dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 056 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Al. Krakowska

Sękocin Nowy,mazowieckie

1 091 550 zł820 m² 1 331,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 202 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej gruntowa zabudowana budynkami magazynowymi, którą stanowi działka ewidencyjna nr 64/15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Domaniewek

Domaniewek,mazowieckie

1 450 000 zł800 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 220 m²

Podana cena netto+vat. Prezentujemy do sprzedaży zakład produkcyjny z magazynami w gminie Brwinów, położony 3 km od zjazdu z Autostrady A2 na terenie dużej strefy przemysłowej. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opatów

Opatów,świętokrzyskie

64 000 zł108 m² 592,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do sprzedania dawna stacja paliw w Brzeziu , przy drodze na Nikisiałki. Nr Ew. 520/13, pow.działki 3600m 2 , szer od drogi ok. 80m. Na działce pozostał budynek po biurze o pow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Śródmieście

Lublin,lubelskie

6 200 000 zł4 208 m² 1 473,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 964 m²

nieruchomości Lublin *** 1. Ogólne informacje O nieruchomości: do sprzedaży wolnostojący budynek 5-kondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, o pow. użytkowej 4163 m2, wybudowany w 1975 r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

300 000 zł570 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka o powierzchni 6507 m2, zabudowana budynkiem po byłej placówce oświatowo wychowawczej. Budynek wolnostojący, 3 kondygnacyjny, pdpiwniczony wykonany w technologii tradycyjnej. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 290 000 zł284 m² 4 542,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:87 m²

Na sprzedaż atrakcyjna kamienica w centrum Koszalina! Obiekt wybudowany w 2005 roku jako kamienica w zabudowie plombowej o wysokim standardzie wykończenia posiada charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zegrze Pomorskie

Zegrze Pomorskie,zachodniopomorskie

95 000 zł15 580 m² 6,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 580 m²

Szanowni Państwo! Mamy Państwu do zaoferowania działkę inwestycyjną w miejscowości Kurozwęcz obręb Zegrze Pomorskie gmina Świeszyno. Nieruchomość znajduje się w odległości od:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kęszyca Leśna

Kęszyca Leśna,lubuskie

99 000 zł460 m² 215,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Zapraszamy Państwa do Kęszycy Leśnej, miejscowości położonej około 10 kilometrów na południowy zachód od Międzyrzecza. Nieruchomość aktualnie zabudowana budynkiem mieszkalnym - blokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Płoty,zachodniopomorskie

1 850 000 zł2 000 m² 925 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Uwaga! cena obniżona O 600 tys! Polecam Państwu obiekt agroturystyczny położony przy drodze krajowej nr 6 Szczecin - Gdańsk, 10 km od Gryfic. Nieruchomość systematycznie rozbudowywana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Witosa

Turek,wielkopolskie

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam budynek usługowo mieszkalny, trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony. Oddany do użytkowania w 2015r. powierzchnia działki 1000m2 Obecnie nieruchomość przystosowana jest w pełni jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

59 000 zł5 748 m² 10,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 748 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

1 150 000 zł270 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:446 m²

Pensjonat w kurorcie nadmorskim po kapitalnym remoncie w 2001r. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal blisko morza Budynek budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

2 400 000 zł900 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość komercyjna położona na działce o pow. 3012m2 w podbiałostockiej miejscowości Zaścianki. W skład obiektu wchodzi: - parterowy budynek z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zegrze Pomorskie

Zegrze Pomorskie,zachodniopomorskie

92 000 zł20 455 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:66 716 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świdnica

Świdnica,lubuskie

950 000 zł370 m² 2 567,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom na przedmieściach zielonej góry! istnieje możliwość zamiany na inną nieruchomość! Oferujemy Państwu do sprzedaży posiadłość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych, garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 000 000 zł311 m² 3 216,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek biurowo-warsztatowy w centrum Polkowic (dawna gazownia). Powierzchnia działki to 14 arów. Na działce znajduje się budynek biurowo-warsztatowy, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dębina

Dębina,pomorskie

676 500 zł200 m² 3 382,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:820 m²

Dębina k/ Rowów. Domki Żuraw to zbudowane w 2018 roku 4 parterowe ,czteroosobowe domki z bali z dużymi tarasami. W pokoju gościnnym z aneksem kuchennym znajdują się: kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Opole

Opole,opolskie

7 600 000 zł7 335 m² 1 036,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Oferta na 0% Prowizji od Klienta Kupującego W swojej ofercie mamy do sprzedaży kompleks hal, zlokalizowanych w Opolu. Powierzchnia użytkowa - 7335 m2 Powierzchnia produkcyjno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

29 000 zł16 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

** miejsce W hali garażowej przy ul. Młynowej 60a! ** Zapraszam serdecznie do zakupu miejsca postojowego zlokalizowanego w hali garażowej przy ul. Młynowej 60a! Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

750 000 zł160 m² 4 682,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:383 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny wolnostojący z funkcją gastronomiczną i mieszkalną położony w centrum Szklarskiej Poręby blisko wyciągu na Szrenicę. Istnieje możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 293 750 zł1 150 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż hala biurowo - magazynowa na Glinkach. Prezentowana nieruchomość świetnie nadaje się do prowadzenia działalności handlowej i usługowej. Powierzchnia obiektu: 1150 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł780 m² 576,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 390m2 na działce 1631 m2, park Przemysłowy na sprzedaż: obiekt usługowy/hala/magazyn pod działalność gospodarczą (również dla branż uciążliwych) na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Świętej Anny

Sobótka,dolnośląskie

1 620 000 zł417 m² 3 884,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Lokal usługowy o powierzchni 417,36 m2. Położony przy ulicy Świętej Anny 23. Szerokość budynku 12,44m, długość 36,44m, wysokość w środku 3m. Powierzchnia użytkowa 406,94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sulechów

Sulechów,lubuskie

4 000 000 zł568 m² 7 037 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek usługowy o pow. 568,40m2, usytuowany na działce o pow. 2 ha, w miejscowości Sulechów. Budynek składa się z części biurowej oraz warszatowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

10 000 000 zł4 300 m² 2 325,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Obiekt magazynowo-biurowy o powierzchni ok. 4290 m 2 zlokalizowany przy ul.Mełgiewskiej w Lublinie. Składa się z: - hala magazynowa -1402 m 2 wysokość 4,7 - 6,5 m., - hala magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 300 000 zł290 m² 4 483 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Na sprzedaż nieruchomość będąca warsztatem produkcyjnym ślusarsko-mechaniczno-biurowym wraz z budynkiem garażowo-gospodarczym zlokalizowana w powiecie pruszkowskim w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ścinawska

Legnica,dolnośląskie

3 800 000 zł2 500 m² 1 520 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż przepiękny budynek o charakterze industrialno-przemysłowym. Idealny do zaadoptowania na apartamenty w stylu loft, boutique hotel, klub muzyczny, klub fitness, kasyno, małą galerię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Polaka

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł65 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:88 m²

Murowany pawilon handlowy na ursynowie/imielin położony wewnątrz osiedla w pobliżu stacji metra i pętli autobusowej. Składa się z otwartej powierzchni z wydzieloną toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Brzoskwiniowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 795 000 zł553 m² 3 245,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Na sprzedaż budynek usługowy z funkcją mieszkalną w doskonałym miejscu! Skórzewo, przy spokojnej ulicy z dobrym dojazdem, na działce o powierzchni 1.478 m2, zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

359 333 zł989 m² 363,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 132/3 o powierzchni 0,3500 ha, zabudowaną zespołem budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świeszyno

Świeszyno,pomorskie

460 000 zł190 m² 2 421,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ośrodek wypoczynkowy na sprzedaż. Nieruchomość dochodowa, usytuowana nad Jeziorem Głębokim na Pojezierzu Bytowskim. Działka o powierzchni 2.000m2, na której usytuowany jest budynek murowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bytom

Bytom,śląskie

1 100 000 zł1 008 m² 1 091,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 776 m²

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dmlu na sprzedaż kompleksu 4 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 1 008,15 m 2 zlokalizowanych na parterze i piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opole

Opole,opolskie

210 000 zł41 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do kupienia lokal użytkowy, zlokalizowany w Centrum Opola, na I piętrze. Nieruchomość składa się z 2 pomieszczeń, ma własną witrynę i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

4 300 000 zł1 290 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku biurowo - magazynowego usytuowanego w Poznaniu, północna część miasta. Obiekt biurowo - magazynowy jest samodzielnym, wolno stojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

1 300 000 zł1 400 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z budynkiem biurowo - magazynowego usytuowanym w Poznaniu, północna część miasta. Budynek o pow. 200m2. Teren utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamkowa

Pieszyce,dolnośląskie

455 333 zł3 678 m² 123,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 025 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości zabudowanej położonej w Pieszycach, ul. Zamkowa 67. Licytacja dotyczy prawa użytkowania wieczystego gruntu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

38 000 zł16 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany przy ulicy Fryderyka Chopina w sąsiedztwie akademików. Garaż usytuowany w podziemiach budynku mieszkalnego. Świetna lokalizacja. Zapraszamy do oglądania. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Zabrze

Zabrze,śląskie

6 800 000 zł6 045 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowy na sprzedaż zlokalizowany w Zabrzu, w centralnej części miasta. Obiekt znajduje się w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego. Dogodne połączenia komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 299 000 zł410 m² 3 168,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż halę o powierzchni 410 m2 zlokalizowanej na działce 2200 m2 w Wiązownie. Obiekt przeznaczony pod produkcję, magazyn. Wydzielona część biurowa, 3 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mszana

Mszana,śląskie

1 500 000 zł383 m² 3 916 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży prosperujący obiekt handlowo usługowy zlokalizowany w Mszanie nieopodal zjazdu z autostrady A1. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 4343 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Piaskowa

Niedrzwica Duża,lubelskie

680 000 zł1 226 m² 554,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa w Niedrzwicy Dużej. Na działce o powierzchni 4800 mkw znajdują się hala oraz budynek gospodarczy. Ferma wybudowana na początku lat 80-tych,.