dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 046 ogłoszeń

1 333 000 zł349,87 m² 3 809,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:891 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w sercu Turku. Budynek o powierzchni blisko 350 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

* oferta bezpośrednia - bez prowizji biuro nieruchomości * budynek mieszkalno - usługowy W całości wynajęty kupując nieruchomość, nabywasz gotową inwestycję generującą stały dochód.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 305 m² 727,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis oferty Atrakcyjny budynek biurowy w centrum miasta. Nieruchomość stanowi grunt zabudowany, złożony z kilku działek o łącznej powierzchni 2087 m 2. Na działce posadowione są.

Szczegóły ogłoszenia

13 530 000 zł4 402 m² 3 073,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż centrum handlowe w bardzo dobrej lokalizacj! Centrum handlowe to budynek o powierzchni: 4.402 m2 składajacy się z 2 kondygnaji (parter z witrynami, I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 465 m² 1 706,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 699 m²

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie posadowiony obiekt w trakcie przebudowy i rozbudowy w Szczawnie-Zdroju. Nieruchomość z gotowym projektem na pensjonat z restauracją,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o dużym potencjale adaptacyjnym zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim w obrębie Zieleniec. Nieruchomość zlokalizowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 396 m² 637,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:36 120 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt komercyjny usytuowany na terenie o powierzchni 3,6120 ha. Hala nr 1 o powierzchni zabudowy 1171 m2 stanowi w części dużą otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł880 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Polecamy Państwu budynek handlowy położony w centrum Gryfic. Lokal o powierzchni 880 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 1485 m2 w użytkowaniu wieczystym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł793 m² 4 539,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowy przy ulicy Spółdzielczej w Starachowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Budynek dwukondygnacyjny z 1933 roku , rozbudowany w 2009 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł514 m² 1 941,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz odpowiedniego obiektu na prowadzenie działalności gospodarczej? A może chciałbyś pracować i mieszkać w jednym miejscu? Mamy idealną nieruchomość dla Ciebie! osa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Na sprzedaż budynek usługowy (dawny hotel Nero Home) po pożarze Łomża, al. Legionów ## Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1300 m zabudowana dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł290 m² 689,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:948 m²

Atrakcyjna nieruchomość w dobrej lokalizacji. Obiekt biurowo-mieszkalny 400 m od dworca kolejowego. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 448:- powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 400 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 047 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży obiektów usługowo -magazynowych znajdujących się w miejscowości Reńska Wieś w województwie opolskim , powiat Kędzierzyn - Koźle. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł985,97 m² 8 103,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Jeśli planujesz skredytować tą nieruchomość- zadzwoń do mnie Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy pensjonat położony w kurorcie nadmorskim Rewal zaledwie 500 metrów od morza. Obiekt wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł204,85 m² 2 196,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 232 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym oraz gospodarczym w miejscowości Rycerka Dolna numer 208 w gminie Rajcza. Nieruchomość ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł700 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż kompletny zakład obróbki drzewnej, zlokalizowany około 15 minut od Łomży, w którym przez lata produkowane były domy z bali eksportowane na rynki całego świata. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł3 586 m² 780,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 504 m²

Zawiercie. Typ nieruchomosci: biurowo-techniczne. Nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej części Zawiercia i jest oddalona o 1km od centrum miasta, gdzie znajduje się rynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 448 m² 690,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Na działce nr 334 o powierzchni 1515 m 2 mieści się budynek biurowy i gospodarczy wraz z garażem blaszanym. Obiekt biurowy 3-kondygnacyjny (2 naziemne kondygnacje i piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

913 500 zł900 m² 1 015 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni całkowitej 900 m 2 , który według dokumentacji geodezyjnej ma przeznaczenie mieszkalne. Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

47 900 zł15,81 m² 3 029,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest garaż murowany zlokalizowany w Stargardzie - rejon Starego Miasta - ul. Jagiellońska Garaż murowany w zabudowie szeregowej o powierzchni 15,81 m2. Bez kanału.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł859 m² 4 190,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dochodowa nieruchomość handlowa z głównym z sieciowym najemcą z sektora spożywczego z umową najmu na 10 lat plus 5. Powierzchnia pawilonu 860 m2, działki 1260m2, plus dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł643,89 m² 2 158,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 439 m²

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedmiotem oferty jest budynek produkcyjno-magazynowy z częścią magazynową oraz zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł454,80 m² 5 474,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:991 m²

Homfi prezentuje na sprzedaż pensjonat w Stroniu Śląskim. Piękny, stylowy pensjonat przy stoku czarna góra na działce O powierzchni 991 M2. Jeśli marzysz o zamieszkaniu w Sudetach.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 734 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1734 m2, znajdująca się przy drodze krajowej nr 163. Cały teren utwardzony i ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Na placu znajduje się system alarmowy połączony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł2 058,30 m² 1 408,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 834 m²

Hala magazynowo- produkcyjna połączona z budynkiem biurowym, na działce o pow. 4834 m2 w Nidzicy. Powierzchnia użytkowa hali: 1769 m2, budynku biurowego: 207 m2. W hali, oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł541,40 m² 4 155,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 598 m²

Serock- centralna część miasta budynek usługowo-mieszkalny: powierzchnia użytkowa mieszkalna 194,9 m2 4 pokoje, kuchnia z salonem i jadalnią, 2 łazienki, garderoba i część.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł565,62 m² 3 359,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: obiekt magazynowo- biurowy w Przykonie pod Turkiem Przedmiotem oferty jest atrakcyjny obiekt magazynowo- biurowy zlokalizowany w miejscowości Przykona, powiat turecki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł650 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 477 m²

NA sprzedaż nowoczesna hala znajdująca się W gorzowie wielkopolskim. Na sprzedaż nowa hala wybudowana w 2019 roku, znajdująca się W Gorzowie Wlkp., obręb zieleniec, 1,6 km od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 000 zł325 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:952 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny budynek usługowy w północnej części Jelcza-Laskowic o powierzchni 325m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł30 972 m² 38,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:30 972 m²

Unikalna okazja! 3-hektarowe gospodarstwo w Głowaczowie - Twoja enklawa spokoju i możliwości. Przedstawiam do sprzedaży wyjątkowe, 3-hektarowe gospodarstwo rolne położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 000 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

3 999 000 tys. zł ekskluzywna inwestycja na peryferiach lubnia! Lokale użytkowe z ogromnym potencjałem! Przedstawiamy wyjątkową ofertę inwestycyjną, która spełnia najbardziej wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 000 zł20 948 m² 2 004,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:62 824 m²

Na sprzedaż zespół obiektów magazynowo-produkcyjnych położony w Województwie Małopolskim miejscowość Chrzanów, przy ulicy Powstańców Styczniowych. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł19,70 m² 2 284,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży miejsce postojowe o pow. 19,7 m2 w hali garażowej pod budynkiem przy ul. Cisowej w Zielonej Górze. Wjazd do hali bramą elektryczną obsługiwaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł750 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości w centrum Stargardu- budynek liczy 750 m i obejmuje trzy kondygnacje: piwnicę, parter oraz pierwsze piętro. To uniwersalna przestrzeń, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł618 m² 6 148,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - obiekt działający I dochodowy! Oferujemy Państwu budynek mieszkaniowo- inwestycyjny położony w dzielnicy Kowale - budynek wolnostojący prosperujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży warsztat samochodowy położony w centrum Płot na działce o pow. 900 m2. Powierzchnia warsztatu wynosi 180 m2 i składa się z 2 dużych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł713 670 m² 0,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 760 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Lubniewicach, w dogodnej lokalizacji zapewniającej sprawny dojazd do głównych tras komunikacyjnych. W niedalekiej odległości przebiega droga.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł250 m² 13 960 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 072 m²

***zajazd myśliwski *** wraz Z domem jednorodzinnym *** maldanin gmina pisz *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze prosperującego "zajazdu Myśliwskiego". Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 445 m² 4 291 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Wyłączność oferty. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restauracja-imprezy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł500 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży całorocznego obiektu typu pensjonat położonego w zachodniej części uzdrowiska Kołobrzeg, na skraju nadmorskiego parku, w samym sercu cichej.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł15 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-