dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Gliwice

Gliwice,śląskie

6 000 000 zł5 325 m² 1 126,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Przetwarzanie odpadów- mpzp -składy, produkcja Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną na terenach przemysłowych, stanowiącą działkę gruntu o powierzchni około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 950 000 zł1 370 m² 3 613,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Obiekt usługowo-handlowy na sprzedaż o pow.1371 m2,pow.działki 1502m2 NOWA CENA Obiekt posiada 5 kondygnacji ,na każdej pomieszczenia od 20m2 do 230m2. Przed budynkiem parking na 60 aut. Obiekt po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 550 000 zł3 373 m² 459,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyciąg z ogłoszenia o przetargu Zarząd Powiatu Cieszyńskiego ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 200 000 zł704 m² 5 966,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Makler Nieruchomości gorąco poleca Idealna nieruchomość na akademik, hostel bądź kwatery pracownicze. Nieruchomość w samym centrum Bydgoszczy. 19 lokali bez lokatorów! 40 pokoi! Możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Ścinawska

Lubin,dolnośląskie

7 900 000 zł9 400 m² 840 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sdp Nieruchomości tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu przemysłowego o charakterze produkcyjnym/magazynowym/handlowym Powierzchnia terenu 23 520m2 Powierzchnia budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

80 000 zł17 m² 4 833,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy garaż przy ul. Samsonowicza o powierzchni 16,55 m2 w doskonałym stanie - za szlabanem. Budynek zadbany, wyposażony w instalację elektryczną. Zakup garażu jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

500 000 zł220 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:435 m²

Na sprzedaż hala, magazyn o pow. 220 mkw położona na działce o pow 435 mkw. Teren ogrodzony. Wysokość hali: 4,20. Posiada 3 bramy. Wysokość bramy ok 4 m. Dostęp z dwóch stron. Dach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kruszyńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

5 300 000 zł3 741 m² 448,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 825 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości o następujących parametrach: powierzchnia: powierzchnia gruntu: 11.825,00 m Powierzchnia zabudowana: 3.741,39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

5 500 000 zł530 m² 10 377,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 837 m²

Emmerson nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w prestiżowej dzielnicy Krakowa. To kameralny obiekt z krytym basenem i przestronnym tarasem, który przez wiele lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł439 m² 5 220,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Do sprzedania duży dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 438,69 m2, na działce 1 119 m2. Nieruchomość wybudowana w latach osiemdziesiątych. W 2000r. przeszła generalny remont -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gryżyna

Gryżyna,lubuskie

2 900 000 zł36 000 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie na sprzedaż posiadamy dochodowy, całoroczny Kompleks Wypoczynkowy z zapleczem konferencyjnym i Natura- spa. Ośrodek anapausis znajduje się w samym sercu Gryżyńskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

23 000 000 zł10 000 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hale -magazyn- produkcja Szanowni Państwo oferujemy na sprzedaż hale produkcyjno-magazynowe zlokalizowane w Olkuszu o powierzchni około 12000m2. Hale po generalnym remoncie, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

99 000 zł18 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Garaż z przeznaczeniem na magazyn, warsztat. Lokalizacja: port Popowice ul.Białowieska Pełna własność z KW. Możliwość przejęcia najemcy. Zapraszam! modena Biuro Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Września

Września,wielkopolskie

2 000 000 zł995 m² 2 010 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 668 m²

We Wrześni, w centrum, w świetnej lokalizacji, polecamy Państwa uwadze ciekawy komercyjny obiekt. Na gruncie, stanowiącym własność, posadowiono budynek magazynowy, handlowy oraz biurowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łagoszów Wielki

Łagoszów Wielki,dolnośląskie

1 700 000 zł986 m² 1 723,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży obiektu gastronomicznego, który działał jako sala weselna, położony na działce o powierzchni 1,05ha w miejscowości Dobromil, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

2 500 000 zł379 m² 6 596,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:91 m²

Oferta sprzedaży kamienicy, znajdującej się na Przedmieściu Nyskim w Zgorzelcu , w odległości 10 minut od centrum miasta, w spokojnej okolicy, przy przejściu granicznym do Niemiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zachodnia

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

80 000 zł15 m² 5 483,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga okazja! Biuro Gozdan Nieruchomości ma do zaoferowania garaż numer 10 o powierzchni 14,59m2 na Jarotach przy ul. Zachodniej 13. Garaż nie posiada żadnych obciążeń. W razie jakichkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Podwalna

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 500 000 zł1 150 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Na sprzedaż idealny pod inwestycję, wyjątkowy, oryginalny i świetnie położony budynek biurowo-mieszkalny znajdujący się w Dzierżoniowie jednym z największych miast dolnego śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

69 999 zł17 m² 4 146,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż numer 69 usytuowany w garażu podziemnym w budynku garażowym przy ul. Koncertowa 18a Budynek z 2023 roku, wjazd do garażu i okolica dookoła monitorowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Hetmańska

Białystok,podlaskie

4 500 000 zł659 m² 6 825,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:716 m²

Do sprzedaży reprezentacyjny obiekt usługowy, trzykondygnacyjny, przekazany do użytkowania 2003r. położony w Białymstoku w rejonie ul. Hetmańskiej. Przed budynkiem parking dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Dmowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

43 000 zł19 m² 2 263,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Do sprzedaży garaż, położony w Piotrkowie Tryb., w zespole garaży przy ul. Dmowskiego. Dojazd drogą utwardzoną. Dach kryty papą. Dobra lokalizacja, blisko osiedla mieszkaniowego. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Głogowska

Góra,dolnośląskie

850 000 zł577 m² 1 472,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż cała kamienica wraz z przyległymi terenami w ścisłym centrum miasta. Cena ok. 1472zł za m^2 kamienicy, wszystkie przyległe tereny ujęte w cenie. Kamienia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olszewo-Borki

Olszewo-Borki,mazowieckie

4 200 000 zł1 353 m² 3 104,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Sala bankietowa! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży sali bankietowej. Działka: nieruchomość położona jest w gminie Olszewo-Borki. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

78 000 zł17 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania garaż murowany położony w dzielnicy Niebuszewo na ul. Kazimierza Królewicza. W lokalu prąd, czynsz do zarządcy 79 zł. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gostynin

Gostynin,mazowieckie

690 000 zł143 m² 4 825,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Sprzedam nieruchomość zabudowaną o zróżnicowanych funkcjach i dużym potencjale. Możliwość połączenia funkcji mieszkalnej z działalnością gospodarczą. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Chorzów

Chorzów,śląskie

2 400 000 zł4 106 m² 584,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:735 m²

Super oferta - działka Z hala, można wybudować market Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Chorzowie zabudowana halą. Można również rozbudować lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

680 000 zł236 m² 2 881,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowo-produkcyjny z przestronnym mieszkaniem - Tarnów, ul. Krakowska - 236 m2 położony przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta w części wylotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 000 zł403 m² 8 676,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Budynek użytkowy /działalność usługowa, edukacyjna/ o powierzchni ponad 400m2 , działka 1348m2, położony w dzielnicy Szczecin-Pogodno. Obiekt wolnostojący z poddaszem, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Gdańsk,pomorskie

102 000 zł20 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż murowany w doskonałej lokalizacji, przy ul. Generała Dąbrowskiego w Gdańsku, w pobliżu dworca pkp Gdańsk Główny. W garażu jest kanał i prąd + licznik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Proszowice,małopolskie

380 000 zł256 m² 1 484 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Oferujemy kamienicę w centrum Proszowic. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 0,0186 ha, która objęta jest mpzp obszaru miasta Proszowice jako teren śródmiejskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Bolesława Chrobrego

Szamotuły,wielkopolskie

3 498 000 zł7 588 m² 460,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 588 m²

Na sprzedaż grunt objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony pod aktywizację gospodarczą. - kompleks działek położony przy ul. Łokietka, przy skrzyżowaniu z ul. B.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 400 000 zł1 300 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 150 m²

Dwie hale na sprzedaż/obiekt wynajęty Polecam do sprzedaży nieruchomość , położoną poza granicami miasta-okolice żurawiny Nowe hale , wybudowane z dobrych materiałów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 11 Listopada

Gromadka,dolnośląskie

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Kamienica, budynek użytkowy, położony przy ul. 11.listopada w miejscowości Gromadka 59-706. Kiedyś na parterze mieściła się gospoda, a na górnych piętrach były mieszkania i pokoje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

112 000 zł19 m² 5 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż murowany w doskonałej lokalizacji, przy ul. Tysiąclecia w Gdańsku, na Przymorzu. W garażu jest kanał i prąd + licznik. Możliwość użytkowania jako schowek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

75 000 zł14 m² 5 175,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż/box zamykany o powierzchni 14,49m2 na osiedlu Belvedere. Box znajduje się przy wejściu do klatki nr 4m. Miesięczne opłaty to 65zł + fundusz remontowy 14,49zł oraz okresowy co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

129 000 zł20 m² 6 292,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:23 m²

Na sprzedaż garaż wielkości 20,5m2 znajdujący się przy ul. Zygmuntowskiej (przy kanale drzewnym). Brama garażowa otwierana ręcznie. - szerokość wjazdu 265cm - szerokość garażu 320cm - długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dywity

Dywity,warmińsko-mazurskie

870 000 zł745 m² 1 167,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:21 557 m²

Do sprzedaży obiekt położony w miejscowości Dywity, powiat Olsztyn. Przeznaczony na cele mieszkaniowo-hotelowe z zapleczem gastronomicznym w stanie surowym zamkniętym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

5 200 000 zł606 m² 8 580,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:757 m²

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną kamienicę położoną na działce o powierzchni 757 m2 w Centrum Białegostoku. Budynek 3-ch kondygnacyjny wynosi o powierzchni użytkowej 606 m2. Na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Jasienicka

Police,zachodniopomorskie

4 000 000 zł485 m² 8 247,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaz działka o pow. 0,88 ha wraz ze stojącą na niej halą o pow. 485 m2 zlokalizowana przy ul. Jasienickiej w Policach. Teren objęty jest mpzp 9-zch 07 P. Hala murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szkolna

Chorzele,mazowieckie

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz przestrzeni, magazynowo- handlowej, hurtowni, stolarni, powierzchni produkcyjnej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku w miejscowości Chorzele. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Czarna Białostocka,podlaskie

1 000 000 zł900 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość położoną na obrzeżach Czarnej Białostockiej. Działka o powierzchni 5900 m2 zabudowana budynkiem magazynowo- produkcyjnym z częścią biurową,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij