Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 000 zł380 m² 3 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

Atrakcyjna oferta na sprzedaż, dla dwóch rodzin bądź jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy na sprzedaż dwa domy posadowione na jednej działce o powierzchni 2256 m2. Istnieje możliwość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł2 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa klasy A o pow. 2000 m 2 Obiekt bardzo dobrze położony, zlokalizowany w odległości ok 2,5 km od obwodnicy Lublina Magazyn murowany wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 728 m² 202,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17,28 ara położona w miejscowości Rzeplin gm. Skała. Działka lekko nachylona z ekspozycją w kierunku południowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 000 zł112,32 m² 6 534,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej nowoczesny, energooszczędny domy blisko gorzowa wlkp. - kupujący nie płaci pcc! lokalizacja: racław (tuż obok Baczyny) tylko kilka kilometrów od centrum Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł3 700 m² 241,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w konstrukcji szkieletowej, położony na dużej działce - idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Dom posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Konikowo, gm. Świeszyno, położenie: działka położona w kompleksie działek, na osiedlu mieszkaniowym nowo budowanych.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł630 m² 284,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna inwestycja! Działka budowlana 630 m - ul. Makowa Na sprzedaż ostatnia dostępna działka budowlana o powierzchni 630 m , położona w doskonałej lokalizacji przy ul. Makowej.

Szczegóły ogłoszenia

381 683 zł1 597 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane -> gm. Pobiedziska -> złotniczki Firma Przyjazne kredyty&nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż piękne działki budowlane w świetnej lokalizacji przy ulicy Goślińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł119,15 m² 7 049,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ogrody kochanowskiego Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - komfort na który zasługujesz Nowoczesny dom bliźniaczy, który daje Ci pełną swobodę aranżacji i jednocześnie zapewnia wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wieliczka,małopolskie

1 250 000 zł2 072 m² 603,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 21 a położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 000 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, działka siedliskowa Wodnica Kolonia, gm. Ustka, powiat słupski, cena 85.000,- PLN Na sprzedaż działka siedliskowa z możliwością zabudowy zagrodowej lub rekreacyjnej, która powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł220 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający! transakcja sprzedaży kamieniczki o o pow. całkowitej ok. 220 mkw. i użytkowej ok.168 mkw. centrum Aleksandrowa Łódzkiego super lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł720,20 m² 2 082,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Wyjątkowa oferta budynku magazynowo handlowego z zapleczem socjalno administracyjnym wraz z dwoma chłodniami o łącznej powierzchni użytkowej 720,20 m w Chełmie, ul. Okszowska 41.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł88,43 m² 15 820,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W samym sercu Oliwy, w otoczeniu zieleni, spokoju i uroku tej wyjątkowej dzielnicy, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą działki w Gniewkowie Prezentowana działka usytuowana jest w samym centrum Gniewkowa z dostępem do głównej drogi publicznej Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Glądy,warmińsko-mazurskie

90 000 zł1 304 m² 69,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dom wolnostojący z możliwością budowania wiat i altan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 297 zł76,57 m² 7 670,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,57 m2 w Zabrzu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego, nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,30 m² 7 031,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę w bardzo dobrym stanie, położoną na 2. piętrze niskiego, zadbanego budynku mieszkalnego przy ulicy Robotniczej w Lubsku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł55,90 m² 13 220,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza, w nowo budowanej inwestycji Nowela Sienkiewicza , w części.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł9 092 m² 368,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 11 działek o łącznej powierzchni 9 092 m , przeznaczony pod realizację kameralnego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł70 m² 15 714,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 70 m2, położone na ostatnim piętrze 11 kondygnacyjnego budynku z wielkiej płyty. Wysokość pomieszczeń 251 cm. Mieszkanie przeszło w 2016/17.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 714 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 3 714 m2 położonej w miejscowości Walne (gmina Nowinka, powiat augustowski), 16 km od Augustowa, 20 km od Suwałk, 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

AD Nieruchomości oferuje: do wynajęcia - idealne dla dwóch par, przestronne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok.70 m , położone na 2 piętrze domu w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,50 m , położone na parterze niskiego bloku z 2005 roku w dzielnicy Bukowo w Szczecinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł42,12 m² 8 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom parterowy oddany do użytku w 2025 roku z poddaszem nieużytkowym o pow. 42,12 m2. Konstrukcji drewnianej, pokryty dachem z blachy trapezowej. Ogrodzony, dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł74,89 m² 11 349,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,89 m , położone w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia, przy ul. Kościuszki. Obecnie 2 pokoje i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł87,25 m² 6 865 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 87,25 m , położone na 1. piętrze przy ul. Władysława Łokietka w sercu Szczecina. Lokal składa się z: 3 dużych pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę nowoczesnego apartamentu o pow. 68 m2 i 140 m2 Kielce, zagórze, prochownia. Kupujący nie płaci podatku pcc Mieszkanie deweloperskie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49,60 m² 13 810,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, ciepłe i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Gubińskiej - w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borek

Borek,małopolskie

80 000 zł940 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Borek Gmina Rzezawa-działka budowlana o powierzchni 9,4 ar Parametry działki: - działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach około 16 metrów szerokości i 60 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

102 975 zł1 373 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka w miejscowości Pędzewo z wydanymi Warunkami Zabudowy! Nieruchomość znajduje się blisko dk80. Odległość do Bydgoszczy: 16km. Odległość od Torunia:.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bez prowizji Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w apartamentowcu + garaż przy ul. Przasnyskiej, okolice ch Arkadia. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł40,77 m² 3 065,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Czeladź Piaski ul. Nowopogońska Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 40,77 m2 w kamienicy na I piętrze (możliwość zrobienia 2 pokoi) Mieszkanie w stanie do remontu Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

5 397 zł359,84 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek magazynowy o powierzchni 359,84 m2 znajdujący się przy ul. Dolnej w Zbąszyniu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Głuchowo,wielkopolskie

1 380 000 zł171,40 m² 8 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:888 m²

Rezerwacja! Parterowy dom otoczony zielenią w granicy Poznania, gmina Komorniki. Wyobraź sobie miejsce w którym czujesz przestrzeń i wygodę wnętrza a poranki zaczynasz od kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł500 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Nowa niższa cena! Gospodarstwo w urokliwej wiosce w gminie Platerówka. Piętrowy budynek mieszkalny i zabudowania gospodarcze tworzące dziedziniec w kształcie kwadratu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na Białołęce. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39,36m2 składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

911 900 zł7 607 m² 119,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt