Nieruchomości

238 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie z balkonem przy ul. Chorwackiej, wyposażone i umeblowane z podwójnym miejscem postojowym, w okolicy liczne tereny zielone. Mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 850 zł49,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 553 zł80,05 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 646 zł58,52 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł18 175 m² 34,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, posiadam na sprzedaż dwie działki rolne z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy na budowę łącznie sześciu domów mieszkalnych. Działka zlokalizowana w Kobysewie, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Topowa lokalizacja w budynku jakości premium Okna od podwórka - cicho i spokojnie Kontakt do Agenta: joanna Witka   Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

254 286 zł1 662 m² 153 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 0,16620 ha (1662 m ), położona w Ciechanowicach, w gminie Marciszów na Dolnym Śląsku. Nieruchomość posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

393 120 zł1 404 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W bukowcu twoje miejsce pod łodzią! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 166/33 położonej w malowniczym i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 480 zł59,56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Sobola Biel w Suwałkach. Każde mieszkanie posiada przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 126 zł41,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Sobola Biel w Suwałkach. Każde mieszkanie posiada przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 835 zł49,51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Sobola Biel w Suwałkach. Każde mieszkanie posiada przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

90,48 zł/m²42 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od Kwietnia 3-pokojowy lokal o powierzchni 42 m2 na ul. Kazimierza Wielkiego i Urzędniczej w Krakowie. Możliwość wyposażenia pokoi pod preferencje najemcy! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł38 m² 28 947,37 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta - stylowy apartament na sprzedaż Mam Państwu do zaoferowania Apartament 2 pokojowy + duży balkon 10 m2! Spektakularny widok na Centrum Warszawy w Apartamentowcu Bliska Wola Tower,.

Szczegóły ogłoszenia

307 289 zł1 518 m² 202,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody wyjątkowa lokalizacja - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26 m² 23 038,46 zł/m²

 

Piętro:6/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie na Kasprzaka z balkonem, wola Lokalizacja: dzielnica Wola jest jedną z najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy. W ostatnich latach w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł46,83 m² 14 456,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na prestiżowym osiedlu Harmonia, ul. Strobanda na Jarze w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 254 zł21,16 m² 21 892,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowy lokal inwestycyjny - użytkowy na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem. Parametry: - powierzchnia: 21,16 m - Układ: kawalerka (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł93,75 m² 9 482,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten dwupoziomowy lokal oferuje aż 93,75 m przemyślanej powierzchni, gdzie każdy metr kwadratowy pracuje na Twój komfort. Brak sąsiada nad głową i własny ogródek dają Ci prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł93,75 m² 9 376 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł18 m² 19 444,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny lokal 18 m2 - Warszawa Wiktoryn 6a Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 18 m2 położony w Warszawa przy ul. Wiktoryn 6a. Składa się z jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta premium Apartament klasy premium w Manhattan Place | Balkon 18 m2 | Metro Wilanowska Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 64 m2, zlokalizowany na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł50,10 m² 9 041,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Kielcach Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 50.1.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41,85 m² 17 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

***uwaga*** Oferta objęta programem "kupujący nie płaci prowizji". Oferta ograniczona czasowo. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (pierwotnie M-2, czyli pokój z oddzielną kuchnią z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł63,80 m² 8 228,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej oferty mieszkania 3 pokojowego, o powierzchni 63,80 m2 znajdującego się na 4 piętrze (.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,78 m² 14 001,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe niesamowite mieszkanie gotowe do wprowadzenia jar Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe dwupokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 844 zł37,96 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zacisze Maja - Twoje miejsce nad Jeziorem Chełmżyńskim niesamowita lokalizacja nowoczesna architektura bardzo atrakcyjne ceny Wyobraź sobie poranki z widokiem na taflę jeziora i wieczorne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł72,22 m² 7 338,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2026r. przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 000 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Okazja! Od dniach od 11 maja do 13 maja cena bardziej atrakcyjna zapraszamy Przepiękna słoneczna, równa i ogrodzona w całości działka na sprzedaż. Długość działki : 75 m,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł44,48 m² 10 544,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,48 m2 znajdujące się na 9 piętrze bloku przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni z dodatkową spiżarnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł42,80 m² 23 130,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na Tatry, zlokalizowany w zielonej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53,10 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w oazie spokoju! Przestronne 2 pokoje z tarasem, balkonem i dostępem do ogrodu. Szukasz miejsca, w którym po intensywnym dniu odetchniesz pełną piersią, wypijesz poranną.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,50 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym / Żabiniec w Krakowie. Rozkład pomieszczeń: duży salon o powierzchni ok.18,6 m2 z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 292 zł43,51 m² 13 061,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowym resorcie - oddany do użytkowania! 900m do plaży. W sprzedaży apartamenty od 36.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 500 zł79,33 m² 22 671,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 4-pokojowe narożne mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki.