dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stare Miasto

Pułtusk,mazowieckie

3 600 000 zł740 m² 4 864,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:768 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu Pułtuska. Mowa o kamienicy z 1920r, która dodatkowo jest połączona z budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany Piła

Piła,wielkopolskie

49 000 zł14 m² 3 426,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż! Miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej w Pile przy ul. O. M. Kolbe! Przedmiotem oferty jest miejsce postojowe o powierzchni 14,3 m 2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Korfantego

Opole,opolskie

8 900 000 zł6 467 m² 1 376,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 696 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek w centrum miasta, ul. Korfantego. Opis: nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Działka jest zabudowana kompleksem budynków biurowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

7 500 000 zł4 000 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do sprzedania hala murowana o powierzchni 4000 m2 w Pułtusku na działce 7000 m2. Hala podzielona na dwa poziomy każdy po 2000 m2. Magazyn o przeznaczeniu magazynowo/produkcyjnym. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Ligota

Ligota,wielkopolskie

3 495 000 zł2 925 m² 1 194,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 712 m²

Chcesz przenieść firmę do większego budynku lub otworzyć własny biznes? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu doskonałe miejsce na prowadzenie działalności. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tatarowce

Tatarowce,podlaskie

3 400 000 zł400 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Urokliwy ośrodek wypoczynkowy z ogromnym potencjałem Tatarowce, 2 ha zielonej oazy spokoju Na sprzedaż wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczej miejscowości Tatarowce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zadowice

Zadowice,wielkopolskie

349 500 zł860 m² 406,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 408 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości. Nieruchomość składająca się z działek ewidencyjnych nr 423/1, 425/1, 426/1 zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pogorzela

Pogorzela,wielkopolskie

7 500 000 zł3 150 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:34 854 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 3,4854 ha wraz z budynkami o charakterze produkcyjnym, magazynowym z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Znamirowice

Znamirowice,małopolskie

5 000 000 zł1 230 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 976 m²

Obiekt nad jeziorem rożnowskim idealny na dom opieki Położenie Półwysep Patelnia, znamirowice, woj. małopolskie, bezpośrednio nad Jeziorem Rożnowskim, ekspozycja na jezioro po obydwu stronach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany

Białystok,podlaskie

75 000 zł14 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Przedstawiam państwu na sprzedaż lub na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 14m2 w Centum Białegostoku. Położony na jednej z głównych ulic w mieście, idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 600 000 zł465 m² 9 892,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest istniejąca kamienica w trakcie przebudowy. Kamienica usytuowana pomiędzy ul. Grochowską a Ostrobramską, została wzniesiona przed 1939 rokiem. Aktualnie posiada 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

5 900 000 zł1 900 m² 3 105,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 303 m²

Podjęcie decyzji to tylko początek prawdziwa zmiana zaczyna się dopiero od działania. Zainwestuj w nieruchomość, która otworzy przed Tobą nowe możliwości biznesowe i pozwoli Ci budować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Dembowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

79 000 zł17 m² 4 617,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal niemieszkalny z księgą wieczystą. Garaż murowany 17,11m2 znajdujący się w ciągu garaży przy ul. Dembowskiego. Jedyne opłaty związane z garażem to podatek od nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dobrodzień

Dobrodzień,opolskie

3 000 000 zł635 m² 4 724,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 076 m²

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę o powierzchni 30.076 m2 (3 ha) o przeznaczeniu produkcyjnym i usługowym, wyposażoną w suwnicę oraz z dostępem do bocznicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne Żabin

Żabin,warmińsko-mazurskie

300 000 zł180 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 952 m²

Siedlisko z domem na sprzedaż w Żabinie (9 km od Bani Mazurskich) - 5952 m2 - spokojna wieś, budynek gospodarczy, drzewka owocowe. Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Witosa

Sulęcin,lubuskie

1 255 000 zł670 m² 1 873,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 140 m²

Sprzedam magazyn w miejscowości Sulęcin o pow. 670m2 i kubaturze 3.168m3 o długości 55m, szerokości 12m i wysokości 4,8m, który jest posadowiony na utwardzonej w 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

39 000 zł16 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| na sprzedaż garaż murowany z kanałem w doskonałej lokalizacji! Powierzchnia użytkowa: 15,90m. Wymiary około: 2,90m x 5,40m Wymiary wjazdu 2,50m x 2,48m Dzierżawa gruntu od Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Gołdap,warmińsko-mazurskie

6 000 000 zł68 702 m² 87,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:68 702 m²

Na sprzedaż: kompleks wypoczynkowy Leśny Zakątek nad jeziorem Gołdap. Powierzchnia terenu: 68 702 m2 (6,8702 ha) Lokalizacja: dzielnica uzdrowiskowa, gołdap - jedno z najczystszych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poniatów

Poniatów,łódzkie

46 050 zł750 m² 61,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 875 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działki powierzchni 0,6875 ha zabudowanej 3 budynkami gospodarczymi. Miejscowość: gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wisła

Wisła,śląskie

3 700 000 zł188 m² 19 719,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:12 554 m²

| na sprzedaż wyjątkowy obiekt gastronomiczno-usługowy na stoku narciarskim w Wiśle. Zlokalizowany w malowniczej miejscowości Wisła - Cieńków, na wysokości 700 m n.p.m., tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzędziany

Rzędziany,podlaskie

7 100 000 zł22 300 m² 318,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:22 300 m²

Proponujemy Państwu zakup wyjątkowej posiadłości `szlachecka Zagroda", zlokalizowanej miejscowości Rzędziany, w otulinie Parku Narwiańskiego. Nieruchomość jest położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 300 000 zł2 130 m² 1 549,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Prezentujemy do sprzedania obiekt usługowo - handlowo - magazynowy o powierzchni użytkowej 2130 m2 położony na działce o charakterze przemysłowym o powierzchni 4275 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

13 000 000 zł8 370 m² 1 553,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 300 m²

Do sprzedaży nieruchomość przemysłowa w Pułtusku, świetnie skomunikowana z resztą miasta. Obiekt składa się z: - działki 7000 m2 z budynkiem magazynowo produkcyjnym 4000 (położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

4 300 000 zł745 m² 5 771,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 642 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2642 m2 zabudowana wolnostojącym budynkiem biurowym o powierzchni całkowitej 389 m2 oraz budynkiem magazynowym z częścią socjalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

5 000 000 zł4 600 m² 1 086,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Okazja! Oferta bez prowizji! Obiekt inwestycyjny na sprzedaż o powierzchni 4600m2 + działka 2,7ha we Wrzosowej k/ Częstochowy obiekt Obiekt znajduje się na obrzeżu miasta Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Augustów,podlaskie

4 900 000 zł1 216 m² 4 029,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż piękny ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem, w miejscowości Augustów. Powierzchnia działki to 1216m2. Na działce znajdują się: -4 domki rekreacyjne. -Sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

4 500 000 zł508 m² 8 858,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w południowo-zachodniej części Łodzi, na osiedlu Retkinia. To idealna propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 100 000 zł403 m² 7 696,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

* bezczynszowa kamienica w sercu Torunia * Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycyjną sprzedaży kamienicy w Toruniu przy ul. Plac Rapackiego 9. Kamienica o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kaszubska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 m²

sprzedam garaż murowany na osiedlu Południe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Luboszycka

Opole,opolskie

42 000 zł16 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Garaż na sprzedaż ul. Luboszycka, opole Oferuję na sprzedaż garaż zlokalizowany przy ul. Luboszyckiej w Opolu.Nieruchomość stanowi dobrą propozycję zarówno do parkowania samochodu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gliwicka

Bytom,śląskie

11 000 000 zł1 000 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dzień dobry, mam do zaoferowania dwie kamienice w mieście Bytom w ścisłym centrum wraz z przynależną działką, województwo śląskie, bezpośrednio od właściciela, kamienice są po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jenin

Jenin,lubuskie

870 000 zł210 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 543 m²

Nieruchomość z potencjałem! Gotowy lokal usługowy Jenin, gmina Bogdaniec. 209,73 m po generalnym remoncie | idealny na przedszkole, żłobek, klinikę, gabinety, biura, centrum edukacyjne lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bohaterów Warszawy

Namysłów,opolskie

45 000 zł15 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż ok. 15m2 w centrum miasta Namysłów, ul. Bohaterów Warszawy. Lokalizacja: garaż znajduje się w ścisłym centrum miasta, co zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

119 999 zł15 m² 7 952,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż murowany położony przy ul. Jana Pawła II (wjazd od Mazurskiej). Garaż murowany o wymiarach 5,6 m długość x 2,60 m szerokość. Szerokość wjazdu 2,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Przejazdowa

Częstochowa,śląskie

12 000 000 zł7 633 m² 1 572,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:39 247 m²

Prezentujemy do sprzedaży kompleks budynków produkcyjno - magazyno - biurowych z utwardzonymi placami magazynowymi położony w Częstochowie przy ul. Przejazdowej 2 i 2 A obręb Gnaszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

3 999 000 zł1 408 m² 2 840,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 435 m²

Na sprzedaż w super lokalizacji nowoczesny obiekt handlowy w Wodzisławiu Śląskim, idealny na biura, siłownię, gabinety lekarskie , sklepy, sprzedaż internetową itp. Powierzchnie są otwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łąkowa

Frampol,lubelskie

10 182 000 zł25 319 m² 402,15 zł/m²