Nieruchomości

238 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój jednoosobowy. adres: lublin, czechów, os. Lipińskiego, ul. Radzyńska W pokoju jest tapczan, pojemna szafa, biurko i krzesło. Internet Wi-Fi. Pokój jest zamykany na klucz.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 652 m² 121,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W cybince Działka budowlana o powierzchni 1.652 mkw (wymiary ok. 27m x 60 m). Działka jest położona na równym terenie, wokół luźna zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 639 000 zł2 639 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w centrum Starych Żernik z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. 14 metrów wysokości dwie kondygnacje plus poddasze. Co najmniej20%.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42,79 m² 49,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! osiedle franciszkańskie Proponujemy Państwu do wynajmu przytulne mieszkanie w Katowicach przy ulicy Kijowska 44. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł4 700 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 47arów stanowiące doskonałą propozycję dla osób, które planują uzyskanie statusu rolnika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 000 zł107 m² 9 289,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 420 zł38,70 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70 m z balkonem 5,32 m , położone na 1. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 900 zł143,88 m² 9 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Piękny Rejon. Parterowy Przestronny Dom Wolnostojący. Przedstawiamy Piękny Dom do sprzedaży o powierzchni ok.144 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 990m2, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł40 038 m² 32,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 4 ha, położona w malowniczej okolicy z widokiem na góry. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu wynajem lokalu użytkowego w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal cechuje się przestronnym rozkładem, oferując łączną powierzchnię wynoszącą 40 m . Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze W niskim bloku górczyn lokalizacja: nieruchomość położona w jednej z najbardziej lubianych i popularnych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł1 687 m² 1 125,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Super lokalizacja w rejonie Ośrodka Narciarskiego beskid sport arena i Hotelu aries działka Z pozwoleniem na budowę I projektem W cenie Projekt obejmuje budowę trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 44m , pierwsze piętro, 2 pokoje w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rechniowskiego to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

277 700 zł37 m² 7 505,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,23 m² 9 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , położone w spokojnej części Skawiny przy ul. Bukowska na 4 pietrze w bloku bez Windy. To.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 910 m² 350,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlano- usługowa z planem zagospodarowania, o pow. 1910m2 szer 40m i 35m, ( kształt trapezu), wjazd z 2 stron,media w odległości 20m od działki,w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł4 514 m² 442,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! teren inwestycyjny - własność! Zlokalizowany w Jeleniej Górze na terenie nowo realizowanego osiedla mieszkaniowego przy ul. Krakowskiej w sąsiedztwie obwodnicy miasta - Alei Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Nowoczesny dom z 2025 roku | 130 m + garaż | działka 1439 m | komfort i funkcjonalność Na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany dom jednorodzinny, który łączy nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł46,60 m² 90,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone przy ul. Kuźniczej, tuż przy wrocławskim Rynku. Mieszkanie jest bardzo ciche, a z okien.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 189 m² 63,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wola Ociecka gm. Ostrów, powiat Ropczycko-Sędziszowski , o powierzchni 11,89 a . Jest opracowany plan miejscowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

476 900 zł35,54 m² 13 418,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,54 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą w inwestycji Czysta Premium przy ul. Czystej.

Szczegóły ogłoszenia

1 712 250 zł68,49 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serwisowany apartament z zarządcą | Lokal na 23% vatcie | Każdy lokal z widokiem na Jezioro Jeziorak | Lokale wyposażone w bardzo wysokim standardzie | Dostęp do zaplecza hotelowego-.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł520 m² 8 942,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:650 m²

NA sprzedaż unikatowy dom wolnostojący Z faktycznym podziałem na 4 niezależne lokale Warszawa Wilanów, ul. Europejska Cena: 4 650 000 zł Powierzchnia działki: 665 m Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł74,40 m² 12 755,38 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Heleny Junkiewicz 2a w Warszawa. Odległość do ścisłego centrum miasta wynosi ok. 5 km (w linii prostej). W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 048 m² 196,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: 3048 m2. Przeznaczenie: obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz zabudowa usługowa. Media: przyłącze prądu w działce, woda w trakcie projektowania. Droga dojazdowa:.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł90 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca Waterlane. Apartament jest w pełni urządzony i wykończony materiałami wysokiej jakości. Przynależy do niego miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

44,17 zł/m²12 m² 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia niewielkie pomieszczenie biurowe na parterze budynku w Katowicach Wełnowcu przy ul. Modelarskiej. Czynsz najmu 530zł netto. W czynszu wliczona opłata za ogrzewanie, energię.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł58,22 m² 84,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We present a beautifully finished and bright flat for rent, located on Borowego Street, in the heart of Wola Justowska. The flat has a usable area of 58.22 m2 and is located on the third floor of.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł800 m² 443,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkalno-usługowa o pow. 800 m.kw. w leśnym otoczeniu w Chwaszczynie, ul. Mickiewicza. Ciekawa oferta dla osób lubiących obcowanie z przyrodą - obecnie działka niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

580 000 zł102,89 m² 5 637,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

***idealna lokalizacja! Bisko centrum i cała infrastruktura*** Do sprzedaży oferujemy przestronny parter domu dwurodzinnego o powierzchni użytkowej 102,89m2. - 6 pokoi (część w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 450 zł59,31 m² 10 714,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w malowniczej miejscowości Bystra. Lokal o łącznej powierzchni 59.31m znajduje się na pierwszym piętrze i oferuje przemyślany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 311 zł28,55 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnym azylu w sercu Wrocławia, gdzie miejski styl życia łączy się z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - dużo zieleni - mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe, jasne mieszkanie w sercu Przymorza - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Funkcjonalny układ, świetna lokalizacja i zielone otoczenie sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł1 145 m² 61,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1145 m , położoną w Santoku na wzgórzu, z którego rozciąga się piękny widok na okolicę. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł32,27 m² 13 634,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie - Dojlidy, białystok Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Nowowarszawskiej w Białymstoku - w dynamicznie rozwijającej się części miasta. To doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żory Kleszczów apartamenty bezczynszowe | wysoki standard | ogródek / balkon Na sprzedaż kameralna inwestycja nowoczesnych apartamentów bezczynszowych, zlokalizowana w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,05 m² 8 469,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na IV piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Kiepury. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,10m2 składa się.