dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż, ul. Kaczkowskiego

Nowa Sól,lubuskie

40 000 zł39 m² 1 025,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezydent miasta nowa sól ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w obrębie 4 miasta Nowa Sól, stanowiącej własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Pyskowice,śląskie

13 300 000 zł4 100 m² 3 243,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Prezentujemy halę produkcyjną o pow. 4100 m2. Wysokiej jakości posadzka przemysłowa, 5 bram wjazdowych, ogrzewanie, monitoring, alarm i pełne zaplecze administracyjno-socjalne a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

52 845 zł18 m² 2 908,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Garaż na sprzedaż Zaczernie / os. Zielone Na sprzedaż nowy garaż wybudowany w 2025 r. zlokalizowany w Zaczerniu, tuż obok os. Zielonego szybki dojazd do Rzeszowa. Atuty: wymiary: 3,10 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Bydgoska

Wyrzysk,wielkopolskie

1 990 000 zł3 048 m² 652,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 048 m²

Nabywca nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wyrzysk przy ul. Bydgoskiej 5D, powiat pilski, województwo wielkopolskie. Link do lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żary

Żary,lubuskie

220 000 zł314 m² 700,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkami o różnej użyteczności i standardzie. W skład oferty wchodzi grunt 314 m2 zabudowany budynkiem o pow. 106 m2 do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 3-go Maja

Brzozów,podkarpackie

3 000 000 zł1 950 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Brzozów woj. podkarpackie. Budynek produkcyjny, dwukondygnacyjny, wolnostojący z 1995 roku. Usytuowany jest na następujących działkach 1086/ 7, 1087/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 950 000 zł470 m² 4 148,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowąofertę domu, zlokalizowanego w Zielonej Górze na działce o pow. 1968m2. Na powierzchni 470m2,rozmieszczono 14 pokoi, 4 łazienki z wc, 1 wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Okup Mały

Okup Mały,łódzkie

229 000 zł300 m² 763,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni 300m2 między Łaskiem a Zduńską Wolą. Budynek dwupoziomowy z rampą, teren ogrodzony, dojazd drogą asfaltową. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Demokracji

Dębno,zachodniopomorskie

500 000 zł641 m² 780,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Sprzedam budynek produkcyjny z częścią magazynową, biurową i socjalną. Powierzchnia działki to 1084 m2 i powierzchnia zabudowy to 641m2. Cena 500 000 zł. Adres 74-400 Dębno ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Wieszowa,śląskie

7 900 000 zł5 038 m² 1 568,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Prezentujemy halę przemysłowa 1617m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi z funkcjonującą lakiernią proszkową. Hala przystosowana do prowadzenia działalności, urządzenia zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Szestno,warmińsko-mazurskie

8 600 000 zł969 m² 664,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:siedlisko

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 949 m²

Piękna posiadłość nad jeziorem z dużym potencjałem-możliwość kontynuacji działalności turystycznej. Biuro Metrohouse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł447 m² 7 829,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:764 m²

Wyjątkowy Budynek Biurowy w Centrum Rzeszowa Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży budynku biurowego zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży budynek wolnostojący z poddaszem, w którym znajduje się lokal usługowy, położony w centrum Jeleniej Góry- cieplice. Powierzchnia całkowita wynosi 57m2, użytkowa 38,60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zabrze

Zabrze,śląskie

20 000 000 zł13 289 m² 1 504,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:31 546 m²

Nowoczesny obiekt usługowo-handlowy w Zabrzu, położony na terenie o powierzchni 31 500 m i z użytkową 13 3500 m . Nieruchomość znajduje się na działce objętej mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jadwigi

Nowy Sącz,małopolskie

6 990 000 zł1 927 m² 3 627,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 370 m²

Wyjątkowy obiekt z historią zlokalizowany jest w centrum Nowego Sącza przy ulicy Królowej Jadwigi. Oryginalny budynek o powierzchni 1927m2 znajduje się na działce o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

35 000 zł4 m² 9 091 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży komórka lokatorska i dwa boksy magazynowe: komórka: - 3,85m2 - 1,6m * 2,41 - cena 35.000,00PLN (trzydzieści pięć tysięcy zł), I Boks: - 7,15m2, 1,4m*5,1m - cena 45.000,00 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Kraszkowice

Kraszkowice,łódzkie

279 000 zł120 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 584 m²

Na sprzedaż nieruchomość -po byłym tartaku o powierzchni 120m. , usytuowany na działce o powierzchni 2584 m . Lokalizacja; kraszkowice, powiat wieluński woj. łódzkie. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

60 000 zł16 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: miejsce postojowe plus komórka lokatorska przy ulicy Kazimierza Pułaskiego 25, w Luboniu > miejsce parkingowe w garażu podziemnym - 45 000 zł > duża komórka lokatorska - 3,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

1 966 000 zł1 446 m² 1 359,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej na działce o nr ewid. 1787/100 i łącznej pow. 1446 m , na której zlokalizowany jest magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 000 000 zł725 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży działka 900 m2 na terenie produkcyjnym (z mpzp), zabudowana budynkiem 3 kondygnacyjnym o łącznej powierzchni 725 m2. Na parterze budynku powierzchnia magazynowa z dostępem do bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kochanowskiego

Sochaczew,mazowieckie

11 200 000 zł3 211 m² 3 488,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Sprzedam Obiekt handlowo magazynowo usługowy o powierzchni 3211 m2 z działką 6500m2 Nieruchomość znajduje się w Sochaczewie i jest użytkowana przez Eurocash, hurtownia spożywcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Opoczno

Opoczno,łódzkie

7 600 000 zł1 450 m² 5 241,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 535 m²

W ofercie atrakcyjny, rentowny obiekt "hotel & Restauracja Sawana" w Opocznie, w Województwie Łódzkim. Obiekt funkcjonuje od blisko 40-stu lat, sukcesywnie realizując imprezy okolicznościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radom

Radom,mazowieckie

289 000 zł1 836 m² 157,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Na sprzedaż udział (1/27) w kamienicy położonej w ścisłym Centrum miasta, które tętni życiem o każdej porze roku. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Głogów,dolnośląskie

2 100 000 zł1 386 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 933 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami przemysłowymi, położoną przy ulicy Spichrzowej w Głogowie, woj. dolnośląskie. Całkowita powierzchnia działek wynosi 0,3933.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Turkusowa

Częstochowa,śląskie

1 790 000 zł435 m² 4 114,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Nieruchomość zabudowana gotową halą produkcyjno-usługowo-magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Olszewskiego

Jaworzno,śląskie

1 350 000 zł389 m² 3 470,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:963 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy Jaworzno. Ulica Karola Olszewskiego 15 blisko centrum Cena: 1 350 000 zł netto/brutto bez fv Powierzchnia budynku: 389 m2 Powierzchnia działki: 963 m2 Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kubusia Puchatka

Sulejów,łódzkie

4 500 000 zł2 004 m² 2 245,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 614 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zabudowana, położona w malowniczej, zielonej części Sulejowa zaledwie 2,5 km od centrum miasta. To doskonałe miejsce na stworzenie ośrodka szkoleniowego, domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Dzikowo,zachodniopomorskie

3 250 000 zł682 m² 4 767,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 704 m²

Na Sprzedaż- prawdziwa okazja! Dobrze zorganizowany, działający zakład produkcyjny przy drodze wojewódzkiej 179 w Dzikowie, gm. Wałcz! Przedmiotem sprzedaży jest działający zakład produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Główna

Kleszczów,łódzkie

5 190 000 zł2 600 m² 1 996,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 511 m²

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt przemysłowo-produkcyjny zlokalizowany w Kleszczowie, w powiecie bełchatowskim (woj. łódzkie). Podana powierzchnia użytkowa w parametrach oferty stanowi sumę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Suwałki,podlaskie

800 000 zł308 m² 2 597,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej w Suwałkach? Oto doskonała okazja do nabycia przestronnego lokalu położonego w prestiżowej kamienicy przy ul. Kościuszki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

3 118 000 zł540 m² 5 774,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:41 500 m²

Niezwykła okazja do nabycia: zabytkowego XIX-wiecznego Dworku wraz z całą posiadłością, czyli ponad 4h Zespołem Parkowo-Dworskim! Nieruchomość może stanowić zarówno doskonałą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Porażyn

Porażyn,wielkopolskie

1 149 000 zł274 m² 4 188,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 006 m²

Posiadamy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem parterowym o funkcji przemysłowo magazynowej z zapleczem socjalno biurowym w miejscowości Porażyn, gmina Opalenica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 600 000 zł2 399 m² 1 083,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Prezentujemy halę przemysłowa 1050m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi z funkcjonującą lakiernią proszkową. Hala przystosowana do prowadzenia działalności, urządzenia zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

135 000 zł16 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż oferuję miejsce parkingowe znajdujące się obiekcie Hanza Tower. Miejsce znajduję się na poziomie -3. Dostępne od 1 października 2025r. Zapraszam do kontaktu. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Tarnowskie Góry,śląskie

5 386 000 zł945 m² 5 699,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 216 m²

Twoje miejsce na biznes czeka - działka 5 216 m 2 , obiekt 945 m 2! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości handlowo - usługowej zlokalizowanej w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

2 990 000 zł6 175 m² 484,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 175 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Jaktorowie. Powierzchnia działki to 6175 m2. Znajduje się ona zaledwie 450 metrów od stacji pkp. Nieruchomości przystosowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

89 000 zł16 m² 5 490,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż położony w Gliwicach przy ul. Daszyńskiego w okolicy Placu Grunwaldzkiego. Garaż o powierzchni 16,21 m2. Stan techniczny - bardzo dobry, w garażu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zawiercie,śląskie

13 000 000 zł5 882 m² 2 210,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 357 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn Częstochowa. 0% prowizji od kupującego. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Sosnkowskiego

Opole,opolskie

7 990 000 zł9 445 m² 845,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 752 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek na największym osiedlu miasta, przy ul. gen. Sosnkowskiego. Opis: budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 16.752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Targowa

Zabrze,śląskie

1 400 000 zł2 063 m² 678,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Zabrze, nieruchomość usługowo-biurowo-mieszkaniowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość usługową o łącznej powierzchni 2.063 m2, położoną w centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij