dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Limanowskiego

Kraków,małopolskie

5 500 000 zł2 121 m² 2 593,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:737 m²

Szanowni Państwo! Prezentujemy kolejną ofertę dla inwestorów instytucjonalnych: kamienica na Starym Podgórzu z prawomocnym pozwoleniem na budowę hotelu na 61 pokoi o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 990 000 zł900 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Do sprzedania Hotel-Restauracja blisko Piaseczna,przy drodze asfaltowej.Obiekt otwarty,duża sala na imprezy z restauracją.z garażami podziemnymi oraz parkingiem naziemnym,10 pokoi hotelowych.Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł1 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

hala o pow. 1000m2 [konstrukcja słupowa, wysokość ok. 6,5m, 2 bramy wjazdowe dla samochodów ciężarowych; posadzka utwardzona] na działce o pow. ok. 7000m2; plac utwardzony, brama wjazdowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

45 000 zł15 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 m²

Do sprzedania garaż na Żoliborzu. Garaż jest murowany w kompleksie szeregowym. Przy budynku wielorodzinnym. Teren zamknięty. Brama na teren otwierana z pilota Garaż jest ogrzewany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Poznań

Poznań,wielkopolskie

35 000 zł16 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Masz problem z parkowaniem na Winogradach - mamy dla Ciebie rozwiązanie. Polecamy do zakupu murowany garaż zlokalizowany na os. Wichrowe Wzgórze, w ciągu garaży zlokalizowanych od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rowy

Rowy,pomorskie

1 400 000 zł600 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Rowy - Restauracja / Pensjonat Lokal gastronomiczny składający się z dwóch sal jadalnych, zadaszonego tarasu, dwóch kuchni, komór chłodniczych, pom. gospodarczego. Wyposażony w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

2 150 000 zł265 m² 8 113,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowa 4 piętrowa kamienica. Budynek charakteryzuje świetna lokalizacja, ciekawa architektura, bardzo wysoki standard wykonania i wykończenia. Budynek przeszedł kapitalny remont. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

99 000 zł39 m² 2 538 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kłodzko. Lokal położony na parterze budynku w rynku o pow. 39,3 m kw. Nieruchomość dochodowa pod wynajem ( osoba wynajmująca jest zainteresowana kontynuowaniem współpracy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Chebzie

Ruda Śląska,śląskie

3 000 000 zł3 420 m² 877,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:23 339 m²

W skład nieruchomości wchodzą; 1. Teren o pow. 23 399 m2. 2.Hala magazynowa o pow. 2523 m2. Budynek murowany, niepodpiwniczony. Wys pomieszczeń 4,3 m. Rozładunek rampa. Media: woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

17 000 zł15 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Różanka. Do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Obornickiej 86. Wygodny wjazd, automatycznie zamykana brama na pilota, całodobowe oświetlenie, stała temperatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pyzdry

Pyzdry,wielkopolskie

113 000 zł42 m² 2 658,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego położonego w miejscowości Pyzdry, przy drodze wojewódzkiej nr 442 (dawny sklep, który funkcjonował do grudnia 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Malinka

Malinka,warmińsko-mazurskie

1 280 000 zł972 m² 1 317,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Dom wczasowy o pow. 971,84m2 , na działce o pow. 5642m2 położony w malowniczej części Wisła- malinka. Budynek jest częściowo podpiwniczony, dupiętrowy z niewielkim poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł2 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania nieruchomość położona we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej o pow. 5000 m kw. Teren ogrodzony i utwardzony z dobrym dojazdem. W skład nieruchomości wchodzą hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Chrobry

Głogów,dolnośląskie

1 200 000 zł436 m² 2 750,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 463 m²

Duży lokal handlowo - usługowy na os. Chrobry w Głogowie o powierzchni 436,3 m2 , położony na działce o pow. 1463 m2. Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 000 zł1 220 m² 2 459,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks 4 hal o funkcji handlowo- magazynowo-biurowej mogących być wykorzystane pod potrzeby jednej firmy lub też kilku ( np. wynajem ). Wydzielona powierzchnia biurowa, szatnia z sanitariatami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Solskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 500 000 zł550 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt komercyjny z parkingiem południe Wrocławia Oporów. Działka 1300 mkw! Obiekt zlokalizowany jest w południowo-zachodnim rejonie miasta w odległości ok. 5 km od Centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

11 000 000 zł600 m² 18 333,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Stylowy pałacyk otoczony naturalnym ogrodem o powierzchni 1,6 h. Architektura budynku jak i jego wnętrze nawiązuje do tradycyjnych budowli dworskich XIII w. Na terenie posiadłości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 400 000 zł240 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Zabytkowa willa 240m2 + 1,5ha parku jedyny taki obiekt W tej części województwa mazowieckiego. Dom o powierzchni około 240m2. Odnajdziemy 8 pokoi, kuchnię, dwie łazienki oraz toaletę. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łeba

Łeba,pomorskie

3 500 000 zł555 m² 6 306,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 893 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny ośrodek wypoczynkowy, usytuowany w niedalekiej odległości od centrum Łeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościelna

Przewóz,lubuskie

680 000 zł450 m² 1 511,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Okazja!(wysoki procent zwrotu)!sprzedam dochodowy pensjonat z bardzo dużym potencjałem(generalny remont 4 lata temu faktury) + pole campingowe, na granicy Polsko-Niemieckiej w uroczej miejscowosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:906 m²

Budynek idealny do wykorzystania zarówno jako mieszkalny z towarzyszącymi usługami w części usługowej jak i w całości mieszkalny, bądź usługowy. Na działce znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 850 000 zł407 m² 4 545,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferujemy idealne miejsce na siedzibę Państwa firmy. Autorski projekt - nowoczesna bryła budynku, funkcjonalne wnętrze oraz staranność wykonania łączą wygodę i oryginalność. Obiekt znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Siedlice

Siedlice,zachodniopomorskie

1 300 000 zł504 m² 2 579,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 774 m²

Atrakcyjna nieruchomość produkcyjno magazynowa z zapleczem socjalnym i mieszkaniem.Obiekt położony przy głównej drodze na Police w odległości od polic 2km od Szczecina 10km super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Police

Police,zachodniopomorskie

2 000 000 zł1 570 m² 1 273,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 500 m²

Hala magazynowo -produkcyjna o powierzchni 1570m2 ,wysokość-9,5m,wysokość wjazdu 4,5m .Konstrukcja budynku-murowana,żelbetowa,standard średni. Całość (wraz z dodatkowymi zabudowaniami ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

2 225 000 zł731 m² 3 524,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:564 m²

Oferujemy obiekt Pensjonatowo Usługowy w centrum nadmorskiej miejscowości przy głównej ulicy w Rewalu składający się z 3 kondygnacji. Odległość do morza wynosi ok. 150m. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z lat 50 wolnostojący z dużą działką, wchodzący w skład zabudowy osiedla willowego w Łagiewnikach. Ze względu na dobrą lokalizację, świetnie nadawałby się na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

3 999 990 zł1 220 m² 3 278,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 327 m²

Zapytaj o ofertę :. Budynek użytkowany jako warsztat blacharsko - lakierniczy. Powierzchnia działki: 4327 m2 (własność ), obiektu 1224 m2. Powierzchnia parteru wynosi 1000 m2, kondygnacja 1 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Otwock

Otwock,mazowieckie

750 000 zł128 m² 5 859,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:230 m²

Do sprzedania pawilon handlowo - usługowy o łącznej powierzchni 124 m2 składający się z 2 niezależnych pomieszczeń sklepowych 70 i 18 m2 z witrynami i oddzielnymi wejściami (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

4 000 000 zł600 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Ośrodek Wypoczynkowy w Rewalu, położony w odległości 100 m od morza, w pięknej okolicy z czystym powietrzem i piękną, piaszczystą plażą. Ośrodek położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Rudzka

Rybnik,śląskie

750 000 zł595 m² 1 260,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga, rezerwacja oferty! Oferujemy do sprzedaży obiekt usytuowany przy ul. Rudzkiej - jednej z głównych tras wylotowych z Rybnika. Lokalizacja nieruchomości - z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł510 m² 1 568,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w bardzo dobrej lokalizacji przy ul.Poznańskiej. Kamienica posiada pomieszczenia biurowo-handlowo-usługowe (parter 90m2,1 piętro 90m2, 2 piętro 90m2) w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

1 100 000 zł600 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania Hotel zlokalizowany w Nowym Sączy położony przy głównej drodze na 17 ar działce o powierzchni użytkowej 600m2.Budynek został wybudowany w 1996 roku.W skład budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stare Czarnowo

Stare Czarnowo,zachodniopomorskie

650 000 zł1 120 m² 580,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Cena do nagocjacji! Kompleks obiektów magazynowo-produkcjyjnych w miejscowości Stare Czarnowo. Około 1km od trasy na Pyrzyce. Kompleks składa sie z 5 hal magazynowo-produkcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Warszawa, mokotów, ul. Wielicka 40, na sprzedaż lokal usługowo - biurowy o powierzchni 65 mkw. Wejście do lokalu oraz witryna są od strony wewnętrznej ulicy. Lokal podzielony jest przeszkleniami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 600 000 zł1 749 m² 2 058,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Stacja kontroli pojazdów, salon sprzedaży samochodów osobowych, warsztat, lakiernia, magazyny, nieruchomość położona w Częstochowie, w bliskim sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu dk-1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

13 800 zł16 m² 862,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 wjazd do halia garażowej zabezpieczony bramką na pilota*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Generała Władysława Andersa

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł84 m² 3 919,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy położony blisko centrum na jednym z osiedli przy jednej z głównych ulic. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 83,93 m2. Powierzchnia podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wola Zdakowska

Wola Zdakowska,podkarpackie

550 000 zł500 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 23 496 m2, położona w miejscowości Wola Zdakowska, gmina Gawłuszowice, powiat Mielecki, zabudowana budynkiem który służył jako dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

31 900 zł18 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż skrajny położony na Podzamczu Aleja Podwale okolice ulicy Kasztelańskiej. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł245 m² 2 036,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż budynek który może być przeznaczony pod handel / produkcje / usługi / biuro. Nieruchomość mieści się przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Budynek o powierzchni 245 m2 + murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł337 m² 2 967,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 707 m²

Nieruchomość komercyjna w świetnej strategicznej lokalizacji przy drodze krajowej nr 95 Wrocław - Zielona Góra, w granicach miasta Wrocław. Powierzchnia działki 1707 mkw, media miejskie:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij