dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Wola Dębińska

Wola Dębińska,małopolskie

5 777 000 zł2 089 m² 2 765,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 140 m²

Nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna wraz z budynkiem biurowym klasy A o łącznej powierzchni 2069,65 m2 na terenie Woli Dębińskiej w Strefie Aktywności Gospodarczej , powiat Brzeski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Rataje

Poznań,wielkopolskie

40 000 zł15 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji lokalizacja - Poznań, ul. Rataje 160 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

16 600 000 zł13 125 m² 1 264,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość w zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim Działka pow - 26 433m2 Obiekty budowlane o łącznej powierzchni użytkowej 13 125 m2 Cena netto 16,6 mln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Chlewiska

Chlewiska,lubelskie

28 000 000 zł37 000 m² 756,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość na wschodzie Polski, miasto i gmina miejska w województwie lubelskim Działka o powierzchni 13 ha Obiekty budowlane o powierzchni użytkowej 37 705,38 m2 mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

50 000 000 zł47 454 m² 1 053,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość w Andrychowie południowej Polsce, w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim Działka o powierzchni 56 799 m2 Trzy obiekty budowlane o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Leśna

Leśna,dolnośląskie

750 000 zł750 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:950 m²

Właściciel nieruchomości sprzeda przepięknie usytuowaną willę w centrum miasteczka Leśna (15 km od granicy czeskiej, świeradowa Zdroju i Lubania) w przepięknej części Pogórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dobre Miasto

Dobre Miasto,warmińsko-mazurskie

4 900 000 zł1 741 m² 2 814,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 919 m²

Oferta Na sprzedaż oferuję siedzibę przedsiębiorstwa produkcyjno-przemysłowego zlokalizowaną w Knopinie k/dobrego Miasta. Nieruchomość jest położona na działce o powierzchni 1,6919 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Tomaszów Lubelski,lubelskie

1 300 000 zł930 m² 1 397,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować budynek produkcyjny w Tomaszowie Lubelskim Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Budynek: nowoczesny budynek o powierzchni 930m2 - Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Borzęta

Borzęta,małopolskie

2 790 000 zł795 m² 3 509,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży dwóch nieruchomości: dom wolnostojący oraz budynek mieszkalno-usługowy w trakcie budowy Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

2 700 000 zł390 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dochodowa nieruchomość w centrum Rybnika - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży, nieruchomość komercyjną w ścisłym centrum miasta, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Częstochowa,śląskie

700 000 zł689 m² 1 015,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferta Sprzedaży Nieruchomości - Idealna na Pensjonat, punkt przedszkolny lub hotelik. Lokalizacja: częstochowa, dzielnica: lisiniec Adres: ul. Koszalińska 3 Opis Nieruchomości: rodzaj nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł481 m² 2 701 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowa przestrzeń dla Twojego biznesu - magazyn, biura, parking! Funkcjonalny budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną, idealny do prowadzenia działalności magazynowej, logistycznej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Dawidy,mazowieckie

4 025 000 zł598 m² 6 734,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt usługowo-biurowy w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość o charakterze usługowo-biurowym, idealna zarówno dla dynamicznie rozwijającej się firmy poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 999 zł400 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:926 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku parterowej hali produkcyjno - magazynowej mieszczącej się w Bydgoszczy. Przedmiotowa nieruchomość o powierzchni 400m 2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opole

Opole,opolskie

2 500 000 zł430 m² 5 815,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:705 m²

Promocja wakacyjna! tylko do końca sierpnia! Lokal gastronomiczny wraz z budynkiem mieszkalnym 2500 000zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

2 995 000 zł500 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowo gastronomicznego (obecnie sala bankietowa), znajdującego się w powiecie legnickim gmina Chojnów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

889 000 zł1 152 m² 771,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Na sprzedaż: duża hala użytkowa z pomieszczeniami biurowymi w Centrum Strzegomia Powierzchnia działki: 0,16 ha Powierzchnia użytkowa: piwnica: 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Barlickiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

258 300 zł41 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Budynki użytkowe 41 lub wersja II 58 m.2 usytuowane przy ulicy Barlickiego obok Galerii Handlowej. Lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy, umeblowany, przygotowany do prowadzenia każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Kokotów,małopolskie

33 000 000 zł9 200 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Kraków hala produkcyjno - magazynowa wraz Z biurami O powierzchni 9200 M2. - na wyłączność Obiekt składa się z hali produkcyjno magazynowej, hali magazynowej wraz z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Kochanowskiego

Tarnów,małopolskie

49 000 zł20 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Szukasz miejsca do garażowania swojego samochodu? Mam dla Ciebie rozwiązanie. Na sprzedaż dwa murowane garaże położone obok siebie w kompleksie garażowym. Lokalizacja: tarnów, ul. Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł760 m² 4 604,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż kamienica (część) z ogromnym potencjałem inwstycyjnym w bliskiej odległości od Centrum przy ul. Piotrkowskiej. Budynek Powstał ok 1912 r. Posadowiony na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

12 450 000 zł224 m² 55 605,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 492 m²

Działki zabudowane, położone w Dzielnicy bielany/radiowo przy ul. Arkuszowej w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Teren z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, brak mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krupski Młyn

Krupski Młyn,śląskie

2 499 000 zł842 m² 2 967,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 557 m²

Na sprzedaż: kompleks hotelowo-gastronomiczny w Krupskim Młynie idealna inwestycja! Powierzchnia działki: 3 557 m Łączna powierzchnia zabudowy: ok. 842 m Możliwość podziału na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młyńska

Mikołów,śląskie

3 100 000 zł715 m² 4 335,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 245 m²

Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł600 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż magazyn wysokiego składowania wraz z nowoczesną częścią biurową. Część magazynowa ok 450 m : Możliwość składowania na maksymalnie 4 poziomach paletowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

49 000 zł52 m² 942,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Powierzchnia lokalu: 52 m. Powierzchnia działki: 100 m. Możliwa negocjacja ceny! Lokalizacja: atrakcyjne sąsiedztwo tężni, placu zabaw, doskonała widoczność i dostępność liczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Częstochowa,śląskie

775 000 zł234 m² 3 319,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż: budynek usługowo-handlowy w Częstochowie, ul. Przejazdowa 10 Prezentujemy funkcjonalny, dwukondygnacyjny budynek usługowo-handlowy o łącznej powierzchni użytkowej 233,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kurów

Kurów,lubelskie

800 000 zł726 m² 1 101,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 916 m²

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa będąca przedmiotem użytkowania wieczystego zabudowanej trzema budynkami komercyjnymi tworzącymi jedną całość. Działka nr 1039/3 ark. 8 o powierzchni 0,1916.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Śmieszkowo

Śmieszkowo,lubuskie

399 000 zł131 m² 3 045,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o dużym potencjale komercyjnym, położona w miejscowości położonej tuż obok Sławy popularnej miejscowości turystycznej nad jeziorem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jaskółcza

Zielona Góra,lubuskie

1 399 000 zł202 m² 6 910,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:588 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do zamieszkania! Ta atrakcyjna oferta z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących funkcjonalnej nieruchomości w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Granitowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł682 m² 5 131,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:682 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjna w bardzo dobrej lokalizacji - u zbiegu ulicy Olsztynskiej i Granitowej. Na terenie znajdują się dwie hale produkcyjne, budynek mieszkalno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

65 000 zł16 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż garaż, zlokalizowany przy ulicy Tadeusza Zawadzkiego "zośki w Zielonej Górze. Garaż posiada powierzchnię około 16 m co sprawia, że świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wawrzyniaka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

65 000 zł17 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 16,5 m , położony w Inowrocławiu przy ulicy Wawrzyniaka w cenie 65 000 zł. Szerokość garażu 3 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

190 000 zł39 m² 4 859,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dwustanowiskowy garaż zlokalizowany parę minut od Ścisłego Centrum Szczecina. Ze względu na dużą powierzchnię może również pełnić rolę powierzchni magazynowej. Garaż zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 599 000 zł395 m² 6 574,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:537 m²

0% prowizji dla kupującego! Jeśli kochasz ludzi i morze koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy na sprzedaż pensjonat, tuż przy porcie w Dziwnowie. Na miejscu: plaża, promenada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł601 m² 8 236,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:910 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego budynku komercyjnego o przeznaczeniu usługowo-handlowo-produkcyjnym, zlokalizowanego przy ul. Jeździeckiej 3 w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

5 800 000 zł2 022 m² 2 868,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 543 m²

0% prowizji dla kupującego Prezentujemy nieruchomość na sprzedaż, kompleks budynków magazynowych z częścią administracyjno- socjalną zlokalizowanych na działce objętej w całości planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Szymały

Radzionków,śląskie

850 000 zł3 646 m² 233,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:9 636 m²

Radzionków, nieruchomość biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość biurową o łącznej powierzchni 3646 m2, na działce o pow. 9636 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

105 000 zł18 m² 5 731,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. NA sprzedaż Garaż o pow. 18.32 m2 zlokalizowany na poziomie - 1 w bloku 4-piętrowym przy ulicy B. Prusa 11 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jarosław

Jarosław,podkarpackie

1 800 000 zł354 m² 5 084,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 50% udziałów w wyjątkowej kamienicy położonej w sercu Jarosławia, bezpośrednio na Rynku, w otoczeniu historycznej zabudowy miasta. Kamienica objęta jest.