Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Zapraszamy na prezentację. Szanowni Państwo proponujemy do sprzedaży dom w Mysłowicach przy ulicy Janowskiej. Opis domu: dom o powierzchni łącznej 240 m , znajduje się na działce 805 m2.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł25 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł35,46 m² 4 653,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na 2 piętrze w ścisłym centrum miasta w pobliżu sądu oraz bdk. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

126 600 zł1 055 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona w najwyższym punkcie Bielska Podlaskiego co zapewnia piękna panoramę oraz czyste powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży przytulne zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,30 m² 7 747,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | 37,3 m | ul. Traktorowa | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu lub bez dodatkowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł85,60 m² 8 820,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Nowej Woli (gmina Lesznowola) idealne dla osób szukających spokoju, zieleni i jednocześnie szybkiego dojazdu do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuję dwupokojowy apartament z balkonem położony przy ul. Wybickiego. Lokal jest bardzo przestronny i funkcjonalny. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 €8 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 8000 m2 lub więcej do wynajęcia. Obiekt A klasy położony w przemysłowej części Łodzi - przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł73,87 m² 10 545,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ząbki, ul. Powstańców - 73,81m2 | 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe | komórka lokatorska do wejścia nowe budownictwo We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł114 m² 11 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Uwaga! Przedstawiam Państwu dom w samym centrum Bartodziejów! Szukasz nowego domu gotowego do wprowadzenia? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji, która zapewni doskonałą komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

164 600 zł3 292 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki W okolicach północno-wschodniego miechowa - potencjał siedliskowy Tereny rm i mn | Duża przestrzeń | Cisza i natura | Inwestycja długoterminowa ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

130 100 zł1 301 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka nr ew. 203/25 położona w nowo wydzielonym kompleksie 10 działek w miejscowości Pawłowice adres obok nr Pawłowice 23 ( Gmina Teresin powiat Sochaczewski ). Powierzchnie działek od.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż nowa ruda ul. Jeziorna Cena: 135 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na parterze zadbanej kamienicy po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 034 zł23,44 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta apartamentu w Karpaczu w stanie deweloperskim! Oferowany na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 23,44 m , składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m , położony w miejscowości Mizerka (woj. mazowieckie, powiat sochaczewski, gmina Nowa Sucha). Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł431,50 m² 8 108,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 849 m²

Na sprzedaż trafia jedna z najcenniejszych pereł architektury Myślenic Dom Grecki przy ul. Jana Sobieskiego, położony zaledwie 60 metrów od Rynku. To obiekt o wyjątkowej wartości.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,30 m² 5 070,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: górki Noteckie to wieś licząca ok. 966 mieszkańców, położona w woj. lubuskim, w powiecie strzelecko drezdeneckim, w gminie Zwierzyn. Leży nad rzeką Pełcz, przy linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 733 zł38,20 m² 11 092,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,20m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienki oraz balkon 4,50m2. Dobra inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

12 650 000 zł23 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo usługowa możliwość prowadzenia działalności związanej Z odpadami doskonałe wymiary 117 metrów szerokości na 196 metry głębokości lokalizacja strefa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł885 m² 902,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam niebywałą przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową o powierzchni 885m 2 zlokalizowaną na osiedlu Jar w Toruniu. Aktualne położona na terenie lasu, gdzie prężnie rozwija się.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60,50 m² 107,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 3-pokojowy | dębniki | ul. Madalińskiego | bezpośredni widok na wisłę | garaż Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 60,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 182 m² 66,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod dom w ciszy, zieleni i bez miejskiego zgiełku? Ta działka 1184 m w miejscowości Zboże to gotowa przestrzeń pod budowę domu jednorodzinnego z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,30 m² 11 908,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje |50,3m2 | ul. Bałtycka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,3 m2. Znajduje się na parterze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 600 zł3 654 m² 601,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Poznaniu (szczepankowo) przy ulicy Glebowej (nr ew. działki 22/2 oraz 22/3, obręb Spławie). Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł55,70 m² 3 949,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55,7m2 usytuowane na dziewiątym piętrze przy ul. Turystycznej. W skład lokalu wchodzą: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, dwie sypianie oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

15 400 000 zł7 800 m² 1 974,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł69 m² 11 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek główne atuty: budynek po remoncie, monitorowany miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 439 m² 1 250,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nr 4/2 przy ulicy Wisienki w dzielnicy Wawer w Warszawie. Wyjątkowa posesja w sercu leśnej dzielnicy stolicy spokój natury i zielone otoczenie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 000 zł4 779 m² 266,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Doskonale skomunikowana działka! Idealna pod inwestycje! lokalizacja : Działka świetnie skomunikowana. Dojazd do węzła rozjazdowego Gdańsk Lipce- obwodnica Trójmiasta oraz droga S7- zajmuje zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,66 m² 12 400,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% dla Kupującego! Do sprzedania apartament na nowowybudowanym osiedlu położonym w miejscowości Lędziny koło Opola. Aktualnie jest to lokal 3 pokojowy położny na pierwszym piętrze lecz możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł59,80 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To nie jest zwykłe miejsce do zamieszkania. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią prywatność, jakość i harmonię. Sopot Smolna to kameralna inwestycja położona na skraju lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Chrosna,małopolskie

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Segment domu z ogródkiem | Cisza, natura i komfort | Chrosna, gmina Liszki Kupujący nie płaci podatku pcc! Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje nowoczesny segment w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł21 600 m² 50,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna działka w Całowaniu, karczew. Przedstawiamy doskonałą ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 21 600 m , zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 004 225 zł17 167 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w gminie Rokietnica , w miejscowości Bytkowo przy ulicy Topolowej. Nieruchomość o powierzchni ponad 1.7 ha składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 391 821 zł123,17 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypoziomowy loft przy ulicy Tymienieckiego 25c w kompleksie "u Scheiblera". Posiada powierzchnię 123,17m2 i położony jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Teren posesji.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł5 317 m² 318,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz terenu inwestycyjnego? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 5317 m (działki 345/3, 345/4) położonej w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł194 m² 10 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Nowoczesna willa w kameralnej inwestycji Ursynów / Mysiadło Kameralne osiedle 29 nowoczesnych willi, stworzone z myślą o osobach ceniących przestrzeń, prywatność i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł150 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

samodzielny lokal niemieszkalny o powierzchni użytkowej 140, 40 m 2 , udział 177/1000 w częściach wspólnych budynku oraz we własności działki nr 400/1 o powierzchni 1000 m 2.