2 zabudowanej budynkiem zlokalizowanej na osiedlu Starosielce w Białymstoku. Nieruchomość składa się z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

999 000 zł260 m² 3 842 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Duszniki Zdrój. Willa rezydencja zlokalizowana w atrakcyjnym punkcje znanego uzdrowiska w Dusznikach Zdroju. Wyremontowany budynek o powierzchni zabudowy ca 150 m kw. obejmuje 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 000 zł1 900 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania obiekt magazynowy z zapleczem socjalno- biurowym o powierzchni ok.1900 metrów posadowiony na działce 4400 metrów. Hala wykonana w lekkiej, dwunawowej konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedania stację paliw. Stacja paliw wraz budynkiem sklepowym oraz pomieszczeniami socjalnymi znajdująca się około 200 m od drogi krajowej 4 i zjazdu Kraków-Katowice wjazd jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeg

Brzeg,opolskie

1 090 000 zł3 000 m² 363 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedazy ciekawej nieruchomości w centrum miasta. Obiekt o powierzchni ok. 3000 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2680 m2, utwardzonej kostką betonową. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sikorskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 600 000 zł636 m² 2 516 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

We Speak English and Russian! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 636,55m2 wybudowana w 2008r. w bardzo korzystnej lokalizacji przy drodze krajowej nr 8 w Polanicy Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rowy

Rowy,pomorskie

2 190 000 zł472 m² 4 639,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Pensjonat do sprzedaży 472m na działce 1047m w Rowach /pomorskie/ cena 2190000 pln. Oferujemy do sprzedaży pensjonat całoroczny w Rowach / pomorskie/, 472m na działce 1047m cena 2 mln.zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 000 000 zł360 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:366 m²

Działający pensjonat z pizzerią, w atrakcyjnym miejscu, sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żorska

Świerklany,śląskie

890 000 zł975 m² 913 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży obiekt usługowo-produkcyjno-mieszkalny o ogólnej powierzchni użytkowej 974,9 m 2 , w tym: 273 m 2 powierzchni mieszkalnej rozłożonej na dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Damrota

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

260 000 zł140 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:284 m²

Czerwionka Leszczyny , narożny, parterowy budynek o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Powierzchnia ok. 140 m2, posadowiony na działce 284 m2 u zbiegu ulic: rymera i Damrota. Przy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

615 000 zł115 m² 5 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:367 m²

Do sprzedaży lokal położony przy głównej drodze do Polic- ul.Pokoju przy skręcie w Nehringa. Lokal stanowi nowo wybudowany samodzielny obiekt z dużymi witrynami.Budynek strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ustroń

Ustroń,śląskie

96 000 zł30 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Agent odp.: , tel., OPIS: Lokal użytkowy, zlokalizowany w centrum Ustronia na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym o pow. 30 m2. Wysoki standard wykończenia. W cenie zawarty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

16 000 000 zł8 300 m² 1 927,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 600 m²

Hala Sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

16 000 000 zł5 300 m² 3 018,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 4200 m2 + 1100 m2 powierzchni biurowej. Obiekt zlokalizowany w niewielkiej odległości od Wrocławia, przy autostradzie A4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

2 199 998 zł819 m² 2 686,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Zapytaj o ofertę :. Przedmiotem oferty jest sprzedaż hali z powierzchnią biurową i socjalną o pow. całkowitej 819 m2, użytkowej 711 m2 na działce 1350 m2, położonej przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 700 000 zł1 220 m² 3 852,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia nowo wybudowana obieket magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 1220 m2. w tym powierzchnia biurowa około 320 m2. Istnieje możliwość wybudowania podobnego obiektu pod zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

1 780 000 zł795 m² 2 238,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny biurowiec trzykondygnacyjny, podpiwniczony o pow. całkowitej 795m2, wybudowany na działce 412 m2. Na naziemnych kondygnacjach otwarta przestrzeń z możliwością adaptacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

4 000 000 zł2 043 m² 1 958 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 716 m²

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest obiekt magazynowy o pow. 2043 m2. Konstrukcja budynku tradycyjna, halowa dwunawowa. Wysokość 6m. Posadzki betonowe. 2 bramy. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

3 800 000 zł760 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest obiekt wzniesiony w 2001 roku o pow. 760m2. Główną część budynku stanowi atrakcyjna przeszklona bryła. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

720 000 zł370 m² 1 945,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży lub wynajęcia , obiekt magazynowo biurowy, o powierzchni około 400 m2 plus garaż. Teren ogrodzony monitorowany, przy trasie na Poznań. Kontakt: zamieszczona oferta nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Plac Wolności

Białogard,zachodniopomorskie

390 000 zł103 m² 3 786,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy, narożny, z 3 witrynami, obecnie podzielony na dwa. ( możliwość wynajmu dwóm klientom-osobne wejścia). Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Poręba,śląskie

49 000 zł54 m² 907,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bar z ogródkiem piwnym, w samym centrum, blisko sklepów Biedronka i Mila, w środku osiedla, w pobliżu znajduje się plac zabaw i Orlik, przy trasie 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koniaków

Koniaków,śląskie

121 080 zł2 018 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Agent odp.: , tel., OPIS: Działka budowlana pomiędzy Koniakowem a Istebną. 1,5 km do centrum Koniakowa i 3 km do doliny Zaolzia. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Część działki (około 1/3) to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 500 000 zł2 512 m² 1 791,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 552 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość biurowo-techniczna 2513 m 2 z parkingiem w bliskiej odległości centrum Poznania. Zlokalizowana na działkach o łącznej powierzchni 3552 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:554 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojącą halę produkcyjno- usługową o pow. 120 m2, zlokalizowaną w Mierzynie. Budynek hali o wym. 15m x 8m, parterowy,jednonawowy, oparty na planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Świdnik

Świdnik,lubelskie

649 000 zł850 m² 763,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 2300 m 2 , zabudowana budynkiem warsztatowym z częścią socjalną, położona w Świdniku, w dzielnicy Adampol na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Gądów Mały

Wrocław,dolnośląskie

9 340 000 zł4 670 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław - Hala do sprzedaży lub wynajęcia, położona w przemysłowej części Wrocławia obecnie w bliskim sąsiedztwie autostrady, idealna na działalność produkcyjną lub magazynową np:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij