Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

155 000 zł1 719 m² 90,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1719 ha, położoną w miejscowości Warszkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje na sprzedaż nowoczesny pięcio pokojowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany w Opolu, dzielnica Grudzice. Budynek oddany do użytkowania w 2022 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł92 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Witam. Oferuję duże mieszkanie o powierzani 92m2 w bardzo spokojnej okolicy. W miejscowości Garbów która jest bardzo dobre skomunikowana z Lublinem m.in drogą S17. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48,63 m² 19 535,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowane w pięknym Władysławowie, które zachwyci każdego miłośnika natury. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową porośnięta lasem. Nieruchomość wg obowiązującego mpzp przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł45 m² 7 911,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w cegle, 45m ul. Kościuszki, centrum Kielc! Szukasz mieszkania z potencjałem w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! największe atuty: lokalizacja: samo serce Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,22 m² 10 143,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie przy ulicy Okopowej na sprzedaż Atrakcyjna lokalizacja w Kołobrzegu! Główne atuty: super lokalizacja - 15 minut od plaży I tylko 5 minut od starówki spacerem 9 piętro - piękne.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowoczesny dom z w zabudowie bliźniaczej z garażem, na działce o pow. 555 m2 w miejscowości Kotowice, gmina Siechnice. Oferta od dewelopera kupujący zwolniony Z podatku pcc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł6 811 m² 262,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: gmina Długołęka - Piecowice opis: oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 6811 mkw. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

352 500 zł1 175 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, rybna - 1175 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych nad brzegiem jeziora o powierzchni: a 1073 m2 B 1019 m2 C 1041 m2 D 1069 m2 E 1070 M2 F 1075 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

56,52 zł/m²23 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Moduł dwupokojowy zlokalizowany w kilkupiętrowym biurowcu, idealny dla osób/firm prowadzących działalność niewymagającą dużej powierzchni biurowej. Do kwoty czynszu obejmującej zryczałtowane.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 574 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - bliskość atrakcji turystycznych, takich jak Kaszubski Park Krajobrazowy, jeziora, czy szlaki rowerowe. - działka znajduje się w spokojnej i malowniczej miejscowości, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 547 m² 96,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Ogonowice, gmina Legnickie Pole. Działka o powierzchni 1547 m2 w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł84,23 m² 6 292,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę zakupu nieruchomości bez konieczności ponoszenia kosztów prowizji oraz podatku pcc! Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 091 m² 2 291 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny grunt pod budowę apartamentów lub hotelu! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o nr 320/8 przylegającą bezpośrednio od strony północnej do drogi publicznej ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 050 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żerkowice/ kozierów - budowlana, uzbrojona, spokojna, zielona lokalizacja do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10,6 a , budowlana (mpzp) z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Sianowska

Osieki,zachodniopomorskie

172 690 zł1 113 m² 155,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - tylko 500 m od jeziora oraz 4 km od morza i miejscowości Łazy! Lokalizacja: osieki, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działek: 1113 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł9 800 m² 510,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w jednej z najpiękniejszych wsi w powiecie wrocławskim, zaledwie 5 minut od granicy miasta. Powierzchnia: 9 800 m2 Nr działki: 127 Lokalizacja: szczodre gm. Długołęka Uchwalony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł156,39 m² 5 882,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość na obrzeżach Wieliczki. Oferowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 144 m to dwukondygnacyjny lokal, który z powodzeniem spełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł147,30 m² 10 522,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Ten dom w Chybach jest właśnie takim miejscem. Położony na kameralnym, spokojnym osiedlu zapewnia prywatność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 436 m² 451,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łomiankach, buraków. Bardzo dobry dojazd do Warszawy, 4 linie autubosowe, przystanek 5 minut od działki. Blisko do centrum handlowego Auchan i Castoramy. Cicha okolica zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł180,89 m² 7 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowa cena! Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1300m2. zabudowana wolnostojącym domem o powierzchni ok. 180m2. Świdnik. Więcej zdjęć nieruchomości znajdziesz na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 573 760 zł107,24 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 107 m | Przestronny taras 53 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł133 m² 2 849,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Budynek na firmę lub mieszkania Cena z vat informacje ogólne: budynek na sprzedaż. Rynek wtórny, dwupoziomowy. Typ 4 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 850 m² 185,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka z dostępem do rzeki Mrownej. Działka składa się z 2 działek ewidencyjnych, z których jedna jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł233 m² 6 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:23 649 m²

Na sprzedaż gospodarstwo agroturystyczne w Gródku w gminie Jabłonna Lacka, powiat sokołowski. Składa się z domu mieszkalnego, budynku z pokojami na wynajem, garażu, stajni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

176 970 zł1 041 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż działka w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka o kwadratowym kształcie ( szerokość ok. 21 m, długość ok. 49 m). Działka posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł160 m² 9 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pięknie urządzony bliźniak z balkonem, tarasem oraz ogrodem! Wysoki standard w cichym miejscu! Gdynia Oksywie. Cena do rozmowy! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Oksywie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł243 m² 8 226,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Brak pcc | planowane oddanie IV kwartał 2026 Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:   Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego w budowie. Podana cena dotyczy budynku w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł60 m² 13 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjne M-4, 60 m2 na osiedlu Eskulapa (jakon), fordon Mieszkanie składa się z: ~ salonu z aneksem kuchennym oraz z dużą loggią ~ 2 sypialni ~ łazienki ~ przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 413 m² 113,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Transakcja zawarta przy udziale licencjonowanego pośrednika bezpieczną transakcją Na skraju dwóch wsi Żerniki i Rożnowo przy ulicy Żernickiej (gm.Oborniki ok.35 km od Poznania) powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone w prestiżowym budynku z 2024 przy ul. Dominikańskiej 1b. Lokalizacja na przeciwko Politechniki Rzeszowskiej - 5 minut pieszo. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 864 zł54,64 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Narcyzowej w Lublinie W bliskim sąsiedztwie znajduje się niezbędna infrastruktura usługowa- handlowa. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 800 m² 360,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż: działkę budowlana położona we Wrząsowicach gm. Świątniki Górne przy zbiegu ulic: malowniczej i Witolda Pileckiego z pięknym widokiem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lipinki,kujawsko-pomorskie

699 000 zł160,75 m² 4 348,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Wymarzony dom Z klimatem na kociewiu Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 160,75 m2, położony w urokliwej miejscowości lipinki,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł145 m² 3 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wombat Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Oleszna, gmina Łagiewniki. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m , położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 251 m² 443,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2251 m2. Aktualnie teren jest ogrodzony (ogrodzenie w postaci siatki, drewniane), lekko nachylony. Kształt działki tworzy trapez zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 376 zł39,33 m² 9 188,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie developerskim w Tczewie. Prowadzimy sprzedaż lokali mieszkalnych położonych na osiedlu "jabłoniowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 400 m² 120,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

na wzniesieniu, pochyła, przy drodze, zadrzewiona, widokowa; media/instalacje: gaz, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa; dojazd: droga asfaltowa, droga gminna; oferujemy na sprzedaż dużą widokową.

Szczegóły ogłoszenia

278 153 zł797 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 797 m2 (24m/33m) usytuowana przy ul. Brzozowej/ Kalwy. Piękna i spokojna okolica, zaledwie 20 minut od granic Poznania. Szybki i wygodny dojazd do miasta. Bliskość.