dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Odlewnicza

Warszawa,mazowieckie

24 000 000 zł22 004 m² 1 090,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:22 004 m²

Przedmiotem oferty jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej położonej w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, o powierzchni 22.004 m , zabudowanej halami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pokrzywna

Pokrzywna,opolskie

6 435 000 zł3 200 m² 2 011 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli jesteś Inwestorem szukającym rozwojowego przedsięwzięcia, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami niniejszej oferty. Proponuję Ci zakup ekskluzywnego hotelu z tradycją sięgającą 1837r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

1 150 000 zł890 m² 1 292,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 138 m²

Budynek usługowo-produkcyjno-mieszkalny z lat 90-tych położony w okolicach Andrychowa z dobry dojazdem asfaltowym w kierunku drogi Bielsko-Kraków Działka ogrodzona, zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł1 200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość z prawomocnym pozwoleniem na budowę obiektu magazynowo-biurowego ok.1 200 m2. Doskonała lokalizacja w Warszawie w dzielnicy Ursynów z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Katowice,śląskie

1 400 000 zł450 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

| do sprzedaży działka (użytkowanie wieczyste) o powierzchni 1271m zabudowana halą produkcyjno-magazynową o powierzchni 450m. Hala o wysokości 10m, dostęp z poziomu 0, 2 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cieślarów

Wisła,śląskie

11 000 000 zł2 200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Do sprzedania Stacja Narciarska Soszów Wisła - Jawornik ul. Cieślarów 30 Zamieszczone zdjęcia są projektem rozbudowy. Obiekt funkcjonuje i jest wiodącą Stacją Narciarską w Beskidach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jawiszowice

Jawiszowice,małopolskie

1 090 000 zł1 476 m² 738,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 270 m²

Działający ośrodek - Stadnina koni posiada dobrze wyposażoną stajnie na 30 koni! Kryta ujeżdżalnia z dobrym podłożem zarówno do reiningu jak i jazdy klasycznej. Ponadto duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szyprów

Chłopy,zachodniopomorskie

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka, na której stoją dwa drewniane domki pod wynajem. Każdy z domków posiada własny węzeł sanitarny, 2 sypialnie, salon, łazienka, taras. Na działce jest osobna toaleta i przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jawiszowice

Jawiszowice,małopolskie

1 090 000 zł1 476 m² 738,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:11 217 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

360 000 zł430 m² 837,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 787 m²

Obiekt z przeznaczeniem produkcyjno-handlowym położony w doskonałym miejscu blisko Penkun po stronie niemieckiej bardzo dogodny dojazd autostradą A11 (szczecin-Berlin), zaledwie 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Pszczyna

Pszczyna,śląskie

1 199 000 zł643 m² 1 863,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 294 m²

Hala produkcyjna wraz z pełnym zapleczem socjalnym w Pszczynie! Hala jak również zaplecze biurowo-socjalne budynku jest w pełni przygotowane do prowadzenia działalności i nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jaworze

Jaworze,śląskie

6 900 000 zł2 000 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta tylko W naszym biurze Obiekt inwestycyjny zlokalizowany na obszarze ok. 14 ha w atrakcyjnej i urokliwej miejscowości Jaworze - gminie o wysokich walorach uzdrowiskowych. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł364 m² 3 296,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:364 m²

Działka zabudowana: przedwojenna kamienica do kapitalnego remontu lub wyburzenia; budynek nie znajduje się w rejestrze/ewidencji zabytków m.st. Warszawy; powierzchnia budynku 184 mkw: 5 mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, al. Wojska Polskiego

Kalisz,wielkopolskie

2 990 000 zł1 178 m² 2 538 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 808 m²

Kompleks obiektów usługowych (handlowo- biurowych) w skład którego wchodzą; 1. Dwa budynki socjalno- biurowe połączone funkcjonalnie, oddzielone dyletacją( obiekty jednopiętrowe z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wisła

Wisła,śląskie

3 100 000 zł5 445 m² 569,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Działka budowlana zabudowana budynkiem położona przy głównej drodze przelotowej. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej 824 m . Parter przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

730 000 zł300 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:100 m²

Funkcjonujący i w pełni wyposażony warsztat samochodowy! Świetnie zlokalizowany z własnym, ogrodzonym parkingiem! dane techniczne: - 2 kanały najazdowe + podnośniki (jeden dwukolumnowy +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

3 100 000 zł880 m² 3 523,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 494 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek biurowy położony w Gliwicach na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Budynek dwukondygnacyjny: na parterze o powierzchni 437,10 m2 znajduje się 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Międzyrzecze Dolne

Międzyrzecze Dolne,śląskie

3 190 000 zł1 850 m² 1 724,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 1850 m2 zlokalizowana na działce o powierzchni około 44,5 a - dogodny dojazd do nieruchomości bez ograniczeń - przed halą teren wybrukowany - około 700 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

1 750 000 zł612 m² 2 861,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Działka komercyjna bezpośrednio przy obwodnicy miasta o powierzchni ok. 25a zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 600m 2 Budynek z 1998 roku zlokalizowany w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Katowice,śląskie

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 5200 m2 zabudowanego budynkiem stanowiącym odrębną własność. Nieruchomość zlokalizowana w Katowickiej dzielnicy Roździeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

27 900 zł20 m² 1 395 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - Osiedle Cztery Pory Roku! etap III Wygodne miejsce parkingowe o powierzchni ok. 20m 2 usytuowane na poziomie"-1" w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

5 700 000 zł8 380 m² 680,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży teren w użytkowaniu wieczystym składający się z 6 działek ewidencyjnych o łącznej pow. 20.007 m2 zabudowany obiektami zakładu przemysłowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mikuszowice Śląskie

Bielsko-Biała,śląskie

649 000 zł203 m² 3 197,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:755 m²

Do sprzedania warsztat samochodowy wraz z domem jednorodzinnym położony na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 7,5 a z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

750 000 zł350 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt Komercyjny w centrum Zebrzydowic Do sprzedaży obiekt usługowy, w bardzo dobrej lokalizacji, na działce o powierzchni 14a. Były warsztat samochodowy. Obiekt w trakcie rozbudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Poznań,wielkopolskie

960 000 zł100 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 840 m²

Polecam wyjątkową ofertę!działka położona jest w rejonie Szczepankowa - Krzesinek, bardzo blisko węzła trasy nr 11 (ul. Bolesława Krzywoustego)z autostradą A2. Działka ma wydane, aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

2 490 000 zł612 m² 4 070,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Działka komercyjna bezpośrednio przy obwodnicy miasta o powierzchni ok. 50a zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 600m 2 Budynek z 1998 roku zlokalizowany w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Żywiec

Żywiec,śląskie

4 150 000 zł1 011 m² 4 104,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna! nowoczesny obiekt biurowo-usługowy Z gwarantowanym najmem całej powierzchni 1011m 2! Budynek dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony zlokalizowany w centrum Żywca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Godziszka

Godziszka,śląskie

599 000 zł450 m² 1 331,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 329 m²

Pensjonat w pięknej i urokliwej okolicy! Nieruchomość położona jest 700m n.p.m. w cichym ustronnym miejscu blisko lasu, 4km od Szczyrku, 14km od Bielska Białej, 14km od Żywca. Od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

1 499 000 zł457 m² 3 278,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:943 m²

Kamienica W centrum miasta Z własnym parkingiem! aktualnie W całości wynajęta! Kamienica z 1905 roku po częściowym remoncie usytuowana w Centrum Bielska-Białej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

2 214 000 zł600 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży unikatowy,reprezentacyjny obiekt -dawna, duża przedwojenna willa położona na terenie kompleksu parkowo- pałacowego w pobliżu centrum Wałbrzycha.Nieruchomość obecnie przeznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Fabryczna

Mysłowice,śląskie

1 200 000 zł1 110 m² 1 081,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność Hala magazynowa w Industrial Park Fabryczna o powierzchni 1110 m2 (w tym ok 35 m2 pow. socjalnej) + 207,4 m2 zadaszona wiata, zlokalizowana w Mysłowicach przy ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Trachy

Trachy,śląskie

980 000 zł370 m² 2 648,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 399 m²

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Trachach gm. Sośnicowice przy głównej drodze. Działka o powierzchni 3399 m kw. zabudowana trzema budynkami: 1. Domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

1 490 000 zł389 m² 3 826,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dwa budynki biurowe zlokalizowane przy jednej z głównych dróg Bielska-Białej, w pobliżu ścisłego centrum miasta. W całości wynajęte, przychód ok. 9.500 /m-c! - atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Grodziec

Grodziec,śląskie

3 500 000 zł1 100 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Hala o pow. 1100 m2 na działce ok. 60 a ( można max rozbudować do ok. 3000 m2 ) Wysokość 5m ( z czego biura i zaplecze socjalne ok. 300m 2 ) Przeznaczenie hali produkcja/magazyn-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jasienicka

Police,zachodniopomorskie

641 000 zł585 m² 1 095,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 7900m2 zabudowana budynkiem administracyjnym.Aktualnie budynek pełni funkcję biurową. Jest dwukondygnacyjny z jednokondygnacyjną przybudówką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Fabryczna

Mysłowice,śląskie

3 400 000 zł2 842 m² 1 196,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność Hala produkcyjno-magazynowa w Industrial Park Fabryczna o łącznej powierzchni 2841,6 m2 w skład, której wchodzi powierzchnia produkcyjno- warsztatowa 1990m2 oraz powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Długa

Krosno,podkarpackie

22 500 zł1 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wynajmę obiekt użytkowo-handlowy o łącznej powierzchni do 2000 m2. Obiekt znajduje się w Krośnie przy ul. Jana Pawła II (skrzyżowanie drogi krajowej nr 28 z, obwodnicy Krosna z drogami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

1 590 000 zł291 m² 5 463,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:726 m²

Zabytkowa kamienica po kapitalnym remoncie w okolicy centrum miasta z parkingiem i garażami , bezpośrednio przy ulicy! idealnie nadający się na siedzibę firmy, biuro, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Przewłoka

Ustka,pomorskie

1 200 000 zł406 m² 2 955,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam w pełni wyposażony pensjonat Sprzedam pensjonat o pow. całkowitej 406 m2, obiekt 15 letni ,3 kondygnacyjny,zapewnia aktualnie 30 -32 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Środmieście

Katowice,śląskie

2 500 000 zł990 m² 2 525,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia biurowa znajduje się w budynku, o pow. użytkowej 990 m2, zlokalizowanym w śródmieściu Katowic. Nieruchomość posiada własny parking - liczna miejsc parkingowych 10. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łężyca-Inwestycyjna

Zielona Góra,lubuskie

49 900 zł19 m² 2 566,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Sprzedam garaż na ul. Inwestycyjnej 30. Dostępny od zaraz Zapraszam do oglądania.