Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:415 m²

0% Prowizji od Kupującego.Oferta na wyłączność! Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale usytuowany w Wilanowie, przy głównej ulicy, w dogodnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 131 m , zlokalizowane w spokojnej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł55,37 m² 13 093,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w starej, historycznej, części Nowej Huty przy Placu Centralnym na osiedlu Centrum C Jest to jedno z centralnych osiedli tej dzielnicy, która powstała w latach.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 900 m² 146,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: łabowa - Powierzchnia: 19 ar (1900 m ) - Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Obecnie na działce istnieje możliwość wybudowania szamba lub nowoczesnej, ekologicznej przydomowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł114 m² 6 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Czwarty etap inwestycji Przyjazne Dobrzykowice. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 397 m² 107,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje marzenie o własnym domu w malowniczym Rychwałdzie Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej nr 2385/6 o powierzchni 1397 m , położonej w sercu urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

388 321 zł79 m² 4 915,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży do 15 kwietnia Oferta na etapie przygotowań. Mieszkanie położone w sercu Gliwic, a jednocześnie w cichej i komfortowej okolicy. W zasięgu kilku minut znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 310 zł55,45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci także podatku pcc 2%. Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 55.45m2 w stanie deweloperskim do wykończenia. Blok został oddany do użytkowania w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł888 m² 810,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Magazyn pod działalność gospodarczą - 888 m2 Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu magazyn z pomieszczeniami socjalnymi i warsztatem + działki z dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 588 m² 314,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja dla przyszłych inwestorów! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1588 m2, położoną w Jastrzębiu-Zdroju ul. Pszczyńska 202. Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł176 m² 4 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący jedno- lub dwurodzinny | Żyrardów | działka 1.055 m Przedstawiamy Na sprzedaż solidny dom wolnostojący z dwoma lokalami mieszkalnymi (nie wyodrębnionymi formalnie),.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 145 m² 178,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grajów, gmina wieliczka, działka budowlana O pow. 1145 m 2. Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48,57 m² 37,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48 m w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego. Mieszkanie przeszło częściowy remont- zostały.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom parterowy, z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 139,53 mkw, położony w miejscowości Wistka Szlachecka, gmina Włocławek, w zalesionym terenie rekreacyjno-wypoczynkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

570 000 zł76,46 m² 7 454,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Północ Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ełku na os. Tuwima przy ulicy Tuwima 3. Mieszkanie o powierzchni 76,46m2 znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł6 167 m² 40,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tomaszowo, nieruchomość gruntowa inwestycyjna, powierzchnia 0,6167 ha, cena 249 000 zł,sprzedam. Oferuję do sprzedaży działkę nr.1/135.jest to niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²313,50 m² 17 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji. Biuro, III piętro, wrzeszcz, gdańsk Nowoczesna przestrzeń biurowa z własną kuchnią | Dostępna od zaraz lokalizacja wrzeszcz, gdańsk: - bezpośrednio przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł95,50 m² 8 785,34 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego przy ul. Galileusza, usytuowanego na parterze w 11-piętrowym wysokim bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł970 m² 226,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 970 m Do sprzedania oferuję działkę budowlaną o powierzchni 970 m, położoną w atrakcyjnej i spokojnej okolicy.Media: woda i prąd przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²22 m² 1 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań, górczyn krauthofera, dmowskiego Na wynajem powierzchnia biurowa w obiekcie zlokalizowanym na Górczynie. I piętro: 2 pokoje o powierzchni 22 m2 , 15 m2; od 01.03.2025r. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł4 042 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 169/2 o powierzchni 4042 m2, położona w spokojnej części miejscowości Niesłabin przy ul. Zielonej, w gminie Śrem. Uwaga: to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 078 zł25,30 m² 16 090,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

97 900 zł845 m² 115,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m . Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji do własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 585 m² 116,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 2585 m w miejscowości Holendry (białe Błoto, gm. Dobroszyce). To propozycja dla osób, które szukają dużego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²47,98 m² 2 159 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł2 500 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem plac o powierzchni 2500 m.kw Plac znajduję się na terenie strefy produkcyjno - usługowej nr.42. Cześć utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam na wynajem lokal przy ul. Jana Pawła II w centrum Limanowej, na ogrodzonym terenie. Lokal o powierzchni użytkowej 50 m2 na pierwszym pietrze w budynku jednopiętrowym. Lokal: skład.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowy Sącz,małopolskie

897 000 zł1 630 m² 550,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana usytuowana na osiedlu Wólki. Powierzchnia działki to 16,3 ar, wymiary działki 68x27 m. Działka ogrodzona, dojazd do działki z głównej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47,20 m² 29,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 47,20mkw. ul. Dolina, czynsz najmu 1400zł plus opłaty Oferujemy do najmu zadbane mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze w bloku z cegły przy ul. Dolina 18 Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. 6 sierpnia 19a w Łodzi. To propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę i funkcjonalność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł18,54 m² 6 472,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:74 m²

Garaż nr 5 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu lokalizacja Obiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

599 700 zł219 m² 2 738,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Biuro nieruchomości sverum prezentuje parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200,62 m2 ( powierzchnia całkowita 219 m2), w miejscowości Złoty Potok gm. Janów. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł61 m² 18 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dla inwestora. Pełna faktura vat (możliwość odliczenia), brak pcc, gwarancja dewelopera. Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny- dwupak w prestiżowej inwestycji Apartamenty Central Park na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 746 zł66,84 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

859 999 zł77,45 m² 11 103,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m , położone na 3. piętrze w budynku z 2009 r. z windą i garażem podziemnym, przy ul. Opolskiej (księże Małe).

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł330 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 377 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej okolicy. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 330 m2. Nieruchomość została wybudowana w 2018 roku. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 001 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoja działka budowlana położona w turystycznej miejscowości Kątno , które słynie z dostępu do fantastycznego jeziora Szeląg Wielki. Dzięki położeniu w lekkim oddaleniu od zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 237 zł58,59 m² 8 776,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Konikowo,zachodniopomorskie

749 000 zł128,48 m² 5 829,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Konikowie! Nowoczesny projekt, doskonała lokalizacja! Kolejny etap już w sprzedaży. To nowe zamknięte osiedle będzie składało się z 8 domów.