Nieruchomości

239 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

374 000 zł48,73 m² 7 674,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, jedyna taka okazja! najniższa cena! dworska enklawa - nowa inwestycja - mieszkanie po odbiorze. Mieszkanie bez podatku pcc 0% prowizji Jeśli poszukują Państwo przytulnego mieszkania, to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Sułków,małopolskie

1 890 000 zł242 m² 7 809,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Komfortowy dom w Sułkowie - cisza, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny na ok. 17-arowej działce położony w malowniczej miejscowości Sułków -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:627 m²

Zaciszne Centrum Ząbek | Działka 627 m zabudowana 2 domami do remontu lub rozbiórki | 13 km do Centrum Warszawy Dworca Centralnego! Świetna Inwestycja! Lokalizacja idealna: centrum Ząbek, tylko 13.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,53 m² 20 530,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Apartament inwestycyjny w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²123,12 m² 8 618 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy typu "open space" 123,12 m2 nieopadal Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Budynek chroniony, wyposażony w zaawansowany monitoring i systemy bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Żurawiniec,dolnośląskie

690 000 zł97,12 m² 7 104,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralny segment z dużym ogrodem | Żurawiniec k. Wrocławia- oddanie 2026 Informacje podstawowe: lokalizacja: żurawiniec, gm. Miękinia Rodzaj zabudowy: bliźniak Liczba segmentów: tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

508 788 zł40,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 500 zł38,98 m² 9 094,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 143 120 zł95,26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 100 zł40,20 m² 14 380,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,2 m2 na nowopowstającym osiedlu przy ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie: -Przedpokój -łazienka -salon z aneksem kuchennym -pokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

20,31 zł/m²64 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy państwu Lokal usługowy o powierzchni około 64 m2 położony na parterze budynku przy głównej ulicy w Zdzieszowicach. Lokal złożony z 3 pomieszczeń: główna sala około 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

904 638 zł62,26 m² 14 530 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru, wykończone pod klucz! Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,26 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł7 768 m² 90,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z ogromnym potencjałem 8000m2 obecnie Wydane warunki zabudowy na 8 budynków jednorodzinnych. W sąsiedztwie powstaje nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd asfaltem. Dobra cena. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł6 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witamy w ogłoszeniu biura nieruchomości Mały Domek! Z przyjemnością przedstawiamy niezwykłą okazję w uroczej miejscowości Muchów - sporą działkę budowlaną, która ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 45 m2 podzielone na dwa samodzielne lokale po 22,5 m2 w małej kamienicy na Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł13 300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,33 ha w gminie Puszcza Mariańska. Nieruchomość szerokością 84m przylega do gminnej drogi asfaltowej w której przechodzi wodociąg i prąd. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

51,99 zł/m²21,60 m² 1 123 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usytuowany w Matemblewie przy ul. Potokowej Lokal biurowy / handlowo-usługowy z przeznaczeniem do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej typu: biuro rachunkowe, instytucja.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²100 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem na pomieszczenie magazynowe, sklep internetowy, prscownię projektową, szwalnię itp. Lokal o powierzchni 100 m położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł55 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowa cena Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55 m , położony przy ulicy Wałbrzyskiej w Świebodzicach. Lokal przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł12 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 miejsca parkingowe zlokalizowane na dzielnicy Gumieńce przy ulicy Kazimierskiej. Miejsca postojowe znajdują się na terenie za szlabanem, co zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Sedranki

Sedranki,warmińsko-mazurskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 60 m , położony w miejscowości Sedranki, gmina Olecko, tuż przy brzegu Jeziora Sedraneckiego. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł13 663 m² 329,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowoczesny teren inwestycyjny w sercu łódzkiej strefy technologii Dubois / Bionanopark Szukasz miejsca, które realnie pracuje na wartość Twojej inwestycji? Poznaj teren przy ul. Stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł150,39 m² 3 584,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Agent prowadzący: jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę remax Home Pro Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni 150,39 m , położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł53,36 m² 5 997 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tarnowa Mościcach. Lokal znajduje się na idealnym pierwszym piętrze, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł38,50 m² 13 376,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie od dewelopera na Morenie Brak prowizji Brak pcc Szukasz miejsca, które łączy wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i klimat miasta, które żyje ? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 200 zł55 m² 13 967,27 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w Oleśnicy. Lokal o powierzchni 54 m znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Osielsko,kujawsko-pomorskie

725 000 zł94 m² 7 712,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pozostał już tylko 1 segment. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 282 zł63,16 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotową inwestycję zlokalizowaną w kameralnym otoczeniu w sąsiedztwie lasu, jednocześnie z widokiem na panoramę centrum.

Szczegóły ogłoszenia

104,60 zł/m²87 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal narożny o przeznaczeniu handlowo-usługowym na parterze budynku apartamentowego. Wykończony, kuchnia i łazienka wydzielone z części głównej, bardzo ładnie wkomponowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł84,81 m² 13 264,95 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4-pokojowe mieszkanie na Bielanach (chomiczówka) przy ul. Bogusławskiego. Mieszkanie przeznaczone jest generalnego remontu, jednakże po odświeżeniu (malowanie) można w nim zamieszkać (wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł67 m² 29 477,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł62,24 m² 7 856,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 62,24 mkw, cena 487,960 złotych. Opis *3-pokojowe mieszkanie numer m34 położone na 3.piętrze w inwestycji Nowa Dęba;.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej. Dom parterowy Z poddaszem I pomieszczeniami gospodarczymi, garażem I stodołą. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64,34 m² 14 765,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko i wyłącznie w Biurze "olchowik nieruchomości" Prezentujemy mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.Puchalskiego w Białymstoku. Bardzo dobra komunikacja, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60,80 m² 8 042,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie inwestycyjne w Sosnowcu w nowym budownictwie w Centrum miasta** Trzy kawalerki w wysokim standardzie ze świetną stopą zwrotu na poziomie 10%! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50,33 m² 6 854,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2 , położone na trzecim piętrze w bloku z cegły na osiedlu Przydworcowym. Mieszkanie jest bardzo ustawne, na dwie strony. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt do agenta prowadzącego   Do wynajęcia nieruchomość o łącznej powierzchni 120m2 zlokalizowana blisko centrum miasta. Na parterze nieruchomości lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł6 961 m² 140,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz gruntu z potencjałem, który od razu można zamienić w dochodową inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 6961 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł30 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w klimacie loftowym Na wynajem wyjątkowa kawalerka o loftowym charakterze, która łączy nowoczesny design z przytulną atmosferą. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 490 zł65,43 m² 30 116 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.