Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 000 zł65 m² 10 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atuty: - jasne mieszkanie z dużą ilością okien i dobrą ekspozycją - funkcjonalny układ: salon z aneksem + 2 sypialnie - balkon z widokiem na staw i zieleń ? - 3. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

19,68 zł/m²40 m² 787 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m2 zlokalizowany na parterze w 2 piętrowej kamienicy w ścisłym centrum. Lokal do odświeżenia. Idealny pod gabinety lekarskie. W części.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 416 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa, z wydanymi warunkami zabudowy, o pow. 3416 m2, położona w miejscowości Pasikonie, gm. Kampinos. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 110x31m.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²235 m² 11 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalna powierzchnia biurowa 248 m brutto, usytuowana na 1. piętrze budynku bocznego biurowca alma w ścisłym centrum biznesowym Warszawy. Lokal łączy zalety pracy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł900 m² 798,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować piękną budowlaną działkę 9 arową. Działka położona w Krakowie dzielnica Nowa Huta. Teren płaski, luźna zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł72,56 m² 9 027,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

/ okazja / apartamenty zalesie / zielona okolica 15km od krakowa / Mam przyjemność przedstawić nową inwestycję apartamenty zalelsie. Lokalizacja przedsięwzięcia znajduje się zaledwie 15km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nobil House prezentuje do wynajmu świeżo wyremontowane, gustownie i nowocześnie urządzone 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,31 m2, z loggią o powierzchni 5m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł485,18 m² 1 646,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:204 m²

Tylko W lutym: twój nowy dom tańszy o 190 000 zł. Sprawdź, zanim ktoś Cię ubiegnie! Wyjątkowa kamienica w centrum Wejherowa, doskonała inwestycja! bez dodatkowych opłat: kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 581 075 zł76,53 m² 20 659,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Komfortowy, 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum Poznania, przy ul. Działyńskich. Oferowany apartament to luksusowy apartament, który pełni funkcje lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37,60 m² 12 101,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Marszałkowskiej. Idealne do zamieszkania jak pod wynajem! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 37,60m2 - piętro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł55,19 m² 8 606,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

| na sprzedaż prezentujemy Państwu nowy, klimatyczny domek rekreacyjny położony na widokowej działce w miejscowości Sowliny. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł60,66 m² 5 522,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostrów Wlkp. ul. Śmigielskiego Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, usytuowany na III piętrze bloku czteropiętrowego po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²74 m² 9 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy w sercu Starej Ochoty, idealny do prowadzenia różnorodnych działalności gospodarczych. Lokalizacja: lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł128,20 m² 7 792,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 128,2 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| polecam do wynajęcia na cele biurowe, biurowo- usługowe powierzchnię ok. 65 m2. Dwa pokoje, taras, kominek, aneks kuchenny, łazienka z wanną. Alarm, ochrona, klimatyzacja, internet. Parking przy.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²50 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł31 m² 741,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Sprzedam lokal handlowy wolnostojący na licznie zamieszkałym osiedlu w Dąbrowie Górniczej wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu do sprzedaży pawilon handlowy wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

176 911 zł889 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/5 i pow. 889m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 123 m² 289,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana przy w Lesznie naprzeciw wejścia do puszczy kampinoskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1123.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 200 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane pod budowę domów jednorodzinnych. Powierzchnia działek- ok. 1200 m2 Lokalizacja - Krzyżówki Teren składa się z 12 działek budowlanych. Każda działka posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

349 000 zł4 415 m² 79,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntową o powierzchni 4415 m2 w cenie 349 000 złotych, znajdującą się na obrzeżach miasta Gryfice. Oznakowanie gruntu to Pastwiska IV i V klasy.

Szczegóły ogłoszenia

165 760 zł518 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

* grabówka***518m2** Jeśli poszukujesz działki w małej w spokojnym miejscu w otulinie natury - sprawdź tę ofertę! Zachęcamy Państwa do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 500 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Szczawa, gmina Kamienica. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego określa działkę jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, usytuowane na parterze w nowoczesnym bloku z 2007 roku, przy ulicy Startowej w dzielnicy Bronowice. To.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 160 m² 54,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cieszy nas bardzo, że nieruchomość jest już zarezerwowana. Krubiczew. Tuż pod Kampinosem. To miejsce na prawdziwą baśniową historię: taką malowniczą, z puszczą tuż obok, z tajemnicami,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł909 m² 137,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Działka na sprzedaż Guty Rożyńskie Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Guty Rożyńskie, zaledwie ok. 35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59 m² 8 389,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - Katowice Brynów ulica Rolna! Niski blok, II piętro! Oferta godna zainteresowania zarówno na własne cele mieszkaniowe jak i cele inwestycyjne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Adamowo

Adamowo,warmińsko-mazurskie

147 138 zł3 437 m² 42,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest kompleks oięciu działek budowlanych położonych w miejscowości Adamowo w gminie Susz, powiecie Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim niedaleko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,50 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze w biurze! Właściciele są w trakcie kupna nowej kanapy oraz stołu z krzesłami. Gumieńce, przepiękny apartament 2pok o pow. 44m2 z balkonem położony na 4piętrzew.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję sprzedaż przytulnego mieszkania z potencjałem! Mieszkanie o powierzchni około 49m2 składa się z dużego pokoju (ok.25m2) z balkonem typu loggia, mniejszego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł98 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament na osiedlu Angielska Grobla. Do dyspozycji najemcy jest: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł45,90 m² 6 644,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Widok na Park Hallera! 2 pokoje, reden Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 46,9 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł103 m² 7 271,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż dom jednorodzinny W stanie deweloperskim Prezentowany dom o powierzchni użytkowej 103,45m2 posadowiony jest na działce o wielkości 1298m2. Dom jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urokliwa kawalerka W pobliżu centrum Przedstawiamy ofertę najmu kompaktowej kawalerki składającej się z jasnej, otwartej kuchni, przestronnego salonu, łazienki i przedpokoju. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29 515 m² 7,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży terenu rolnego , częściowo zadrzewionego pow. 29515m2 -. położonego bezpośrednio nad rzeką Wartą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł72 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Prezentujemy elegancki apartament na sprzedaż, zlokalizowany w prestiżowej części Powiśla. Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 000 zł68 m² 21 176,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowy lokal użytkowy W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 426 zł70,02 m² 19 243,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63,56 m² 7 064,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu duże, nie typowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Gryfinie, w ścisłym centrum osiedla Górny Taras przy ulicy Krasińskiego. W bezpośrednim.