dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Gubin

Gubin,lubuskie

4 400 000 zł4 531 m² 971,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest kompleks produkcyjno-magazynowy w którego skład wchodzą dwa budynki produkcyjne o łącznej powierzchni użytkowej 2826 m2, budynek magazynowy o pow.1630 m2, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 300 000 zł960 m² 4 479,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Hala magazynowo- produkcyjna Polecam do sprzedaży nieruchomość , położoną poza granicami Wrocławia - okolice Wschodniej Obwodnicy. Obiekt dwuletni , wybudowany z bardzo dobrych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gubin

Gubin,lubuskie

1 250 000 zł1 054 m² 1 185,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 1086 m.kw. oraz prawo własności budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 1053,92 m.kw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 950 000 zł1 200 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży prosperujący pensjonat położony w uroczej, turystycznej miejscowości nad jeziorem w województwie lubuskim. Obiekt składa się z kilku działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sulechów

Sulechów,lubuskie

1 500 000 zł2 764 m² 542,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu do sprzedania nieruchomość stanowiącą działkę w użytkowaniu wieczystym o pow. 14 874 m2. Działka zabudowana budynkami biurowymi i produkcyjnymi o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 000 000 zł1 292 m² 2 322,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 764 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zabudowaną budynkami magazynowo-produkcyjnymi w atrakcyjnej lokalizacji Zielonej Góry. Działka posiada pow. 8764 m2, budynki z wiatami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

1 500 000 zł670 m² 2 238,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż salę kongresową.Przeznaczenie nieruchomości: konferencje, imprezy okolicznościowe itp. Powierzchnia budynku wynosi 670 m2 w skład której wchodzi: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żary

Żary,lubuskie

1 850 000 zł10 325 m² 179,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży kompleks magazynowo-produkcyjny składający się z dużej hali, pomieszczeń biurowo-magazynowych,oraz gruntu o powierzchni 10.325 m2 usytuowany w Żarach, 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

1 500 000 zł312 m² 4 805,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:847 m²

Uwaga! Atrakcyjna oferta dla inwestora! Hostel, siedziba firmy, inna funkcja! Obiekt handlowo - usługowo - mieszkalny, zlokalizowany w Zielonej Górze, bezpośrednio przy ulicy Lwowskiej / duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pogórze

Pogórze,pomorskie

1 450 000 zł560 m² 2 589,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Nieruchomość z której blisko do centrum Gdyni jak i plaż Rewy Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu do indywidualnej aranżacji biuro z magazynem Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

920 000 zł1 056 m² 870,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży III - kondygnacyjny, podpiwniczony budynek administracyjno-biurowy o pow. 1056,35 m.kw. oraz usytuowany za nim parterowy budynek garażowy, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bobrowice

Bobrowice,lubuskie

570 000 zł17 076 m² 33,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży unikatową działkę z dwoma stawami usytuowaną w gminie Bobrowice na skraju wsi. Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni całkowitej 1,7076 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 400 000 zł600 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedania hala produkcyjna wraz z domem. Na terenie całej nieruchomości w jednej części znajduje się piętrowy dom, w drugiej - hala produkcyjna. Na obecną chwilę funkcjonuje tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łęknica

Łęknica,lubuskie

1 500 000 zł2 766 m² 542,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż połowę udziału wynoszący 2766m3 usytuowany na działce o pow. 3139m2 w budynku inwestycyjnym w Łęknicy, w który przed kliku laty funkcjonował jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 850 000 zł1 676 m² 1 700,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujmy państwu do sprzedaży nieruchomość komercyjną usytuowaną W zielonej górze. Opis: przedmiotowa nieruchomość składa się z działki o powierzchni 1899 m2, stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

5 890 000 zł1 300 m² 5 458,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Do sprzedaży budynek obiekt magazynowo - handlowo-biurowy na Ursynowie. Lokalizacja- okolica ul. Puławskiej, bliski dojazd do obwodnicy S2 i na Lotnisko Chopina. Opis nieruchomości: *powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zdrojowa

Zielona Góra,lubuskie

9 500 000 zł3 660 m² 2 595,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy z chłodnią o powierzchni całkowitej 3.660 m2 w tym: -powierzchnia biurowa-510 m2, -powierzchnia magazynow-produkcyjna-3150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Izerska

Piechowice,dolnośląskie

1 800 000 zł1 711 m² 1 052,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Kontakt telefoniczny:   Ośrodek wypoczynkowy, 1710,70 mkw. w Piechowicach k/szklarskiej Poręby cena: 1.800.000,00 + VAT Okazyjnie sprzedam ośrodek wypoczynkowy na działce 1,5 ha, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tomaszów Bolesławiecki

Tomaszów Bolesławiecki,dolnośląskie

2 500 000 zł2 071 m² 1 207 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki przemysłowej o powierzchni 1,6140 ha zabudowanej dwoma wolnostojącymi halami oraz trzema budynkami pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

12 999 zł10 m² 1 299,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż miejsce postojowe zlokalizowane w dzielnicy Łężyca przy blokach Nova Park. Cena zakupu 12.999zł brutto. Założona kw. Opłaty- podatek od nieruchomości ok 20zł/rok Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kamińsko

Kamińsko,śląskie

265 000 zł44 751 m² 5,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Nr oferty: 4/3/09/2020 Nieruchomość obejmuje działki gruntu numer 280/3 i 280/4 o łącznej powierzchni 4,4751 ha. Działka 280/3 ma kształt nieregularny, częściowo jest ogrodzona płotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Kowary,dolnośląskie

600 000 zł383 m² 1 566,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Starosta Karkonoski wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Kowarach przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

464 250 zł661 m² 702,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk masy upadłości Tomasza Kowalczyka w upadłości, zamieszkałego w Piasecznie, zaprasza do składania ofert w konkursie na nabycie wchodzących w skład masy upadłości: - prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbie

Dąbie,lubuskie

2 800 000 zł1 510 m² 1 854,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu nieruchomość komercyjną, zlokalizowaną przy drodze krajowej nr 32, na trasie Zielona Góra - Krosno Odrzańskie. W skład nieruchomości wchodzi: -Grunt w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jany

Jany,lubuskie

1 300 000 zł2 685 m² 484,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży zakładu produkcyjnego, warsztatu z kanałem przystosowanym do naprawy dużego sprzętu budowlanego oraz domu wolno stojącego. Wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bobrowice

Bobrowice,lubuskie

135 525 zł294 m² 460,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości opisanej jako: budynek mieszkalno-użytkowy o pow. użytkowej 294,00 m. kw ., budynek gospodarczy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Porosły-Kolonia

Porosły-Kolonia,podlaskie

1 258 000 zł300 m² 4 193,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Sprzedam praktycznie nowy budynek usługowy z częścią socjalną/halę/magazyn o powierzchni 300 m na działce 1386 m w Porosły-Kolonia 12 P; nr działki 56/7. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 250 000 zł900 m² 1 389 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w trakcie budowy przy ruchliwej drodze w kierunku Piaseczna na działce o powierzchni 1496 m. Obecnie wybudowana została część podziemna, w której bedzie garaż na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Wrotków

Lublin,lubelskie

6 000 000 zł6 207 m² 966,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 791 m²

Do sprzedania obiekt magazynowo biurowy o łącznej pow. 6207 m2 (1177 m2 biurowiec i 5030 m2 magazyny) położony na działce 12791 m2. Obiekt zlokalizowany jest w dzielnicy Wrotków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kapitańska

Pogorzelica,zachodniopomorskie

19 585 000 zł27 000 m² 725,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Witam. Jestem właścicielem Ośrodka Wczasowego w Pogorzelicy. Planuję jego sprzedaż w tym roku. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy w tej kwestii, proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubsko

Lubsko,lubuskie

900 000 zł382 m² 2 356,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:522 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 382 m2, składający się z III kondygnacji, całkowicie podpiwniczony położony na działce o pow. 522m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ścinawka Dolna

Ścinawka Dolna,dolnośląskie

720 000 zł593 m² 1 214,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Budynek warsztatowo-mieszkalny w Ścinawce Dolnej przy głównej drodze. Główne atuty nieruchomości: dwa niezależne wejścia Budynek magazyny i biura 593 m.kw rok budowy: 1920 technologia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bolesławiec,dolnośląskie

459 000 zł130 m² 3 517 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:378 m²

Działka w samym centrum Bolesławca, na niej budynek mieszkalno-usługowy. Aktualnie budynek stoi pusty. Wcześniej prowadzono tu zakład tapicerski, a w garażu mieścił się sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Krzczonów-Wójtostwo

Krzczonów-Wójtostwo,lubelskie

620 000 zł700 m² 885,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający nowa cena Do sprzedania nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 0,30 ha zabudowanej murowanym budynkiem magazynowo-produkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szpitalna

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

100 000 zł59 m² 1 694,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:187 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość zabudowana pawilonem handlowo usługowym z ogrodem w Kamieniu Pomorskim Budynek o powierzchni użytkowej ok. 59 m2, na który składa się: sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Osiecka

Olkusz,małopolskie

44 000 zł24 m² 1 796 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż garaż przy ul. Osieckiej (osiedle Pakuska). Garaż o powierzchni ok 24,5m2, zbudowany w 2000r. z pustaka, pokryty papą, wykończenie ścian tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Tomaszów Bolesławiecki

Tomaszów Bolesławiecki,dolnośląskie

2 500 000 zł2 071 m² 1 207 zł/m²

 

 

 

Gliwice,śląskie

2 200 000 zł800 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 543 m²

Podana cena dotyczy działi o pow. 6 464m2 oraz 2 hal po 400m2 + działka drogowa o pow 1 079m2. Natomiast w skład całej oferty wchodzą dwie działki komercyjno-produkcyjne + działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 500 000 zł886 m² 1 692,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 293 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż. Bez prowizji od kupującego. Zadzwoń. Lokalizacja 5min od dk86 (al. Roździeńskiego) Hala o powierzchni 886,23 mkw , w tym 166 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Krzczonów-Wójtostwo

Krzczonów-Wójtostwo,lubelskie

1 100 000 zł1 200 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²