dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bolesława Chrobrego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

3 499 000 zł520 m² 6 729 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Dom właściciela + apartamenty i domki letniskowe zaledwie 250m od morza w Ustroniu Morskim! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w topowej lokalizacji Ustronia Morskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

125 000 zł16 m² 7 763,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,1 m . Wysokość w najniższym miejscu: 2,45 m. Wymiary: szerokość: 2,75 m długość: 5,87 m Brama garażowa dwu skrzydłowa o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szpitalna

Żnin,kujawsko-pomorskie

950 000 zł1 126 m² 843,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowo-usługowy w Żninie przy ulicy Szpitalnej. Jest to dwupiętrowy żelbetowy obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Turkusowa

Częstochowa,śląskie

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rokity

Rokity,pomorskie

1 450 000 zł42 572 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 854 m²

Na sprzedaż wyjątkowe ranczo z pełną infrastrukturą jeździecką, położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i jezior. Idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzeczka

Rzeczka,dolnośląskie

990 000 zł330 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek hotelowo - noclegowy/ - dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej wynoszącej 330,40 metrów kwadrat., kubaturze wynoszącej 831 metrów sześciennych, o dachu wielospadowym krytym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

17 500 000 zł12 753 m² 1 372,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prowizja 0% Bielsko-Biała Centrum. Kompleks budynków poprzemysłowych. Zabudowa wielorodzinna. Oferuję, częściowo zabudowany budynkami poprzemysłowymi, teren o powierzchni 1,2753 ha , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

7 000 000 zł828 m² 8 453,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, w pełni wyposażony kompleks serwisowo-diagnostyczny położony w strefie przemysłowej Niepołomic - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

2 950 000 zł1 960 m² 1 504,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 042 m²

W ofercie do sprzedaży: budynek magazynowy z zapleczem biurowo - socjalnym o powierzchni użytkowej 1180,50 mkw wybudowany w 1999 roku, budynek magazynowy o powierzchni zabudowy 263 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sienna

Lublin,lubelskie

7 200 000 zł1 300 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta premium Biuro Nieruchomości Vesta z ogromną przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży Dworku Szlacheckiego, położonego przy ul. Siennej 25 w Lublinie. Ten urokliwy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Daniszewska

Warszawa,mazowieckie

23 000 000 zł2 200 m² 10 454 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 135 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Źródlana

Tuszyn,łódzkie

2 100 000 zł761 m² 2 759,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:761 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni działki 761 m , zlokalizowana w Tuszynie przy głównej trasie łączącej południowe regiony Polski z autostradami A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

12 500 000 zł4 400 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:7 360 m²

Prowizja 0% Zabudowa wielorodzinna. Obiekt blisko centrum miasta Bielsko-Biała ze zgodą na zmianę sposobu użytkowania i nadbudowę. Budynek w sąsiedztwie Osiedla Karpackiego. Dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rolnicza

Chełm Śląski,śląskie

1 700 000 zł500 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem stacji diagnostycznej, serwisu samochodowego z pomieszczeniami warsztatowymi oraz biurowymi. Nieruchomość dostosowana do obsługi samochodów ciężarowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Pewel Mała,śląskie

2 950 000 zł778 m² 3 789,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 160 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek pensjonatowo-usługowy o powierzchni użytkowej 778 m 2 , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pewel Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wrzosowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

1 500 000 zł288 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:816 m²

Całoroczny wyjątkowy obiekt turystyczny W sarbinowie niecały kilometr od piaszczystej plaży! Sea & Sun to nowo wybudowane, klimatyzowane, komfortowe domki na wynajem w cichej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

2 650 000 zł280 m² 9 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Okrzei

Kłodzko,dolnośląskie

549 000 zł544 m² 1 009,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja. Okazja. Budynek usługowo magazynowy w centrum Kłodzka | 543 m | ul. Okrzei Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Kłodzku przy ul. Okrzei Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Norblina

Gdańsk,pomorskie

49 999 zł24 m² 2 083,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 m²

Garaż 24 m - Gdańsk VII Dwór, ul. Norblina Cena: 49 999 zł Przestronny, solidny garaż w świetnej lokalizacji! Idealny dla osób, które chcą bezpiecznie przechować auto, motocykl lub sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Katowicka

Świętochłowice,śląskie

1 600 000 zł749 m² 2 136,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 403 m²

Świętochłowice, dnia 02.03.2026 r. GN.6840.1.45.2025.BA Na podstawie 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Bolesława Krzywoustego

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł875 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:875 m²

RE search nieruchomości I inwestycje poleca na sprzedaż: hale namiotową, położoną na ogrodzonym gruncie o pow. 9 025 m2, widocznym z trasy Katowickiej i przylegającym do niej. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Weigla

Wrocław,dolnośląskie

95 000 zł16 m² 5 792,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Krzyki / cena do rozmów Garaż zamykany o powierzchni ok 16,40 m2, wolnostojący w ciągu innych garaży. Prąd wraz z licznikiem, wykonana instalacja elektryczna ( pkt świetlne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Bielsko-Biała,śląskie

2 950 000 zł519 m² 5 682,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:989 m²

Prowizja 0% Bielsko-Biała. Budynek wielorodzinny blisko centrum. Budynek zlokalizowany na obrzeżach centrum, blisko tras wylotowych z Bielska-Białej. Obiekt wybudowany z końcem XX wieku, był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Armii Krajowej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

75 000 zł20 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż zadbany garaż na ul. Armii Krajowej w Jastrzębiu-Zdroju o pow. ok. 20 m2. Budynek znajduje się świetnej lokalizacji, dzielnica Zdrój, blisko zabudowań mieszkaniowych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Widokowa

Cieszyn,śląskie

95 000 zł20 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:22 m²

Garaż w szeregu pięciu garaży na sprzedaż na terenie prywatnej posesji w Cieszynie na ulicy Widokowej. Do garażu przynależy udział w gruncie wspólnym. Cena zawiera vat 23%. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 387 000 zł211 m² 11 312,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:361 m²

Budynek użytkowy na sprzedaż! Przychodnia, gabinety lekarskie! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego budynku usługowego, zlokalizowanego w północnej części Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

4 940 000 zł2 686 m² 1 839,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 222 m²

Idealne miejsce na rozwój Twojej działalności - Magazyn z rozbudowaną infrastrukturą Szukasz przestrzeni doskonale przystosowanej do potrzeb dystrybucji, produkcji, składowania lub działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wiśniowieckiego

Nowy Sącz,małopolskie

2 490 000 zł288 m² 8 645,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Do sprzedania budynek handlowo/usługowo/produkcyjny w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Wiśniowieckiego (450m od obwodnicy Nowego Sącza, w sąsiedztwie m.in: Ramex, Skoda, Auchan, Merkury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

80 000 zł16 m² 4 938,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta zarezerwowana Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu garażu w zabudowie szeregowej położonego przy ulicy Ogińskiego w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia garażu 16,20 m2. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie

3 199 000 zł4 198 m² 762,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 141 m²

Prezentuję wyjątkową nieruchomość komercyjną o powierzchni 22 141 m , położoną w strategicznym punkcie Janowca Wielkopolskiego. To oferta skierowana do inwestorów, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

90 000 zł16 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Przedmiotem oferty jest garaż zlokalizowany w ciągu garaży obok bloku przy ul. Oficerskiej. Powierzchnia 16,5m Możliwa szybka transakcja. garaż może służyć jako doskonała inwestycja również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rolnicza

Chełm Śląski,śląskie

1 390 000 zł3 120 m² 445,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Na sprzedaż: działka z budowaną stacją diagnostyczną i serwisem tir | Chełm Śląski | roi 7,43% | 3 120 m Typ nieruchomości: komercyjna / usługowa Lokalizacja: chełm Śląski, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin,lubelskie

1 549 999 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:742 m²

Bez prowizji! Na sprzedaż budynek wolnostojący murowany i ocieplony o powierzchni ok. 240 m2. Działka jest ogrodzona, utwardzona i ma powierzchnię 741 m2. Dodatkowo wiata przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

4 700 000 zł805 m² 5 836,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: budynek, w dzielnicy Księże Wielkie, znajduje się w zachodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szklarska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

14 500 000 zł12 004 m² 1 207,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:75 703 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość inwestycyjna po byłej Hucie Szkła Irena, zlokalizowana w Inowrocławiu przy ulicy Szklarskiej. Przedmiotem głównej oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wieniecka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

65 000 zł18 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną we Włocławku, osiedle Zazamcze, województwo kujawsko-pomorskie, ul.Wieniecka. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

2 650 000 zł1 347 m² 1 967,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli szukasz idealnego miejsca na inwestycję,ta oferta jest dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest grunt inwestycyjny z linią brzegową o powierzchni 1347 m2 położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Lwowska

Przeworsk,podkarpackie

2 490 000 zł320 m² 77,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:69 m²

Nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna 320 m + 69 arów Przeworsk | ul. Lwowska | bezpośrednio przy dk94 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona bezpośrednio przy trasie dk94,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsca parkingowe - parkowanie jedno za drugim - ul. Przedmiejska 2-4 - Soft Lofty Centrum Miejsce zlokalizowane są na poziomie -2. Wymiary to 10m x 2.40m. Koszt miesięczny utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²