dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

5 227 592 zł2 880 m² 1 815 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek magazynowo-produkcyjny z zapleczem biurowym w Bielsku-Białej dzielnica Wapienica. Nieruchomość znajduje się w większym kompleksie biurowo-magazynowo-produkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł487 m² 11 291,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż lokal z dwoma bardzo dobrymi najemcami. Jednym z najemców jest podmiot medyczny, a drugim sklep "żabka". Działalność medyczna zajmuje powierzchnię 380m2, z czego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radzionków

Radzionków,śląskie

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:858 m²

Bez prowizji! Oferujemy Państwu zadbany, funkcjonujący budynek restauracji, mieszkalny w centrum Radzionkowa. Budynek został zbudowany na centrum handlowe. Nieruchomość inwestycyjna - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Racibórz

Racibórz,śląskie

4 990 000 zł11 500 m² 434 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 11 500 m w Raciborzu. Budynek magazynowo-handlowo-biurowy z budynkami towarzyszącymi. Teren ogrodzony z portiernią. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zdrojowa

Zielona Góra,lubuskie

11 500 000 zł3 660 m² 3 142,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy z chłodnią o powierzchni całkowitej 3.660 m2 w tym: -powierzchnia biurowa-510 m2, -powierzchnia magazynow-produkcyjna-3150 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Żory

Żory,śląskie

6 500 000 zł1 500 m² 4 333 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowa na sprzedaż w Żorach. Na sprzedaż nowa hala magazynowa, 2-nawowa o powierzchni 1500 mkw. Wysokość hali 7,5m Dostęp do hali: 4 bramy z poziomu 0 Posadzka bezpyłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Widzew

Łódź,łódzkie

4 175 000 zł1 398 m² 2 986 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży wolnostojący magazyn 1 331 m2 o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym zlokalizowany we wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Widzew. Bardzo dobrze skomunikowany z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł2 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż obiekt komercyjny przeznaczony pod działalność gastronomiczno-rozrywkową. Nieruchomość zlokalizowana w województwie lubuskim w bardzo atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Sławinek

Lublin,lubelskie

2 200 000 zł600 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Budynek typu dworek.Nieruchomości przystosowana pod działalność gastronomiczną.Istnieje możliwość wynajęcia obiektu z miesięcznym czynszem najmu 4.500 zł netto.Na niskim parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

960 000 zł133 m² 7 215,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w Ścisłym Centrum Miasta na sprzedażoferujemy Państwu budynek mieszkalni-usługowy o powierzchni 133,05m2.Nieruchomość została wzniesiona w 2008 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chocianowiec

Chocianowiec,dolnośląskie

890 000 zł1 396 m² 637,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:36 120 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt komercyjny usytuowany na terenie o powierzchni 3,6120 ha. Hala nr 1 o powierzchni zabudowy 1171 m2 stanowi w części dużą otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin,lubuskie

4 500 000 zł4 400 m² 1 022,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku położonego w okolicach Świebodzina, o powierzchni około 4400 m2, który zgodnie z miejscowym planem oznaczony symbolemut 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żagań

Żagań,lubuskie

450 000 zł1 760 m² 255,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży halę produkcyjną usytuowaną w pobliżu Żagania. Budynek posiada powierzchnię 1760 m2 usytuowany jest na ogrodzonej działce 26 arów. W budynku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

2 700 000 zł770 m² 3 506,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:234 m²

Do sprzedaży kamienica z 1905r. zlokalizowana na os. Bojary przy ul. Warszawskiej. Obecnie w stanie do remontu. Przewidziana jest rewitalizacja. W projekcie są cztery kondygnacje naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

3 500 000 zł1 830 m² 1 912,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 273 m²

Do sprzedaży hala magazynowo-produkcyjna o łącznej powierzchni 1380 mkw.Dodatkowo 450 mkw biur.Stan budynku-bardzo dobry.W całości wymieniona została stolarka okienna.Wysokość hali głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

5 000 000 zł7 637 m² 654,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa,niższa cena!duża działka inwestycyjna W samym centrum zielonej góry!działka o powierzchni 7637 mkw położona przy Trasie Północnej tuż przy drodze głównej.Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

2 490 000 zł1 021 m² 2 438,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 978 m²

Budynek Z 4 dużymi bramami wjazdowymi na samochody ciężarowe- 3 stanowska naprawcze oraz myjnia.Biuro Zachód Nieruchomości ma do zaoferowania atrakcyjny obiekt biurowo usługowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

6 962 723 zł3 277 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w Bielsku-Białej (wapienica) składająca się z 2 budynków: - budynek magazynowo-produkcyjny z częścią biurową o powierzchni 2 304 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

3 300 000 zł840 m² 3 929 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek handlowomagazynowo-biurowy, dwukondygnacyjny, zlokalizowany w Nadarzynie niedaleko trasy S8 Warszawa-Wrocław. Lokalizacja pozwala na organizowanie łańcucha dostaw zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł350 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 914 m²

Do sprzedaży połowa budynku warsztatowo-biurowego posadowionego na działce 2914 mkw(sprzedawane 50%). Część biurowa 100 mkw, część warsztatowa 250 mkw.Teren ogrodzony, brama przesuwna,wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Goświnowice

Goświnowice,opolskie

798 000 zł230 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż obiekt mieszkalno-gastronomiczno-usługowo-handlowy z częścią mieszkalną o pow. 230 m i tarasem o pow. 50 m położony na działce o pow. 7 ar, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Radom

Radom,mazowieckie

6 200 000 zł2 520 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży lub wynajęcia zespół 2 hal magazynowych o łącznej powierzchni 2 520 m2 z powierzchnią biurowo-socjalną 200 m2 oraz utwardzonym placem kostką behaton 0,8 ha zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Krochmalna

Głogów,dolnośląskie

550 000 zł660 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Na sprzedaż hala produkcyjna wraz z budynkiem gospodarczym o łącznej powierzchni 660m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 0,1235 ha w Głogowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 11 Listopada

Libiąż,małopolskie

74 000 zł25 m² 2 903,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Strona kupująca nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Sprzedam piękny, duży garaż położony w Libiąż na Osiedlu Flagówka przy ul. 11 Listopada 24. Główne zalety: duża powierzchnia - oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łagów

Łagów,lubuskie

4 500 000 zł4 400 m² 1 022,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku opowierzchni około 4400 m2, który zgodnie z miejscowym planem oznaczony symbolemut 13 może pełnić funkcje hotelowo - gastronomiczne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

899 000 zł650 m² 1 383,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 650 m2 nadający się na pod działalność magazynową, produkcyjną, warsztatową. Powierzchnia działki 2500 m2. Budynek ma wielki potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dworczysko

Dworczysko,podlaskie

3 000 000 zł370 m² 8 108,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:42 000 m²

Polecamy niepowtarzalną rezydencję - miejsce czarujące, niepospolite i tylko dla klienta o wysokich potrzebach estetycznych. Oferowana nieruchomość to piękny ponad 4-hektarowy teren położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

7 100 000 zł1 330 m² 5 338 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn z zagospodarowaną częścią biurowo-socjalną położony w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Obiekt znajduje się blisko dróg dk2/79 oraz węzła Warszawa Południe, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Brwinów

Brwinów,mazowieckie

3 500 000 zł930 m² 3 763 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wolnostojąca hala magazynowa do zakupu w powiecie Pruszkowskim, okolice miejscowości Brwinów, na zachód od Warszawy. Atrakcyjne położenie niedaleko autostrady A2 Warszawa - Poznań. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czechy

Czechy,łódzkie

1 300 000 zł1 017 m² 1 278,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 731 m²

Obiekt komercyjny na sprzedaż Nieruchomość gruntowa o pow. 3731 m2 zabudowana budynkiem produkcyjno-usługowo-biurowym, położonym w miejscowości Czechy gm. Zduńska Wola w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

4 200 000 zł2 370 m² 1 772,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość przemysłowa, będąca przedmiotem sprzedaży położona w obrębie Nowa Wieś w gminie Poczesna. Oferowana nieruchomość to grunt o powierzchni 3829 m2, na którym posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostrołęka

Ostrołęka,mazowieckie

1 680 000 zł480 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 568 m²

Na sprzedaż nowocześnie zaprojektowany i wyposażony budynek biurowo-produkcyjny o łącznej pow. użytkowej 480m2 w otoczeniu zieleni, w przemysłowej dzielnicy Ostrołęki. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Pabianice

Pabianice,łódzkie

6 000 000 zł5 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-produkcyjny na sprzedaż zlokalizowany w Pabianicach. Całkowita powierzchnia hali to 5000m2, a sama hala jest częścią większej nieruchomości. Dane techniczne dotyczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

4 211 896 zł1 524 m² 2 764 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek biurowy wraz z budynkiem gastronomicznym w Bielsku-Białej (dzielnica Wapienica) Łączna powierzchnia obiektów to 1524 m2 Podstawowe dane o obiekcie: - rok budowy 1989 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Izabelin

Izabelin,mazowieckie

12 930 000 zł3 839 m² 3 368 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek produkcyjno -magazynowy z zapleczem biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 3 839 m2. Nieruchomość usytuowana jest w południowo - wschodniej części gminy Izabelin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Zabłocie

Tarnów,małopolskie

3 800 000 zł3 999 m² 950,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowanej kompleksem produkcyjno-magazynowym z częścią biurowo-socjalną z 1970 r., niepodpiwniczona (jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 310 000 zł2 544 m² 1 301,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 2549 m2, która znajduje się na działce o powierzchni 3684 m2. Hala o powierzchni 2549 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Michałowice

Michałowice,mazowieckie

5 770 000 zł1 253 m² 4 605 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek 1 253 mkw (tym główna hala chłodni 650 mkw + mroźnia) położony w gminie Michałowice, na zachód od Warszawy. Atrakcyjne położenie nieruchomości niedaleko wjazdu na drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

380 000 zł142 m² 2 674,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmlu Gliwice, ul. Nowy Świat 6 Lokal składa się z 4 pomieszczeń. Do lokalu należą 4 pomieszczenia przynależne o łącznej.