Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

169 000 zł980 m² 172,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna nie wyrażam zgody na kontakt ze strony biur nieruchomości. Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 980 m2 zlokalizowana w Mąchocicach Kapitulnych przy ulicy Górnej gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

376 134 zł45,87 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja na mapie Stargardu - Osiedla Nowe Miasto. Na siedem etapów inwestycji składa się 50 budynków w część z parkingami podziemnymi, które tworzą kompletny ekosystem miejski.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł78 m² 3 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:666 m²

DO sprzedaży parterowy dom wolnostojący wraz Z stodołą na działce O powierzchni 6,66 ar W miejscowości krzykawka. Dom jest do generalnego remontu albo do wyburzenia I postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

6 250 zł250 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajmu halę warsztatowo-produkcyjną murowaną ok 250 m kw., ogrzewaną w Jastrzębiu Zdrój. Opis nieruchomości: obiekt składa się z hali o powierzchni 250 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

714 900 zł53,80 m² 13 288,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z narożnym balkonem, znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Orunia Górna. Najważniejsze informacje: cena: 714 900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł2 028 m² 0,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni 0,2028 ha (2028 m ) zlokalizowana w miejscowości Szewce. Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd drogą służebną o szerokości 6 m, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł887 m² 180,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 887m2 w spokojnej okolicy z bardzo dobry dostępem do komunikacji (droga wojewódzka, dworzec pkp) i również z dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł7 132 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w przemysłowo-mieszkalnej części Lublina. Całkowita powierzchnia działki to 7132 m2 (0,71 ha). Cena za m2 nieruchomości to 126 zł. W mpzp pod zabudowę mieszkaniową (teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł11 091 m² 99,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja Firma rozwija się i potrzebuje przestrzeni ? Poszukujesz taniej ,ciekawej działki inwestycyjnej w bliskiej okolicy Bydgoszczy Działka 11092m2 (dwie działki -5853m2 i 5225m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Elgnówko

Elgnówko,warmińsko-mazurskie

65 000 zł3 313 m² 19,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z dojazdem z drogi powiatowej, z dostępem do energii, sieci wodociągowej, zaprojektowania kanalizacja sanitarna. Działka objęta strefą oddziaływania starego cmentarza (z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje z osobną kuchnią I piętro! 3-pokojowe mieszkanie 48,4 m | I piętro | Wyposażone | Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł23,57 m² 22 061,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament dwupokojowy położony na czwartym piętrze w inwestycji Kwartał Róży Wiatrów w Świnoujściu. Mieszkanie posiada duży balkon, który stanowi dodatkową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł122 m² 6 393,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W naszej ofercie przedstawiamy lokal usługowo-handlowy na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 122 m znajduje się na parterze i posiada wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

155,85 zł/m²50,69 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny, znajdujący się w sercu Starego Miasta przy Placu Wszystkich Świętych. Rok temu w lokalu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59,95 m² 8 256,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe, 59,95 m Osiedle Świętokrzyskie, kielce Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 59,95 m Piętro: 3 z 4 Liczba pokoi: 3 Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości domino poleca do sprzedaży mieszkanie o pow. 47 m2 położone w atrakcyjnej części miasta przy ul. Poniatowskiego. Lokal znajduje się na II piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 024 zł309,50 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wysoka hala wraz z zapleczem Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia halę o pow. 309,50 m.kw + zaplecze 26,80.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 500 m² 323 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlano-usługową o pow. 1500m2 z projektem budynku mieszkalnego o pow. 184m2 z dwoma garażami oraz aktualnym pozwoleniem na budowę wydanym 31.01.2022r.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł70 m² 9 771,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. ok. 70 m2 przy ul. Strzegomskiej. Oferta idealna dla inwestora lub dla rodziny! więcej informacji pod nr tel.   . Dostępny wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł315 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom na dużej działce (2570 mkw), aktualnie Z częścią biurową I mieszkalną, z ponad 500-metrowym utwardzonym kostką placem Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 700 zł75,71 m² 19 795 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł49,61 m² 12 497,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, znajdujące się na "osiedlu Harmonia". Piękna architektura osiedla, zielona, spokojna okolica, niskie koszty eksploatacyjne przy jednocześnie bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Umeblowany lokal, wolny od zaraz. Cena Netto plus media

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 719 m² 91,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prowizja tylko 1% brutto. Atrakcyjna działka 300 metrów od jeziora Gielądzkiego Działka w kształcie prostokąta w bardzo malowniczej okolicy. W linii prostej 308 metrów od, jednego.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 090 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania 4 działki z wz o pow. 1080m2, o wym.26mx40m, w prestiżowej dzielnicy Złotno. Media: woda, prąd w ulicy, przydomowa oczyszczalna ścieków. Promesa z pge.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne pod stabilny najem, dobrze skomunikowane: autobus, kolej ska, a4, zakopianka - Kraków Opatkowice bez.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,14 m² 14 954,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Godne polecenia do sprzedania ze względu na lokalizację mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni 46,14m2 na II piętrze z ładnymi widokami. w Sopocie ul.23 Marca. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 270 zł40,49 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup zwolniony Z podatku pcc 0% prowizji mieszkanie gotowe do odbioru Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 40.49 m , położone w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 100 m² 255,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Domek holenderski ok 35m2 posadowiony na działce o powierzchni 0,1055 ha działka ogrodzona, zadbana, z licznymi atrakcjami dla dzieci, za czarnym metalowym ogrodzeniem z bramą wjazdową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł94,38 m² 7 724,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom szeregowy segment środkowy, zlokalizowany w miejscowości Olsztyn. Dom o powierzchni 94,38m2 na działce o powierzchni ok. 225m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 816 m² 62,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gdańsk Jasień | Lawendowe Wzgórze | 2 pokoje | ostatnie piętro | duży balkon | miejsce postojowe Atuty: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie jest zlokalizowane w popularnej i bardzo dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 342,05 m² 707,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży funkcjonalny obiekt produkcyjno- magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 1342 m , zlokalizowany na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Bydgoszczy (bartodzieje /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł166,90 m² 7 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów położonych w dzielnicy Bałuty/ Doły. Inwestycja składa się z trzech budynków: * Dom o pow. 112,13m2 4-pokoje, działka 260m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł108,60 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny, słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach Królewskich english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²20 m² 890 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy! Na powierzchnię lokalu składa się jedno pomieszczenie oraz dodatkowo wspólna toaleta. Lokal jest w dobrym stanie, gotowy do wejścia! Wymiary biura:.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:871 m²

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Dom inwestycyjny na sprzedaż w Jaworzynka 3 poziomy, możliwość wydzielenia apartamentów, pompa ciepła Na sprzedaż nieruchomość o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Brzozówka - koło Tarnowa - potencjałem jest dom mieszkalno - usługowy; na działaność medyczną lub inną- dom w stanie surowym zamkniętym o pow. 300 m2 - świetna lokaliazcja, -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49,13 m² 7 734,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 49,13 m , zlokalizowanego w bardzo dobrej części Kłodzka. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, z dostępem do piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,90 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,9 m2 w Ząbkach ul. Reymonta 29b. Mieszkanie IV piętro V poziom w 4 piętrowym bloku z 2000 roku na zamkniętym osiedlu (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł89 m² 4 820,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Połowa domu z ogrodem i widokiem na Jeseniki - 89 m - Centrum Na sprzedaż wyodrębniona połowa domu (z odrębną księgą wieczystą) o powierzchni 89 m , położona na parterze.