Nieruchomości

238 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

600 000 zł2 778 m² 215,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Rogoźnica, ul. Cieplińskiego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,2778 ha (2778 m2), składająca się z trzech działek,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł1 840 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:90

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż kamienica w Gubinie wyremontowana w 90%, która daje ogromny potencjał zarobkowy! środek kamienicy w stanie deweloperskim natomiast niektóre pomieszczenia są w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 093 m² 156,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ldk nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę budowlaną we Wdzydzach Tucholskich Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu jezior i lasów, z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Dąbie

Dąbie,świętokrzyskie

100 zł500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Chłodnie koło zawichostu Do wynajęcia oferujemy: pomieszczenia chłodnicze w budynku o łącznej powierzchni 500 ton. Plac zamykany, monitorowany,dostęp 24h/7. Duży plac manewrowy.Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł45,21 m² 12 497,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego w miejscowości Pogórze k. Gdyni przy ulicy Staszica na osiedlu Mistral. Lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

145 500 zł2 425 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz doskonale skomunikowanego gruntu pod budowę siedziby firmy, hali lub obiektu komercyjnego? Ta oferta to bezpieczna i perspektywiczna przestrzeń dla rozwoju Twojego biznesu. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

972 000 zł177 m² 5 491,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:934 m²

Oferujemy do sprzedaży przytulny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150m2 (powierzchnia całkowita 177m2) , położony w dzielnicy Podjasnogórska. Budynek z 1997 roku , zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 400 zł37,21 m² 34 840,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament Z widokiem na motławę Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na Motławę | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny pod najem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na wynajem halę magazynową w Częstochowie przy ul. Zaciszańskiej. Usytuowana na terenie kompleksu produkcyjno-usługowego. Hala o powierzchni ok 200m2., szerokość 10 m,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł141 m² 5 390,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom wykończony - gotowy do zamieszkania Komfortowy, funkcjonalny i w pełni wykończony dom, który pozwala wprowadzić się od razu - bez remontów, dodatkowych nakładów finansowych i stresu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł114 m² 17 535,09 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

**** Nadmorski apartament na najwyższym -17 piętrze!**** *15 minut spacerem do plaży! *widokowy apartament *fitness z sauną oraz recepcją w budynku * 5-pokojowe mieszkanie - bardzo rzadka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

399 000 zł3 484 m² 114,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działka położoną w okolicy Gryfina (pniewo) przy drodze krajowej. Działka o powierzchni 3484 m2 bezpośrednio przylega do dwóch dróg wewnętrznych,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gotowy na wynajem - pod działalność gospodarczą. Dom: -Dom wolnostojący składający się z trzech kondygnacji. Wybudowany w roku 1994 z cegły/pustaka. Powierzchnia domu wynosi 210.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł35,59 m² 71,65 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajmowane bez prowizji dla biura!biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w apartamentowcu st55 przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł197 m² 2 786,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż murowany dom wybudowany w 1976 roku o powierzchni ok. 111 m , położony w spokojnej części Lubartowa przy ul. Ignacego Krasickiego na działce, o powierzchni 494m2.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł34,21 m² 14 907,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyżówki. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34 m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł256 m² 10 152,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 959 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Świeradowie-Zdroju - dom + 3 domki na wynajem Biuro nieruchomości myhome prezentuje ofertę sprzedaży unikalnej nieruchomości łączącej komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 754 m² 99,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna, położona w miejscowości Łaniewo znajdującej się przy trasie turystycznej nad morze. Informacje podstawowe: powierzchnia: 2754m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 854 033 zł69,30 m² 26 753,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł78,87 m² 13 820,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Szukasz ciszy i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z uroków stolicy? To mieszkanie na warszawskim Bemowie, jest właśnie dla Ciebie! Czteropokojowa przestrzeń o powierzchni 78,87m.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł108,75 m² 10 528,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video i zobacz spacer po tym mieszkaniu! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż wyjątkowego Apartamentu dwupokojowy (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 501 415 zł18 529 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o powierzchni 1,8529 ha, o kształcie wielokąta, znajdującą się na płaskim, nasłonecznionym terenie przy ul. Sportowej. Jeden bok całkowicie przylega do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

105 700 zł1 057 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

a sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1340 m2, położona w malowniczej miejscowości Grudza, w gminie Mirsk. Działka zachwyca piękną ekspozycją południową, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62,90 m² 4 753,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w sercu Jeleniej Góry - Twój projekt, twój styl! Szukasz nieruchomości z potencjałem, którą możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²150 m² 2 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro w centrum Warszawy! Budynek biurowy dysponuje prawie 3900 m z powierzchnią handlowo -usługową na parterze. Istnieje możliwość zaaranżowania i dostosowania powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł4 100 m² 1 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:104 235 m²

| na sprzedaż pałac z początku XVII wieku , znajdujący się na działce o pow. ponad 10 ha, w miejscowości Małuszów (gm. Męcinka, pow. jaworski). Odległości: wrocław (około 50 km),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 812 zł65,62 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wykończony z dojrzałością i ogromnym smakiem? Dom, w którym chcesz czuć się swobodnie i doskonale? Dokładnie taką nieruchomość mamy przyjemność Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł52 m² 24 038,46 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poznań, ul. Towarowa 37 - 2 pokoje, 52 m , balkon, miejsce w hali garażowej przy windzie, 11. piętro, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł190 m² 3 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 190 m2 | 6 pokoi | Trzciana k/rzeszowa | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 190m2, położony na działce o powierzchni 10 arów. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,88 m² 9 632,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksus spokoju. Wprowadzasz się I mieszkasz. Nieruchomość położona jest przy ulicy Szyszkowej 10 w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie lasu, oferuje rzadko spotykane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 272 zł127,92 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

| nowa inwestycja, sprawdzony deweloper Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 127,92m2. Trzy sypialnie, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł382 m² 314,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stwórz własną nadmorską willę w samym sercu Międzyzdrojów. Działka rod nr 446 na cenionym "osiedlu" rod Bursztyn, gdzie coraz więcej właścicieli realizuje swoje wizje domów całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 097 zł52,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

276 085 zł35,40 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,4 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym, ceglanym budynku z 1962 roku, stare Polesie - ul. Więckowskiego 91. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 000 zł33,41 m² 12 780,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkania w zielonej części Gdańska - idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do centrum miasta. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2%.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł39 m² 87,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku na prestiżowym osiedlu Bulwary Praskie. Lokal znajduje się na warszawskiej Pradze, w bezpośrednim.