dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

1 700 000 zł1 042 m² 1 631,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 070 m²

Do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjny i obiekt biurowo-mieszkalny. Obiekty posadowione na kształtnej działce 5070m, ogrodzonej płotem metalowym z dostępem do ulicy asfaltowej, wyposarzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żywiec

Żywiec,śląskie

850 000 zł631 m² 1 347,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:717 m²

Do sprzedania budynek mieszkalno - usługowy z parkingiem, o pow. użytkowej 631 m2 podzielony na 9 mieszkań od 40 m2 do 50 m2 oraz 1 lokal handlowy o pow. 107 m2. Działka przeznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Chorzów II

Chorzów,śląskie

1 700 000 zł1 500 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

| lokalizacja : Chorzów Do sprzedaży : działka zabudowana o powierzchni 3500m 2 w użytkowaniu wieczystym. Działka jest zabudowana budynkami produkcyjno-magazynowymi o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Józefów

Józefów,mazowieckie

1 350 000 zł502 m² 2 689,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Do sprzedania kamienica zbudowana w 1994 r. składająca się z 4 mieszkań o wielkości od 105m do 158m. Na działce znajduje się również garaż na 2 samochody, budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 399 000 zł440 m² 3 179,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 438 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość położona 6 km od granic Wrocławia w kierunku południowym. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

39 000 zł16 m² 2 438 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż W cenie 39 000 zł! Na sprzedaż przestronny, murowany garaż z doprowadzoną elektryką o powierzchni ok. 16 m2 w kompleksie garaży przy ul. Inżynierskiej na Grabiszynie. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim w centrum miasta o powierzchni 190m2. Do lokalu przynależna jest działka o powierzchni 3ar. Cena lokalu to 800 tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 250 000 zł800 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 918 m²

| lokalizacja: dąbrowa Górnicza,bezpośrednie sąsiedztwo Huty Katowice , Koksowni Przyjaźń oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dogodny dojazd do dróg: 94 Wrocław-Kraków i S1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Tychy

Tychy,śląskie

9 500 000 zł4 650 m² 2 043,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 895 m²

| lokalizacja: tychy, nieruchomość położona w okolicy drogi S1, jednej z najważniejszych dróg komunikacyjnych regionu Śląskiego, w bliskiej odległości od węzła S1 z dk 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Koszalińska

Sławno,zachodniopomorskie

1 200 000 zł1 176 m² 1 020,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 260 m²

Motel - dom weselny (wielorodzinny dom mieszkalny lub budynek produkcyjny), to najlepsze przeznaczenie dla tej wyjątkowej nieruchomości położonej przy obwodnicy miasta sławna, przy drodze krajowej S6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Tychy,śląskie

5 000 000 zł880 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:4 058 m²

| lokalizacja: tychy,nieruchomość położona przy drodze S1, jednej z najważniejszych dróg komunikacyjnych regionu Śląskiego, w bliskiej odległości od węzła S1 z dk 44. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

850 000 zł306 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:587 m²

Z nami kupisz bezpiecznie kamienica do adaptacji Budynek wielofunkcyjny obecnie wykorzystywany jako lokal handlowo-usługowy, hostel oraz mieszkalny. Architektura budynku pozwala na szeroki wachlarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Partyzantów

Kęty,małopolskie

1 830 000 zł1 146 m² 1 596,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 445 m²

Witam Sprzedam budynek usługowo-mieszkalny położony w Kętach Podlesie Centrum, przy drodze Kęty - Bielsko-Biała. Jest to bardzo dobra lokalizacja pod kątem działalności gospodarczej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Mysłowice

Mysłowice,śląskie

1 850 000 zł1 290 m² 1 434,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:5 248 m²

| lokalizacja: mysłowice, teren przemysłowy, sąsiedztwo powierzchni produkcyjnych, magazynowych itp. Dogodny dojazd do głównych tras takich jak droga S1 oraz autostrada A4 Wrocław - Kraków. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Bałuty

Łódź,łódzkie

180 000 zł700 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 725 m²

Budynki biurowe z garażami w pobliżu lasu. Działki o łącznej powierzchni 4725 m 2 są zabudowane obiektami budowanymi o łącznej powierzchni 700,91 m , stanowiącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Katowice

Katowice,śląskie

1 300 000 zł410 m² 3 170,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

| lokalizacja: katowice okolice dk 86 trasy Warszawa - Bielsko Biała Do sprzedaży: działka w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 1400m 2 , zabudowana , budynkiem magazynowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Klifowa

Trzęsacz,zachodniopomorskie

3 300 000 zł450 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:385 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w Trzęsaczu, tuż przy deptaku prowadzącym na plażę. Lokalizacja nieruchomości zapewnia stały przepływ turystów zarówno w sezonie letnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

1 999 000 zł1 100 m² 1 817,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:433 m²

Promocja, obniżona cena! Na sprzedaż zabytkowa, pochodząca z 1905 roku kamienica zlokalizowana w ścisłym centrum miasta. Na parterze i w piwnicach prowadzona jest działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł286 m² 6 468,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:449 m²

Wolnostojący dom na zielonej, warszawskiej Sadybie (mokotów), w bliskim sąsiedztwie Fortu Czerniaków. Świetna lokalizacja pomiędzy ulicami: sobieskiego i Powsińską; dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Trakt Brzeski

Sulejówek,mazowieckie

360 000 zł588 m² 612,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:773 m²

Sulejówek, trakt Brzeski(100m), wjazd od bocznej ulicy. Działka niezabudowana z aktualnym, nowym pozwoleniem na budowę oraz indywidualnym projektem architektonicznym budynku magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Mysłowice

Mysłowice,śląskie

2 500 000 zł2 747 m² 910,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszmy do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu produkcyjno- magazynowego o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2747m2 posadowionego na działce o pow. 6494 m2 (stan prawny gruntu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Tychy

Tychy,śląskie

19 000 zł15 m² 1 233,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Araż zespole garaży W tychach oś.F. Do sprzedaży garaż jednostanowiskowy w kompleksie nowych garaży w Tychach na oś. F. Garaż ma pow. ok. 15,40m2 Do garażu jest doprowadzony prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

***wyjątkowy obiekt dla firmy*** koniecznie obejrzyj film! dom: parter: na parterze znajduje się przestronny salon (40m2) z jadalnią oraz z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Ponadto kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Brynów

Katowice,śląskie

750 000 zł260 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Budynek na siedzibę firmy - gabinety lekarskie - duży parking! Oferujemy do sprzedaży budynek biurowy o powierzchni ok. 260 m2. Układ pomieszczeń Budynek składa się z czterech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

5 300 000 zł2 660 m² 1 992,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

| do sprzedaży: grunt ( użytkowanie wieczyste ) o powierzchni 5500 m2 w całości utwardzony asfaltem, zabudowany: halą produkcyjno - magazynową - 1591 m 2 budynkiem biurowym - 870 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościelna

Kłodawa,lubuskie

500 000 zł587 m² 851,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:587 m²

Na sprzedaż murowana Hala z działką, w centrum miejscowości Kłodawa koło Gorzowa Wielkopolskiego. Hala dwukondygnacyjna, o pow. łącznej 600m2, z czego przypada po 300m2 na piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

5 900 000 zł2 182 m² 2 703,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

| do sprzedaży: grunt o powierzchni 12 700 m2 w całości utwardzony asfaltem, zabudowany: halą produkcyjno - magazynową - 1590 m 2 budynkiem biurowym pow. użytkowa - 863,7 m 2 + ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

2 650 000 zł1 326 m² 1 999,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Oferta inwestycyjna: na sprzedaż nieruchomość, położona przy wjeździe do centrum Świebodzina, w bliskiej odległości do trasy S3 oraz A2 (w kierunku Warszawy i Berlina), stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lubuska

Deszczno,lubuskie

819 000 zł411 m² 1 992,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 796 m²

Obiekt usługowo-handlowy o pow. użytkowej 411 m2 w Deszcznie przy ul. Lubuskiej, usytuowany na działce o pow. 3796 m2. Na pow. użytkową składają się: - sala ekspozycji: 357,60 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

3 100 000 zł1 429 m² 2 169,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

NA sprzedaż! 3-kondygnacyjny o biekt o charakterze biurowo - usługowym o pow. 1 428,61 m 2 na działce o pow. 1 619 m 2 w Bielsku-Białej w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 650 000 zł619 m² 4 283,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Karpacz dochodowy pensjonat przy deptaku Do sprzedaży pensjonat o pow.618,65 m 2 położony przy deptaku w Karpaczu na działce o powierzchni 1540m2. Budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Narzędziowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 950 000 zł1 580 m² 1 867,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 967 m²

Nieruchomość położona na prawobrzeżu Szczecina. Dla przedmiotowej nieruchomości była wydana Decyzja na zbieranie i transport odpadów budowlanych betonu, gruzu, materiałów ceramicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 000 zł16 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam zamykany garaż na Szczepinie, okolice ul. Zachodniej. - pośrednik odpowiedzialny , licencja 4483, telefon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mrzeżyno

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

12 000 000 zł5 202 m² 2 306,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:14 384 m²

Sprzedam Nieruchomość gruntową (użytkowanie wieczyste) o pow. 14 384 m2 niedaleko Kołobrzegu w Mrzeżynie, zabudowaną dwoma budynkami hotelowymi. Powierzchnia użytkowa ogółem 5202,24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wilga

Wilga,mazowieckie

640 000 zł844 m² 758,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:10 077 m²

Do sprzedaży piętrowy budynek mieszkalno-hotelowy w miejscowości wypoczynkowej Wilga o powierzchni użytkowej ok 844m. Składa się z ok 20 pokoi, w części z łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Brzeg Dolny,dolnośląskie

575 000 zł580 m² 991,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Czynny obiekt: murowana hala (budynek) produkcyjno-magazynowy o pow. 580m2 z pomieszczeniami produkcyjnymi, magazynowymi, biurowymi i socjalnymi. W sumie w budynku jest pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Miastkowo

Miastkowo,podlaskie

1 500 000 zł25 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż prosperująca od lat Karczma wraz z Motelem oraz dużą perspektywiczną działką o łącznej powierzchni ok 2,5 ha. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

852 000 zł250 m² 3 408 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu dochodową kamienicę na osiedlu Jachcice, niedaleko pesy. Składa się ona z 5 niezależnych mieszkań. Mieszkanie na parterze o powierzchni 72 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lębork

Lębork,pomorskie

270 000 zł600 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam lokal usługowo mieszkalny w Brzeźnie Lęborskim, 10km od Lęborka, dzierżawa wieczysta gruntu, budynek - własność hipoteczna. Zdjęcia robione 5 lat temu, budynek do remontu Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Gliwice

Gliwice,śląskie

9 000 000 zł2 177 m² 4 134,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowej nieruchomości produkcyjno- biurowej z 2013r. zlokalizowanej w Przyszowicach. Obiekt położony na terenie przemysłowym.