dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Konin

Konin,wielkopolskie

1 730 000 zł3 156 m² 548,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przyjętym uchwałą Rady Miasta Konina z dnia 19.12.2001 r., nieruchomość znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Gościeszowice,lubuskie

180 000 zł455 m² 395,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Zabytkowy pałac z XIX w. z parkiem krajobrazowym. Lokalizacja: miejscowość: międzylesie Gmina: niegosławice Powiat: żagański Województwo: lubuskie Zabytek L-645/a Dane obiektu Pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

2 000 000 zł1 406 m² 1 422,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 873 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze mieszkalno-biurowym w miejscowości Olsztynek (centralna część woj. warmińsko-mazurskiego). Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

79 000 zł12 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam do sprzedaży miejsce parkingowe z osobną księgą wieczystą położone w garażu podziemnym (poziom -1) w budynku przy ul. Łokietka 5 w Krakowie. Garaż zamykany, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nadrzecze

Nadrzecze,lubelskie

9 400 000 zł1 925 m² 4 883,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:19 481 m²

Przedmiotem sprzedaży jest aktywnie działający zajazd nadrzecze położony nad stawem w otoczeniu lasów i rzeki Biała Łada niedaleko miejscowości biłgoraj, w województwie lubelskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł171 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 440 m²

Działka zabudowana budynkiem biurowym, niemieszkalnym oraz masztem antenowym. Budynek biurowy o powierzchni użytkowej 142,1 m 2 jest obiektem jednokondygnacyjnym, parterowym, wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

4 750 000 zł824 m² 5 764,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 089 m²

Biuro Nieruchomości firma działająca od 1991 roku oferuje do sprzedaży Działka (4089m2) z zabudową: hala warsztatowo-magazynowa o pow. użytkowej 600 m2 Budynek biurowo -magazynowy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 350 000 zł310 m² 7 576,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:623 m²

Pragnę zaprezentować Państwu dwie wyjątkowe kamieniczki z 1907 roku na sprzedaż! Znajdują się one na jednej działce o powierzchni 623 metrów, a ich lokalizacja zapewne przypadnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

5 200 000 zł1 100 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 054 m²

Oferujemy na sprzedaż imponujący kompleks składający się z dwóch niezależnych hal. Oferowana hala posiada łączną powierzchnie zabudowy 1100m2, w tym 200m2 przestrzeni biurowej. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

7 995 000 zł2 554 m² 3 129,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 831 m²

Na sprzedaż obiekt biurowo- usługowy o łącznej pow. całkowitej 2 554,43 m2, na działce o pow. 4831 m2, zlokalizowany w Nieporęcie - 3 00 metrów od linii brzegowej Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 230 000 zł2 696 m² 827,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Działki zgodnie z wypisem z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego mieszczą w Jeleniej Górze - obszar planistyczny Zabobrze I-II-III i Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubenia

Lubenia,podkarpackie

1 999 990 zł492 m² 4 065,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży: hala biurowo-magazynowa w okolicy Babicy Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronną halę biurowo-magazynową o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sadowa

Kamieniec,śląskie

399 750 zł393 m² 1 017,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej trzech nieruchomości, które będą sprzedawane łącznie w jednej licytacji: nieruchomość gruntowa zabudowana, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

68 000 zł14 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż powiększone miejsce postojowe pod budynkiem na ul. Koralowej 33 Za miejscem na samochód jest spora przestrzeń, którą można wykorzystać na własny użytek. Nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Dąbrowa,opolskie

999 000 zł360 m² 2 775 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż obiekt usługowo mieszkalny w miejscowości Dąbrowa Niemodlińska woj. Opolskie. Nieruchomość idealnie nadaje się pod hotel pracowniczy lub siedzibę firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Nidzica,warmińsko-mazurskie

4 750 000 zł7 455 m² 637,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 698 m²

Oferuję na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18698m2, zabudowane halami i budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowej i biurowo-socjalnej o łącznej pow. 7455m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Słupsk

Słupsk,pomorskie

4 770 000 zł8 761 m² 544,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość objęta jest formą ochrony konserwatorskiej: budynki - zlokalizowane na terenie układu urbanistycznego wpisanego do rejestru zabytków, poz. rejestru A-355; budynki - zlokalizowane na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zakrzowska

Wrocław,dolnośląskie

7 600 000 zł768 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży szpitala jednodniowego, w pełni wyposażonego i przystosowanego do działalności medycznej. To idealna propozycja dla osób poszukujących obiektu medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krasne

Krasne,podkarpackie

1 700 000 zł435 m² 3 908,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż budynek magazynowo- handlowy murowany o powierzchni 435 m2 położony na 20 arowej ogrodzonej działce. Budynek posiada pięć bram garażowych, z podziałem na pomieszczenia. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 337 000 zł1 789 m² 1 306,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Na sprzedaż budynek w świetnej lokalizacji w centrum. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 015 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Blizne Łaszczyńskiego

Blizne Łaszczyńskiego,mazowieckie

4 980 000 zł1 503 m² 3 313,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 2870m2, zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym o powierzchni użytkowej 1502,87m2, położona w miejscowości Blizne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Wojciechów

Wojciechów,lubelskie

1 999 000 zł662 m² 3 021,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Hala/chłodnia o powierzchni 661,59 mkw (z możliwością rozbudowy) z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi na utwardzonym placu o powierzchni 68 arów, 8 km od Opola Lubelskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

650 000 zł794 m² 818,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Budynek biurowy z garażem zlokalizowany w strefie śródmiejskiej tylko 500 m od Rynku. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej oraz usług towarzyszących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:156 m²

Budynek mieszkalno-usługowy do własnej aranżacji | Katowice ul. Gliwicka zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

2 999 000 zł1 200 m² 2 499,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020 r. i 2021 r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

2 400 000 zł2 325 m² 1 032,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 028 m²

Nieruchomość z przeznaczeniem na wszelkie usługi. Nieruchomość obejmuje działki o powierzchni 5 028 m2. Na ogrodzonym terenie mieści się budynek biurowo-mieszkalny 4-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 300 000 zł1 400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 864 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Warszawie stanowiąca działkę gruntu o powierzchni 2864 m 2 wraz z budynkami: biurowo - technicznym o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Motylewska

Piła,wielkopolskie

183 966 zł128 m² 1 437,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:154 m²

Rezerwacja!chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż: kompleks 8 garaży w Pile przy ul. Motylewskiej Własność |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 100 000 €1 980 m² 555,56 €/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 773 m²

Proponujemy do sprzedaży obiekt turystyczno-gastronomiczny, położony nad jeziorem Pogoria, z linią brzegową (120m). Obiekt o pow. 1980 mkw, posadowiony na działce o pow. 4773 mkw. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Paderewskiego

Łeba,pomorskie

7 000 000 zł1 137 m² 6 154,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 284 m²

Pensjonat w Sercu Łeby - 20 Pokoi, idealna Inwestycja Blisko Morza! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

3 170 000 zł1 960 m² 1 617,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 042 m²

W ofercie do sprzedaży: budynek magazynowy z zapleczem biurowo - socjalnym o powierzchni użytkowej 1180,50 mkw wybudowany w 1999 roku, budynek magazynowy o powierzchni zabudowy 263 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pękalin

Pękalin,pomorskie

2 900 000 zł800 m² 689,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 203 m²

Na sprzedaż prosperujący tartak wraz z pulą drewna 4,5 tys/m3 sprzętami oraz pracownikami. Maszyny na stanie pojazdy: ładowarka schaffer (szacowana wartość 70tys. ) ładowarka claas (szacowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł740 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Na sprzedaż rezydencja/dworek w miejscowości Szubin, woj.: kujawsko-pomorskie. Budynek składa się z pomieszczeń piwnicznych, parteru, pierwszego i drugiego piętra. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łowińskiego

Kraków,małopolskie

13 800 000 zł2 000 m² 707,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 500 m²

Kraków, nowa Huta, rejon ulicy Łowińskiego. Kilkaset metrów od trasy S7 i węzła Grębałów. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1,95ha. Grunt objęty prawem własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

145 000 zł13 m² 11 372,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż garaż o powierzchni 12,75 m , zlokalizowany w doskonałej okolicy przy ul. Królewskiej, tuż obok malowniczego Parku Krakowskiego im. Marka Grechuty. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ozimska

Opole,opolskie

2 200 000 zł400 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Lokal 400m2 działka 10 ar. lokal tuż przy głównej ulicy w Opolu Działka z potencjałem Kazdy rodzaj działalności Budynek murowany , grube ściany , częściowo ocieplony Fotowoltaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

850 000 zł285 m² 2 979,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy centrum pilskiego zamościa ( ul. Bydgoska) O powierzchni użytkowej 285,30 M2. Dwa samodzielne mieszkania I lokal usługowy. Dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

5 490 000 zł420 m² 13 071,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:954 m²

Szukasz idealnej inwestycji w otoczeniu gór? widocznie świetnie trafiłeś, ponieważ ten sprawnie prosperujący pensjonat z widokiem na Tatry jest na sprzedaż. Udokumentowany dochód oraz baza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

190 000 zł248 m² 766,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:516 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działek o łącznej powierzchni 516 m oraz prawo własności budynku biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 247,98 m . Budynek.