Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

775 720 zł45,10 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 45,10 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48 m² 26 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej. Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

661 197 zł39,89 m² 16 575,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Harmony Antoninek to unikalne osiedle mieszkaniowe, które łączy nowoczesność z kojącą bliskością przyrody. Kameralny charakter inwestycji, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł625 m² 384 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Pyskowicach przy ul. Malinowej. Prezentowana działka w regularnym kształcie prostokąta posiada powierzchnię 625m2. Sprzedaż obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł64,09 m² 5 461,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny | 4 pokoje + garaż + ogródek opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 64,09 m2, położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 464 m² 142,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki z zapewnionym dostępem do jeziora, to zapraszam do zapoznania się z ofertą! Na sprzedaż działka budowlana w m. Leśniki, gm. Świętajno, pow. olecki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzycie O domu Z ogrodem tuż pod wrocławiem? to jest wasz nowy adres! nowoczesny bliźniak 125 M blisko miasta, kompletna infrastruktura Mamy idealną ofertę dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł49,76 m² 7 616,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, mogielnica, gm.Boguchwała OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie o powierzchni: 49,76m2 - piętro: parter z 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł39 m² 58,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urokliwe studio o powierzchni 39 m , położone w spokojnej okolicy warszawskich Bielan. Mieszkanie jest idealne dla singla, pary lub studentów. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,70 m² 9 225,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 60,7 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

39,06 zł/m²51,20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Lokal użytkowy przeznaczony na usługi lub działalność gospodarczą z zapleczem biurowym oraz sanitarnym o powierzchni 51.2 m2. Nieruchomość położona jest w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 027 m² 316,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas! Nie szukaj dalej! Działka budowlana pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Wydane Warunki Zabudowy dla działki sprzed podziału. Działka o obszarze 1027 m2. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł126,38 m² 17 407,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Stylowe mieszkanie z klimatem - Sopot Dolny, ul. Lipowa Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Sopotu Dolnego. Klimatyczna, urokliwa, zielona uliczka - absolutna.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł330 m² 4 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:789 m²

Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem - centrum Piaseczna Szukasz przestronnego domu dla siebie i swojej rodziny? Marzysz o miejscu, które połączy funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł14 500 m² 262 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka spełniająca warunki budowy stacji benzynowej na swoim terenie. Teren typowo inwestycyjny z możliwością zabudowy. Doskonała lokalizacja przy ruchliwej trasie numer 50 między.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł400 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domek drewniany, działka 400m2, kanalizacja. Kontakt Andrzej Marczak Telefon   Na sprzedaż działka rod " Ustronie" w Bydgoszczy Myślęcinek. Działka o powierzchni 400m2, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

99,34 zł/m²6,04 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia mały lokal użytkowy, położony w centrum Lublina, doskonale wyeksponowany, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. 1. O G Ó L N E I N F.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46,60 m² 19 742,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46.6 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 400 m² 153,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Twardowicach, gmina Bobrowniki - blisko lotniska Pyrzowice Działka o nieregularnym kształcie - trójkąta. Nieruchomość do wykarczowania,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 050 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, zielonej części Świdnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł1 100 m² 56,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Beski niski - widokowa działka na krańcu polski Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 171, o powierzchni 0,1100 ha, położoną w miejscowości Konieczna, gmina Uście.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Marywilskiej 68a. Jest to nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

208 260 zł2 314 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Liniewo na cele zabudowy mieszkaniowo-zagrodowej o numerze ewidencyjnym 844,.

Szczegóły ogłoszenia

598 888 zł49,10 m² 12 197,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

/ grabiszyn / 48m2!park grabiszynski top / od zaraz/doskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka posiada warunki zabudowy, piękna, ogrodzona działka o dużej powierzchni, położona w okolicy Puszczy Kampinoskiej. Przeznaczenie mn. W ogłoszeniu oferowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,80 m² 15 132,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie W centrum gdańska! atuty nieruchomości: -współdzielczo własnościowe prawo do lokalu (nie potrzebna zgoda z mswia dla cudzoziemców), - świetna lokalizacja! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,80 m² 11 986,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze w budynku z windą na Szczepinie we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł168 m² 13 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Powierzchnia użytkowa domu: 168 m | Powierzchnia działki: 500 m Rodzaj zabudowy: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | Ogrzewanie: gazowe, podłogowe 100% uwaga: dostępne oba.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72,02 m² 9 011,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68,76 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok.12 m2 , dużym balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,10 m² 8 894,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4-pokojowe | Parter | Ustka, ul. Przylesie | Blisko morza i lasu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł182 m² 3 565,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Wolnostojący dom z ogrodem Na sprzedaż wyjątkowy dom gotowy do zamieszkania, zlokalizowany w cichej i spokojnej miejscowości Horyniec - Zdrój. Atuty nieruchomości: *dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

70,80 zł/m²113 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości dymowski. z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Łódzkiej, w nowo powstałej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

48 500 zł2 307 m² 21,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych z wz - Nowy Chwalim, gm. Barwice. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek budowlanych w Nowym Chwalimiu, położonych na malowniczym uboczu wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²800 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 800m2, 1200m2/1600m2/ 2000m2/ 2560m2 Powierzchnia w podziale od 800m2 do 2560m2 o przeznaczeniu: - usługa, konferencje, szkolenia, eventy, koncert,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64 m² 10 609,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 64 m | Nowe osiedle | Zielona Góra - ul. Anny Jagiellonki Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł9 000 m² 54,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gospodarstwo rolne wraz zabudowaniami położone w miejscowości Godów, 24-350 Chodel, woj. lubelskie. Do gospodarstwa prowadzi droga asfaltowa. Położone 2 km od szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł50 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Podgórze / Płaszów ul. Myśliwska 50m2 / 3 pokoje + balkon nowe budownictwo lux / winda / parking Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 500 zł4 786 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna - Niewodnica Kościelna, ul. Zdrojowa (gm. Turośń Kościelna) Serdecznie polecamy działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni ok. 4786 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Kraków -tyniecka 100 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu przestronny lokal o powierzchni około 100 m , usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł63,91 m² 17 978,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w kameralnej części Bemowa. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania: - gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 zł435 m² 19,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieruchomość położoną w Raciborzu, przy ulicy Kolejowej oznaczonej geodezyjnie jako działka.