dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala klimatyzowana Waganiec

Waganiec,kujawsko-pomorskie

750 000 zł980 m² 765,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 980 m 2 położona w miejscowości Waganiec w powiecie aleksandrowskim. Nieruchomość dobrze skomunikowana z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdańska

Pabianice,łódzkie

1 350 000 zł320 m² 4 218,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy azyl w centrum miasta! Niemożliwe? Z nami wszystko jest możliwe! Mam dla Was dom, który wyróżnia się spośród innych tym, że choć stoi w centrum Pabianic, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Pomorska

Kielce,świętokrzyskie

73 000 zł16 m² 4 506,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Sprzedam garaż murowany przy ul. Pomorskiej w Kielcach. Garaż znajduje się w ciągu garaży na posesji z drogą dojazdową od ulicy Małopolskiej. Garaż o powierzchni 16 m2, suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ostrołęka,mazowieckie

5 200 000 zł950 m² 5 473,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Budynek produkcyjno-usługowo-mieszkalny znajdujący się na działce można wykorzystać do celów komercyjnych (dalszy ciąg produkcji piekarniczej, wynajem, siedziba firmy itp.) lub zmodernizować zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Turawa

Turawa,opolskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:561 m²

Do sprzedaży 2 działki nad Jeziorem Turawskim wraz z obiektem gastronomicznym. Działki sprzedawane są razem i posiadają powierzchnię 561m2. Na działkach usytuowane są budynki: do wydawania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Miła

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 800 000 zł925 m² 3 027,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Z nami kupisz bezpieczenie. Na sprzedaż Galeria Miła, budynek o funkcji handlowo-usługowej z mieszkaniem. Nieruchomość zlokalizowana w najgęściej zamieszkałej okolicy Nowego Dworu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubaszcz

Lubaszcz,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł17 661 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:17 661 m²

Obiekt piętrowy o powierzchni 1200 m2 położony na działce o powierzchni ok.17661 m2 w planie zagospodarowania przestrzennego ujęty jako budynek restauracyjno-hotelowy. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

37 900 zł15 m² 2 526,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 m²

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Na sprzedaż miejsca w hali garażowej zlokalizowane w Gdańsk, przymorze przy ul. Lęborskiej 22a,22b na zamkniętym osiedlu Nowa Lęborska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Węgry

Węgry,opolskie

1 550 000 zł256 m² 6 060 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy budynek biurowo-magazynowy 7 km od obwodnicy Opola Przedstawiam ofertę sprzedaży nowego budynku biurowo-magazynowego znajdującego się w bliskiej odległości od Opola o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 272 500 zł385 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 111 m²

Na sprzedaż lokal usługowy powstającego obiektu biurowo handlowego - Warszewo. Piętro budynku posiada powierzchnię 384,79 m2 Atutem nieruchomości jest: - możliwość aranżacji i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sędziszów

Sędziszów,świętokrzyskie

635 000 zł14 500 m² 43,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Tylko w biurze Twoje M Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży terenów zielonych wraz z zabudowaniami po byłej ubojni trzody chlewnej. Na sprzedaż budynki murowane z zapleczem biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

35 000 zł18 m² 1 944 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Sprzedam od zaraz garaż z księgą wieczystą murowany z kanałem. Bezpłatnie pomagamy W udzieleniu kredytów hipotecznych! kontakt: tel. Licencja nr 23229 dodatkowe informacje: typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Paprotnia

Paprotnia,mazowieckie

1 670 000 zł1 305 m² 1 279,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Działka Objęta planem Usługi publiczne Ciekawy, relatywnie nowy obiekt na sprzedaż lub do wynajęcia. Możliwy wykup w okresie 2-3-5 lat. Obiekt pierwotnie wybudowany funkcjonował jako szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Lipowa

Rekowo Górne,pomorskie

2 499 000 zł1 887 m² 1 324,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 887 m²

Oferta tylko i wyłącznie w Biurze wgn Nieruchomości w Wejherowie! Posiadłość będąca przedmiotem sprzedaży jest położona w Rekowie Górnym przy ul. Lipowej 4. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żeromskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

4 550 000 zł1 300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt składający się z trzech kondygnacji przy ul. Żeromskiego 1, po przeciwnej stronie marketu E.Leclerc. Powierzchnia całkowita oferowanych lokali to około 1300m2 - w tym gotowe gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Paprotnia

Paprotnia,mazowieckie

1 670 000 zł1 305 m² 1 279,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 000 zł12 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej w nowym budownictwie w centrum Poznania, przy ul. Rolnej. Brama wjazdowa na pilota, osiedle monitorowane. Lokalizacja. W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

740 000 zł304 m² 2 434,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:734 m²

Na sprzedaż obiekt, który dawniej przeznaczony był dla celów przemysłowych zaś obecnie ze względu na doskonałą lokalizację może z powodzeniem być przeznaczony pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamkowa

Chodzież,wielkopolskie

1 350 000 zł194 m² 6 941,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:247 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica o pow. użytkowej 194,48 m2, posadowiona na działce o pow. 247 m2. Nieruchomość położona jest w Chodzieży przy ul. Zamkowej. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Górki Noteckie

Górki Noteckie,lubuskie

400 000 zł634 m² 630,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 939 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż budynek o charakterze mieszkalnym położony na działce o pow. 4939m2 w gminie Zwierzyn, w Górkach Noteckich. Spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:822 m²

Oferuję do sprzedaży obiekt - a właściwie udział w wysokości 1/2 w nieruchomości przemysłowej położonej w Centrum Częstochowy na udział składa się 300m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Godziesze Wielkie

Godziesze Wielkie,wielkopolskie

2 790 000 zł820 m² 3 402,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedania obiekt inwestycyjny biurowo-magazynowy! Do sprzedania magazyn biurowo- przemysłowy o powierzchni 820m2, mieszczący się na działce o powierzchni 4800m2, budynek wolno -stojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Kcynia,kujawsko-pomorskie

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do zaoferowania mamy dla Państwa Kamienicę położoną w Kcyni. W skład kamienicy wchodzą dwa sklepy z witrynami oraz wejściem od ulicy oraz 5 mieszkań. Mieszkania i sklep są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

279 000 zł273 m² 1 021,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Nowa okazyjna cena! Hala: 210 m2 Hala: 78 m2 Działka: 1382 m2 Oferta na wyłączność biura. Posiadamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkami o charakterze usługowo - handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jaszkowo

Jaszkowo,wielkopolskie

6 500 000 zł19 550 m² 332,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:82 600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przepięknego dworku i codownego parku! Do tej niesamowitej nieruchomości można dojechać w czasie 55 minut jazdy samochodem. Dwór w Górze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

399 000 zł472 m² 845 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową w Gliwicach. Lokalizacja: gliwice, centrum miasta. Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa o powierzchni 472 m kw zabudowaną budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sitarska

Białystok,podlaskie

1 400 000 zł290 m² 4 827,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy nieruchomość na osiedlu Białostoczek przy ulicy Sitarskiej. Na sprzedaż budynek wielorodzinny z 2018 roku o łącznej powierzchni 290m2. Materiał budowlany siporex, dach wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 850 000 zł6 456 m² 441,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 456 m²

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 piętrową kamienicę 660 m2 w dzielnicy Śródmieście. W skład nieruchomości wchodzą: kamienica o kubaturze ok. 1600m3 dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 890 000 zł1 350 m² 3 622,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Na sprzedaż obiekt biurowy o pow.1371 m2,pow.działki 1502m2 Obiekt posiada 5 kondygnacji ,na każdej pomieszczenia od 20m2 do 230m2. Przed budynkiem parking na 60 aut. Obiekt po modernizacji,wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 3-go Maja

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 900 000 zł935 m² 2 032,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Ostrowi Mazowieckiej w Likwidacji ul. 3 maja 35 ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości położonej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bankowa

Zielona Góra,lubuskie

4 400 000 zł1 065 m² 4 131,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:567 m²

Oferta zablokowana w trakcie realizacji reprezentacyjna kamienica Z 2008r. Przy ulicy bankowej W zielonej górze. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek usługowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Anny

Radawa,podkarpackie

2 368 495 zł7 700 m² 307,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

45 000 zł18 m² 2 486,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:54 m²

Wraz z garażem nabywamy udział w gruncie wynoszący 30/100. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie generalnym Budynek magazynowy 18,1 m.kw technologia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Solec-Zdrój

Solec-Zdrój,świętokrzyskie

1 800 000 zł36 960 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową usytuowaną w miejscowości uzdrowiskowej Solec Zdr. Mpzp - zabudowa uzdrowiskowa i usługowa oraz tereny zielone. Media - prąd, woda, kanalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Michałowice

Michałowice,mazowieckie

3 700 000 zł600 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Stalowy magazyn o powierzchni 520 m2 i budynek biurowy o powierzchni 76 m2. Całość położona na ogrodzonym i utwardzonym placu o powierzchni 1400 m2. Hala mocno ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

1 490 000 zł262 m² 5 687,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 10-pokojowy usadowiony na działce o powierzchni 2000 mkw w miejscowości Boguszyce. gm. Oleśnica. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 262 m2 (całkowita 278 m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

70 000 zł20 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję na sprzedaż garaż nr 189 zlokalizowany przy ul. Chrobrego w Oławie, obok przychodni nzoz Omega, apteki oraz sklepu D.H. "Kwadraciak". Garaż położony jest bezpośrednio przy nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 780 000 zł467 m² 3 814,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży budynku usługowo-biurowego zlokalizowanego w Toruniu na terenie Parku Przemysłowego Elana, na działce o powierzchni 1243 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Myszków

Myszków,śląskie

1 400 000 zł450 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Rezerwacja! Sprzedam, hale magazynowo-produkcyjne 450m2, teren 3500m2, myszków. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność: tel. Oferujemy Państwu nową halę zlokalizowaną w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wiatraczna

Poznań,wielkopolskie

27 900 zł18 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Murowany garaż ok. 18 m2 znajdujący się w szeregu z innymi garażami na ul. Wiatracznej w Poznaniu, żegrze. Wybudowany na gruncie komunalnym dzierżawionym przez Zarząd Geodezji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

6 500 000 zł1 202 m² 5 407,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż obiekt komercyjny - Centrum Handlowe, zlokalizowane w centrum miasta Dzierżoniów. budynek po kapitalnym remoncie z lat 2004-2007, dodatkowo elewacja odświeżona przed 5.