Nieruchomości

238 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek biurowo-usługowy o pow. całkowitej 1900 m2. Pow. do wynajęcia od 50m2 do 1900 m2. Budynek znajduję się blisko Bramy portowej(centrum Szczecina). Budynek idealnie nadaję się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł76,36 m² 4 570,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek proponuje Państwu mieszkanie w zacisznym miejscu Szklarskiej Poręby Dolnej z widokiem na góry. Lokal o powierzchni 57,10 m2 usytuowane na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²210 m² 12 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 000 zł90,25 m² 14 825,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bedlno

Bedlno,świętokrzyskie

256 000 zł6 465 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Bedlno, powiat konecki, gmina Końskie. Malownicza działka z widokiem na lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł120,70 m² 8 028,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Nowoczesne mieszkanie w bliźniaku | Osiedle mono | 120 m | działka ok. 275 m Lokal 6e/2 wykończony pod klucz (z wyłączeniami opisanymi poniżej) Klient nie płaci podatku pcc- dom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 700 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niezwykle atrakcyjna nieruchomość usytułowana w samym sercu Pojezierza Drawskiego z bezpośrednim dostępem do jeziora Drawsko! Działka niezabudowana o powierzchni 5700 m2 jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł33,92 m² 15 622,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz (bez mebli), z funkcjonalną garderobą. Lokal jest gotowy do wprowadzenia i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł5 200 m² 40,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w kształcie prostokąta, 5200 m2, szerokość frontu 92 m. W okolicy działki już zabudowane, dojazd do drogi wewnętrznej asfaltem. Brak mpzp, zostały wydane warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,78 m² 5 227,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - 48,78 m2 - Zabrze, ul. Korczoka 87 (zaborze) Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 48,78 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe w Elblągu w odnowionej kamienicy przy ulicy 12 Lutego. Nieruchomość o powierzchni 71 m2 zlokalizowana na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Spręcowo

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

4 750 000 zł900 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:150 492 m²

Nietuzinkowa posiadłość o pow. 15 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz przedpokojem o łącznej powierzchni 41 nie. Lokal częściowo umeblowany, w kuchni meble kuchenne w zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

144 120 zł1 201 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łebno (gmina Szemud) - Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 1201m2. Na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy, przeznaczając teren pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 140 zł37,88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy świetna lokalizacja, funkcjonalny układ i otoczenie zieleni, a przy tym posiada wysoki potencjał inwestycyjny? Przedstawiamy apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł401,85 m² 3 471,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Dom wolnostojący Z garażem bańska wyżna | 271 m | podhale przestrzeń, komfort I górski klimat idealny dom do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż przestronny dom W bańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł166,80 m² 4 190,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowoczesny dom - widokowa działka, spokój i natura Marzysz o miejscu, gdzie codzienność płynie wolniej, a z okien rozpościera się widok, który koi zmysły? Oferujemy wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 60 m - ul. Św. Elżbiety, legnica Polecamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m , położony w przyziemiu kamienicy przy ul. Św. Elżbiety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grądy,mazowieckie

350 000 zł122 m² 2 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł1 530 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlano-usługowa o powierzchni około 1530m2( wymiary około 48x31m)- działka powstanie w wyniku wydzielenia z działki o większej powierzchni około 1,1 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł127,66 m² 6 893,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowoczesny bliźniak 128 m z garażem i ogrodem Łomianki Dolne Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 128 m z garażem, położona na działce o powierzchni 325 m .

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 211 m² 176 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 22 ary w Tylmanowej (gmina Ochotnica Dolna) Cena: 390 000 zł. Oferuję piękną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 0,2211 ha (22 ary), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł87,85 m² 5 224,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 87,85 m , położone na 1 piętrze secesyjnej kamienicy w sercu Kłodzka, przy ul. Kościuszki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 655 000 zł7 286 m² 364,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży kompleks działkek budowlanych zlokalizowanych w Świnoujściu, dzielnicy Przytór - Łunowo. Zbywana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²183 m² 10 065 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 183 m , położony w ścisłym centrum Opola, w reprezentacyjnym budynku o bardzo dobrym standardzie. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł70,62 m² 13 593,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Elastyczny system płatności Bezpośrednio od dewelopera Oferta Luty 2026 : Mieszkanie + Miejsce = 1.000.000,- Narożne rodzinne 4 pokoje z dużym balkonem - płd.-zach. - słoneczne. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł1 448 m² 118,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj pod miastem w pięknych okolicznościach przyrody. Polecam atrakcyjną działkę o świetnych wymiarach 33x 44 , powierzchnia 1448m2, które pozwolą zrealizować najbardziej śmiałą.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojący o pow. ok 150m2 zlokalizowany w urokliwych Siemiatyczach. Dom zbudowany jest z suporeksu oraz ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

1,84 zł/m²19 000 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu Myjni Wagonów Towarowych w Kluczborku. Myjnia zlokalizowana przy ul. Karola Miarki 26 przy linii kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł133 m² 5 939,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:588 m²

Dom z potencjałem dwóch mieszkań - Czechowice-Dziedzice, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Czechowic-Dziedzic,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 013 zł45,37 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! promocja! 150 000 zł taniej! Promocja ograniczona czasowo - do 31 marca 2025 r. Luksusowa inwestycja w Mielnie! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy apartament 45,37m2 w powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł55,70 m² 13 267,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,72 m przy ulicy Tuchowskiej w Krakowie Kurdwanów / Podgórze Duchackie. Oferta na wyłączność. We speak English. If you're.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolnostojącego położonego w malowniczej, spokojnej wsi w gminie Jasionówka. Nieruchomość posiada bardzo dogodny dojazd bezpośrednio drogą.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł993 m² 946,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m 2 położony na działce o pow. 1 972 m 2. Budynek jest obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 053 m² 332,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10,53 a (1053 m ), położona w spokojnej i zielonej części Rzeszowa Bzianka, ul. Kalinowa. Najważniejsze informacje: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy w Starej Miłosnej. Wejście z ulicy, witryny. Sala główna plus zaplecze z łazienką. Miejsce na reklamę. Bezpiecznie - rolety antywłamaniowe. Nad lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

761 100 zł2 537 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Wschodniej w Słubicach. działka nr 380 o powierzchni 2537 m2. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł118 m² 9 322,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w otulinie lasu Sowia Wola Przedstawiam parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i bezpiecznej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł2 999 m² 280,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana szaflary centrum | warunki zabudowy | 2999 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Szaflary (powiat nowotarski, woj. małopolskie) o powierzchni 2999.

Szczegóły ogłoszenia

577 900 zł67,19 m² 8 600,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle, które będzie składało się z trzech kameralnych budynków umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną zielenią na łódzkich Stokach. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 499 m² 56,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone na kameralnym osiedlu 6 działek w spokojnej okolicy pod Barcin. To idealne miejsce na budowę domu jednorodzinnego w otoczeniu pól i lasów,.