dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 056 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wejherowska

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

1 150 000 zł410 m² 2 804,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Hala, magazyn o pow. 410 m2 , w tym mieszkanie ok. 45 m2, biuro, pom. socjalne, kotłownia. Wysokość ścian ok.4m, wysokość w szczycie 6 m. Hala murowana, ocieplona, elewacja z blachy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 990 000 zł1 500 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Świdnica. Nieruchomość dla inwestora. Wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy o pow. użytkowej 1500 m kw., położony na działce o pow. 1441 m kw. Obecnie pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasztelańska

Ostrzyce,pomorskie

3 849 999 zł575 m² 6 695,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Polecamy do sprzedaży dom - pensjonat - hotel w samym centrum Kaszub w miejscowości Ostrzyce, cudowna okolica na rzęką Radunia w bardzo bliskiej odległości jezioro Trzebno i jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chłabówka

Zakopane,małopolskie

3 000 000 zł198 m² 15 151,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjne apartamenty wynajmowane turystom w Zakopanem na sprzedaż. Kameralne apartamenty, na każdym poziomie po 2 apartamenty, w sumie 6 o powierzchni 312 mkw. Swoim designem łączące to,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

500 000 zł425 m² 1 175,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Kompleks zabudowań położony w peryferyjnej części Goleniowa, przy drodze wyjazdowej w kierunku Stargardu Szczecińskiego. Dobry dojazd do autostrady. Powierzchnia biurowa wykończona, część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Recz

Recz,zachodniopomorskie

850 000 zł390 m² 2 177,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta skierowana do inwestorów prywatnych, firm, stowarzyszeń, organizacji. Oferujemy do sprzedaży obiekt, który przez wiele lat funkcjonował jako centrum rehabilitacji. Nowy właściciel może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ziębice,dolnośląskie

7 900 000 zł1 297 m² 6 092,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Z ogromną przyjemnością pragnę państwu zaprezentować odrestaurowany pałac wystawiony na sprzedaż. Główne atuty nieruchomości: po remoncie prestiżowy budynek Budynek budynek mieszkalny 1296,75 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Sobieskiego

Rumia,pomorskie

50 000 zł16 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:39 m²

Na sprzedaż garaż z kanałem o powierzchni 16 m2 położony w Rumi Janowo, przy ulicy Sobieskiego 39. Budynek parterowy, murowany, z lat '70, położony w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec z parkingiem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

5 000 000 zł3 023 m² 1 653,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Nieruchomość z potencjałem pod inwestycję - ul. Obywatelska Łódź Bezpośrednia oferta sprzedaży obiektu biurowego na ul. Obywatelskiej w Łodzi. Obiekt siedmiokondygnacyjny, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

47 000 zł12 m² 4 086,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam Miejsce Postojowe w garażu podziemnym Nr.48 przy ul. Jana Kazimierza 47. Tel:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rokitno Szlacheckie

Rokitno Szlacheckie,śląskie

250 000 zł400 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 861 m²

Proponujemy do sprzedaży/wynajęcia obiekt magazynowo-produkcyjny w Rokitnie Szlacheckiem, gmina Łazy. Obiekt o powierzchni ok. 400 mkw (35 m szerokości na 12 m długości), wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Radlin,śląskie

470 000 zł233 m² 2 017,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 231 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Ta nieruchomość przeznaczona jest dla inwestora, którego celem jest zarabianie pieniędzy, ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

2 000 000 zł553 m² 3 614,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 977 m²

Siłownia l fitness l sauna l spa! Gorąco polecam budynek przeznaczony pod prowadzenie działalności gospodarczej związanej ze sportem i rekreacją zlokalizowany w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

5 500 000 zł1 870 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Hotel Promenada położony jest w centrum miasta Ostróda z widokiem na jezioro Drwęckie przy głównym deptaku Bulwarze Europejskim. Ostróda Perła Mazur jest jedną z najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

790 000 zł288 m² 2 741,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:509 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka zabudowana budynkiem handlowo-usługowym położona w Stargardzie przy ul. Szczecińskiej 118. Działka o powierzchni 509 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

485 000 zł170 m² 2 852,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy na sprzedaż idealnie nadająy się lokal pod usługi położony W bardzo dobrze skomunikowanym miejscu na sprzedaż część budynku na która składa się lokal O powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Pisarzowice

Pisarzowice,dolnośląskie

2 200 000 zł686 m² 3 207 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży obiekt produkcyjno magazynowy wraz z powierzchnią biurowo-socjalną. Hala o powierzchni 686m2,położone na działce ok 5400m2. Nieruchomość posiada własną stację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, Centrum

Bielsko-Biała,śląskie

5 000 000 zł800 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Budynek użytkowy w centrum Bielska-Białej, wykorzystywany ostatnio jako biurowiec. Parter nadaje się także na handel, gabinety lekarskie, usługi. Własny parking, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jarnice

Jarnice,mazowieckie

820 000 zł420 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dworek z zabudowaniami na działce 1 ha Oferta na wyłączność. Teren o pow. 1,1 ha w części frontowej zabudowany, w pozostałej części park z luźnym zadrzewieniem. oraz boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

13 000 000 zł2 314 m² 5 618 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Agent prowadzący: tel: informacje podstawowe: zachęcam do zapoznania się z ofertą obiektu po kompletnej rewitalizacji, który został przystosowany pod wynajem np. kwater pracowniczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Frenzla

Bytom,śląskie

27 000 zł15 m² 1 748,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmg Bytom ul. Ks. Jana Frenzla 94 Lokal składa się z 1 pomieszczenia. Garaż wyposażony jest w instalacje elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Warszawa

Warszawa,mazowieckie

98 000 zł75 m² 1 306,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 6. sąsiadujących ze sobą miejsc postojowych w wielopoziomowym garażu. Miejsca usytuowane są na najwyższej zadaszonej kondygnacji. Wielopoziomowy garaż znajduje na Bemowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 500 000 zł350 m² 12 857,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek z 6 apartamentami. Lokalizacja: jaszczurówka, zakopane. Powierzchnia 350 mkw. Budynek jest kompletnie wyposażony i aktualnie wynajmowany turystom, bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 750 000 zł2 791 m² 1 701,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 981 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość usytuowaną na działce o powierzchni 29,81 ar. Powierzchnia całkowita budynku - 2791 m , w tym ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

990 000 zł734 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Lądek Zdrój Uzdrowisko. Pensjonat o pow. użytkowej 733,5 m kw. położony na działce o pow. 1386 m kw. pow. zabudowy 225,4 m kw., kubatura 3786, 11 m3. Obiekt do remontu idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

700 000 zł270 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wilkowice - - - tylko 400 M od zjazdu Z S-1! atrakcyjny budynek handlowo-usługowy! Do sprzedania budynek handlowo-usługowy położony w Wilkowicach. Zlokalizowany został w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

1 319 000 zł1 500 m² 879,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Hale produkcyjne Biuro okazja!top Dwie niezależne hale produkcyjne 630 m budynek biurowy 140 m dwie bramy wjazdowe teren 1500 m Doskonała lokalizacja Bierutów Wolne od zaraz Biuro Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka,łódzkie

4 500 000 zł1 269 m² 3 546,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 524 m²

Na sprzedaż funkcjonujący, niszowy biznes, obecny na polskim rynku 25 lat, z siedzibą w Dąbrówce Wielkiej, w gminie Zgierz, woj. łódzkie, w odległości 300 m od zjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

3 500 000 zł1 239 m² 2 825,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek posiada 40 miejsc noclegowych (20 pokoi 2 osobowych - istnieje możliwość przygotowania 3 osobowych pokoi). Na parterze istnieje możliwość uruchomienia restauracji (obecnie nieczynna). Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

16 577 000 zł1 507 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 736 m²

Oferta sprzedaży skomercjalizowanego w 96% budynku usługowego w Krakowie przy ul. Zabłocie 23. Zrewitalizowany w 2019r. obiekt dawnej fabryki kosmetyków Miraculum, łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Opole,opolskie

270 000 zł99 m² 2 716 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecamy do zakupu obiekt komercyjny - hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi mieszcząca się na dzielnicy Szczepanowice w Opolu. Powierzchnia całkowita obiektu to 99,41 m2, wymiary 17,40,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

80 000 zł17 m² 4 651,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu garaż jednostanowiskowy zlokalizowany na osiedlu Górczyn przy ul. Ogińskiego 117 w Gorzowie Wielkopolskim. Powierzchnia garażu: 17,20 m2 Brama: uchylna Garaż posiada prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

3 150 000 zł2 100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 891 m²

Do sprzedaży hala produkcyjna o powierzchni 1880m2 z dodatkową powierzchnią biurową 120m2 i socjalną 100m2 na hal W pobliżu autostrady A4 Łączna powierzchnia ok. 2100m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wąbrzeska

Książki,kujawsko-pomorskie

80 000 zł140 m² 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 1437 m2 w Książkach przy skrzyżowaniu 2 ulic Wąbrzeskiej i Toruńskiej. Na działce mieści się murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Na sprzedaż parterowy budynek handlowo-usługowy o powierzchni 100 m 2 położony w centrum Przybranowa w gminie Aleksandrów Kujawski. Obiekt atrakcyjnie położony u zbiegu dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Osada Fabryczna

Ciechanów,mazowieckie

17 900 zł20 m² 895 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż murowany o powierzchni 20m2 w miejscowości Ciechanów przy ulicy Osada Fabryczna. Garaż usytuowany jest na działce numer 4/23 i właścicielowi garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bukowiec

Bukowiec,podkarpackie

12 500 000 zł22 647 m² 507,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:22 647 m²

Perła bieszczad na sprzedaż! Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w sercu Bieszczad. Ośrodek Połoniny leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kubańska

Stargard,zachodniopomorskie

49 000 zł18 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Garażu - Osiedle Chopina. Ul. Kubańska Grand Finanse && Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego Garaż 18m2 -murowany ,zabudowa szeregowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

370 000 zł1 230 m² 300,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Nr oferty: nieruchomość o regularnym kształcie zabudowana budynkiem przemysłowym b. rozdzielni elektroenergetycznej. Teren płaski, częściowo utwardzony, nieogrodzony. W części południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Janów

Janów,opolskie

2 500 000 zł2 260 m² 1 106 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży pałac położony w województwie opolskim, oddalony o ok 10 km od autostrady A2, ok. 50 km od Wrocławia. Powierzchnia działki to 1,5813 ha. Pałac posiada: 766 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orzeszkowej

Mielno,zachodniopomorskie

1 550 000 zł382 m² 4 061,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Całoroczny pensjonat w nadmorskiej miejscowości Mielno. Nieruchomość położona w sąsiedztwie willi i pensjonatów pomiędzy morzem a jeziorem Jamno. Dom mieszkalno - pensjonatowy.