dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

219 000 zł31 m² 7 058 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż dwustanowiskowy na osiedlu platany W kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą w Kołobrzegu przy ulicy ppor. Edmunda Łopuskiego na osiedlu platany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

2 500 000 zł58 000 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:58 000 m²

Polecamy do sprzedaży wielofunkcyjny obiekt o powierzchni gruntu 58 000m2, położony w miejscowości Rusinowo, gm.Tuczno, przy bezpośrednim dostępie do drogi wojewódzkiej E-22 Wałcz-Człopa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Siedliska

Siedliska,małopolskie

2 600 000 zł700 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

DO sprzedania nieruchomość przemysłowa pod działalność komercyjną Dwie hale ( 500 m2 + 200 m2) z płyty warstwowej w których możliwe jest prowadzenie działalności produkcyjnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kubiny

Świętochłowice,śląskie

600 000 zł1 580 m² 379,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Świętochłowice, dnia 15 stycznia 2026 r. GN.6840.32.2024.BA Na podstawie 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ugory

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość inwestycyjna ugory, toruń główny ciąg komunikacyjny sprzedaż całości lub wejście kapitałowe (50%) oferta bez kosztów dla kupującego! oferta prywatna Na sprzedaż działka komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 990 000 zł1 030 m² 2 902,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 638 m²

DO sprzedaży : Działka (własność) o powierzchni 2638m 2 ( możliwość powiększenia ) zabudowana wolnostojącym budynkiem hali produkcyjnej z zapleczem biurowym i socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 899 000 zł455 m² 4 173,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomosc z potencjałem - budynek użytkowy dwupoziomowy + działka 1750 m .kw. w spokojnej okolicy co czyni ja idealna zarówno do prowadzenia dzialalnosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Brukowa

Łódź,łódzkie

9 000 000 zł1 235 m² 7 287,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży nowo budowany trzykondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 1232 m2 Doskonała lokalizacja nieruchomości na skrzyżowaniu ulic Brukowej i Helskiej idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Ceramiczna

Lublin,lubelskie

4 500 000 zł998 m² 4 507,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1423m2 zabudowaną budynkiem biurowo-magazynowym o powierzchni użytkowej 998m2 wraz z udziałem wynoszącym części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ujście

Łódź,łódzkie

2 640 000 zł800 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:754 m²

Łódź Górna obiekt biurowo-produkcyjno-magazynowy 800 m Działka 754 m | doskonały dojazd do S8 / A1 / A2 | Port Łódź okolica Na sprzedaż wielofunkcyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pyskowicka

Zabrze,śląskie

1 450 000 zł2 012 m² 720,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Zabrzu ul. Pyskowicka w atrakcyjnej dla prowadzenia działalności gospodarczej części Zabrza (strefa Ekonomiczna). W sąsiedztwie obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 000 000 zł386 m² 5 187,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:535 m²

Działka 600 m2 || Budynek 385 m2 || 13 pokoi || 40 miejsc noclegowych || 2 Kuchnie z jadalnią || 5 łazienek + 6 pryszniców || 10 miejsc parkingowych Zapraszam do nowej oferty nieruchomości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Targowa

Piła,wielkopolskie

3 990 000 zł1 350 m² 2 955,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Sprzedam stację diagnostyczną, zlokalizowaną na działce o powierzchni 1350 m2, w centrum Piły przy ulicy Targowej.(Obecnie działalność wstrzymana od 01.02.2026) Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Opole

Opole,opolskie

24 500 000 zł4 713 m² 5 198,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 359 m²

Opis nieruchomości : Grunt : 83,59a - hale łączna pow. ok.3863m2 , Biurowiec pow. ok. 853m2. Hala -a1 - pow. użytkowa 1277,78m2 ( zabudowy 1310,23m2) , kubatura ( 9826,73 m3) wymiary : 18,44m x70,44m - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łąkowa

Racibórz,śląskie

7 500 000 zł1 096 m² 6 843,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 672 m²

Ten imponujący, eklektyczny obiekt, wybudowany w 1896 roku, łączy style romantyczny z uzdrowiskowym (ten drugi podkreśla zadbany park z licznymi okazami starodrzewia). Wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

1 000 000 €2 000 m² 500 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Opis Działka o pow. 7300 m2 zabudowana i zagospodarowana. Hala główna oraz dom wzniesione w latach 80, murowane z pustaków. W 2015 r. powstała hala namiotowa z regałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Częstochowa,śląskie

12 500 000 zł2 389 m² 5 232,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 852 m²

Hala produkcyjno-magazynowo-biurowa na sprzedaż, częstochowa - Zawodzie. Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjno-magazynowo-biurowo-warsztatową o pow. 2389 m2, zlokalizowaną w Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Kamienna Góra,dolnośląskie

990 000 zł405 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Lokalizacja Kamienna Góra, ul. Magazynowa /teren kamiennogórskiej strefy ekonomicznej/ charakterystyka obiektu Budynek przemysłowy posadowiony jest przy drodze miejskiej i z niej odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Zapolskiej

Łódź,łódzkie

85 000 zł16 m² 5 424,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 2 garaże - Łódź, górna (dąbrowa), ul. Gabrieli Zapolskiej 47 Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy dwa murowane garaże zlokalizowane w dzielnicy Łódź - Górna (osiedle Dąbrowa), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Głogów,dolnośląskie

1 100 000 zł90 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż zakład usługowy (budynek magazynowo - usługowy) położony przy ul. Magazynowej w Głogowie. Nieruchomość o powierzchni 90m2 położona jest na 13,5 ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żarka nad Nysą

Żarka nad Nysą,dolnośląskie

590 000 zł2 340 m² 252,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 823 m²

Gospodarstwo, zabudowa dworkowo-folwarczna. Budynek mieszkalny wraz z drugim budynkiem mieszkalnym oraz oborą i częścią magazynową. Oficyna mieszkalna o pow. 496m2, dwukondygnacyjna, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem, ul. Waryńskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 942 251 zł4 151 m² 467,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 021 m²

Obwieszczenie syndyków masy upadłości polgrud sp. Z O. O. i eldom sp. Z O. O. SP. K. O sprzedaży masy upadłości Syndyk masy upadłości eldom sp. z o.o. sp. k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Zawiercie,śląskie

2 700 000 zł960 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zawiercie, woj. śląskie, nieruchomość przemysłowa na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość produkcyjno-magazynową położoną w Zawierciu w województwie śląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Jaworzno,śląskie

2 900 000 zł803 m² 3 611,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Obiekt komercyjny na sprzedaż Jaworzno. pow. użytkowa 803 m2 | działka 4 500 m2 Na sprzedaż jednokondygnacyjny obiekt komercyjny o powierzchni użytkowej ok. 803 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nauczycielska

Gdynia,pomorskie

100 000 zł16 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz garażu/ powierzchni magazynowej dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Lokalizacja: garaż znajduje się w doskonale skomunikowanej części Gdyni tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

110 000 zł14 m² 7 713,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 m²

Sprzedam garaż w bryle budynku blisko centrum. Suchy, ciepły, z osobnym licznikiem na energię elektryczną. Odrębna księga wieczysta. Teren ogrodzony, wjazd przez bramę na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

3 200 000 zł1 004 m² 3 187,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:529 m²

Topowa lokalizacja W ścisłym centrum miasta oferta dostępna tylko W naszej agencji - wyłączność. Zabytkowa kamienica położona przy Placu Wojska Polskiego. Kamienica o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Siechnice,dolnośląskie

4 500 000 zł973 m² 4 624,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 648 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w miejscowości Zębice, między Wrocławiem a Oławą. Nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Nadrzeczna

Gliwice,śląskie

15 500 000 zł2 359 m² 6 570,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 209 m²

Wyjątkowy obiekt w centrum Gliwic! Na sprzedaż nowoczesny, uniwersalny obiekt o bardzo wysokim standardzie, obejmujący murowany budynek biurowy w nowoczesnym stylu industrialnym oraz halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Pabianicka

Bełchatów,łódzkie

3 000 000 zł1 220 m² 2 459,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam halę dwukondygnacyjną o łącznej powierzchni około 1200 m2 w atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego centrum Bełchatowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łomnica,dolnośląskie

350 000 zł280 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Oferta na wyłączność! zapraszamy na prezentację! Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu na sprzedaż budynek wolnostojący położony w Łomnicy, gmina Mysłakowice na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Kaliska

Praszka,opolskie

2 250 000 zł2 000 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam budynek usługowo-handlowo-magazynowy wraz z dużą działką w Praszce. Budynek ma około 2000 m2 powierzchni użytkowej, a działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł16 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż w szeregu przy ul. Anielewicza 25a. 16m2, nowa elewacja, nowa brama garażowa. Spółdzielcze - własnościowe prawo do garażu. czynsz administracyjny - 220 zł. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nowa

Stara Iwiczna,mazowieckie

55 000 zł20 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym w Starej Iwicznej ul. Nowa. Garaż pod budynkiem w kondygnacji -1, zamykany i bezpieczny. Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Katowice

Katowice,śląskie

1 780 000 zł400 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:790 m²

Oferta również dla inwestora. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w centrum miasta w odl 1 km od Spodka i 1,5 km od Rynku. Jest to działka budowlana o pow ok. 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Wybickiego

Lębork,pomorskie

65 000 zł17 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na sprzedaż - Lębork, ul. Wybickiego Na sprzedaż garaż zlokalizowany w Lęborku przy ul. Wybickiego. To praktyczna i coraz bardziej poszukiwana forma nieruchomości w mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sosnowa

Sarbsk,pomorskie

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Kompleks Domów Letniskowych na Sprzedaż - Inwestycja w Turystycznym Raju, 300 m od Jeziora Sarbsko i Blisko Morza Bałtyckiego! Szukasz nieruchomości inwestycyjnej nad morzem? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Siechnice,dolnośląskie

4 500 000 zł973 m² 4 624,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 648 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rzemieślnicza

Zębice,dolnośląskie

4 500 000 zł973 m² 4 624,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 648 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Błonie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

80 000 zł18 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 18 m , położony w Inowrocławiu przy ulicy Błonie. Obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Posiada.