dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 056 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 38 m2 na osiedlu zamkniętym, składający się z sali głównej oraz wc. Idealnie nadaje się na biuro projektowe, rachunkowe, nieuciążliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Babilon

Babilon,pomorskie

1 300 000 zł17 700 m² 62,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:17 700 m²

Niezwykle unikatowa oferta Z dużym potencjałem świetna pod inwestycję dla osób Z pomysłem! Przedstawiamy świetną nieruchomość oferowana tylko przez biuro Housing Market. Cały obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 290 000 zł609 m² 2 463,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Oferujemy na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek z licznymi pomieszczeniami o przeznaczeniu biurowym oraz pomieszczeniami przygotowanymi pod dotychczasowa produkcję. Nieruchomość posadowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wronki

Wronki,wielkopolskie

5 850 000 zł980 m² 5 969,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 095 m²

Na sprzedaż doskonała Inwestycja! Nieruchomość jest zabudowana jednokondygnacyjnym budynkiem handlowo usługowym o powierzchni 980 m2. Nieruchomość położona jest w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

2 460 000 zł645 m² 3 813,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam obiekt magazynowy zapleczem biurowo- socjalnym o powierzchni 645 m . Magazyn 415 m, wysokość 6-7 m, dach dwuspadowy, posadzka przemysłowa niepylna, brama wjazdowa. Część biurowa 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wysokie

Wysokie,lubelskie

799 000 zł40 000 m² 19,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem - cegielnia wraz z infrastrukturą taką jak piec, magazyn, garaże oraz budynek mieszkalny! Budynki oraz wiaty dają możliwość produkcji najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

3 800 000 zł1 106 m² 3 436 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy na sprzedaż wynajętą halę magazynową z częścią biurową położoną w Trzebini przy ul. Lipcowej 64. Obecnie nieruchomość wynajęta. Generuje miesięcznie 36 220,97 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kazuń Polski

Kazuń Polski,mazowieckie

8 900 000 zł1 100 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 812 m²

Nieruchomość zabudowana na ładnym terenie Kazunia Polskiego. Nieruchomość to dom mieszkalny oraz pensjonat funkcjonujący jako Dom Seniora. Dom posadowiony na tyłach pensjonatu. 250 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Kośminek

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł394 m² 3 044,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:498 m²

Do sprzedania nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 498m2 zabudowanej dwupiętrową kamienicą, budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym oraz komórką gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Antoninek

Poznań,wielkopolskie

6 000 000 zł1 655 m² 3 625,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 512 m²

Przedmiotem oferty jest obiekt biurowo-magazynowow-produkcyjny o pow. użytkowej 1655m2. Nieruchomość ta usytuowana jest na działce o pow. 2512m2 zlokalizowanej na Antoninku. Obecnie obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Koszalin,zachodniopomorskie

749 000 zł374 m² 2 002,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:649 m²

Na sprzedaż obiekt usługowo- mieszkalny o łącznej powierzchni 374m2 na działce 659 m2 położony w rejonie ulicy Szczecińskiej. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z drogami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

52 287 zł18 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Garaż 18M 2 | jar | watzenrodego rynek pierwotny - bez podatku pcc. Na sprzedaż, nowy, oddzielny garaż z bramą garażową, z dostępem tylko dla właścicieli, zlokalizowany na Osiedlu Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipcowa

Trzebinia,małopolskie

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny i pow. 150 m2, posadowiony na gruncie o pow. 1089 m2, położony w Trzebini przy ul. Lipcowej 64. Obecnie nieruchomość wynajęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Prószków

Prószków,opolskie

670 000 zł715 m² 937,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferujmy na sprzedaż lub wynajem budynek mieszkalny z częścią magazynowo-gospodarczą. Nieruchomość położona na niespełna 20 arowej działce w Prószkowie około 10 km od Opola. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 500 000 zł1 125 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 175 m²

Bardzo ciekawy i funkcjonalny obiekt z dużym potencjałem znajdujący się w odległości ok.5 km od granic miasta Poznania. Budynek o wymiarach ok. 15 m x 75 m co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młodzieży Polskiej

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

495 000 zł368 m² 1 345,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Sprzedam budynek mieszkalny posadowiony na 14 arowej działce położony w strefie peryferyjnej na uboczu miasta, 2 km od boguszowa gorc. Obok budynku znajduje się stadnina koni restauracja oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

1 150 000 zł700 m² 1 642,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 229 m²

Do sprzedaży działka o powierzchni 6229m2 z nową halą o pow. 500m2 i budynkami gospodarczymi o pow. 200m2. Hala przygotowana była pod kręgielnie. Lokalizacja w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Transportowców

Chrzanów,małopolskie

5 500 000 zł2 250 m² 2 444 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajęcia lub sprzedaży halę magazynową z chłodnią w Chrzanowie w pobliżu węzła A4 kraków/katowice (3 km do węzła). Doskonała lokalizacja pomiędzy Krakowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kochanówka

Kochanówka,podkarpackie

360 000 zł1 570 m² 229,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

- oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Kochanówka, w gminie Dębica, położoną około 12km od Dębicy, 10 km od wjazdu na autostradę A4 i 3,5 km od strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

10 800 000 zł2 362 m² 4 572,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:39 934 m²

Do kupna obiekt obiekt biurowo-magazynowo-produkcyjny położony w Biskupicach. Rozpoznawalny adres, budynek widoczny z drogi, na ogrodzonej działce o powierzchni 39934 m2, dwoma osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Marszowice

Wrocław,dolnośląskie

3 980 000 zł1 610 m² 2 472,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 200 m²

Nowa niższa cena - pisarzowice Polecam do sprzedaży obiekty produkcyjno magazynowe wraz z powierzchnią biurowo-socjalną. Dwie hale oraz budynek warsztatowy o powierzchni 1610m2,położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słowiańska

Leszno,wielkopolskie

2 200 000 zł887 m² 2 481,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Super atrakcyjna oferta dla deweloperów Oferujemy Państwu bardzo rentowną inwestycję w kamienicę o projektowanej powierzchni pum 3000. Kamienica jest pusta bez lokatorów Kamienica położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wolbórz

Wolbórz,łódzkie

5 350 000 zł899 m² 5 949,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:22 115 m²

Elegancki dwupoziomowy dworek-restauracja. Doskonały na wszelkie przyjęcia okolicznościowe: wesela, chrzty, komunie, konsolacje, imprezy urodzinowe, spotkania firmowe itp. Przyjemne otoczenie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kępno

Kępno,wielkopolskie

695 000 zł801 m² 867,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Zakład produkcyjno - magazynowy perzów Biuro kwadrat oferuje do sprzedaży zakład produkcyjny / hale magazynowe znajdujący się w Perzowie, powiat kępiński. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielęcice

Zielęcice,opolskie

600 000 zł2 m² 300 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży wolnostojącego budynku pod działalność, 2 km od Brzegu. Parterowy budynek o powierzchni użytkowej 334 m2, posadowiony na działce ok. 2500 m2.( do uzgodnienia) Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Ostrowin

Ostrowin,warmińsko-mazurskie

2 900 000 zł612 m² 4 737,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Pensjonat składający się z: sali balowej o pow. 107 m2, sali kominkowej o pow. 81m2, sali bankietowej 90 m2 ośmiu pokoi z łazienkami, zaplecza kuchennego, posadowiony na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Katowicka

Świętochłowice,śląskie

5 600 000 zł1 300 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:729 m²

Firma oferuje do sprzedania dochodową Kamienicę z około 1905r położona w ścisłym centum Świętochłowic ul. Katowicka 23 W kamienicy znajdują się: 1. 3 lokale użytkowe po remoncie 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Częstochowa

Częstochowa,śląskie

79 000 zł15 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Garaż z gruntem, księga wieczysta, śródmieście Częstochowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 000 zł290 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży budynku komercyjnego zlokalizowanego na ul. Polnej. Budynek o powierzchni 290m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krasnystaw

Krasnystaw,lubelskie

6 850 000 zł33 497 m² 204,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:22 846 m²

Syndyk masy upadłości ftk Sp. z.o.o. z siedzibą w Krasnymstawie (sygn. akt IX gup 13/18 ) oferuje do sprzedaży w nowych obniżonych cenach następujące składniki majątku masy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Niwy

Niwy,łódzkie

1 600 000 zł671 m² 2 383,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 228 m²

Jaki jest przepis na sukces? To wytrwałość w realizacji marzeń i wiara we własne siły. Dziś nie sprzedajemy przepisu na sukces a sposobność by osiągnąć sukces w biznesie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Loretańska

Puste Łąki,mazowieckie

12 000 000 zł5 900 m² 2 033,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:243 401 m²

Przedmiotem sprzedaży jest ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy. Lokalizacja: miejscowość Puste Łąki leży w odległości ok. 10 km od Miasta Wyszków, ok. 60 km od Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sulejowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

7 999 999 zł10 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Piotrkowska Manufaktura to zabytkowy budynek, który od lat stanowi perełkę wśród pięknych obiektów Piotrkowa Trybunalskiego. Został on zbudowany w 1896 roku jako fabryka włókiennicza i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żeromskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł198 m² 7 568,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:74 m²

Kamienica handlowo-biurowo-usługowa, olsztyn ul. Stefana Żeromskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu czterokondygnacyjną kamienicę o charakterze handlowo-biurowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bankowa

Zielona Góra,lubuskie

5 500 000 zł1 065 m² 5 164,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:567 m²

Reprezentacyjna kamienica Z 2008r. Przy ulicy bankowej W zielonej górze. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek usługowy położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Wojciecha

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

4 900 000 zł851 m² 5 759,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Obiekt handlowo-usługowy w samym sercu malowniczego Olsztyna - idealna propozycja dla inwestora! Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięciokondygnacyjny obiekt handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

1 190 000 zł476 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Wykończony obiekt usługowy z 2016 r. w Lądku-Zdroju. Główne atuty nieruchomości: dobra komunikacja bliskość obiektów rekreacyjnych dwa niezależne wejścia Budynek budynek mieszkalny 476.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

12 000 000 zł5 250 m² 2 285,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:13 834 m²

Na sprzedaż Centrum Handlowe ,hala Kupiecka" zlokalizowana w Koszalinie przy ul. Bohaterów Warszawy 2a. Nieruchomość składa się z dwóch działek: - działka nr 45/2 o powierzchni 1,2043.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł1 400 m² 1 064,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawimy przestronny obiekt piętrowy z poddaszem, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 1400 m2, wybudowany na działce o powierzchni 2300 m2. Z dużym potencjałem wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Zaścianki

Zaścianki,warmińsko-mazurskie

350 000 zł288 m² 1 215,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 515 m²

Sprzedam halę 288m2 Hala ocieplana z płyty warstwowej o wymiarach 12X24m, konstrukcja nośna aluminiowa, dach z tworzywa sztucznego z komorą powietrzną (izolacja termiczna), wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

6 220 000 zł5 489 m² 1 133,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż prawo własności samodzielnego lokalu użytkowego z udziałem w częściach wspólnych i prawie użytkowania wieczystego gruntu. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta bardzo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij