Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

390 000 zł39,99 m² 9 752,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową w Głogowie Małopolskim w dynamicznie rozwijającej się miejscowości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,20 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obok tego mieszkania nie przejdziesz obojętnie to idealna przestrzeń na Wasz wspólny start! Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesieciny. Lokal mieści się w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł1 811 m² 396,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kady atrakcyjna działka budowla o powierzchni 1811m2 - na sprzedaż. Działka 1811 m2 i wymiarach 17,5x105x17,5x113 w bardzo atrakcyjnej cenie na sprzedaż. Działka objęta Planem.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 207 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane w malowniczej lokalizacji Pustków Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej, zielonej części miejscowości Pustków. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł6 977 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna pod inwestycje, położona nieopodal Białegostoku w Michałowie. Działka o powierzchni 6977 m2 stanowi idealną okazję dla osób poszukujących przestrzeni pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł30 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dla pracowników w miejscowości Kaźmierzów (ok. 1 km od drogi S3, 4 km od Polkowic). Idealne miejsce dla firm lub ekip pracowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł1 880 m² 4 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:5 650 m²

Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, wodospad Szklarki, krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł348 m² 255,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Na sprzedaż działka rekreacyjna nad jeziorem w miejscowości Przezmark. Lokalizacja: wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie sztumskim,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł52 m² 5 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane w Rybniku w dzielnicy Chwałowice, przy ul. 1 maja. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 138 m² 237 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z możliwością usług! Działka powierzchni 1138m, położona w spokojnej i rozwijającej się części Siemianic przy ul. Pogodnej, na narożniku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,68 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Franciszkańskiej w Koszalinie! Apartament o powierzchni 42,68m2 usytuowany na I piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji? Prezentujemy funkcjonalną i jasną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł22,72 m² 21 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,72 m2 położoną w dzielnicy Stare Miasto, przy Alei Zygmunta Krasińskiego. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 35 m, położona na parterze budynku przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie. Mieszkanie jest dostępne jako pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

9 130 000 zł32 604 m² 280,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Działki usługowe 3,26 ha Bielsko-Biała obok s52na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 32 604 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 117 m² 4 923,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Motel oraz dobrze prosperująca gastronomia Do sprzedania prosperujące dwa lokale gastronomiczne, motel oraz część mieszkalna z garażem, na działce 2530 m2 położone wśród niskiej zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł247,37 m² 5 457,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom energooszczędny z dużym ogrodem i potencjałem dla dwóch pokoleń Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni ok. 250 m , położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

14 540 000 zł44 800 m² 324,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży terenu inwestycyjnego położonego W łodzi, dzielnica górna Przedmiotowy teren zostanie wydzielony z większego areału. Dla tego terenu jest obecnie procedowany plan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł32,47 m² 10 132,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U mnie - wszystkie lokale usługowe - gotowe do odbioru Bezpośrednia obsługa biuro Sandra Turkiewicz   lokale usługowe na sprzedaż - szczytniki K. Poznania | nowe osiedle |.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom w miejscowości Rudno. Rudno - wieś kociewska w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł100 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z 2007 r. położonego przy ul. Duńskiej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa wynosi 79,91 m2, natomiast całkowita powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Pięć minut do rynku oraz Galerii Dominikańskiej na uczelnie ul .Pl .Grunwaldzki .Obok budynku przystanki autobusowe i tramwajowe. Apartamentowiec Angel City wybudowany w 2021 rok projekt.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,30 m² 5 828,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnym Gronowie - gotowe do zamieszkania! Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć po.

Szczegóły ogłoszenia

836 000 zł1 672 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niepowtarzana ponad 16-arowa działka z pięknym widokiem na miasto. Działka zlokalizowana jest w Rzeszowie przy ul. Słoneczny Stok. Oferta tylko u nas! Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

66,50 zł/m²56 m² 3 724 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m2, usytuowany w nowoczenym biurowcu na lsm-e, z bardzo dobrym dojazdem do każdej części miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł117,65 m² 4 674,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe położone na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego w Rybnik , w spokojnej dzielnicy Kamień (dzielnica Rybnika) , przy ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł66,92 m² 12 387,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie z dużym ogrodem o powierzchni aż 93m2 zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Leśnym położonym w Smolcu przy ulicy Wrzosowej! zachęcam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 600 zł50,01 m² 13 189,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Apartament idealny do zamieszkania lub pod wynajem np. dla studentów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: wyjątkowa oferta W centrum kielc Stylowy apartament z klimatyzacją - Apollo bulvar Nowoczesny design | Balkon | Ścisłe centrum miasta Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł43 m² 23 023,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 43 m2 po generalnym remoncie w atrakcyjnej części warszawskiej Starej Pragi Północ. Do sprzedania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

146 670 zł3 148 m² 46,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 1096/26, położonej w Wojkowicach w rejonie ul. Gierymskiego i Sucharskiego o powierzchni 3148 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Łążyn

Łążyn,warmińsko-mazurskie

166 540 zł8 321 m² 20,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej znajdujących się w miejscowości Łążyn, w Gminie Lubawa w powiecie Iławskim. Działka ma powierzchnię 8321 m2 i posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł800 m² 168,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa Cena Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 położoną w zielonej części dzielnicy Podgórze. Działka usytułowana jest w drugiej linii zabudowy. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł39,96 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę z doskonałą lokalizacją? Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w północno-zachodniej części Rzeszowa (os.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 075 m² 175,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 1 km do jeziora Liniewskiego - 20 minut do Kościerzyny - 55 minut do Gdańska - Zrobione ogrodzenie - Asfaltowa droga dojazdowa - Spokojna okolica lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 310 m² 118,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1310 m2 w miejscowości łękawica, w powiecie żywieckim, województwie śląskim. Świetne miejsce W bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²154,32 m² 1 543 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia wolne pomieszczenia w budynku Dworca w Ryjewie o pow. 154,32 m2. Informacje na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł64 m² 3 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Klimatyczny dom W miejscowości lubiczko - gmina gręboszów Na sprzedaż oferujemy klimatyczny, wolnostojący dom z artystyczną duszą, położony w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł12 039 m² 91,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój, okolica domów jednorodzinnych, dojazd z drogi głównej. W okolicy powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Na spedaż niezabudowana działkę rolną o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,78 m² 6 164,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,78 mkw - dzielnica Tysiąclecie usytuowane ne 3-cim piętrze w bloku Lokalizacja: osiedle Tysiąclecie-Wschód w kwadracie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł112 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:nie

 

Kaucja:3 000 zł

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie tuż przy parku, od zaraz. Dostepne od zaraz! Mieszkanie 4-pokojowe dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń i komfort. Powierzchnia: 112 m , co zapewnia idealne.